Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Artigos filtrados por data: Xoves, 25 Outubro 2018

Eleccións 2018 - Proclamación Definitiva Candidatos Asamblea

ELECCIÓNS 2018

PROCLAMACIÓN DEFINITIVA DE CANDIDATOS Á FORMAR PARTE DA ASAMBLEA XERAL DA FGT

 

1

BENITO DIAZ, JESUS ELIAS

PONTEVEDRA

ADESTRADORES

2

BERNARDEZ CONDE, YAGO

PONTEVEDRA

ADESTRADORES

3

EIRIZ LOPEZ, JUAN CARLOS

OURENSE

ADESTRADORES

4

LOREN RODRIGUEZ, JOSE U.

PONTEVEDRA

ADESTRADORES

5

SALANOVA PAREDEZ, JOSE MARIA

A CORUÑA

ADESTRADORES

6

TABOADA GARCIA, RUBEN

A CORUÑA

ADESTRADORES

1

BARRAL PRIETO, EUGENIO

PONTEVEDRA

ARBITROS

2

GOMEZ FABELLO, NOELIA

PONTEVEDRA

ARBITROS

3

MACEIRAS MASEDA, ADRIAN

A CORUÑA

ARBITROS

4

MEILAN CABALEIRO, ESPERANZA

PONTEVEDRA

ARBITROS

5

RODIL FERREIRO, DEBORAH

LUGO

ARBITROS

6

RODRIGUEZ LONGUEIRA, JORGE

LUGO

ARBITROS

1

ARTE E MOVEMENTO

A CORUÑA

CLUBES

2

AS SPORT

PONTEVEDRA

CLUBES

3

BOUDSPORT

A CORUÑA

CLUBES

4

BUDO CASTRELOS

PONTEVEDRA

CLUBES

5

COUTO

OURENSE

CLUBES

6

DOBOK

A CORUÑA

CLUBES

7

E. LUCENSE

LUGO

CLUBES

8

GARRAPUCHO

A CORUÑA

CLUBES

9

HAN´S HORANG-I

A CORUÑA

CLUBES

10

HEBE

PONTEVEDRA

CLUBES

11

JANSU

LUGO

CLUBES

12

KAE SPORT

PONTEVEDRA

CLUBES

13

KIAP

PONTEVEDRA

CLUBES

14

KWON

A CORUÑA

CLUBES

15

KYO HAPKIDO

OURENSE

CLUBES

16

MACE SPORT

PONTEVEDRA

CLUBES

17

MANIOTAS

A CORUÑA

CLUBES

18

MAT´S

PONTEVEDRA

CLUBES

19

MOO DUK KWAN

LUGO

CLUBES

20

NATURAL SPORT RIVEIRA

A CORUÑA

CLUBES

21

NATURAL SPORT SADA

A CORUÑA

CLUBES

22

NEKA

LUGO

CLUBES

23

OLIMPIA

OURENSE

CLUBES

24

OLIMPIC

PONTEVEDRA

CLUBES

25

OZONO

A CORUÑA

CLUBES

26

PATIÑO

PONTEVEDRA

CLUBES

27

SARES TKD CANGAS

PONTEVEDRA

CLUBES

28

SUH SPORT

A CORUÑA

CLUBES

29

TAEKANART

PONTEVEDRA

CLUBES

30

TAO

PONTEVEDRA

CLUBES

31

TKDENODO

A CORUÑA

CLUBES

1

CORTEGOSO LIMA, SARA

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

2

FERNANDEZ DE LA IGLESIA, ANXO

A CORUÑA

DEPORTISTAS

3

FERNANDEZ IGLESIAS, ESPERANZA

OURENSE

DEPORTISTAS

4

GARCIA MARTINEZ, IVAN

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

5

LORENZO AMOEDO, LAURA

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

6

LOSADA RODRIGUEZ, ALEJANDRO

LUGO

DEPORTISTAS

7

PAULOS LODEIRO, AROA

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

8

PEREZ ESTEVEZ, NOELIA

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

9

PIÑEIRO DEVESA, LUA MARIA

A CORUÑA

DEPORTISTAS

10

REY VILLAR, OSCAR AVELINO

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

 

 

COMPOSICIÓN DA MESA ELECTORAL:

 

TITULARES:

 

PRESIDENTE: MARIA BAUTISTA MAESTRE

SECRETARIO: ELENA VARELA DE FATIMA

VOGAL: MARIA DE LAS MERCEDES ROMERO PEREZ

 

SUPLENTES:

 

PRESIDENTE: FRANCISCO I. TILVE GARCIA

SECRETARIO: CARLOS REY CUADRADO

VOGAL: NURIA GAMEZ GONZALEZ

 

A CORUÑA, 25/10/10.

 

 

 

 

 

 

ASDO. JOSE ANGEL SEGUIN CID

PRESIDENTE XUNTA ELECTORAL

 

VER DOCUMENTO NO ENLACE DE ELECCIÓNS

  • Publicado en Novas

Árbitros Copa 27-28/10/18

 

CONVOCATORIA ARBITROS COPA DIPUTACION CORUÑA
       
REUNION ARBITRAL: 09:30      
       
       
       
NOMBRE CATEG CLUB  
Tomás Perez NA KWON  
Diego Chousa RE N. SADA  
Noelia Pérez Platas RE N. SADA  
Zaida Velo Díaz RE N. SADA  
Víctor Gamás RE TKDENODO  
Vítor Lourido RE TKDENODO  
Luis Feáns XM TKDENODO  
Verónica Piñeiro RE OZONO  
Alba Caamaño RE SUH SPORT  
Jesús López Ramos RE GARRAP  
Adrián Sánchez Romero XM N. RIBEIRA  
Tania Villaverde XM N. RIBEIRA  

 

 

 

 

 

 

x

Suscribirse a este canal RSS