Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Adestramento xunior 10/02/18

ADESTRAMENTO XÚNIOR DÍA 10 DE FEBREIRO DE 2018

  • OS HORARIOS SERÁN OS SEGUINTES:
    • PESAXE: (17:00) MEDIA HORA ANTES DO COMENZO DO ADESTRAMENTO. MARXEN DE 2 KG EN DOBOK
    • ADESTRAMENTO:

SÁBADO 10 - DENDE AS 17:30 ATA AS 19:30 h.

  • OS HORARIOS ANTERIORES SON APROXIMADOS, POLO QUE PREGAMOS OS/AS PAIS, NAIS OU TITORES QUE ESTÉN ATENTOS PARA CANDO SAIAN OS DEPORTISTAS DOS ADESTRAMENTOS POIDAN RECOLLELOS E LEVALOS PARA A CASA.
  • O ADESTRAMENTO REALIZARASE NO CGTD, EN PONTEVEDRA.
  • OS/AS DEPORTISTAS PODERÁN EXCEDER NUN MÁXIMO DE 2 KG DO PESO DE COMPETICIÓN.
  • A ASISTENCIA E OBRIGATORIA PARA AS E OS CONVOCADOS.

SE CALQUEIRA DEPORTISTA NON PODE ADESTRAR DEBERÁ COMUNICARLLO Ó SELECCIONADOR XÚNIOR TITO GONZÁLEZ NO TELÉFONO 620 550 653. OS DEPORTISTAS QUE POR MOTIVO DE LESIÓN NON POIDAN COMBATIR OU ADESTRAR NESE DÍA, DEBERÁN TRAER OBRIGATORIAMENTE UN CERTIFICADO MÉDICO XUSTIFICATIVO.

  • OS/AS DEPORTISTAS DEBERÁN VIR PROVISTOS CON TÓDALAS PROTECCIÓNS OFICIAIS (INCLUIDAS AS ELECTRÓNICAS), PETO CONVENCIONAL E BOTELLA DE AUGA.

 

  • LISTADO DE CONVOCADOS/AS:
    • DEPORTISTAS CATEGORÍAS DE PESO FEMININAS
    • -42 MINIMOSCA - VERÓNICA GONZÁLEZ (SUH SPORT)
    • -44 MOSCA - ELENA CURRÁS (NATURAL)
    • -44 MOSCA - ALBA MUÑÍZ (OZONO)
    • -46 GALO - ELENA PÉREZ (NATURAL)
    • -52 LIXEIRO - ARLET ORTÍZ (MAT´S)
    • -55 SUPERLIXEIRO - ALBA VIDAL (KIDO SPORT)
    • -55 SUPERLIXEIRO - SARA GACIO (BOUDSPORT)
    • -59 SEMIMEDIO - UXÍA RODRÍGUEZ (MDK)
    • -63 MEDIO - ANA DOSIL (NATURAL)
    • -63 MEDIO - CATIA GARCÍA (MAT´S)
    • -68 SEMIPESADO - AITANA LÓPEZ (SUH SPORT)
    • +68 PESADO - DESIREE RIVADULLA (SUH SPORT)

 

  • DEPORTISTAS CATEGORÍAS DE PESO MASCULINAS
  • -45 MINIMOSCA - ISAAC BLANCO (MANIOTAS)
  • -45 MINIMOSCA - LOIS TOMÁS (NATURAL)
  • -48 MOSCA - JOSÉ GARCÍA (NATURAL)
  • -48 MOSCA - ÁNGEL REMUIÑÁN (NATURAL)
  • -51 GALO - DAVID RODRÍGUEZ (TAEKANART)
  • -59 LIXEIRO - DIEGO MARTÍNEZ (NATURAL)
  • -59 LIXEIRO - RODRIGO VARELA (BOUDSPORT)
  • -63 SUPERLIXEIRO - PABLO PATIÑO (PATIÑO)
  • -68 SEMIMEDIO - UNAI SILVA (MACE SPORT)
  • -68 SEMIMEDIO - SERGIO IGLESIAS (AS SPORT)
  • -73 MEDIO - ÓSCAR ORTIGUEIRA (MANIOTAS)
  • -78 SEMIPESADO - BRAIS IGLESIAS (NATURAL)
  • +78 PESADO - DANIEL CORRALES (PATIÑO)
  • +78 PESADO - JESÚS MANUEL VEIGA (MANIOTAS)