Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Artigos filtrados por data: Decembro 2017

Cpto. Galego Absoluto - Resultados

CPTO. GALEGO ABSOLUTO

RIVEIRA, 16/12/2017

RESULTADOS

POSTO
22354 PAZOS PAVON, ARTAI HOME ABSOLUTA GALLO MACE SPORT 1
10482 FERNANDEZ REY, JOSE HOME ABSOLUTA LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
11286 GARCIA MARTINEZ, IVAN HOME ABSOLUTA MEDIO MAT'S 1
23484 VEREA SEIJAS, ALBERTO RAMON HOME ABSOLUTA MINIMOSCA MANIOTAS-NOIA 1
39514 PEREZ VALDES, PEDRO LUIS HOME ABSOLUTA MOSCA NEKA 1
23433 FERNANDEZ EIRAS, PABLO HOME ABSOLUTA PESADO MAT'S 1
10082 RIOS CORTEGOSO, BORJA HOME ABSOLUTA PLUMA HEBE 1
23066 POMBO ROMERO, ADRIAN HOME ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
33493 ORTIZ BENITO, ARLET MULLER ABSOLUTA GALLO MAT'S 1
23953 GARCIA VIDAL, MIRYAM MULLER ABSOLUTA LIGERO PATIÑO-MOAÑA 1
35471 PEREZ RIESCO, SOFIA MULLER ABSOLUTA MEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
11454 LORENZO AMOEDO, LAURA MULLER ABSOLUTA MINIMOSCA TAO 1
29628 GONZALEZ NOVOA, MARIA MULLER ABSOLUTA MOSCA COUTO 1
24375 CASTIÑEIRA ETCHEVERRIA, TANIA MARIA MULLER ABSOLUTA PESADO HEBE 1
26835 GARCIA SUAREZ, SARA MULLER ABSOLUTA PLUMA DOBOK 1
10603 PIÑEIRO DEVESA, LUA MARIA MULLER ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
27948 RODRIGUEZ PINTOS, YERAI HOME ABSOLUTA GALLO TAEKANART 2
10484 MALLO GARCIA, CARLOS FRANCISCO HOME ABSOLUTA LIGERO SUH SPORT 2
10539 PARADA MARTINEZ, ANGEL HOME ABSOLUTA MEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA 2
26305 ROMERO BOUZAS, ANTON HOME ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 2
26178 VARELA MIRAS, RODRIGO HOME ABSOLUTA MOSCA BOUDSPORT 2
32933 MARTINEZ CASTILLO, JUNIOR LUCIANO HOME ABSOLUTA PESADO NEKA 2
22822 SANGIAO DARRIBA, IVAN HOME ABSOLUTA PLUMA SANGIAO TKD 2
21805 TROITIÑO AMOEDO, RUBEN HOME ABSOLUTA SUPERLIGERO MAT'S 2
23212 OGEA COSTAS, UXIA MULLER ABSOLUTA GALLO MACE SPORT 2
29298 RODRIGUEZ GARCIA, UXIA MULLER ABSOLUTA LIGERO MOO DUK KWAN 2
12620 CENTOIRA YAÑEZ, LAURA MULLER ABSOLUTA MEDIO KWON 2
25010 PEREZ ALCALDE, ELENA MULLER ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 2
10083 CORTEGOSO LIMA, SARA MULLER ABSOLUTA MOSCA MACE SPORT 2
22135 VIDAL AGUIN, ALBA MULLER ABSOLUTA PLUMA KIDO SPORT 2
28411 DOSIL GAGO, LAURA MULLER ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 2
21898 VAGNER MARTINEZ, IVAN HOME ABSOLUTA GALLO GARRAPUCHO 3
27743 QUINTELA PIÑEIRO, ADRIAN HOME ABSOLUTA GALLO MAT'S 3
21341 GARCIA ALVAREZ, GABRIEL HOME ABSOLUTA LIGERO AS SPORT 3
30612 CARRO BARREIRO, FRANZ HOME ABSOLUTA LIGERO KWON 3
30905 REMUIÑAN LAMAS, ANGEL HOME ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 3
37272 GARCIA TORRES, JOSE HOME ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA ASDO 3
27098 DIAZ DEL NOZAL, VICENTE LAURENTINO HOME ABSOLUTA MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA ASDO 3
31594 ARGIBAY MONTERO, NICOLAS HOME ABSOLUTA MOSCA TAEKANART 3
29902 REAL PEREZ, JOSE HOME ABSOLUTA PESADO NATURAL SPORT RIBEIRA 3
28325 ACUÑA GARRIDO, FRANCISCO ALEXANDRE HOME ABSOLUTA PESADO TAEKANART 3
28703 IGLESIAS COSQUET, SERGIO HOME ABSOLUTA PLUMA AS SPORT 3
10089 RIOS CORTEGOSO, JACOBO HOME ABSOLUTA PLUMA HEBE 3
27789 UBEIRA BENAVIDES, ANTONIO HOME ABSOLUTA SUPERLIGERO AS SPORT 3
23468 IGLESIAS ALVAREZ, BRAIS HOME ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 3
32922 SCHMIDT GUEVARA, ANAHI ELENA MULLER ABSOLUTA GALLO KWON 3
25503 PEREZ PARRADO, ALMA MARIA MULLER ABSOLUTA GALLO SUH SPORT 3
24720 GARCIA MARTINEZ, CATIA MULLER ABSOLUTA LIGERO MAT'S 3
22337 LOPEZ RIVERA, NEREA MULLER ABSOLUTA LIGERO SEUNGSPORT 3
27242 CALVO RIOS, BARBARA MULLER ABSOLUTA MEDIO PATIÑO-MOAÑA 3
28290 OTERO REFIGIO, CRISTINA MULLER ABSOLUTA MINIMOSCA MAT'S 3
27119 REY CALO, ZORAIDA MULLER ABSOLUTA MINIMOSCA SUH SPORT 3
27130 MUÑIZ SEVARES, ALBA MULLER ABSOLUTA MOSCA OZONO BOIRO CD 3
24848 GARCIA LAGO, AINOA MULLER ABSOLUTA PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA 3
24067 PAZ CHAPELA, GEMA MULLER ABSOLUTA PLUMA SARES TKD CANGAS 3
23005 PARDO DOS SANTOS, LORENA MULLER ABSOLUTA SUPERLIGERO GARRAPUCHO 3
12763 CALVAR MARTINEZ, KATIA MULLER ABSOLUTA SUPERLIGERO MAT'S 3
24891 VAZQUEZ MARTINEZ, ARON HOME ABSOLUTA GALLO KWON 5
12255 PORTABALES TEIXEIRA, ANGEL HOME ABSOLUTA GALLO MAT'S 5
11791 ESTEVEZ BACELAR, ABEL HOME ABSOLUTA GALLO MAT'S ASDO 5
21992 COBAS VILLARES, SERGIO HOME ABSOLUTA LIGERO GARRAPUCHO 5
23498 GARCIA LAGO, ALVARO HOME ABSOLUTA LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 5
15663 FIGUEROA LOPEZ, IVAN HOME ABSOLUTA LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA ASDO 5
24972 RODRIGUEZ BARCALA, IVAN HOME ABSOLUTA LIGERO TAEKANART 5
24776 GONZALEZ BARBOSA, BRAYAN HOME ABSOLUTA MOSCA AS SPORT 5
10492 MARTINEZ MURAS, MIGUEL HOME ABSOLUTA MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 5
24544 MARTINEZ LIJO, DIEGO HOME ABSOLUTA MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 5
28747 QUINTELA MUÑIZ, JESUS HOME ABSOLUTA MOSCA TAEKANART 5
25535 FRANCO GULIAS, BRIAN HOME ABSOLUTA PESADO TAEKANART 5
30432 FERNANDEZ DOMINGUEZ, BRAIS HOME ABSOLUTA PLUMA AS SPORT 5
23641 FERNANDEZ PRIETO, DAVID HOME ABSOLUTA PLUMA JANSU 5
25385 PITA ROS, YAGO HOME ABSOLUTA PLUMA MACE SPORT 5
24726 FERREIROS MARIÑO, XOAN HOME ABSOLUTA PLUMA MAT'S 5
27784 LAGO SOBRADELO, LAURA MULLER ABSOLUTA LIGERO AS SPORT 5
31547 ALVAREZ FERNANDEZ, DANA MULLER ABSOLUTA LIGERO HEBE 5
26590 GONZALEZ DE VILAS BOAS, MARIA MULLER ABSOLUTA LIGERO PATIÑO-MOAÑA 5
27384 TOUCEDO LADO, SARA MULLER ABSOLUTA MINIMOSCA MANIOTAS-NOIA 5
23537 RODRIGUEZ ROJAS, SANDRA MULLER ABSOLUTA PLUMA GARRAPUCHO 5
25208 OUTEIRAL CURRAS, LIDIA MULLER ABSOLUTA PLUMA SARES TKD CANGAS 5
28323 ACUÑA GARRIDO, NAGORE MULLER ABSOLUTA SUPERLIGERO TAEKANART 5
25649 PORTABALES TEIXEIRA, RAUL HOME ABSOLUTA MOSCA MAT'S 9
  • Publicado en Novas

Horario Absoluto - Riveira

CAMPIONATO GALEGO ABSOLUTO

RIVEIRA 16/12/2017

 

  • SÁBADO:
    • APERTURA PAVILLÓN: 8:30 hs
    • REUNIÓN ÁRBITROS: 8:45 a 9:15 hs (Juan Carlos Quintana)
    • REUNIÓN DELEGADOS: 9:15 a 9:30 hs (Juanlu)
    • DESFILE DE CLUBES E APERTURA OFICIAL: 9:45, os abandeirados escolleitos previamente por cada club colocaranse na zona de quecemento acompañados por un cativo ou cativa do Club Organizador que portará o seu cartel correspondente, así como o colectivo arbitral. Desfilarán por orde alfabético. Unha vez formados soará o himno galego e un grupo de mulleres leerá un manifestó en contra da Violencia de Xénero, causa a que adicamos este evento.

Freestyle Hebe de Moaña (4´)

  • COMEZO COMPETICIÓN: 10:00
  • PREVIAS E SEMIFINAIS: 10:00 – 13:00

 

TAPIZ 1

TAPIZ 2

TAPIZ 3

TAPIZ 4

MINIMOSCA MAS. (4)

MOSCA MAS. (9)

GALLO FEM. (5)

PLUMA FEM. (6)

GALLO MAS. (7)

LIGERO FEM. (9)

MEDIO FEM. (3)

SUPERLIGERO FEM. (6)

LIGERO MAS ((10)

SUPERLIGERO MAS. (6)

MINIMOSCA FEM (6)

MOSCA FEM. (3)

MEDIO MAS. (3)

PESADO MAS (8)

PLUMA MAS. (12)

PESADO FEM. (2)

 

  • HOMENAXE A ÁLEX VIDAL: 13:00 – 13:05. A Directiva do Club quere realizar un breve homenaxe ao Campión Mundial de Para taekwondo entregándolle un pequeno obsequio.
  • EXHIBICIÓN EQUIPO GALICIA (TAO): 13:05-13:15
  • FINALES (EN TANDAS DE 4): 13:15 – 14:00. Catro tandas de catro finais cada unha, os deportistas xunto cos seus coachs deberán de agardar na zona de quencemento para sair simultáneamente.
  • ENTREGA DE MEDALLAS E TROFEOS POR EQUIPOS: 14:00-14:30 (Presidente da FGT, autoridades presentes e  Directiva do Club)
  • Publicado en Novas

Cen deportistas participarán o sábado 16 de decembro no Campionato Galego Absoluto

Case cen deportistas están inscritos no Campionato Galego Absoluto de Combate que se celebrará o sábado 16 de decembro en Riveira (Pavillón Municipal da Fieiteira). Este torneo é clasificatorio, xunto ao Circuíto Galego, para o Campionato de España.

 

En total no Campionato Galego Absoluto competirán 20 clubs galegos, 99 deportistas (40 mulleres e 59 homes), 28 árbitros e uns  50 adestradores. A actividade comezará ás 09:30 horas e finalizará a última hora da mañá (a entrega de medallas está prevista para as 12:30 horas).

 

Entre os inscritos e inscritas temos a sorte de contar con deportistas con magníficos resultados tanto nacionais coma internacionais, polo que seguro que poderemos gozar cun gran espectáculo deportivo.

 

Ademais teremos a oportunidade de ver en acción tanto a deportistas cunha nutrida experiencia (coma Katya Calvar, Lúa Piñeiro, José Fernández ou Pablo Fernández Eiras, entre outros), fronte a mozos moi novos, que están empurrando moi forte. Os últimos exemplos, os medallistas galegos no Europeo Júnior en Chipre, Arlet Ortiz e Javier González, xa que ambos competirán no Galego Absoluto.

 

  • Publicado en Novas

Noraboa aos clubs e taekwondistas galeg@s pola súa actuación no Campionato de España de Clubs

A Federación Galega de Taekwondo quere felicitar a todos os clubs galegos e os seus competidores polos éxitos acadados no Campionato de España de Clubs, que se desenvolveu do 7 ao 10 de decembro en Castellón.
 
A actuación do taekwondo galego neste macro-campionato foi excepcional e iso a pesares dos problemas que houbo coa organización e na pesada, onde as e os deportistas tiveron que esperar horas para poder realizala. Por iso, unha vez máis, a Federación Galega amosa a súa satisfacción polo traballo desenvolvido, que vai moito máis ala do número de medallas acadadas que foron moi numerosas, tanto a nivel individual coma de clubs.
 
Nos vindeiros días publicaremos na páxina web da Federación Galega os resultados oficiais dos clubs e deportistas galegos, unha vez teñamos a certificación oficial dos mesmos.
 
Noraboa para tod@s!!!!
  • Publicado en Novas

Inscrición definitiva Cpto. Gal. Absoluto

CPTO. GALEGO ABSOLUTO

RIVIERA - 16/12/2017 

VER INSCRICIÓN DEFINITIVA. SO SE ADMITIRÁN BAIXAS XUSTIFICADAS. 

NO SEGUINTE ENLACE TAMÉN SE PODERÁN VISUALIZALOS SORTEOS UNHA VEZ SE PUBLIQUEN DESPÓIS DO PESAXE.

----------------------------

VER SORTEOS: https://www.dropbox.com/sh/y7fl6n9bhiepy0i/AABDYEleDQbN4Z_JUUDsktpka?dl=0 

 

 Ranking provisional para cabezas de serie (reclamacións a Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo. ): https://www.dropbox.com/s/i88nzwbcpvuj2ct/Ranking%20Gallego%20v1.5._Absoluto%202018_11-12-2018.xlsx?dl=0 

 
 
A 21898 VAGNER MARTINEZ, IVAN Home ABSOLUTA GALLO GARRAPUCHO
A 24891 VAZQUEZ MARTINEZ, ARON Home ABSOLUTA GALLO KWON
A 22354 PAZOS PAVON, ARTAI Home ABSOLUTA GALLO MACE SPORT
A 12255 PORTABALES TEIXEIRA, ANGEL Home ABSOLUTA GALLO MAT'S
A 27743 QUINTELA PIÑEIRO, ADRIAN Home ABSOLUTA GALLO MAT'S
B 11791 ESTEVEZ BACELAR, ABEL Home ABSOLUTA GALLO MAT'S ASDO
A 27948 RODRIGUEZ PINTOS, YERAI Home ABSOLUTA GALLO TAEKANART
A 28505 VIDAL BERNEDO, ALBERTO Home ABSOLUTA LIGERO AS SPORT
A 21341 GARCIA ALVAREZ, GABRIEL Home ABSOLUTA LIGERO AS SPORT
A 29212 REGUEIRO CAAMAÑO, ALVARO Home ABSOLUTA LIGERO BOUDSPORT
A 21992 COBAS VILLARES, SERGIO Home ABSOLUTA LIGERO GARRAPUCHO
A 30612 CARRO BARREIRO, FRANZ Home ABSOLUTA LIGERO KWON
A 10482 FERNANDEZ REY, JOSE Home ABSOLUTA LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 23498 GARCIA LAGO, ALVARO Home ABSOLUTA LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
B 15663 FIGUEROA LOPEZ, IVAN Home ABSOLUTA LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA ASDO
A 10484 MALLO GARCIA, CARLOS FRANCISCO Home ABSOLUTA LIGERO SUH SPORT
A 24972 RODRIGUEZ BARCALA, IVAN Home ABSOLUTA LIGERO TAEKANART
A 12501 CAMPOS OROSA, PEDRO Home ABSOLUTA MEDIO KORYO
A 11286 GARCIA MARTINEZ, IVAN Home ABSOLUTA MEDIO MAT'S
A 10539 PARADA MARTINEZ, MANUEL Home ABSOLUTA MEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 23484 VEREA SEIJAS, ALBERTO RAMON Home ABSOLUTA MINIMOSCA MANIOTAS-NOIA
A 26305 ROMERO BOUZAS, ANTON Home ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 30905 REMUIÑAN LAMAS, ANGEL Home ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
B 37272 GARCIA TORRES, JOSE Home ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA ASDO
A 24776 GONZALEZ BARBOSA, BRAYAN Home ABSOLUTA MOSCA AS SPORT
A 26178 VARELA MIRAS, RODRIGO Home ABSOLUTA MOSCA BOUDSPORT
A 25649 PORTABALES TEIXEIRA, RAUL Home ABSOLUTA MOSCA MAT'S
A 10492 MARTINEZ MURAS, MIGUEL Home ABSOLUTA MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 24544 MARTINEZ LIJO, DIEGO Home ABSOLUTA MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
B 27098 DIAZ DEL NOZAL, VICENTE LAURENTINO Home ABSOLUTA MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA ASDO
A 39514 PEREZ VALDES, PEDRO LUIS Home ABSOLUTA MOSCA NEKA
A 31594 ARGIBAY MONTERO, NICOLAS Home ABSOLUTA MOSCA TAEKANART
A 28747 QUINTELA MUÑIZ, JESUS Home ABSOLUTA MOSCA TAEKANART
A 29442 POSADA SOTO, SAMUEL Home ABSOLUTA PESADO AS SPORT
A 25520 POUSADA COUTO, EMILIO Home ABSOLUTA PESADO MACE SPORT
A 23433 FERNANDEZ EIRAS, PABLO Home ABSOLUTA PESADO MAT'S
A 29902 REAL PEREZ, JOSE Home ABSOLUTA PESADO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 32933 MARTINEZ CASTILLO, JUNIOR LUCIANO Home ABSOLUTA PESADO NEKA
A 24301 CORRALES FERREIRO, DANIEL Home ABSOLUTA PESADO PATIÑO-MOAÑA
A 28325 ACUÑA GARRIDO, FRANCISCO ALEXANDRE Home ABSOLUTA PESADO TAEKANART
A 25535 FRANCO GULIAS, BRIAN Home ABSOLUTA PESADO TAEKANART
A 28703 IGLESIAS COSQUET, SERGIO Home ABSOLUTA PLUMA AS SPORT
A 30432 FERNANDEZ DOMINGUEZ, BRAIS Home ABSOLUTA PLUMA AS SPORT
A 10089 RIOS CORTEGOSO, JACOBO Home ABSOLUTA PLUMA HEBE
A 10082 RIOS CORTEGOSO, BORJA Home ABSOLUTA PLUMA HEBE
A 23641 FERNANDEZ PRIETO, DAVID Home ABSOLUTA PLUMA JANSU
A 28564 GONZALEZ GARCIA, JAVIER Home ABSOLUTA PLUMA MACE SPORT
A 25385 PITA ROS, YAGO Home ABSOLUTA PLUMA MACE SPORT
B 23201 SILVA PAZOS, UNAI Home ABSOLUTA PLUMA MACE SPORT ASDO
A 24726 FERREIROS MARIÑO, XOAN Home ABSOLUTA PLUMA MAT'S
A 10539 PARADA MARTINEZ, MANUEL Home ABSOLUTA PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 22248 GARCIA TORRES, ALVARO Home ABSOLUTA PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 22822 SANGIAO DARRIBA, IVAN Home ABSOLUTA PLUMA SANGIAO TKD
A 11829 CONDE RIAL, CRISTIAN Home ABSOLUTA SUPERLIGERO AS SPORT
A 27789 UBEIRA BENAVIDES, ANTONIO Home ABSOLUTA SUPERLIGERO AS SPORT
A 21805 TROITIÑO AMOEDO, RUBEN Home ABSOLUTA SUPERLIGERO MAT'S
A 23066 POMBO ROMERO, ADRIAN Home ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 23468 IGLESIAS ALVAREZ, BRAIS Home ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 22183 FRANCO ROUCO, OSCAR Home ABSOLUTA SUPERLIGERO PATIÑO-MOAÑA
A 32922 SCHMIDT GUEVARA, ANAHI ELENA Muller ABSOLUTA GALLO KWON
A 23212 OGEA COSTAS, UXIA Muller ABSOLUTA GALLO MACE SPORT
A 33493 ORTIZ BENITO, ARLET Muller ABSOLUTA GALLO MAT'S
A 24552 SANTOME SANTOME, LUCIA Muller ABSOLUTA GALLO PATIÑO-MOAÑA
A 25503 PEREZ PARRADO, ALMA MARIA Muller ABSOLUTA GALLO SUH SPORT
A 27784 LAGO SOBRADELO, LAURA Muller ABSOLUTA LIGERO AS SPORT
A 31547 ALVAREZ FERNANDEZ, DANA Muller ABSOLUTA LIGERO HEBE
A 24720 GARCIA MARTINEZ, CATIA Muller ABSOLUTA LIGERO MAT'S
A 28320 LOSADA MOLEDO, CELIA Muller ABSOLUTA LIGERO MAT'S
A 29298 RODRIGUEZ GARCIA, UXIA Muller ABSOLUTA LIGERO MOO DUK KWAN
A 26214 RODRIGUEZ MANEIRO, MARIA DEL PILAR Muller ABSOLUTA LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 23953 GARCIA VIDAL, MIRYAM Muller ABSOLUTA LIGERO PATIÑO-MOAÑA
A 26590 GONZALEZ DE VILAS BOAS, MARIA Muller ABSOLUTA LIGERO PATIÑO-MOAÑA
A 22337 LOPEZ RIVERA, NEREA Muller ABSOLUTA LIGERO SEUNGSPORT
A 12620 CENTOIRA YAÑEZ, LAURA Muller ABSOLUTA MEDIO KWON
A 35471 PEREZ RIESCO, SOFIA Muller ABSOLUTA MEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 27242 CALVO RIOS, BARBARA Muller ABSOLUTA MEDIO PATIÑO-MOAÑA
A 20489 TILVE COSTAS, RUTH Muller ABSOLUTA MINIMOSCA AS SPORT
A 27384 TOUCEDO LADO, SARA Muller ABSOLUTA MINIMOSCA MANIOTAS-NOIA
A 28290 OTERO REFIGIO, CRISTINA Muller ABSOLUTA MINIMOSCA MAT'S
A 25010 PEREZ ALCALDE, ELENA Muller ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 27119 REY CALO, ZORAIDA Muller ABSOLUTA MINIMOSCA SUH SPORT
A 11454 LORENZO AMOEDO, LAURA Muller ABSOLUTA MINIMOSCA TAO
A 29628 GONZALEZ NOVOA, MARIA Muller ABSOLUTA MOSCA COUTO
A 10083 CORTEGOSO LIMA, SARA Muller ABSOLUTA MOSCA MACE SPORT
A 27130 MUÑIZ SEVARES, ALBA Muller ABSOLUTA MOSCA OZONO BOIRO CD
A 24375 CASTIÑEIRA ETCHEVERRIA, TANIA MARIA Muller ABSOLUTA PESADO HEBE
A 11708 LOPEZ RIOBO, SABELA Muller ABSOLUTA PESADO PATIÑO-MOAÑA
A 26835 GARCIA SUAREZ, SARA Muller ABSOLUTA PLUMA DOBOK
A 23537 RODRIGUEZ ROJAS, SANDRA Muller ABSOLUTA PLUMA GARRAPUCHO
A 22135 VIDAL AGUIN, ALBA Muller ABSOLUTA PLUMA KIDO SPORT
A 24848 GARCIA LAGO, AINOA Muller ABSOLUTA PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 24067 PAZ CHAPELA, GEMA Muller ABSOLUTA PLUMA SARES TKD CANGAS
A 25208 OUTEIRAL CURRAS, LIDIA Muller ABSOLUTA PLUMA SARES TKD CANGAS
A 23005 PARDO DOS SANTOS, LORENA Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO GARRAPUCHO
A 23006 PARDO DOS SANTOS, PAULA Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO GARRAPUCHO
A 12763 CALVAR MARTINEZ, KATIA Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO MAT'S
A 10603 PIÑEIRO DEVESA, LUA MARIA Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 28411 DOSIL GAGO, LAURA Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 28323 ACUÑA GARRIDO, NAGORE Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO TAEKANART
  • Publicado en Novas

Copa Cidade da Coruña 2018

 

XIII COPA INTERNACIONAL CIDADE DA CORUÑA DE TAEKWONDO E HAPKIDO RG2
 
 
Fecha: 3 de Febrero
Lugar: Coliseum de A Coruña.
Hora: a partir de la 9:00
 
Categorías:
 
Combate: Infantil, Precadete, Cadete, Junior, Senior y Master

Hapkido: infantil y senior.
 
Cuota:
10€ Infantil y Precadete.
15€ Cadete, Junior y Senior.
Gratis Master y Hapkido.
 
ORGANIZA CLUBE GARRAPUCHO

 

  • Publicado en Novas

Alex Vidal, subcampión de Europa de Parataekwondo

Alex Vidal (K34, -61 quilogramos, Natural Sport Riveira) acadou hoxe a medalla de prata do Europeo de parataekwondo en Sofía (Bulgaria). O galego caeu na final contra o francés Bopha, despois de superar nas semifinais ao ruso Omarov.
 
Espectacular a campaña de Alex, que a semana pasada tamén foi prata nos Xogos IWAS, que se disputaron en Portugal, onde tamén caeu ante o francés.
 
Nos últimos dous meses ambos taekwondistas enfrontáronse en tres ocasíóns, con triunfo para o galego no Mundial de Londres. Alex encabeza o ranking cara á clasificación para os Xogos Paralímpicos de Tokyo, onde debutará o taekwondo como modalidade paralímpica.
 
Unha vez máis, e non nos cansamos de decilo, noraboa Alex!!!
 
Na imaxe, os tres galegos presentes neste Europeo: Manuel Barros (xuíz clasificador de parataekwondo), María Bautista (xuíza internacional galega) e Álex Vidal (subcampión de Europa). Este é o taekwondo galego!
  • Publicado en Novas

Cpto. Galego Absoluto - Inscrición provisional

INSCRICIÓN CPTO. GALEGO ABSOLUTO PARA REVISIÓN. 

CALQUERA CAMBIO DEBERÁ REMITIRSE VÍA MAIL A ESTA FGT ANTES DAS 13.00H DO DOMINGO 10/12/2017 XUNTO COA LIQUIDACIÓN DE 10€/CAMBIO. 

A PARTIRES DESE INSTANTE, A INSCRICIÓN SERÁ DEFINITIVA E SO SE ADMITIRÁN BAIXAS XUSTIFICADAS. 

 

A 32922 SCHMIDT GUEVARA, ANAHI ELENA Muller ABSOLUTA GALLO KWON
A 23212 OGEA COSTAS, UXIA Muller ABSOLUTA GALLO MACE SPORT
A 33493 ORTIZ BENITO, ARLET Muller ABSOLUTA GALLO MAT'S
A 24552 SANTOME SANTOME, LUCIA Muller ABSOLUTA GALLO PATIÑO-MOAÑA
A 25503 PEREZ PARRADO, ALMA MARIA Muller ABSOLUTA GALLO SUH SPORT
A 27784 LAGO SOBRADELO, LAURA Muller ABSOLUTA LIGERO AS SPORT
A 31547 ALVAREZ FERNANDEZ, DANA Muller ABSOLUTA LIGERO HEBE
A 24720 GARCIA MARTINEZ, CATIA Muller ABSOLUTA LIGERO MAT'S
A 28320 LOSADA MOLEDO, CELIA Muller ABSOLUTA LIGERO MAT'S
A 29298 RODRIGUEZ GARCIA, UXIA Muller ABSOLUTA LIGERO MOO DUK KWAN
A 26214 RODRIGUEZ MANEIRO, MARIA DEL PILAR Muller ABSOLUTA LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 23953 GARCIA VIDAL, MIRYAM Muller ABSOLUTA LIGERO PATIÑO-MOAÑA
A 26590 GONZALEZ DE VILAS BOAS, MARIA Muller ABSOLUTA LIGERO PATIÑO-MOAÑA
A 22337 LOPEZ RIVERA, NEREA Muller ABSOLUTA LIGERO SEUNGSPORT
A 12620 CENTOIRA YAÑEZ, LAURA Muller ABSOLUTA MEDIO KWON
A 35471 PEREZ RIESCO, SOFIA Muller ABSOLUTA MEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 27242 CALVO RIOS, BARBARA Muller ABSOLUTA MEDIO PATIÑO-MOAÑA
A 20489 TILVE COSTAS, RUTH Muller ABSOLUTA MINIMOSCA AS SPORT
A 27384 TOUCEDO LADO, SARA Muller ABSOLUTA MINIMOSCA MANIOTAS-NOIA
A 28290 OTERO REFIGIO, CRISTINA Muller ABSOLUTA MINIMOSCA MAT'S
A 25010 PEREZ ALCALDE, ELENA Muller ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 27130 MUÑIZ SEVARES, ALBA Muller ABSOLUTA MINIMOSCA OZONO BOIRO CD
A 27119 REY CALO, ZORAIDA Muller ABSOLUTA MINIMOSCA SUH SPORT
A 11454 LORENZO AMOEDO, LAURA Muller ABSOLUTA MINIMOSCA TAO
A 29628 GONZALEZ NOVOA, MARIA Muller ABSOLUTA MOSCA COUTO
A 10083 CORTEGOSO LIMA, SARA Muller ABSOLUTA MOSCA MACE SPORT
A 24375 CASTIÑEIRA ETCHEVERRIA, TANIA MARIA Muller ABSOLUTA PESADO HEBE
A 11708 LOPEZ RIOBO, SABELA Muller ABSOLUTA PESADO PATIÑO-MOAÑA
A 26835 GARCIA SUAREZ, SARA Muller ABSOLUTA PLUMA DOBOK
A 23537 RODRIGUEZ ROJAS, SANDRA Muller ABSOLUTA PLUMA GARRAPUCHO
A 22135 VIDAL AGUIN, ALBA Muller ABSOLUTA PLUMA KIDO SPORT
A 24848 GARCIA LAGO, AINOA Muller ABSOLUTA PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 24067 PAZ CHAPELA, GEMA Muller ABSOLUTA PLUMA SARES TKD CANGAS
A 25208 OUTEIRAL CURRAS, LIDIA Muller ABSOLUTA PLUMA SARES TKD CANGAS
A 23005 PARDO DOS SANTOS, LORENA Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO GARRAPUCHO
A 23006 PARDO DOS SANTOS, PAULA Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO GARRAPUCHO
A 12763 CALVAR MARTINEZ, KATIA Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO MAT'S
A 10603 PIÑEIRO DEVESA, LUA MARIA Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 28411 DOSIL GAGO, LAURA Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 28323 ACUÑA GARRIDO, NAGORE Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO TAEKANART
A 21898 VAGNER MARTINEZ, IVAN Home ABSOLUTA GALLO GARRAPUCHO
A 24891 VAZQUEZ MARTINEZ, ARON Home ABSOLUTA GALLO KWON
A 22354 PAZOS PAVON, ARTAI Home ABSOLUTA GALLO MACE SPORT
A 12255 PORTABALES TEIXEIRA, ANGEL Home ABSOLUTA GALLO MAT'S
A 27743 QUINTELA PIÑEIRO, ADRIAN Home ABSOLUTA GALLO MAT'S
B 11791 ESTEVEZ BACELAR, ABEL Home ABSOLUTA GALLO MAT'S
A 27948 RODRIGUEZ PINTOS, YERAI Home ABSOLUTA GALLO TAEKANART
A 28505 VIDAL BERNEDO, ALBERTO Home ABSOLUTA LIGERO AS SPORT
A 21341 GARCIA ALVAREZ, GABRIEL Home ABSOLUTA LIGERO AS SPORT
A 29212 REGUEIRO CAAMAÑO, ALVARO Home ABSOLUTA LIGERO BOUDSPORT
A 21992 COBAS VILLARES, SERGIO Home ABSOLUTA LIGERO GARRAPUCHO
A 30612 CARRO BARREIRO, FRANZ Home ABSOLUTA LIGERO KWON
A 10482 FERNANDEZ REY, JOSE Home ABSOLUTA LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 23498 GARCIA LAGO, ALVARO Home ABSOLUTA LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
B 15663 FIGUEROA LOPEZ, IVAN Home ABSOLUTA LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 10484 MALLO GARCIA, CARLOS FRANCISCO Home ABSOLUTA LIGERO SUH TKD PONTEVEDRA
A 24972 RODRIGUEZ BARCALA, IVAN Home ABSOLUTA LIGERO TAEKANART
A 12501 CAMPOS OROSA, PEDRO Home ABSOLUTA MEDIO KORYO
A 11286 GARCIA MARTINEZ, IVAN Home ABSOLUTA MEDIO MAT'S
A 23484 VEREA SEIJAS, ALBERTO RAMON Home ABSOLUTA MINIMOSCA MANIOTAS-NOIA
A 26305 ROMERO BOUZAS, ANTON Home ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 30905 REMUIÑAN LAMAS, ANGEL Home ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
B 37272 GARCIA TORRES, JOSE Home ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 24776 GONZALEZ BARBOSA, BRAYAN Home ABSOLUTA MOSCA AS SPORT
A 26178 VARELA MIRAS, RODRIGO Home ABSOLUTA MOSCA BOUDSPORT
A 29938 LAMELO DE LA CIERVA, MIGUEL Home ABSOLUTA MOSCA GARRAPUCHO
A 25649 PORTABALES TEIXEIRA, RAUL Home ABSOLUTA MOSCA MAT'S
A 10492 MARTINEZ MURAS, MIGUEL Home ABSOLUTA MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 24544 MARTINEZ LIJO, DIEGO Home ABSOLUTA MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
B 27098 DIAZ DEL NOZAL, VICENTE LAURENTINO Home ABSOLUTA MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 39514 PEREZ VALDES, PEDRO LUIS Home ABSOLUTA MOSCA NEKA
A 31594 ARGIBAY MONTERO, NICOLAS Home ABSOLUTA MOSCA TAEKANART
A 28747 QUINTELA MUÑIZ, JESUS Home ABSOLUTA MOSCA TAEKANART
A 29442 POSADA SOTO, SAMUEL Home ABSOLUTA PESADO AS SPORT
A 25520 POUSADA COUTO, EMILIO Home ABSOLUTA PESADO MACE SPORT
A 23433 FERNANDEZ EIRAS, PABLO Home ABSOLUTA PESADO MAT'S
A 29902 REAL PEREZ, JOSE Home ABSOLUTA PESADO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 32933 MARTINEZ CASTILLO, JUNIOR LUCIANO Home ABSOLUTA PESADO NEKA
A 24301 CORRALES FERREIRO, DANIEL Home ABSOLUTA PESADO PATIÑO-MOAÑA
A 28325 ACUÑA GARRIDO, FRANCISCO ALEXANDRE Home ABSOLUTA PESADO TAEKANART
A 25535 FRANCO GULIAS, BRIAN Home ABSOLUTA PESADO TAEKANART
A 28703 IGLESIAS COSQUET, SERGIO Home ABSOLUTA PLUMA AS SPORT
A 30432 FERNANDEZ DOMINGUEZ, BRAIS Home ABSOLUTA PLUMA AS SPORT
A 10089 RIOS CORTEGOSO, JACOBO Home ABSOLUTA PLUMA HEBE
A 10082 RIOS CORTEGOSO, BORJA Home ABSOLUTA PLUMA HEBE
A 23641 FERNANDEZ PRIETO, DAVID Home ABSOLUTA PLUMA JANSU
A 28564 GONZALEZ GARCIA, JAVIER Home ABSOLUTA PLUMA MACE SPORT
A 25385 PITA ROS, YAGO Home ABSOLUTA PLUMA MACE SPORT
B 23201 SILVA PAZOS, UNAI Home ABSOLUTA PLUMA MACE SPORT
A 24726 FERREIROS MARIÑO, XOAN Home ABSOLUTA PLUMA MAT'S
A 10539 PARADA MARTINEZ, MANUEL Home ABSOLUTA PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 22248 GARCIA TORRES, ALVARO Home ABSOLUTA PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 22822 SANGIAO DARRIBA, IVAN Home ABSOLUTA PLUMA SANGIAO TKD
A 11829 CONDE RIAL, CRISTIAN Home ABSOLUTA SUPERLIGERO AS SPORT
A 27789 UBEIRA BENAVIDES, ANTONIO Home ABSOLUTA SUPERLIGERO AS SPORT
A 21805 TROITIÑO AMOEDO, RUBEN Home ABSOLUTA SUPERLIGERO MAT'S
A 23066 POMBO ROMERO, ADRIAN Home ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 23468 IGLESIAS ALVAREZ, BRAIS Home ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 22183 FRANCO ROUCO, OSCAR Home ABSOLUTA SUPERLIGERO PATIÑO-MOAÑA
  • Publicado en Novas

Bus Cpto. España - Horarios

 

HORARIOS BUSES

CPTO. DE ESPAÑA DE CLUBES

 

BUS 1 - SAÍDA MARTES 5:

PONTEVEDRA (AVDA. DE MARÍN) - 22.00 HORAS

VIGO (PRAZA DE ESPAÑA) - 22.30 HORAS

OURENSE (ROTONDA O COUTO) - 23.30 HORAS

 

BUS 2 - SAÍDA JUEVES 7:

PONTEVEDRA (AVDA. DE MARÍN) - 22.00 HORAS

VIGO (PRAZA DE ESPAÑA) - 22.30 HORAS

OURENSE (ROTONDA O COUTO) - 23.30 HORAS

 

  • Publicado en Novas
Suscribirse a este canal RSS