Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Ciudad Cerámica Castellón 24/04/18

 

Saída xoves 19/04/18 – Regreso o sábado ó remate da competición

 

SANTIAGO  (Parada Hipercor) - 21:00 h.

RIVEIRA  (Ximansio Natural Sport) - 22:00 h.

BOIRO  (Espiñeira) - 22:15 h.

PONTEVEDRA  (Avda. de Marín) - 23:00 h.

VIGO  (Plaza de España) - 23:30 h.

OURENSE  (Rotonda O Couto) - 00:30 h.

CADETES:

CONVOCATORIA DA SELECCIÓN GALEGA
Obxecto: OPEN MARINADOR
24 de Marzo 2018 
Data: 21 DE ABRIL de 2018
Lugar:  
Horarios:  
 
Horario pesaxe:  
Listado de convocados/as:
Nome e apelidos: Peso (Kg.) Club
SILVIA OTERO -29 MAT´S
ELENA  CUBAS -33 SUH SPORT
CARLA DIÉGUEZ  -37 BOUDSPORT
ENERITZ IGLESIAS -41 MAT´S
TANIA BOUZAS -44 KAE SPORT
LUCIA GARCÍA -44 KWON
YADIRA REIMUNDEZ -47 MAT´S
ANTIA SANCHEZ -51 KIDO
ANTIA QUEIRUGA -51 NATURAL SPORT
FÁTIMA MARTINEZ -55 COUTO
UXIA RUA -59 HEBE
NURIA CERNADAS 59 NATURAL SPORT
THALIA SAMPEDRO 59 NATURAL SPORT
CARLOS JIMENEZ -33 NATURAL SADA
MANUEL  LORENZO -37 SUH SPORT
IGNACIO  REMUIÑAN -37 NATURAL SPORT
ADRIÁN  ABEIJÒN -41 NATURAL SPORT 
MANUEL  CASTRO -41 BOUDSPORT
DIEGO  RODRIGUEZ -45 MACE SPORT
JULIO IGLESIAS -45 COUTO
MARTÍN CONDE -49 COUTO
DAVID.M BARBOSA -49 BUDO CASTRELOS
DIEGO  ALVAREZ -53 NATURAL SADA
SAMUEL MENDEZ -57 ARTEMOVEMENTO
EDUARDO  REJO -61 MACE SPORT
DARIO FERNANDEZ -65 HEBE
EDGAR BATISTA -65 NATURAL SPORT
HUGO TRIGO 65 MANIOTAS
SERGIO TROITIÑO -61 MATS
     
A/o seleccionador/a ou técnico responsable da categoría :     PABLO CAROU VARELA
       
E-mail: ou
Teléfono/s: 616062843

 

 

 

SUB21

 

Obxecto: Open de la cerámica CATEGORIA SUB21 (ABSOLUTOS)
Data de saída:   Regreso:  
Lugar: L´Alcora - Castellón
Saída dende:      
Regreso dende:   Horario:  
Aloxamento en:   
Localidade/Provincia/ País:  
Responsables: Tito González
Tlfs: 620550653 ou  
Listado de convocados/as:
Nome e apelidos: Peso (Kg.) Club
Sara Toucedo Lado               -46 Maniotas
María González Nóvoa      -49 Couto
Alma Mª Pérez Parrado   -53 Suh Sport
Leticia Trigo Carballo   -57 Patño
Sara Gacio Cendal            -57 Boudsport
Uxía Rodríguez García -63 MDK
Catia García Martínez -63 Mat´s
Lorena Pardo Dos Santos -67 Garrapucho
Laura Dosil Gago -67 Natural Sport
Bárbara Calvo Rios -72 Patño
Sofía Pérez Riesco -72 Natural Sport
     
Alejandro Paz Albores -54 Natural Sport
Diego Martínez Lijo -58 Natural Sport
Javier Torrado Martínez -58 Suh Sport
Yerai Rodríguez Pintos -63 Taekanart
Sergio Iglesias Cosquet -68 As Sport
Brais Iglesias Álvarez -74 Natural Sport
Adrián Pombo Romero -80 Natural Sport
Rubén Troitiño Amoedo -80 Mat´s
Daniel Corrales Ferreiro -87 Patiño
Jesús M. Veiga Freire 87 Maniotas
Emilio Pousada Couto 87 Mace Sport
     
NOTA:
Os/as deportistas deberán de vir provistos de toda a documentación precisa para viaxar así como de todas as proteccións obrigatorias (icluído bocal e protectores de empeine electrónicos) así como daquelas que precisaran, incluíndo taping. Por motivos sanitarios, cada deportistas deberá de traer o seu propio bidón de auga. 
(*)No caso dos menores de edade, terán que traer autorización dos titores legais.
No caso de que un/ha deportista non poida asistir por motivos de lesión, deberá de remitir o informe ou certificado médico correspondente. Lémbrase que as convocatorias de seleccións galegas son de obrigado cumprimento excepto causas de forza maior que deben de ser documentadas.
No caso de ausencia por causa xustificada, notificar previamente á data da convocatoria a mesma.
CONSULTAS:
A/o seleccionador/a ou técnico responsable da categoría :
Tito González
E-mail: Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.
Teléfono/s: 620550653 ou  
OUTRAS OBSERVACIÓNS: 
DOCUMENTACIÓN:   D.N.I., licencia, permiso paterno.  
EQUIPAJE:      
EQUIPACIÓN: Oficial FGT