Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Artigos filtrados por data: Setembro 2018

O IV Open Internacional Vila de Moaña reunirá esta fin de semana a 600 taekwondistas

Esta fin de semana (29 e 30 de setembro) celébrase o IV  Open Internacional Vila de Moaña no que participarán máis de 600 taekwondistas de combate, técnica, freestyle e exhibición. Este open (categoría RG-2) será o segundo disputado, tralo de Ourense, do circuíto de torneos ranqueables da Federación Galega de Taekwondo correspondente a esta tempada. Neste torneo participarán 40 clubs de toda a xeografía galega, do Norte de Portugal e Castela e León.

 O sábado 29 de setembro, nas seis pistas dispostas no pavillón, terá lugar a modalidade de combate con 350 deportistas. Pola mañá (de 09:30 a 14:00 horas) será a quenda para a categoría absoluta e cadete mentres que pola tarde (de 15:30 a 20:30 horas) será o momento das categorías júnior, precadete e infantil.

 Na competición participarán deportistas laureados coma a mundialista júnior Alba Vidal, Sara Cortegoso (campioa de España absoluta), Miryam García (campioa de España universitaria, bronce no Campionato de España sub 21), Pablo Patiño (quinto clasificado no Mundial júnior), Daniel Corrales (subcampión de España sub 21), Alma Pérez (campioa de España sub 21 e clasificada para o Europeo) ou os internacionais cadetes Ainhoa García, Julián Feijoó e a local Cloe Iglesias, entre outros moitos deportistas destacados.

 O domingo disputarase a competición nas modalidades de técnica, exhibición e freestyle, coa participación de 260 deportistas.

 Ás 10:00 horas comezará a modalidade de poomsae ata as 12:15 horas, na que se iniciará a competición en freestyle, para pechar ás 13:15 horas cos equipos de exhibición. Esta xornada do domingo contará con campións de España e internacionais nas diferentes modalidades e tanto en infantil como en adulto.

 Este torneo, organizado polo club Patiño Moaña en colaboración coa Federación Galega de Taekwondo e o Concello de Moaña, forma parte do ranking galego. A entrada será gratuíta, pero dende a organización solicítase ao público asistente a colaboración coa Protectora de Animais do Morrazo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Publicado en Novas

Torneo de Ourense - Resultados

O sábado 22 de setembro celebrouse o Open Cidade de Ourense (RG3), primeiro torneo da presente temporada en Galicia, no que participaron máis de 300 deportistas das categorías precadete, cadete, júnior, sénior e máster.

No enlace tedes todos os resultados.

VER ENLACE:

 

 

  • Publicado en Novas

Open de Moaña, Inscrición, Sorteo e avisos

OPEN DE MOAÑA

MOAÑA, 29 E 30 DE SETEMBRO DE 2018

NESTE ESPACIO IRANSE PUBLICANDO AVISOS IMPORTANTES REMITIDOS POLA ORGANIZACIÓN. 

PUBLICARASE TAMÉN O SORTEO UNHA VEZ REMATADO O PESAXE Ó QUE SE PODE ACCEDER NO SEGUINTE ENLACE: 

Ver Sorteo: https://www.dropbox.com/sh/3y69o54jw95wn5o/AAAyRmMpOKNbgj8Xw5l-Isr4a?dl=0 

VER INSCRICIÓN DEFINITIVA (NON SE ADMITE NINGÚN TIPO DE CAMBIO - PREGAMOS COMUNIQUEN AS BAIXAS A ESTA FGT VÍA MAIL. GRACIAS): 

ENLACE: https://www.dropbox.com/sh/06g7442u0tm0eyg/AAB7Evzq5h5O_rkVh5iMAAl5a?dl=0 

CALQUERA CONSULTA, PREGAMOS SEXA TRASLADADA Á ORGANIZACIÓN DO EVENTO - CLUBE PATIÑO. GRACIAS. 

 

  • Publicado en Novas

MIGUEL ANEIROS, NOS XOGOS EUROPEOS DE POLICÍAS E BOMBEIROS

Do 21 ao 29 de setembro están a ter lugar en Alxeciras os 7º Xogos Europeos de Policías e Bombeiros, onde Miguel Aneiros representará ao taekwondo galego tanto na modalidade de técnica como en combate.

Miguel Aneiros, membro do Exército do Aire, en periodo de formación militar na especialidade de Seguridade e Defensa, competirá en técnica, nas categorías de Senior 1 e Trío 1 formando equipo cos compañeiros de Madrid, Agapito Gómez e máis Eduardo Lozano. Tamén participa en combate na categoría de +80 quilogramos.

Desexámoslle moita sorte!

  • Publicado en Novas

O 22 DE SETEMBRO COMEZA A TEMPADA GALEGA COA CELEBRACIÓN DO TORNEO CIDADE DE OURENSE

O sábado 22 de setembro (a partir das 09:00 horas) celebrarase o Torneo Cidade de Ourense de combate (RG-3), que será a primeira proba da presente tempada en Galicia. No Cidade de Ourense participarán máis de 300 deportistas (da maioría dos clubs galegos e outros do resto de España e Portugal), máis de 50 técnicos e case 40 árbitros.

 Este torneo desenvolverase con material electrónico Gen 2, de última xeración. Ademais contará cunha destacada participación: Competirán deportistas que estiveron no último mundial júnior (Arlet Ortiz, Alba Vidal ou Ana Dosil) e outros clasificados para o próximo Europeo Cadete (Irene Montemuíño, Cloe Iglesias, Eduardo Rejo,  ou os locais Ainoha García e Julián Feijóo), entre outros.

 O torneo da modalidade de combate celebrarase no Pazo dos Deportes Paco Paz da cidade das Burgas. A actividade comezará coas categorías cadete, sénior e máster, que se disputarán pola mañá (de 9:00 a 14:00 horas) e dende as 16:00 disputaranse as categorías júnior e precadetes.

 O torneo será organizado polo club Couto en colaboración coa Federación Galega de Taekwondo e ademais conta co apoio de Xunta de Galicia, Deputación de Ourense, Consello Municipal de Deportes de Ourense e a empresa Cocacola.

 A entrada terá un custe de 3 euros por media xornada ou de 5 polo día enteiro. Ademais, haberá habilitada unha zona de comida buffet xunto ao pavillón, tanto para o público coma para as e os deportistas.

 

  • Publicado en Novas

Cptos. Galegos Ranking - Aviso

 

A TODOLOS CLUBES
 
Desde o departamento de arbitraxe e combate, informamos a todolos clubes que nos vindeiros campionatos galegos e rankeables, non sera necesario presentar o xustificante médico en caso de empregar braquets e tampouco se realizarán as pesaxes aleatorias no mesmo día do campionato.

 

  • Publicado en Novas

Seis medallas galegas no Open de Polonia

Galicia estivo magníficamente representada esta pasada fin de semana no Open de Polonia, onde os nosos deportistas acadaron seis medallas (1 ouro, 4 pratas e 1 bronce). A júnior Alma Pérez (Suh Sport) logrou o ouro, mentres que Cloe Iglesias (Patiño Moaña),  Pablo Patiño (Patiño Moaña), Javier Torrado (Suh Sport) e José Fernández (Natural Sport) foron prata e Iván García (Mat´s) sumou o bronce. O Open de Polonia es un torneo G-1 e contou coa participación de case 1.600 taekwondistas das categorías cadete, júnior e sénior.

O ouro foi para a júnior do Suh Sport Alma Pérez (-52 quilogramos), que está nun momento espectacular. A galega fixo cinco combates e en todos estivo moi segura. Comezou contra Antonia Ioannou (Grecia) á que venceu por 4-13, posteriormente eliminou a Linda Cecchi (Italia). En cuartos superou a Maria Butcaru (Suecia) por 8-17 e nas semifinais gañou a Jamila Siddiqui (Gran Bretaña) por un rotundo 17-3. A final foi contra a belga Lies Vicca, a que tamén superou con facilidade (2-9).

Na categoría sénior, magnífíca actuación de José Fernández Rey (Natural Sport, -74 quilogramos), que logrou a medalla de prata. Venceu na primeira rolda a Hungría por 13-4, a Dinamarca na segunda por 10-4 e ao representante de Polonia por 19-10 en cuartos de final. Xa na semifinal venceu 6-5 a Marko Mutak de Croacia e caería na final 10-3 contra Piero Maric, tamén de Croacia.

Pola súa banda, Pablo Patiño (Patiño Moaña, -63)  foi prata na categoría júnior. Despois de seis combates caeu ante o subcampión do preolímpico xuvenil Oleksandr Dziuba por un axustadísimo 11 a 10, nun combate que dominio Pablo, pero que se inclinou a favor do ucraíno nun intercambio de golpes nos segundos finais. Antes venceu a Italia (6-11), Irlanda (7-25), o grego Spyrellis (22-1)e o grego Plalis (0-3). E nas semifinais superou ao croata Matej Nikolic por 0-9.

Tamén na categoría júnior, Javier Torrado (Suh Sport, -59 quilogramos) logrou a medalla de prata, despois de gañar catro combates e perder na final contra Antonio Falco (6-21). En primeira rolda superou ao irlandés David Phelan (3-0); posteriormente a Alan Vajnart (Croacia) por 8-0 ; en cuartos eliminou a Ryan Richardson (Gran Bretaña) por 11-9 e na semifinal venceu ao grego Alexios Michalopoulos (20-19).

O última prata galega foi para a cadete do Patiño Cloe Iglesias en -59 quilogramos.  Venceu no primeiro combate a Viktoryua Niakrasava (Grecia) por un contundente 0-6. Na semifinal superou á representante de Israel (5-7) e na final caeu ante Frida Sjöberg (Suecia) por 7-4. Medalla de prata para Cloe.

Ivan García (Mat´s) logrou unha traballada medalla de bronce na categoría sénior - 87 quilogramos. Venceu nos cuartos ao esloveno Divkovic por 10-6 e na semifinal cedeu ante o croata Iván Sapina  nun axustadísimo combate (8-7). Sapina foi o vencedor deste peso no Open de Polonia.

Ademais das medallas houbo unha importante representación galega no Open de Polonia, con boas actuacións a pesar de non poder subir ao podio.

Na categoría júnior, Sara Gacio (Boud Sport, -59) gañou dous combates e perdeu no terceiro. Superou á Alma Grunning (Suecia) por 5-1; a Matylda Marcinkowska (polonia) por 0-20 e caeu ante unha deportista croata nos cuartos de final.

En sénior -53 feminino, Uxía Ojea (Mace Sport) gañou en primeira rolda á representante de Israel, Sara Ben por 2-0, e perdeu no segundo combate ante Julia Ronken (Alemaña) por 12-19.

En -62 feminino, a sénior Miryam García (Patiño) fixo tres combates e caeu nos cuartos de final ante a competidora de Serbia por 1-5. Antes gañou a unha grega (1-5) e unha lituana (1-7).

En -57 quilogramos, na categoría sénior Arlet Ortiz (Mat´s) fixo dúas roldas, caendo contra Marija Stetic, unha deportista croata máis experimentada . Antes gañou a alemá Isabel Beckstein (9-18). Pola súa banda, o júnior Daniel Corrales (Patiño, + 78) caeu en cuartos ante un altísimo competidor polaco, Haremza. Na rolda anterior, gañou a Ucraína (9-6).

Adrián Pombo (Natural Sport, -80) tamén realizou dous combates: Venceu á República Checa (18-6) e caeu derrotado no segundo contra  Bielorrusia (-0-4).  Laura Dosil (Natural Sport, -67) venceu a Bielorrusia (3-11) e foi derrotada  no segundo combate contra Rebeka Furedi (Hungría), quen logrou a medalla de prata no Open.

A júnior Antía Sánchez (Suh Sport, -59), que debutaba no seu novo peso, pasou a primeira rolda ante Noruega (1-6) e caeu ante Lea Sesar (Austria) por 14-4. Pola súa banda, Desireé Rivadulla (Suh Sport, +68)  caeu no pase á loita polas medallas contra a rival de Dinamarca un axustadísimo combate (8-7). Antes venceu á representante de Gran Bretaña (0-4).

A júnior Ana Dosil (Natural Sport, -68) cae na primeira ronda contra Polonia. En sénior -73, Sofía Pérez (Natural Sport) tamén perde na primeira rolda contra Alemaña (3-0).

Na categoría júnior masculina, Sergio Gonzalo (Natural Sport, -63) cae ante a Irlanda a punto de oro e Alejandro Paz (Natural Sport, -55) caeu contra Kazajistán (16-13). O júnior Javier Cancelas (Patiño Moaña, -59) perdeu en primeira rolda contra Alemaña (23-9).

 O Kwon tamén estivo representado no Open de Polonia, tanto na categoría júnior coma cadete.

Júnior.  Izan Prego (Kwon, -63) venceu ao grego Pierakeas (4-15) e caeu ante o británico Summers nunha apertada loita (21-19). Arón Vázquez (Kwon, -63) gañou dous combate e perdeu no terceiro ante Matej Nikolic (27-14), no pase a loita polas medallas. Antes Arón gañou de forma clara ao polaco Milek (9-29) e ao serbio Stojanovic (14-9). Ademais, Lucas Mahía Vázquez (Kwon, -51)  gañou no primeiro combate ao grego Sikovelas (19-17) e perdeu conta o británico Hussain (19-12). Por último, nesta categoría Andrea Cortés (Kwon, -49) e Anahi Elena Schmidt (Kwon, -52) perderon na primeira rolda.

 En cadete houbo varios representantes galegos. Irene Montemuiño (Natural Sport, -55) realizou dous combates, vencendo por diferencia de 20 puntos a Grecia e perdendo contra Amy Mink (Holanda), que ao final foi a gañadora do torneo. A galega plantoulle cara (10-8).

Tania Cortés (Kwon, -51 quilogramos) venceu en dous combates e caeu nos cuartos de final contra Vitaliya Lazuta (Bielorrusia) que foi a gañadora do peso de forma abrumadora. Antes, Tania superou no tapiz a Polonia e Dinamarca.

Tomás María Vázquez (Kwon, -33), Laura Penas (Kwon, +59), e Lucía García (Kwon, -47) foron eliminados no primeiro combate.

 

  • Publicado en Novas

Torneo Ourense - Inscrición, sorteo e información

TORNEO DE OURENSE - SÁBADO 22/09/2018

INSCRICIÓN DEFINITIVA

NESTE ESPACIO PUBLICARASE CALQUERA INFORMACIÓN RELEVANTE REMITIDA POLA ORGANIZACIÓN ASÍ COMA OS SORTEOS ÓS QUE SE ACCEDERÁ NO SEGUINTE ENLACE: 

https://www.dropbox.com/sh/n2xqj9idbxen2ju/AAB00il-IPtVjPtIpIGmgmKTa?dl=0 

 

VER INSCRICIÓN DEFINITIVA: 

  APELIDOS, NOME CATEGORIA CLUBE CS
31816 CANABAL BLANCO, HECTOR Home ABSOLUTA GALLO MACE SPORT  
24776 GONZALEZ BARBOSA, BRAYAN Home ABSOLUTA GALLO AS SPORT  
26318 PARDO SANCHEZ, NICOLAS Home ABSOLUTA GALLO BUNKAI  
22354 PAZOS PAVON, ARTAI Home ABSOLUTA GALLO MACE SPORT 1
12255 PORTABALES TEIXEIRA, ANGEL Home ABSOLUTA GALLO MAT'S 2
28747 QUINTELA MUÑIZ, JESUS Home ABSOLUTA GALLO TAEKANART  
27743 QUINTELA PIÑEIRO, ADRIAN Home ABSOLUTA GALLO MAT'S 4
29598 SEIJAS PIÑEIRO, MANUEL Home ABSOLUTA GALLO BUNKAI 3
24891 VAZQUEZ MARTINEZ, ARON Home ABSOLUTA GALLO KWON  
10482 FERNANDEZ REY, JOSE Home ABSOLUTA LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
192 Tiago Alves Home ABSOLUTA LIGERO Grupo Desportivo de Prado  
24301 CORRALES FERREIRO, DANIEL Home ABSOLUTA MEDIO PATIÑO-MOAÑA 1
14689 COUSO CARRERA, JESUS Home ABSOLUTA MEDIO HEBE  
TEMP2 MIGUEL VIEIRA Home ABSOLUTA MEDIO SONHO ALTERNATIVO  
29902 REAL PEREZ, JOSE Home ABSOLUTA MEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA  
21805 TROITIÑO AMOEDO, RUBEN Home ABSOLUTA MEDIO MAT'S 2
42640 LAGHMOUCHI, AYMANE Home ABSOLUTA MINIMOSCA COUTO  
24537 PAZ ALBORES, ALEJANDRO Home ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 1
30905 REMUIÑAN LAMAS, ANGEL Home ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 2
24544 MARTINEZ LIJO, DIEGO Home ABSOLUTA MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 1
TEMP30 MARTINEZ MURAS, MIGUEL Home ABSOLUTA MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 2
25535 FRANCO GULIAS, BRIAN Home ABSOLUTA PESADO TAEKANART  
TEMP22 HERNANDEZ PEREZ, OSCAR Home ABSOLUTA PLUMA ZAMORA  
TEMP3 JORGE OLIVEIRA Home ABSOLUTA PLUMA SONHO ALTERNATIVO  
36214 MARTINEZ GARCIA, SAMUEL ALEJANDRO Home ABSOLUTA PLUMA AS SPORT  
10082 RIOS CORTEGOSO, BORJA Home ABSOLUTA PLUMA HEBE 1
10089 RIOS CORTEGOSO, JACOBO Home ABSOLUTA PLUMA HEBE 3
27948 RODRIGUEZ PINTOS, YERAI Home ABSOLUTA PLUMA TAEKANART 2
22822 SANGIAO DARRIBA, IVAN Home ABSOLUTA PLUMA BIOSBARDO 4
193 Tiago Dias Home ABSOLUTA PLUMA Grupo Desportivo de Prado  
11829 CONDE RIAL, CRISTIAN Home ABSOLUTA SUPERLIGERO AS SPORT 2
23066 POMBO ROMERO, ADRIAN Home ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
TEMP1 TIAGO RIBEIRO Home ABSOLUTA SUPERLIGERO SONHO ALTERNATIVO  
33602 ABOLLADO BUGALLO, JOSE Home CADETE GALLO MACE SPORT  
30049 CANOSA GARCIA, BRAIS Home CADETE GALLO SUH SPORT  
28731 CERNADAS AGEITOS, ALEJANDRO Home CADETE GALLO NATURAL SPORT RIBEIRA  
TEMP20 GARRIDO FERNANDEZ, IVAN Home CADETE GALLO ZAMORA  
35104 GUTIERREZ ALVAREZ, ALVARO Home CADETE GALLO MACE SPORT  
30057 LORENZO OZORES, MANUEL Home CADETE GALLO SUH SPORT 1
37725 MARTIN GONZALEZ, ALBERTO Home CADETE GALLO NATURAL SPORT SADA  
35162 MARTINEZ SUAREZ, ADRIAN Home CADETE GALLO MACE SPORT  
32008 NOVO MORUJA, CARLOS Home CADETE GALLO MACE SPORT  
374 RAFAEL RUIZ MEJIAS Home CADETE GALLO SEO  
30906 REMUIÑAN LAMAS, IGNACIO Home CADETE GALLO NATURAL SPORT RIBEIRA  
35102 GONZALEZ GARCIA, DIEGO Home CADETE LIGERO MACE SPORT 1
36790 LOUREIRO LOPEZ, CHRISTIAN Home CADETE LIGERO BOUDSPORT  
TEMP8 PAULO MAIA Home CADETE LIGERO SONHO ALTERNATIVO  
38421 REY FRANQUEIRA, ALEJANDRO Home CADETE LIGERO BOUDSPORT  
30560 SANCHEZ SANTOS, HUGO Home CADETE LIGERO HEBE  
37031 GARCIA GARCIA, ABEL Home CADETE MEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA  
37909 DAVILA RODRIGUEZ, ADRIAN Home CADETE MINIMOSCA KAE SPORT 2
30622 MAHIA VAZQUEZ, TOMAS Home CADETE MINIMOSCA KWON  
33617 MEIJIDE COUTO, IVAN Home CADETE MINIMOSCA NATURAL SPORT SADA 1
TEMP36 SALGADO GARCIA, JESUS Home CADETE MINIMOSCA ZAMORA  
33453 SANCHEZ RODRIGUEZ, BRAIS Home CADETE MINIMOSCA COUTO  
TEMP40 VIDAL TORRES, ANXO Home CADETE MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA  
29988 FEIJOO GOMEZ, JULIAN Home CADETE MOSCA COUTO 1
28730 GARCIA TUBIO, PABLO Home CADETE MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA  
31960 GIL VAZQUEZ, IAGO Home CADETE MOSCA HEBE  
33678 OTERO SOUSA, JAVIER Home CADETE MOSCA KAE SPORT 2
31337 PEREIRA GONZALEZ, ADONAIS Home CADETE MOSCA TAO  
30937 SANROMAN GUISANDE, MANUEL Home CADETE MOSCA AS SPORT  
37236 MACIEL ALVAREZ, PABLO Home CADETE PESADO AS SPORT  
30829 ABEIJON PRIEGUE, ADRIAN Home CADETE PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA  
27082 ALVAREZ CATRUFO, ALBERTO Home CADETE PLUMA DOBOK  
37729 BERMUDEZ MOREIRA, NILO Home CADETE PLUMA KWON  
29207 BOUDJENANE LIÑARES, MATEO Home CADETE PLUMA BOUDSPORT 3
35785 DEAN REQUEJO, KEVIN Home CADETE PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA 1
35106 GUTIERREZ ALVAREZ, DANIEL Home CADETE PLUMA MACE SPORT 2
33826 MACIEL ALVAREZ, MIGUEL Home CADETE PLUMA AS SPORT  
24936 MEILAN IRAGO, SAMUEL Home CADETE PLUMA TAO  
28580 PAZOS PAVON, ANXO Home CADETE PLUMA MACE SPORT  
36569 PEREZ CADENAS, HUGO Home CADETE PLUMA KAE SPORT  
37268 TORRES BRETAL, ALEJANDRO Home CADETE PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA  
31817 CAMINO LOGROÑO, LOIS Home CADETE SEMIMEDIO MACE SPORT 1
33454 CONDE ABAD, MARTIN Home CADETE SEMIMEDIO COUTO  
27335 DOS REIS PADIN, JAIME Home CADETE SEMIMEDIO OLIMPIC  
33618 MEIJIDE COUTO, RAUL Home CADETE SEMIMEDIO NATURAL SPORT SADA  
29282 MELLA RODRIGUEZ, IAGO Home CADETE SEMIMEDIO NATURAL SPORT SADA  
38733 BATISTA EMBOIRIK, EDGAR Home CADETE SEMIPESADO NATURAL SPORT RIBEIRA  
35739 FERNANDEZ MENDUIÑA, DARIO Home CADETE SEMIPESADO HEBE 2
41102 FIGUEIRA MARZOA, PABLO Home CADETE SEMIPESADO BOUDSPORT  
27845 TROITIÑO AMOEDO, SERGIO Home CADETE SEMIPESADO MAT'S 1
29954 ALVAREZ FERNANDEZ, DIEGO Home CADETE SUPERLIGERO NATURAL SPORT SADA 1
32302 BARREIRO SANCHEZ, MARCELO Home CADETE SUPERLIGERO KWON  
37195 IGLESIAS DOVAL, JULIO Home CADETE SUPERLIGERO COUTO 3
363 IYAN CUELLO GARCIA Home CADETE SUPERLIGERO SEO  
35419 PAN VILARIÑO, ALEJANDRO Home CADETE SUPERLIGERO DOBOK  
32888 PAZOS ALVAREZ, YERAY Home CADETE SUPERLIGERO AS SPORT  
TEMP33 RAMA TORON, CHRISTIAN Home CADETE SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA  
30240 RAMAS MOURELLE, XABIER Home CADETE SUPERLIGERO GARRAPUCHO 2
37912 ANTELO FERNANDEZ, PABLO Home INFANTIL IN-B. GALO KAE SPORT  
39762 FORTES OTERO, MATEO Home INFANTIL IN-B. GALO MACE SPORT  
37027 REY ALVAREZ, ANXO Home INFANTIL IN-B. GALO MACE SPORT  
34052 ABUIN OLVEIRA, XABI Home INFANTIL IN-B. MINIGALO OZONO BOIRO CD  
33686 COSTADO RODRIGUEZ, VICTOR Home INFANTIL IN-B. MINIGALO SUH SPORT  
369 MAEL CUELLO GARCIA Home INFANTIL IN-B. MINIGALO SEO  
37650 FRAGA GARCIA CORONA, ROI Home INFANTIL IN-B. MOSCA MACE SPORT  
36992 OTERO RESUA, RICARDO ALEXANDRE Home INFANTIL IN-B. MOSCA SUH SPORT  
39887 PAZOS FUENTES, PABLO Home INFANTIL IN-B. MOSCA BOUDSPORT  
37165 SEGADE MANEIRO, THIAGO Home INFANTIL IN-B. MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA  
38006 MIGUENS GOMEZ, YAGO Home INFANTIL IN-B. MOSQUITO OZONO BOIRO CD  
TEMP25 REGUILON DE SANTOS, ALVARO Home INFANTIL IN-B. MOSQUITO ZAMORA  
36990 ROMERO CASTRO, ADRIAN Home INFANTIL IN-B. MOSQUITO SUH SPORT  
38687 ALONSO COMESAÑA, ALEX Home INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI TAO  
368 ELIAS DEL HIERRO PALACIO Home INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI SEO  
TEMP32 GUETO OLVEIRA, ALEJANDRO Home INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI NATURAL SPORT RIBEIRA  
34358 MUÑIZ LIJO, MATEO Home INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI OZONO BOIRO CD  
37611 VELOSO VILLAR, GABRIEL Home INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI TAO  
367 VICTOR RABANEDO PRENDES Home INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI SEO  
26467 DOMINGUEZ OTERO, MARTIN Home JUNIOR GALLO KWON  
26591 MAHIA VAZQUEZ, LUCAS Home JUNIOR GALLO KWON 2
TEMP27 PARRA ARRIBAS, KEVIN Home JUNIOR GALLO ZAMORA  
24763 PAZOS ALVAREZ, EDGAR Home JUNIOR GALLO AS SPORT  
26494 PAZOS AMOEDO, ALEX Home JUNIOR GALLO TAEKANART  
29779 RAMOS LLOVES, MANUEL Home JUNIOR GALLO COUTO  
32065 TOMAS GONZALEZ, LOIS Home JUNIOR GALLO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
29529 DE LA IGLESIA GARCIA, XOEL Home JUNIOR LIGERO ARTE E MOVEMENTO  
27495 DIAZ RILO, ANXO Home JUNIOR LIGERO GARRAPUCHO 2
38516 GARCIA DE LA LLERA, IKER Home JUNIOR LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA  
24540 GONZALO MARTIN, SERGIO Home JUNIOR LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA  
32760 PEREZ MONTOTO, DANIEL Home JUNIOR LIGERO TAO  
24988 TORRADO MARTINEZ, JAVIER Home JUNIOR LIGERO SUH SPORT 1
26466 VAZQUEZ RODRIGUEZ, SERAFIN Home JUNIOR LIGERO KWON  
TEMP23 VARGAS GOMEZ, PABLO Home JUNIOR MEDIO ZAMORA  
36786 CASTRO RODRIGUEZ, MANUEL Home JUNIOR MINIMOSCA BOUDSPORT 1
31343 DAVILA RODRIGUEZ, FERNANDO Home JUNIOR MINIMOSCA KAE SPORT 2
37887 FRANCO MARTINEZ, BORJA DOMINGO Home JUNIOR MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA  
33150 ROBLES IGLESIAS, DANIEL Home JUNIOR PESADO BUNKAI  
38929 GAMEIRO GUISANDE, RUBEN Home JUNIOR PLUMA AS SPORT 1
TEMP4 JOAO REIS Home JUNIOR PLUMA SONHO ALTERNATIVO  
30402 MENDEZ LEIS, ANXO Home JUNIOR SEMIMEDIO ARTE E MOVEMENTO 1
32631 ROCHA CIVIDANES, RAUL Home JUNIOR SEMIMEDIO AS SPORT 2
23243 COSTADO COEGO, ALEJANDRO Home JUNIOR SEMIPESADO SUH SPORT 1
TEMP5 DANIEL LEITE Home JUNIOR SEMIPESADO SONHO ALTERNATIVO  
26587 CANCELAS FANDIÑO, JAVIER Home JUNIOR SUPERLIGERO PATIÑO-MOAÑA 4
29224 CASTRO COMESAÑA, MARIO Home JUNIOR SUPERLIGERO TAO  
26678 DOCAMPO DEL RIO, ANDRES Home JUNIOR SUPERLIGERO TAO  
29176 FERNANDEZ SOLIÑO, GONZALO Home JUNIOR SUPERLIGERO AS SPORT  
27829 HERMIDA RIAL, PEDRO Home JUNIOR SUPERLIGERO AS SPORT  
34088 MEDRANDA PIEDRA, CARLOS SEBASTIAN Home JUNIOR SUPERLIGERO MACE SPORT 3
30403 MENDEZ LEIS, SAMUEL Home JUNIOR SUPERLIGERO ARTE E MOVEMENTO  
25225 PREGO PENA, IZAN Home JUNIOR SUPERLIGERO KWON 2
35105 REJO GONZALEZ, EDUARDO Home JUNIOR SUPERLIGERO MACE SPORT 1
13802 BOUDJENANE NUÑEZ, CRISTOBAL GAMALL Home OLIMPICOS -68 BOUDSPORT  
15663 FIGUEROA LOPEZ, IVAN Home OLIMPICOS -80 NATURAL SPORT RIBEIRA  
16226 GOMEZ NAVARRO, ANTONIO Home OLIMPICOS -80 BUNKAI  
41133 ALONSO MARTINEZ, XAVI Home PRECADETE GALO TAO  
34081 BAQUEIRO PENELAS, ANDRES Home PRECADETE GALO TAO  
32298 BLANCO CASTAÑO, MATEO Home PRECADETE GALO SUH SPORT  
38553 CAAMAÑO MONTES, ROI Home PRECADETE GALO SUH SPORT  
35058 CAAMAÑO PEREZ, RODRIGO Home PRECADETE GALO SUH SPORT  
34141 CALO VILA, LOIS Home PRECADETE GALO NATURAL SPORT RIBEIRA  
36714 FENTANES LUSQUIÑOS, MAURO Home PRECADETE GALO MACE SPORT  
39555 PREGO ORTIGUEIRA, CESAR RAMON Home PRECADETE GALO SUH SPORT  
38600 REINO HERMIDA, MARTIN Home PRECADETE GALO SUH SPORT  
34118 SANTISO BAAMONDE, DAWIT Home PRECADETE GALO GARRAPUCHO  
37863 MAYA TAVARES, HUGO Home PRECADETE MINIPLUMA COUTO  
35481 ESMORIS RILO, BRAIS Home PRECADETE MOSCA GARRAPUCHO  
30575 FAJARDO SAMPEDRO, NOE Home PRECADETE MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA  
35907 FEIJOO GOMEZ, ALEJANDRO Home PRECADETE MOSCA COUTO  
34357 GARCIA RESUA, HUGO Home PRECADETE MOSCA SUH SPORT  
31992 INFIESTA PICOUTO, DAVID Home PRECADETE MOSCA GARRAPUCHO  
37610 VELOSO VILLAR, ADRIAN Home PRECADETE MOSCA TAO  
33989 VIDELA MIGUENS, VICTOR Home PRECADETE MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA  
32279 LOPEZ BLANCO, HUGO Home PRECADETE MOSQUITO TAO  
32878 TORRADO MARTINEZ, PABLO Home PRECADETE MOSQUITO SUH SPORT  
TEMP24 VAQUERO BLANCO, ERIK Home PRECADETE MOSQUITO ZAMORA  
33107 CHAMORRO SANROMAN, MARTIN Home PRECADETE PESADO AS SPORT  
365 HERNANDO STEFAN ORTIZ GATLAN Home PRECADETE PESADO SEO  
31531 CARBALLO SANCHEZ, DIEGO Home PRECADETE PLUMA GARRAPUCHO  
32950 LOPEZ NUEVO, MATEO Home PRECADETE PLUMA TAO  
23212 OGEA COSTAS, UXIA Muller ABSOLUTA GALLO MACE SPORT 1
22135 VIDAL AGUIN, ALBA Muller ABSOLUTA GALLO KIDO SPORT 2
24720 GARCIA MARTINEZ, CATIA Muller ABSOLUTA LIGERO MAT'S  
23953 GARCIA VIDAL, MIRYAM Muller ABSOLUTA LIGERO PATIÑO-MOAÑA 1
27784 LAGO SOBRADELO, LAURA Muller ABSOLUTA LIGERO AS SPORT  
190 Micaela Gomes Muller ABSOLUTA LIGERO Grupo Desportivo de Prado  
23005 PARDO DOS SANTOS, LORENA Muller ABSOLUTA LIGERO GARRAPUCHO  
29298 RODRIGUEZ GARCIA, UXIA Muller ABSOLUTA LIGERO MOO DUK KWAN 2
12620 CENTOIRA YAÑEZ, LAURA Muller ABSOLUTA MEDIO KWON 2
35471 PEREZ RIESCO, SOFIA Muller ABSOLUTA MEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
11454 LORENZO AMOEDO, LAURA Muller ABSOLUTA MINIMOSCA TAO 1
25010 PEREZ ALCALDE, ELENA Muller ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 2
20489 TILVE COSTAS, RUTH Muller ABSOLUTA MINIMOSCA AS SPORT  
29628 GONZALEZ NOVOA, MARIA Muller ABSOLUTA MOSCA COUTO 1
27130 MUÑIZ SEVARES, ALBA Muller ABSOLUTA MOSCA OZONO BOIRO CD 2
381 Bruna Catarina Ferreira Muller ABSOLUTA PLUMA Grupo Desportivo de Prado  
26835 GARCIA SUAREZ, SARA Muller ABSOLUTA PLUMA DOBOK 1
33493 ORTIZ BENITO, ARLET Muller ABSOLUTA PLUMA MAT'S 2
27215 DOSIL GAGO, ANA Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 2
28411 DOSIL GAGO, LAURA Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
29301 CUBAS GARCIA, ELENA Muller CADETE GALLO SUH SPORT 1
33197 DELGADO ANDRADE, ADRIANA Muller CADETE LIGERO AS SPORT  
27322 FERNANDEZ CANOSA, SARA Muller CADETE LIGERO OLIMPIC  
29657 IGLESIAS LLORENTE, ENERITZ Muller CADETE LIGERO MAT'S  
30030 LOPEZ PEQUEÑO, TANIA Muller CADETE LIGERO PATIÑO-MOAÑA 1
38892 NUÑEZ PEREZ, NEREA Muller CADETE LIGERO KWON 2
34843 RODRIGUEZ FERNANDEZ, ANTIA Muller CADETE LIGERO COUTO  
33356 GARCIA SUAREZ, HELENA Muller CADETE MEDIO DOBOK  
361 IRAYA PEQUE GOMEZ Muller CADETE MEDIO SEO  
TEMP34 LARANGA QUIRIGA, AINHOA Muller CADETE MEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA  
32014 LOPEZ ABOY, YODITH Muller CADETE MEDIO OZONO BOIRO CD  
32602 MARTINEZ FERNANDEZ, FATIMA Muller CADETE MEDIO COUTO 1
35919 SANCHEZ MARTINEZ, ANTIA Muller CADETE MEDIO MACE SPORT 2
35846 SANCLEMENTE POUSA, CARLA Muller CADETE MEDIO PATIÑO-MOAÑA  
31506 FERNANDEZ DOMINGUEZ, CARLOTA Muller CADETE MINIMOSCA GARRAPUCHO  
35525 FRANCISCO TEIJEIRA, DULCE NAIARA Muller CADETE MINIMOSCA TAO 1
40673 GARCIA VALENCIANO PEREZ, ZOE Muller CADETE MINIMOSCA NATURAL SPORT SADA  
29784 BARREIRO BESADA, PAULA Muller CADETE MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA  
35288 OTERO REFIGIO, SILVIA Muller CADETE MOSCA MAT'S 2
30574 ROMERO FERNANDEZ, NOA Muller CADETE MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 1
30573 SANTAMARIA SANTIAGO, NOA Muller CADETE MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA  
41165 COUSELO BASCOY, ALBA Muller CADETE PESADO BOUDSPORT  
33195 GONZALEZ DURAN, ANA Muller CADETE PESADO AS SPORT  
34844 RODRIGUEZ PROL, EDURNE Muller CADETE PESADO COUTO  
35784 SAMPEDRO PEREZ, THALIA Muller CADETE PESADO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
31469 VIQUEIRA POSE, ABRIL Muller CADETE PESADO BOUDSPORT  
33123 ALONSO COMESAÑA, DAFNE Muller CADETE PLUMA TAO 2
29091 CHAPELA VILAS, ANDREA Muller CADETE PLUMA PATIÑO-MOAÑA  
31901 GONZALEZ PEREZ, SANDRA Muller CADETE PLUMA SUH SPORT  
32277 PEREZ VILLAR, MIRIAM Muller CADETE PLUMA TAO  
38721 SANTAMARIA PEREZ, CARME Muller CADETE PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA 1
40134 CORDOBA OSSA, CAROLYNE MISHELL Muller CADETE SEMIMEDIO NATURAL SPORT SADA  
36397 GONZALEZ RIVEIRO, INES Muller CADETE SEMIMEDIO MACE SPORT  
36156 GREGORIO LANDIN, LUCIA Muller CADETE SEMIMEDIO TAEKANART  
30305 RODRIGUEZ IGLESIAS, IRIA Muller CADETE SEMIMEDIO HEBE  
32096 SONEIRA BALADO, SARA Muller CADETE SEMIMEDIO BOUDSPORT 1
32571 VALEIRO CARRO, IRIA Muller CADETE SEMIMEDIO KWON  
33532 BLANCO SANCHEZ, OLAYA Muller CADETE SEMIPESADO BOUDSPORT 1
35977 RUA NOVAS, UXIA Muller CADETE SEMIPESADO HEBE 2
37141 IMPARATO POMARES, ALESSANDRA Muller CADETE SUPERLIGERO MACE SPORT 4
30749 PAZOS PAVON, IRIA Muller CADETE SUPERLIGERO MAT'S  
27293 PENA RIOS, SARA Muller CADETE SUPERLIGERO PATIÑO-MOAÑA 2
40117 PERNAS MARTINEZ, IRENE Muller CADETE SUPERLIGERO NATURAL SPORT SADA  
TEMP21 ROMERO PEREZ, AITANA Muller CADETE SUPERLIGERO ZAMORA  
28834 SEIJO MARTIN, IRIA Muller CADETE SUPERLIGERO PATIÑO-MOAÑA 3
32488 VARELA LEMA, AVRIL Muller CADETE SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
30831 VILLAVERDE VARELA, NATALIA Muller CADETE SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA  
TEMP35 ARES MERINO, ZOE Muller INFANTIL IN-B. MINIGALO ZAMORA  
35651 BUGALLO BALLESTEROS, XIANA Muller INFANTIL IN-B. MINIGALO OLIMPIC  
37911 ALVAREZ SACO, CARLA Muller INFANTIL IN-B. MINIPLUMA KAE SPORT  
35652 PIÑEIRO BALLESTEROS, DAFNE Muller INFANTIL IN-B. MOSCA OLIMPIC  
35529 ROMAN BALO, ALBA Muller INFANTIL IN-B. MOSQUITO TAO  
35932 FAJARDO SAMPEDRO, ALISSA Muller INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI NATURAL SPORT RIBEIRA  
42454 FEIJOO DIAZ, MARTINA Muller INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI OLIMPIC  
TEMP26 FERNANDEZ ZUAMETA, MARIA MICAELA Muller INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI ZAMORA  
39497 GAITEIRO FERNANDEZ, UXIA Muller INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI KAE SPORT  
38473 PEREZ SUAREZ, INES Muller INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI OLIMPIC  
28100 BOUZAS FERNANDEZ, TANIA Muller JUNIOR GALLO KAE SPORT 2
34047 MONTEMUIÑO MARTINEZ, LUCIA Muller JUNIOR GALLO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
37588 CORTES GIL, TANIA Muller JUNIOR LIGERO KWON  
34046 MONTEMUIÑO MARTINEZ, IRENE Muller JUNIOR LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 2
30475 PENA PAREDES, NOAH Muller JUNIOR LIGERO PATIÑO-MOAÑA  
25503 PEREZ PARRADO, ALMA MARIA Muller JUNIOR LIGERO SUH SPORT 1
29032 REIMUNDEZ QUEIMADELOS, YADIRA Muller JUNIOR LIGERO MAT'S  
32922 SCHMIDT GUEVARA, ANAHI ELENA Muller JUNIOR LIGERO KWON  
37590 PENAS CONDE, LAURA Muller JUNIOR MEDIO KWON  
32213 PEREZ MARIÑO, MONICA Muller JUNIOR MEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA  
35384 DIEGUEZ VEIRAS, CARLA Muller JUNIOR MINIMOSCA BOUDSPORT 2
27272 GONZALEZ PEREZ, VERONICA Muller JUNIOR MINIMOSCA SUH SPORT 1
34396 ROO FERRER, VANESA Muller JUNIOR MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA  
41943 BECERRA PUENTE, LUCIA Muller JUNIOR MOSCA BOUDSPORT 2
28526 FERREIRO DOMINGUEZ, MARIA Muller JUNIOR MOSCA COUTO 1
28732 CERNADAS AGEITOS, NURIA Muller JUNIOR PESADO NATURAL SPORT RIBEIRA  
TEMP31 MAROÑAS NUÑEZ, MARTINA Muller JUNIOR PESADO NATURAL SPORT RIBEIRA 2
38975 PEREZ QUINTEIRO, NOA Muller JUNIOR PESADO COUTO  
32291 RIVADULLA LORENZO, DESIREE Muller JUNIOR PESADO SUH SPORT 1
24889 CORTES ENRIQUEZ, ANDREA Muller JUNIOR PLUMA KWON  
30463 CURRAS IGLESIAS, ELENA Muller JUNIOR PLUMA PATIÑO-MOAÑA 2
38911 GARCIA REYES, LUCIA Muller JUNIOR PLUMA KWON  
26938 SIOTA COELLO, DIANA Muller JUNIOR PLUMA COUTO 1
34919 ARGIBAY MARTIGNAGO, ALEJANDRA Muller JUNIOR SEMIMEDIO TAEKANART  
36787 CANEDA PAJARO, ANDREA Muller JUNIOR SEMIMEDIO BOUDSPORT  
30414 GARCIA BOUZON, ANDREA Muller JUNIOR SEMIMEDIO ARTE E MOVEMENTO 4
28524 GARCIA RODRIGUEZ, AINOHA Muller JUNIOR SEMIMEDIO COUTO 2
31485 IGLESIAS RIAL, CLOE Muller JUNIOR SEMIMEDIO PATIÑO-MOAÑA 1
32304 PEREZ PICADO, IRATI Muller JUNIOR SEMIMEDIO KWON  
TEMP7 RAFAELA DOMINGUES Muller JUNIOR SEMIMEDIO SONHO ALTERNATIVO  
30048 SANCHEZ GONZALEZ, ANTIA Muller JUNIOR SEMIMEDIO SUH SPORT 3
26859 LOPEZ ALVARIÑAS, AITANA Muller JUNIOR SEMIPESADO SUH SPORT 1
35687 BOUZA GONZALEZ, LARA Muller JUNIOR SUPERLIGERO KWON  
32095 GACIO CENDAL, SARA Muller JUNIOR SUPERLIGERO BOUDSPORT 1
TEMP6 LUCIA LEITE Muller JUNIOR SUPERLIGERO SONHO ALTERNATIVO  
30731 SANJORGE BOULLOSA, AIXA Muller JUNIOR SUPERLIGERO MAT'S 2
10100 ANDRADE BAÑA, EREA Muller OLIMPICOS +67 AS SPORT  
31958 RIVAS FERVENZA, TATIANA Muller OLIMPICOS +67 HEBE  
34405 ALONSO MENDEZ, ALBA Muller PRECADETE GALO NATURAL SPORT RIBEIRA  
TEMP9 ARIANA GOVERNO Muller PRECADETE GALO SONHO ALTERNATIVO  
38202 BELLO ALONSO, SOFIA Muller PRECADETE GALO TAO  
37637 GARCIA COELLO, AINHOA Muller PRECADETE GALO AS SPORT  
38885 GARCIA MIRANDA, ENMA Muller PRECADETE GALO KWON  
31818 CANABAL BLANCO, NEREA Muller PRECADETE LIXEIRO MACE SPORT  
36789 LOUREIRO LOPEZ, AINARA Muller PRECADETE LIXEIRO BOUDSPORT  
35719 LUIS RODRIGUEZ, ELENA Muller PRECADETE LIXEIRO TAEKANART  
41214 DEL RIO GALLEGO, NOA Muller PRECADETE MINIMOSQUITO HEBE  
31959 HERMELO RODRIGUEZ, ADA Muller PRECADETE MINIMOSQUITO HEBE  
38297 IRISO REY, CLAUDIA Muller PRECADETE MINIMOSQUITO GARRAPUCHO  
32287 MUÑIZ SEVARES, CARLA Muller PRECADETE MINIMOSQUITO OZONO BOIRO CD  
34373 GARCIA ARES, IRIA Muller PRECADETE MINIPLUMA SUH SPORT  
38883 LAMEIRO MOSQUERA, PAULA Muller PRECADETE MINIPLUMA KWON  
32389 ALVAREZ RODRIGUEZ, IRIA Muller PRECADETE MOSCA GARRAPUCHO  
36363 FERNANDEZ RODRIGUEZ, ELISA Muller PRECADETE MOSCA GARRAPUCHO  
34526 MORELL DOMINGUEZ, RAQUEL Muller PRECADETE MOSCA AS SPORT  
32037 RODRIGUEZ IGLESIAS, NURIA Muller PRECADETE MOSCA HEBE  
41742 SABORIDO PEREZ, CARLA Muller PRECADETE MOSCA SUH SPORT  
36565 BOUZAS FERNANDEZ, NADIA Muller PRECADETE MOSQUITO KAE SPORT  
39568 CALVO FERNANDEZ, UXIA Muller PRECADETE MOSQUITO TAO  
38548 RODRIGUEZ VILA, IRENE Muller PRECADETE MOSQUITO SUH SPORT  
38422 REY FRANQUEIRA, ALBA Muller PRECADETE PLUMA BOUDSPORT  
33927 ROMAN BALO, ANDREA Muller PRECADETE PLUMA TAO  
  • Publicado en Novas

Calendario 2018 actualizado

FECHA

DESCRIPCIÓN CAMPEONATO

LUGAR

22/09/2018

TORNEO CIDADE DE OURENSE

OURENSE

29-30/09/2018

OPEN INTERNACIONAL VILA DE MOAÑA

MOAÑA

13-14/10/2018

CAMPIONATO CIDADE DE RIBEIRA

RIBEIRA

20-27/10/2018?

CAMPIONATO FEMININO DE COMBATE

VILALBA

27-28/10/2018

COPAS DEPUTACIÓN PROVINCIAIS

SERRA DE OUTES / TABOADA/ /OURENSE?/ --?

27/10/2018

GALEGO DE EXHIBICIÓN DE ADULTOS

PROVINCIA DE PONTEVEDRA

3-4/11/2018

CAMPIONATO CIDADE DE PONTEVEDRA

PONTEVEDRA

10/11/2018

CURSO PREP. CINTURÓN NEGRO

MOAÑA

17/11/2018

CURSO DE ARBITRAXE DE COMBATE

 CGTD

18/11/2018

CURSO ARBITRAXE DE TÉCNICA

 CGTD

24-25/11/2018

CAMPIONATO VILA DE MOAÑA

MOAÑA

01-09/12/2018

CAMPIONATO DE ESPAÑA DE CLUBES

MARINA D'OR

15/12/2018

FASE AUTONÓMICA COPA XUNTA Y CAMPIONATO DE HAPKIDO

VIGO

22/12/2018

CAMPIONATO ABSOLUTO DE COMBATE

NOIA

16/12/2018

EXAMEN CINTURONES NEGROS

CORUÑA

N/S

CAMPIONATO GALEGO XUNIOR

N/S

  • Publicado en Novas

Concentración da selección galega absoluta en Pontevedra

O sábado 8 de setembro celebrouse en Pontevedra (Pavillón Zona Sur de Pontevedra) unha concentración da selección galega absoluta de combate, na que participaron uns 50 deportistas.

Esta foi a primeira xornada preparatoria da selección da tempada 2018/19 e foi dirixida polo adestrador Miguel Cortegoso. Magnífica sesión de traballo das e dos nosos deportistas.

 

  • Publicado en Novas
Suscribirse a este canal RSS