Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Open de España 24/03/18

CONVOCATORIA SELECCIONS GALEGAS PARA O OPEN DE ESPAÑA

CONDICIONS ECONOMICAS: CADA DEPORTISTA DEBE ASUMIR 60EU EN CONCEPTO DE TRANSPORTE. INGRESAR NA FGT ANTES DAS 13.00 HORAS DO 09/03/18. GRACIAS.

 

CADETE

Obxecto: 16º Open de España de Taekwondo
24 de Marzo 2018 
Data: 24 DE MARZO de 2018
Lugar: PAVELLÓN PEDRO FERRÁNDIZ(FOGUERER GILABERT DAVÓ),S/N,03005 ALICANTE
Horarios:  
 
Horario pesaxe:  
Listado de convocados/as:
Nome e apelidos: Peso (Kg.) Club
SILVIA OTERO -29 MAT´S
CARLA DIÉGUEZ  -33 BOUDSPORT
VANESA ROO -37 NATURAL SPORT
LUCIA DE LA IGLESIA -41 MANIOTAS
LUCIA MONTEMUIÑO -41 NATURAL SPORT
MARÍA FERREIRO -44 COUTO
YADIRA REIMUNDEZ -47 MAT´S
IRENE MONTEMUIÑO -47 NATURAL SPORT
ANTIA SANCHEZ -51 KIDO SPORT
FÁTIMA MARTINEZ -51 COUTO
AIXA SANJORGE -51 MAT´S
AINHOA GARCÍA -55 COUTO
CLOE IGLESIAS -59 PATIÑO
NURIA CERNADAS 59 NATURAL SPORT
JULIAN FEIJOO -33 COUTO
CARLOS JIMENEZ -33 NATURAL SPORT SADA
MANUEL  CASTRO -37 BOUDSPORT
MANUEL  LORENZO -37 SUH SPORT
IGNACIO  REMUIÑAN -37 NATURAL SPORT
JAVIER JIMENEZ -41 NATURAL SPORT SADA
ADRIÁN  ABEIJÓN -41 NATURAL SPORT
BORJA FRANCO -41 NATURAL SPORT
SAMUEL MEILAN -41 TAO
DIEGO  RODRIGUEZ -45 MACE SPORT
JULIO IGLESIAS -45 NATURAL SPORT
IKER  GARCÍA -49 NATURAL SPORT
MARTÍN CONDE -49 COUTO
DAVID.M BARBOSA -49 BUDO CASTRELOS
DIEGO  ALVAREZ -53 NATURAL SADA
EDUARDO  REJO -61 MACE SPORT
RAÚL MEIJIDE -57 NATURAL SPORT SADA
BREOGAN SANMARTIN -57 COUTO
DARIO FERNANDEZ -65 HEBE
EDGAR BATISTA -65 NATURAL SPORT
HUGO TRIGO 65 MANIOTAS
CONSULTAS:    
A/o seleccionador/a ou técnico responsable da categoría :     PABLO CAROU VARELA
       
E-mail: ou
Teléfono/s: 616062843

XUNIOR

Obxecto: Open de España
Data de saída:   Regreso:  
Lugar: Alicante
Saída dende:      
Regreso dende:   Horario:  
Aloxamento en:   
Localidade/Provincia/ País:  
Responsables: Tito González
Tlfs: 620550653 ou  
Listado de convocados/as:
Nome e apelidos: Peso (Kg.) Club
Verónica González -42 Suh Sport
Alba Muñiz                             -44 Ozono
Elena Currás                      -44 Patiño
Elena Pérez -46 Natural Sport
María González                   -49 Couto
Diana Siota                             -49 Couto
Arlet Ortíz                                -52 Mat´s
Alma M. Pérez                  -52 Suh Sport
Uxía Sanmarco                    -52 Tao
Alba Vidal                            -55 Kido Sport
Sara Gacio                     -55 Boudsport
Antía Sánchez                   -55 Suh Sport
Uxía Rodríguez                   -59 MDK
Andrea García                           -59 Arte e Movemento
Leticia Trigo                        -59 Patiño
Catia García                        -63 Mat´s
Ana Dosil                          -63 Natural Sport
Aitana López                       -68 Suh Sport
Tania M. Castiñeira              68 Hebe
Desirée Rivadulla                68 Suh Sport
       
Isaac Blanco                       -45 Maniotas
Lois Tomás                        -45 Natural Sport
José García                            -48 Natural Sport
Ángel Remuiñán                  -48 Natural Sport
Alejandro Paz                           -51 Natural Sport
David Rodríguez                -51 Taekanart
Ánxo Díaz                             -55 Garrapucho
Carlos Sebasián Medranda               -55 Mace Sport
Javier Cancelas                    -55 Patiño
Javier Torrado                    -59 Suh Sport
Rodrigo Varela                    -59 Boudsport
Diego Martínez                         -59 Natural Sport
Pablo Patiño                                     -63 Patiño
Izan Prego                        -63 Kwon
Unai Silva                                                                                                         -68 Mace Sport
Sergio Iglesias                     -68 As Sport
Iván Rodríguez                                         -73 Taekanart
Óscar Ortigueira                    -73 Maniotas
Brais Iglesias                     -78 Natural Sport
Daniel Corrales                     78 Patiño
Jesús M. Veiga                    78 Maniotas
     
     
NOTA:
Os/as deportistas deberán de vir provistos de toda a documentación precisa para viaxar así como de todas as proteccións obrigatorias (icluído bocal e protectores de empeine electrónicos) así como daquelas que precisaran, incluíndo taping. Por motivos sanitarios, cada deportistas deberá de traer o seu propio bidón de auga. 
 
 
No caso de ausencia por causa xustificada, notificar previamente á data da convocatoria a mesma.
CONSULTAS:
A/o seleccionador/a ou técnico responsable da categoría :
Tito González
E-mail: Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.
Teléfono/s: 620550653 ou  
OUTRAS OBSERVACIÓNS: 
DOCUMENTACIÓN:    D.N.I., licencia, permiso paterno.  
EQUIPAJE:      
EQUIPACIÓN: Oficial FGT    

ABSOLUTA

Club

Licencia

Deportista

Peso

Open España

MANIOTAS-NOIA

23484

VEREA SEIJAS, ALBERTO RAMON

MINIMOSCA

si

TAEKANART

31594

ARGIBAY MONTERO, NICOLAS

MOSCA

si

MACE SPORT

22354

PAZOS PAVON, ARTAI

GALLO

si

TAEKANART

27948

RODRIGUEZ PINTOS, YERAI

GALLO

si

NATURAL SPORT RIBEIRA

10539

PARADA MARTINEZ, MANUEL

PLUMA

FET

MACE SPORT

28564

GONZALEZ GARCIA, JAVIER

PLUMA

FET

HEBE

10082

RIOS CORTEGOSO, BORJA

PLUMA

si

NATURAL SPORT RIBEIRA

10482

FERNANDEZ REY, JOSE

LIGERO

si

NATURAL SPORT RIBEIRA

23066

POMBO ROMERO, ADRIAN

SUPERLIGERO

si

MAT'S

21805

TROITIÑO AMOEDO, RUBEN

SUPERLIGERO

si

MAT'S

11286

GARCIA MARTINEZ, IVAN

MEDIO

si

MAT'S

23433

FERNANDEZ EIRAS, PABLO

PESADO

FET

NEKA

32933

MARTINEZ CASTILLO, JUNIOR LUCIANO

PESADO

si

TAO

11454

LORENZO AMOEDO, LAURA

MINIMOSCA

si

MACE SPORT

10083

CORTEGOSO LIMA, SARA

MOSCA

si

MACE SPORT

23212

OGEA COSTAS, UXIA

GALLO

si

DOBOK

26835

GARCIA SUAREZ, SARA

PLUMA

si

PATIÑO-MOAÑA

23953

GARCIA VIDAL, MIRYAM

LIGERO

si

MAT'S

12763

CALVAR MARTINEZ, KATIA

SUPERLIGERO

FET

NATURAL SPORT RIBEIRA

10603

PIÑEIRO DEVESA, LUA MARIA

SUPERLIGERO

si

NATURAL SPORT RIBEIRA

35471

PEREZ RIESCO, SOFIA

MEDIO

si

PATIÑO-MOAÑA

11708

LOPEZ RIOBO, SABELA

PESADO

si

SUB21

Cristina Otero Refigio   -46 Mat´s
Sara Toucedo Lado               -46 Maniotas
María del Pilar Rodríguez Maneiro   -62 Natural Sport
Lorena Pardos Dos Santos   -67 Garrapucho
Laura Dosil Gago                          -67 Natural Sport

 

TECNICA

 

OPEN DE ESPAÑA (60€ DEPORTISTA)
23-mar-18
Listado de convocados: TÉCNICA FREE
Nome e apelidos: Clube Categoría Indiv Pareja Trío Indiv Pareja Quinteto
1 ALEJANDRO FERNANDEZ ESCOLA LUCENSE CADETE X          
2 TOM FERNANDEZ KIAP CADETE X   X X    
3 IAGO FRAGA KIAP CADETE X   X      
4 AARÓN BOVEDA KIAP CADETE X   X      
5 SAMUEL MEILAN TAO CADETE X X        
6 LAURA GONZALEZ TAO CADETE X X        
7 NURIA GARCÍA ESCOLA LUCENSE CADETE X          
8 EVA LÓPEZ NEKA CADETE X   X      
9 SYDNEY RODRÍGUEZ NEKA CADETE X   X      
10 IRIA DE LA FUENTE NEKA CADETE X   X      
11 GABRIEL TEMBRAS MOO DUK KWAN JUNIOR X X   X X  
12 BEATRIZ FELPETO MOO DUK KWAN JUNIOR X X     X  
13 ALVARO PORTELA HEBE JUNIOR   X X      
14 CELIA GARCIA TAO JUNIOR X     X    
15 BARBARA DI MARTINO HEBE JUNIOR X X   X X  
16 MANUEL PAZ HEBE JUNIOR X   X X X  
17 GABRIELE SANTOME HEBE JUNIOR X   X      
18 FATIMA RODRIGUEZ TAO JUNIOR X   X      
19 RAQUEL LOSADA TAO JUNIOR X   X      
20 ANDREA MOSCOSO TAO JUNIOR X   X      
21 SANDRA GARDINI YIDAM MASTER 1 X          
22 SONIA PEREZ HEBE MASTER 1 X          
23 OSCAR REY KIAP MASTER 2 X          
24 ESPERANZA FERNANDEZ COUTO MASTER 2 X          
25 ALEJANDRO LOSADA TAO SENIOR 1 X X       X
26 ALEX LOSADA NEKA SENIOR 1 X X        
27 ANDREA VILAS TAO SENIOR 1 X X     X X
28 ELENA VARELA NEKA SENIOR 1 X X   X    
29 MARCOS SILVA MACE SPORT SENIOR 1 X     X    
30 AITOR PRIEGO YIDAM SENIOR 1 X X     X  
31 EIRIM VAAMONDE YIDAM SENIOR 1 X X   X X  
32 SAMUEL ALVES TAO SENIOR 1 X   X   X X
33 ALICIA PEREZ TAO SENIOR 1   X X     X
34 AROA MONTENEGRO  TAO SENIOR 1 X   X      
35 LAURA VAZQUEZ TAO SENIOR 1   X        
36 JORGE POSADA TAO SENIOR 1   X X      
37 MANUEL RODRIGUEZ TAO SENIOR 1   X X     X
38 SAMUEL MEILAN TAO SENIOR 2 X X        
39 NEREA ALAMANCOS TAO SENIOR 2 X X        
40 NOELIA PÉREZ HEBE SENIOR 2     X      
41 VANESA ORTEGA HEBE SENIOR 2 X   X      
42 JOSE MANUEL AGUIN KIDO MASTER 1 X          
43 PEDRO MORA TAO SENIOR 2 X   X      
44 JUAN JOSE COSTA TAO MASTER 2 X   X      
45 EDUARDO GONZALEZ TAO MASTER 2 X   X      
46 EMILIO DELFIN SEUNGSPORT MASTER 4 X          
47 ENCARNACIÓN QUINTELA HEBE MASTER 4 X          
48 Jacobo Ríos COACH
49 Jose Mª Vega COACH
50 Francisco Penin COACH
51 Luis Vilas FISIO
Seleccionador responsable da categoria:
Jose Mª Vega Sánchez
Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.
617510623

X