Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Open Navarra 21/10/17

CONVOCATORIA E PLAN DE VIAXE

OPEN DE NAVARRA
21-oct-17
CADA DEPORTISTA SELECCIONADO DEBERÁ APORTAR 30€.
Listado de convocados: TÉCNICA FREE
Nome e apelidos: Clube Categoría Indiv Pareja Trío Indiv Pareja Quinteto
1 ALEJANDRO FERNANDEZ E. LUCENSE CADETE X          
2 GABRIEL TEMBRAS MOO DUK KWAN JUNIOR X X   X X  
3 BEATRIZ FELPETO MOO DUK KWAN JUNIOR X X   X X  
4 ALVARO PORTELA HEBE JUNIOR   X X      
5 BARBARA DI MARTINO HEBE JUNIOR X X   X X  
6 MANUEL PAZ HEBE JUNIOR X   X X    
7 GABRIELE SANTOME HEBE JUNIOR X   X   X  
8 ALEJANDRO LOSADA TAO SENIOR 1 X X       X
9 ALEX LOSADA NEKA SENIOR 1 X X        
10 CARLOS REY NEKA SENIOR 1 X          
11 ANDREA VILAS TAO SENIOR 1 X X       X
12 ELENA VARELA NEKA SENIOR 1 X X   X    
13 SAMUEL MEILAN TAO SENIOR 2 X X        
14 NEREA ALAMANCOS TAO SENIOR 2 X X        
15 SANDRA GARDINI YIDAM MASTER 1 X          
16 OSCAR REY KIAP MASTER 2 X          
17 ESPERANZA FERNANDEZ COUTO MASTER 2 X          
18 MARCOS SILVA MACE SPORT SENIOR 1 X     X    
19 ANXO COSTA TAO SENIOR 1 X     X    
20 AITOR PRIEGO YIDAM SENIOR 1 X       X  
21 EIRIM VAAMONDE YIDAM SENIOR 1 X     X X  
22 SAMUEL ALVES TAO SENIOR 1 X     X   X
23 FATIMA RODRIGUEZ TAO JUNIOR X         X
24 ALICIA PEREZ TAO SENIOR 1 X         X
25 RAQUEL LOSADA TAO JUNIOR X          
26 Noelia Pérez DELEGADA
27 Jose Mª Vega TÉCNICO
Seleccionador responsable da categoria:
Jose Mª Vega Sánchez
Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.
617510623

 

 

 

 

PLAN DE VIAXE OPEN DE NAVARRA
SAÍDA XOVES POLA NOITE, A COMPETICIÓN É O SÁBADO
VIGO (PLAZA ESPAÑA): 00:00
OURENSE (PARADA DO COUTO):  01:00
Nome e apelidos: Clube PARADA:
1 ALEJANDRO FERNANDEZ ESCOLA LUCENSE  
2 GABRIEL TEMBRAS MOO DUK KWAN OURENSE
3 BEATRIZ FELPETO MOO DUK KWAN OURENSE
4 ALVARO PORTELA HEBE VIGO
5 BARBARA DI MARTINO HEBE VIGO
6 ALEJANDRO LOSADA TAO VIGO
7 ALEX LOSADA NEKA OURENSE
8 CARLOS REY NEKA OURENSE
9 ANDREA VILAS TAO VIGO
10 ELENA VARELA NEKA OURENSE
11 SAMUEL MEILAN TAO VIGO
12 NEREA ALAMANCOS TAO VIGO
13 SANDRA GARDINI YIDAM VIGO
14 OSCAR REY KIAP VIGO
15 MARCOS SILVA MACE SPORT VIGO
16 ANXO COSTA TAO VIGO
17 AITOR PRIEGO YIDAM VIGO
18 EIRIM VAAMONDE YIDAM VIGO
19 SAMUEL ALVES TAO VIGO
20 FATIMA RODRIGUEZ TAO VIGO
21 ALICIA PEREZ TAO VIGO
22 RAQUEL LOSADA TAO VIGO
23 MANUEL PAZ HEBE VIGO
24 GABRIELE SANTOME HEBE VIGO
25 ESPERANZA FERNANDEZ COUTO OURENSE
26 NOELIA PEREZ TÉCNICO VIGO
27 JOSE Mª VEGA TÉCNICO OURENSE
28 MARÍA BAUTISTA ÁRBITRO VIGO
29 CONCHI MARTINEZ ÁRBITRO VIGO
30 MIGUEL ANEIROS ÁRBITRO VIGO