Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Tkd Profesional 05/05/18

ITINERARIO PARA OPEN DE ZAMORA

 

Saída venres 4/05/18 – Regreso o sábado ó remate da competición

 

SANTIAGO  (Parada Hipercor) - 06:30 h.

RIVEIRA  (Ximansio Natural Sport) - 07:30 h.

BOIRO  (Espiñeira) - 07:45 h.

PONTEVEDRA  (Avda. de Marín) - 08:30 h.

VIGO  (Plaza de España) - 09:00 h.

OURENSE  (Rotonda O Couto) - 10:00 h.

 

Convocatoria para Open taekwondo Profesional de Zamora

Sábado 5 de mayo

Lugar Zamora

Condiciones económicas para los deportistas:

La FGT se hace cargo del viaje, de la cuota de inscripción y del hotel

El deportista se hace cargo de las comidas.

Por favor confirmar lo antes posible

Salidas y horarios del autobús

Santiago

Riveira

Pontevedra

Vigo

Ourense

Técnico

 

Modesto González

 

 

Técnico

 

Jesús de Benito

 

 

Técnico

 

Carlos Manzano

viaje

 

Fisioterapeuta

 

 

 

 

Club

Licencia

Deportista

Género

Categoría

MANIOTAS-NOIA

23484

VEREA SEIJAS, ALBERTO RAMON

Masculino

MINIMOSCA

BOUDSPORT

26178

VARELA MIRAS, RODRIGO

Masculino

MOSCA

SUH SPORT

24988

TORRADO MARTINEZ, JAVIER

Masculino

MOSCA

MACE SPORT

22354

PAZOS PAVON, ARTAI

Masculino

GALLO

TAEKANART

27948

RODRIGUEZ PINTOS, YERAI

Masculino

GALLO

HEBE

10082

RIOS CORTEGOSO, BORJA

Masculino

PLUMA

AS SPORT

28703

IGLESIAS COSQUET, SERGIO

Masculino

PLUMA

TAEKANART

24972

RODRIGUEZ BARCALA, IVAN

Masculino

LIGERO

AS SPORT

21341

GARCIA ALVAREZ, GABRIEL

Masculino

LIGERO

NATURAL SPORT RIBEIRA

23066

POMBO ROMERO, ADRIAN

Masculino

SUPERLIGERO

MAT'S

21805

TROITIÑO AMOEDO, RUBEN

Masculino

SUPERLIGERO

KAE SPORT

23468

IGLESIAS ALVAREZ, BRAIS

Masculino

SUPERLIGERO

TAEKANART

28325

ACUÑA GARRIDO, FRANCISCO ALEXANDRE

Masculino

PESADO

TAEKANART

25535

FRANCO GULIAS, BRIAN

Masculino

PESADO

MANIOTAS-NOIA

26196

VEIGA FREIRE, JESUS MANUEL

Masculino

PESADO

MACE SPORT

25520

POUSADA COUTO, EMILIO

Masculino

PESADO

NATURAL SPORT RIBEIRA

25010

PEREZ ALCALDE, ELENA

Femenino

MINIMOSCA

COUTO

29628

GONZALEZ NOVOA, MARIA

Femenino

MOSCA

OZONO BOIRO CD

27130

MUÑIZ SEVARES, ALBA

Femenino

MOSCA

MACE SPORT

23212

OGEA COSTAS, UXIA

Femenino

GALLO

SUH SPORT

25503

PEREZ PARRADO, ALMA MARIA

Femenino

GALLO

KIDO SPORT

22135

VIDAL AGUIN, ALBA

Femenino

PLUMA

NATURAL SPORT RIBEIRA

24848

GARCIA LAGO, AINOA

Femenino

PLUMA

MOO DUK KWAN

29298

RODRIGUEZ GARCIA, UXIA

Femenino

LIGERO

GARRAPUCHO

23005

PARDO DOS SANTOS, LORENA

Femenino

SUPERLIGERO

NATURAL SPORT RIBEIRA

28411

DOSIL GAGO, LAURA

Femenino

SUPERLIGERO

NATURAL SPORT RIBEIRA

35471

PEREZ RIESCO, SOFIA

Femenino

MEDIO

PATIÑO-MOAÑA

27242

CALVO RIOS, BARBARA

Femenino

MEDIO

HEBE

24375

CASTIÑEIRA ETCHEVERRIA, TANIA MARIA

Femenino

PESADO

PATIÑO-MOAÑA

11708

LOPEZ RIOBO, SABELA

Femenino

PESADO

 

CONVOCATORIA DA SELECCIÓN GALEGA
Obxecto: IV PROFESSIONAL TAEKWONDO OPEN 2018
Data: 5 DE MAYO de 2018
Lugar: PABELLON ANGEL NIETO(ZAMORA)
Horarios:  
 
Horario pesaxe:  
Listado de convocados/as:
Nome e apelidos: Peso (Kg.) Club
SILVIA OTERO -29 MAT´S
CARME SANTAMARÍA -33 NATURAL
CARLA DIÉGUEZ  -37 BOUDSPORT
VANESA ROO -37 NATURAL SPORT
LUCIA MONTEMUIÑO -41 NATURAL SPORT
MARÍA FERREIRO -44 COUTO
LUCIA  DE LA IGLESIA -44 MANIOTAS
YADIRA REIMUNDEZ -47 MAT´S
IRENE MONTEMUIÑO -51 NATURAL SPORT
FÁTIMA MARTINEZ -55 COUTO
AINHOA GARCÍA -55 COUTO
CLOE IGLESIAS -59 PATIÑO
NURIA CERNADAS 59 NATURAL SPORT
JULIAN FEIJOO -33 COUTO
MANUEL  LORENZO -37 SUH SPORT
IGNACIO  REMUIÑAN -37 NATURAL SPORT
JAVIER JIMENEZ -41 NATURAL SPORT SADA
SAMUEL MEILAN -41 TAO
MANUEL  CASTRO -41 BOUDSPORT
DIEGO  RODRIGUEZ -45 MACE SPORT
JULIO IGLESIAS -45 NATURAL SPORT
IKER  GARCÍA -49 NATURAL SPORT
MARTÍN CONDE -49 COUTO
DAVID.M BARBOSA -49 BUDO CASTRELOS
DIEGO  ALVAREZ -53 NATURAL SADA
SAMUEL MENDEZ -57 ARTEMOVEMENTO
EDUARDO  REJO -61 MACE SPORT
DARIO FERNANDEZ -65 HEBE
HUGO TRIGO 65 MANIOTAS
CONSULTAS:    
A/o seleccionador/a ou técnico responsable da categoría :     PABLO CAROU VARELA
       
E-mail: ou
Teléfono/s: 616062843

  .wlEmoticon { behavior: url(#default#.WLEMOTICON_WRITER_BEHAVIOR) } img { behavior: url(#default#IMG_WRITER_BEHAVIOR) } .wlWriterEditableSmartContent { behavior: url(#default#.WLWRITEREDITABLESMARTCONTENT_WRITER_BEHAVIOR) } .wlWriterEditableSmartContent > .wlEditField { behavior: url(#default#.WLWRITEREDITABLESMARTCONTENT_>_.WLEDITFIELD_WRITER_BEHAVIOR) } blockquote { behavior: url(#default#BLOCKQUOTE_WRITER_BEHAVIOR) } #extendedEntryBreak { behavior: url(#default##EXTENDEDENTRYBREAK_WRITER_BEHAVIOR) } .postBody table { behavior: url(#default#.POSTBODY_TABLE_WRITER_BEHAVIOR) } .postBody td { behavior: url(#default#.POSTBODY_TD_WRITER_BEHAVIOR) } .postBody th { behavior: url(#default#.POSTBODY_TH_WRITER_BEHAVIOR) } .postTitle {margin: 0px 0px 10px 0px; padding: 0px; border: 0px;} .postBody {margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; }

CONVOCATORIA ZAMORA

Y ENTRENAMIENTO EN CGTD CON PORTUGAL ESTE SÁBADO DÍA 28/04/18 DE 10.30 A 16.00 HORAS

 

Obxecto: Open de Zamora
Data de saída:   Regreso:  
Lugar: Zamora
Saída dende:      
Regreso dende:   Horario:  
Aloxamento en:   
Localidade/Provincia/ País:  
Responsables: Tito González
Tlfs: 620550653 ou  
Listado de convocados/as:
Nome e apelidos: Peso (Kg.) Club
Elena Pérez Alcalde             -46 Natural Sport
Sara Toucedo Lado               -46 Maniotas
Sara Cortegoso Lima           -49 Mace Sport
María González Nóvoa      -49 Couto
Arlet Ortíz Benito                    -53 Mat´s
Uxía Ogea Costas -53 Mace Sport
Alma Mª Pérez Parrado   -53 Suh Sport
Alba Vidal Aguín                   -57 Kido Sport
Miryam García Vidal                 -62 Patiño
Ana Dosil Gago                    -62 Natural Sport
Lorena Pardo Dos Santos   -67 Garrapucho
Laura Dosil Gago                                    -67 Natural Sport
Sofía Pérez Riesco                                    -72 Natural Sport
Tania Mª Castiñeira Echeverría 72 Mat´s
       
Alberto Verea Seijas             -54 Maniotas
Alejandro Paz Albores   -54 Natural Sport
Javier Torrado Martínez                -58 Suh Sport
Artai Pazos Pavón                  -63 Mace Sport
Javier González García   -68 Mace Sport
Unai Silva Pazos                    -68 Mace Sport
Iván Rodríguez Barcala   -74 Taekanart
Brais Iglesias Álvarez   -74 Natural Sport
Adrián Pombo Romero   -80 Natural Sport
Rubén Troitiño Amoedo   -80 Mat´s
Daniel Corrales Ferreiro   -87 Patiño
Jesús M. Veiga Freire 87 Maniotas
Emilio Pousada Couto 87 Mace Sport
PABLO PATIÑO  -63 Patiño
MIGUEL MARTINEZ -58 Natural Sport
NOTA:
Os/as deportistas deberán de vir provistos de toda a documentación precisa para viaxar así como de todas as proteccións obrigatorias (icluído bocal e protectores de empeine electrónicos) así como daquelas que precisaran, incluíndo taping. Por motivos sanitarios, cada deportistas deberá de traer o seu propio bidón de auga. 
(*)No caso dos menores de edade, terán que traer autorización dos titores legais.
No caso de que un/ha deportista non poida asistir por motivos de lesión, deberá de remitir o informe ou certificado médico correspondente. Lémbrase que as convocatorias de seleccións galegas son de obrigado cumprimento excepto causas de forza maior que deben de ser documentadas.
No caso de ausencia por causa xustificada, notificar previamente á data da convocatoria a mesma.
CONSULTAS:
A/o seleccionador/a ou técnico responsable da categoría :
Tito González
E-mail: Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.
Teléfono/s: 620550653 ou  
OUTRAS OBSERVACIÓNS: 
DOCUMENTACIÓN:   D.N.I., licencia, permiso paterno.  
EQUIPAJE:      
EQUIPACIÓN: Oficial FGT