Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Adestramento Sub21 19/05/18

ADESTRAMENTO SUB 21 DÍA 19 DE MAIO DE 2018

  • OS HORARIOS SERÁN OS SEGUINTES:
    • PESAXE: (18:00) MEDIA HORA ANTES DO COMENZO DO ADESTRAMENTO. MARXEN DE 2 KG EN DOBOK
    • ADESTRAMENTO:

SÁBADO 19 - DENDE AS 18:30 ATA AS 20:30 h.

  • OS HORARIOS ANTERIORES SON APROXIMADOS, POLO QUE PREGAMOS OS/AS PAIS, NAIS OU TITORES QUE ESTÉN ATENTOS PARA CANDO SAIAN OS DEPORTISTAS MENORES DOS ADESTRAMENTOS POIDAN RECOLLELOS E LEVALOS PARA A CASA.
  • O ADESTRAMENTO REALIZARASE EN OUTES.
  • OS/AS DEPORTISTAS PODERÁN EXCEDER NUN MÁXIMO DE 2 KG DO PESO DE COMPETICIÓN.
  • A ASISTENCIA E OBRIGATORIA PARA AS E OS CONVOCADOS.

SE CALQUEIRA DEPORTISTA NON PODE ADESTRAR DEBERÁ COMUNICARLLO Ó SELECCIONADOR TITO GONZÁLEZ NO TELÉFONO 620 550 653. OS DEPORTISTAS QUE POR MOTIVO DE LESIÓN NON POIDAN COMBATIR OU ADESTRAR NESE DÍA, DEBERÁN TRAER OBRIGATORIAMENTE UN CERTIFICADO MÉDICO XUSTIFICATIVO.

  • OS/AS DEPORTISTAS DEBERÁN VIR PROVISTOS CON TÓDALAS PROTECCIÓNS OFICIAIS (INCLUIDAS AS ELECTRÓNICAS), PETO CONVENCIONAL E BOTELLA DE AUGA.

 

  • LISTADO DE CONVOCADOS/AS:
    • DEPORTISTAS CATEGORÍAS DE PESO FEMININAS
    • -46 MINIMOSCA - ELENA PÉREZ (NATURAL SPORT)
    • -49 MOSCA - SARA CORTEGOSO (MACE SPORT)
    • -49 MOSCA - MARÍA GONZÁLEZ (COUTO)
    • -53 GALO - ARLET ORTÍZ (MAT´S)
    • -53 GALO - ALMA PÉREZ (SUH SPORT)
    • -53 GALO - UXÍA OGEA (MACE SPORT)
    • -57 PLUMA - ALBA VIDAL (KIDO SPORT)
    • -62 LIXEIRO - MYRIAM GARCÍA (PATIÑO)
    • -62 LIXEIRO - ANA DOSIL (NATURAL SPORT)
    • -67 SUPERLIXEIRO - LORENA PARDO (GARRAPUCHO)
    • -67 SUPERLIXEIRO - LAURA DOSIL (NATURAL SPORT)
    • -72 MEDIO - SOFÍA PÉREZ (NATURAL SPORT)
    • +72 PESADO - TANIA CASTIÑEIRA (HEBE)

 

 

  • DEPORTISTAS CATEGORÍAS DE PESO MASCULINAS
  • -54 MINIMOSCA - ALBERTO VEREA (MANIOTAS)
  • -54 MINIMOSCA - ALEJANDRO PAZ (NATURAL SPORT)
  • -58 MOSCA - JAVIER TORRADO (SUH SPORT)
  • -63 GALO - PABLO PATIÑO (PATIÑO)
  • -63 GALO - ARTAI PAZOS (MACE SPORT)
  • -68 PLUMA - UNAI SILVA (MACE SPORT)
  • -74 LIXEIRO - IVÁN RODRÍGUEZ (TAEKANART)
  • -74 LIXEIRO - BRAIS IGLESIAS (NATURAL)
  • -80 SUPERLIXEIRO - ADRIÁN POMBO (NATURAL SPORT)
  • -80 SUPERLIXEIRO - RUBÉN TROITIÑO (MAT´S)
  • -87 MEDIO - DANIEL CORRALES (PATIÑO)
  • +78 PESADO - EMILIO POUSADA (MACE SPORT)
  • +78 PESADO - JESÚS VEIGA (MANIOTAS)