Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Holanda 10/03/18

ESTES SON OS QUE HAY QUE SUBIR  OS ANTERIORES ESTABAN INCORRETOS.

Os horarios de salida son a madrugada do venres

RIVEIRA 6:00 horas

PONTEVEDRA 7:00 horas

VIGO :07:30

 

 

 

ABSOLUTA

 

Deportista

Género

Peso

EQUIPO

MIGUEL ÁNGEL CORTEGOSO ESTONLLO

Masculino

COACHS

 

MODESTO GONZÁLEZ ARIAS

Masculino

COACHS

 

VEREA SEIJAS, ALBERTO RAMON

Masculino

MINIMOSCA

GALLEGA

ARGIBAY MONTERO, NICOLAS

Masculino

MOSCA

GALLEGA

POMBO ROMERO, ADRIAN

Masculino

SUPERLIGERO

GALLEGA

JOSE FERNANDEZ REY

Masculino

LIGERO

GALLEGA

LORENZO AMOEDO, LAURA

Femenino

MINIMOSCA

GALLEGA

CORTEGOSO LIMA, SARA

Femenino

MOSCA

GALLEGA

OGEA COSTAS, UXIA

Femenino

GALLO

GALLEGA

GARCIA SUAREZ, SARA

Femenino

PLUMA

GALLEGA

GARCIA VIDAL, MIRYAM

Femenino

LIGERO

GALLEGA

PEREZ RIESCO, SOFIA

Femenino

MEDIO

GALLEGA

PARADA MARTINEZ, MANUEL

Masculino

PLUMA

GALLEGA

PIÑEIRO DEVESA, LUA MARIA

Femenino

SUPERLIGERO

GALLEGA

XUNIOR 

CONVOCATORIA DE SAÍDA COA SELECCIÓN GALEGA
Obxecto: Open de Holanda
Data de saída:   Regreso:  
Lugar: Eindhoven - Holanda
Saída dende:      
Regreso dende:   Horario:  
Aloxamento en:   
Localidade/Provincia/ País:  
Responsables: Tito González
Tlfs: 620550653 ou  
Listado de convocados/as:
Nome e apelidos: Peso (Kg.) Club
Elena Pérez -46 Natural Sport
María González                   -49 Couto
Arlet Ortíz                                -52 Mat´s
Alma M. Pérez                  -52 Suh Sport
Alba Vidal                            -55 Kido Sport
Catia García                        -63 Mat´s
Ana Dosil                          -63 Natural Sport
Tania M. Castiñeira              68 Hebe
                                                            
Alejandro Paz -51 Natural Sport
Diego Martínez  -59 Natural Sport
Javier Torrado                  -59 Suh Sport
Pablo Patiño -63 Patiño
Unai Silva                               -68 Mace Sport
Iván Rodríguez                                         -73 Taekanart

CADETE

Obxecto: OPEN DE HOLANDA
Data: 09-10-11-12/03/2018
Lugar: HOLANDA
Horarios:  
 
Horario pesaxe:  
Marxe da pesaxe:
Listado de convocados/as: CADETE MASCULINO
Nome e apelidos: Peso (Kg.) Club
AINHONA GARCIA RODRIGUEZ 55 KG COUTO
IKER GARCÌA DE LA LLERA 49 KG NATURAL SPORT
MARÌA FERREIRO DOMINGUEZ 44 KG COUTO
IRENE MONTEMUIÑO MARTINEZ 47KG NATURAL SPORT
CLOE IGLESIAS RIAL   59KG PATIÑO
JULIAN FEIJOO GOMEZ 33 KG COUTO
CARLA DIEGUEZ VEIRA 33KG BOUDSPORT
LUCIA DE LA IGLESIA DEL PRADO 44KG MANIOTAS
MANUEL CASTRO RODRIGUEZ 37KG BOUDSPORT
VANESA ROO FERRER 37KG NATURAL SPORT