Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Selección técnica cpto. España 27/05/18


PLAN DE VIAXE EQUIPOS DE TÉCNICA INFANTIL E ADULTO:

SAIDA VENRES 25:

22.00 Santiago
23. 00 Pontevedra
23.30 Vigo
00.30 Ourense

DOCUMENTACION:
DNI, Autorización paterna para os menores, Carnet de Grado.

EQUIPACION: A equipacion da FGT entregarase en destino. Viaxaremos con equipacion do club ou roupa deportiva.

 

1 ALEJANDRO FERNANDEZ ESCOLA LUCENSE CADETE
2 TOM FERNANDEZ KIAP CADETE
3 IAGO FRAGA KIAP CADETE
4 AARÓN BOVEDA KIAP CADETE
5 SAMUEL MEILAN TAO CADETE
6 LAURA GONZALEZ TAO CADETE
7 EVA LÓPEZ NEKA CADETE
8 SYDNEY RODRÍGUEZ NEKA CADETE
9 IRIA DE LA FUENTE NEKA CADETE
10 GABRIEL TEMBRAS MOO DUK KWAN JUNIOR
11 BEATRIZ FELPETO MOO DUK KWAN JUNIOR
12 ALVARO PORTELA HEBE JUNIOR
13 CELIA GARCIA TAO JUNIOR
14 BARBARA DI MARTINO HEBE JUNIOR
15 MANUEL PAZ HEBE JUNIOR
16 GABRIELE SANTOME HEBE JUNIOR
17 FATIMA RODRIGUEZ TAO JUNIOR
18 RAQUEL LOSADA TAO JUNIOR
19 ANDREA MOSCOSO TAO JUNIOR
20 SANDRA GARDINI YIDAM MASTER 1
21 SONIA PEREZ HEBE MASTER 1
22 OSCAR REY KIAP MASTER 2
23 ESPERANZA FERNANDEZ COUTO MASTER 2
24 ALEJANDRO LOSADA TAO SENIOR 1
25 ALEX LOSADA NEKA SENIOR 1
26 ANDREA VILAS TAO SENIOR 1
27 ELENA VARELA NEKA SENIOR 1
28 MARCOS SILVA MACE SPORT SENIOR 1
29 AITOR PRIEGO YIDAM SENIOR 1
30 EIRIM VAAMONDE YIDAM SENIOR 1
31 SAMUEL ALVES TAO SENIOR 1
32 ALICIA PEREZ TAO SENIOR 1
33 AROA MONTENEGRO  TAO SENIOR 1
34 LAURA VAZQUEZ TAO SENIOR 1
35 JORGE POSADA TAO SENIOR 1
36 MANUEL RODRIGUEZ TAO SENIOR 1
37 SAMUEL MEILAN TAO SENIOR 2
38 NEREA ALAMANCOS TAO SENIOR 2
39 NOELIA PÉREZ HEBE SENIOR 2
40 VANESA ORTEGA HEBE SENIOR 2
41 JOSE MANUEL AGUIN KIDO MASTER 1
42 PEDRO MORA TAO SENIOR 2
43 JUAN JOSE COSTA TAO MASTER 2
44 EDUARDO GONZALEZ TAO MASTER 2
45 EMILIO DELFIN SEUNGSPORT MASTER 4
46 ENCARNACIÓN QUINTELA HEBE MASTER 4
SELECCIÓN GALEGA TÉCNICA INFANTIL
CADETE
NURIA GARCÍA E. LUCENSE DANIEL AREANS NEKA
SARA PENA PATIÑO RUBÉN GALDO N.S. SADA
MARA CID YIDAM
LUCIA COSTAS YIDAM
INFANTIL
FRANCISCO RAMOS N.S. RIBEIRA YAIZA VELO N.S. SADA
MANUEL PAZ N.S. RIBEIRA LAURA ÁLVAREZ NEKA
IAGO GIL HEBE ANGELA PAZ HEBE
ALEVÍN
DIEGO FERNÁNDEZ HAN´S HORANG I ANA LLIN SHIN HAN´S HORANG I
LUCAS VELO KIAP EVA MORALES TAO C.L.V.
AITOR TEIJEIRO NEKA LUCÍA ROCA NEKA
BENXAMÍN
SAMUEL CRESPO HAN´S HORANG I JESSY SUN SHIN HAN´S HORANG I

 

 

x