Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Árbitros Pontevedra 28-29/10/17

CONVOCATORIA ÁRBITROS PONTEVEDRA

 

 

SÁBADO

Bautista Maestre, Maria SARES TKD CANGAS Internacional
Penas De La Iglesia, Juan Carlos As Sport Vigo Nacional
Anxo Fernandez Estevez BUDO CASTRELOS Regional
Del Valle Pena, Patricia DOBOK Juez crono
Lema Corral, Laura DOBOK Juez crono
Castro Iglesias, Maria Jose E. LUCENSE DE TAEKWONDO Regional
Tilve Garcia, Francisco Israel OMNIHUM Nacional
Martinez Carballo, Concepcion SARES TKD CANGAS Nacional
Davila Fojo, Sara TAO Juez crono
Garcia Blanco, Celia TAO Regional
Romero Perez, Maria De Las Mercedes HEBE Nacional
Paredes Novas, Daniel HEBE Regional
Castiñeira Etcheverria, Tania Maria HEBE Juez crono
Di-Martino Fermin, Odhra Victoria HEBE Juez crono
Maceiras Maseda, Adrian KWON Nacional
Acuña Garrido, Francisco Alexandre TAEKANART Regional
Lopez Ramos, Jesus GARRAPUCHO Regional
Figueiras Candamo, Ana GARRAPUCHO Regional
Fernandez Prieto, David JANSU Regional
Comesaña Blanco, Estela KAE SPORT Regional
Barrio Rodriguez, Casiano KIAP Juez crono
Diaz Pereira, Martin MACE SPORT Juez crono
Rodriguez Redondo, Renso Eduardo MACE SPORT Regional
Meaños Gonzalez, Adrian OLIMPIC Juez crono
Nogueira Aragunde, Jonathan OLIMPIC Juez crono
Otero Castelo, Laura E. D. POIO Juez crono
Gonzalez Fernandez, Brais SEUNGSPORT Nacional
Paredes Viñas, Santiago SEUNGSPORT Nacional
Muñiz Lago, Carla SUH SPORT Juez crono
Chousa Otero, Diego NATURAL SPORT SADA Regional
Henrique Manuel Da Silva Leite Sport Lisboa e Benfica Nacional
Veronica Piñeiro Muñiz OZONO BOIRO CD Juez crono
Blanco Lage, Ivan COUTO Nacional
Garcia Rodriguez, Antia COUTO Juez crono
Barral Prieto, Eugenio KIDO SPORT Nacional
Mouco Reza, Raquel KIDO SPORT Nacional
Fernandez Francisco, Alejandro PATIÑO-MOAÑA Regional
Rios Gil, Miguel PATIÑO-MOAÑA Regional
Aneiros Vilariño, Miguel WELLNESS SPORT - TKDNODO Nacional
Sara Cortegoso MACE SPORT Juez crono
Álvaro García NATURAL SPORT Regional
Adrián Sánchez NATURAL SPORT  Regional
Noelia Gómez Fabello VITAL SPORT Nacional
Jorge Leiro VITAL SPORT Regional
Yago Bernárdez OMNHIUM Nacional
Mario Couceiro KWON Juez crono
Juan Kim  FED. RIOJANA Nacional
Natividad Dueñas FED. RIOJANA Nacional
Daniela Vélez PORTUGAL Nacional
Rubén Pereira SARES TKD CANGAS Regional
Mauro Rodríguez SARES TKD CANGAS Nacional

 DOMINGO

Bautista Maestre, Maria SARES TKD CANGAS Internacional
Anxo Fernandez Estevez BUDO CASTRELOS Regional
Martinez Carballo, Concepcion SARES TKD CANGAS Nacional
Garcia Blanco, Celia TAO Regional
Romero Perez, Maria De Las Mercedes HEBE Nacional
Paredes Novas, Daniel HEBE Regional
Maceiras Maseda, Adrian KWON Nacional
Acuña Garrido, Francisco Alexandre TAEKANART Regional
Lopez Ramos, Jesus GARRAPUCHO Regional
Figueiras Candamo, Ana GARRAPUCHO Regional
Gonzalez Seco, Raul JANSU Regional
Gonzalez Perez, Jose Ramon KIAP Regional
Diaz Pereira, Martin MACE SPORT Juez crono
Rodriguez Redondo, Renso Eduardo MACE SPORT Regional
Otero Castelo, Laura E. D. POIO Juez crono
Gonzalez Fernandez, Brais SEUNGSPORT Nacional
Muñiz Lago, Carla SUH SPORT Juez crono
Chousa Otero, Diego NATURAL SPORT SADA Regional
Henrique Manuel Da Silva Leite Sport Lisboa e Benfica Nacional
Alba Muñiz Sevares OZONO BOIRO CD Regional
Barral Prieto, Eugenio KIDO SPORT Nacional
Mouco Reza, Raquel KIDO SPORT Nacional
Rios Gil, Miguel PATIÑO-MOAÑA Regional
Adrián Sánchez NATURAL SPORT  Regional
Noelia Gómez Fabello VITAL SPORT Nacional
Jorge Leiro VITAL SPORT Regional
Yago Bernárdez OMNHIUM Nacional
Fátima Castiñeira HEBE Juez crono
Juan Kim  FED. RIOJANA Nacional
Natividad Dueñas FED. RIOJANA Nacional
Daniela Vélez PORTUGAL Nacional

 

TÉCNICA / EXHIBICION: 

 

CONVOCATORIA ARBITROS DE TECNICA CIUDAD DE PONTEVEDRA    
           
HORA DE REUNIÓN: 09:00  TEDE EN CONTA O CAMBIO DE HORA NA NOITE DO SÁBADO
           
           
NOMBRE CLUB CAT TECNICA FREE EXHBICION
Manuel Paz Romero HEBE Regional X X X
Alvaro Portela Dieguez HEBE Regional X X X
Bárbara Di-Martino Fermín HEBE mesa X X X
Gabriele Santomé Pontis HEBE mesa X X X
García Vázquez, Pablo MUSUL Internac. X X  
Castro Iglesias, Maria Jose E. LUCENSE Regional X X X
Davila Fojo, Sara TAO mesa X X  
Losada Garcia, Alejandro TAO mesa X X X
Davila Piñón, Iago TAO mesa X    
Ingrid Gómez TAO mesa X X X
Barrio Rodriguez, Casiano KIAP mesa X X X
Diaz Pereira, Martin MACE SPORT Regional X X  
Perez Troitiño, Jairo MACE SPORT mesa X X X
Judith Pérez Troitiño MACE SPORT Regional X X  
Sara Cortegoso Lima MACE SPORT mesa COMBATE X X
Francisco I. Tilve OMHNIUM Nacional X X X
Chousa Otero, Diego N. SADA Regional X X X
Aroa Paulos Lodeiro OLIMPIC Regional X X X
Marta Maneiro OLIMPIC mesa X X X
Jenifer García OLIMPIC mesa X X X
Laura Paulos OLIMPIC mesa X X X

 

 

X