Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Artigos filtrados por data: Mércores, 17 Outubro 2018

Eleccións 2018 - Candidaturas a membros da asamblea xeral

ELECCIÓNS 2018

RELACIÓN DEFINITIVA DE CANDIDATOS Á FORMAR PARTE DA ASAMBLEA XERAL DA FGT

 

1

BENITO DIAZ, JESUS ELIAS

PONTEVEDRA

ADESTRADORES

2

BERNARDEZ CONDE, YAGO

PONTEVEDRA

ADESTRADORES

3

EIRIZ LOPEZ, JUAN CARLOS

OURENSE

ADESTRADORES

4

LOREN RODRIGUEZ, JOSE U.

PONTEVEDRA

ADESTRADORES

5

SALANOVA PAREDEZ, JOSE MARIA

A CORUÑA

ADESTRADORES

6

TABOADA GARCIA, RUBEN

A CORUÑA

ADESTRADORES

1

BARRAL PRIETO, EUGENIO

PONTEVEDRA

ARBITROS

2

GOMEZ FABELLO, NOELIA

PONTEVEDRA

ARBITROS

3

MACEIRAS MASEDA, ADRIAN

A CORUÑA

ARBITROS

4

MEILAN CABALEIRO, ESPERANZA

PONTEVEDRA

ARBITROS

5

RODIL FERREIRO, DEBORAH

LUGO

ARBITROS

6

RODRIGUEZ LONGUEIRA, JORGE

LUGO

ARBITROS

1

ARTE E MOVEMENTO

A CORUÑA

CLUBES

2

AS SPORT

PONTEVEDRA

CLUBES

3

BOUDSPORT

A CORUÑA

CLUBES

4

BUDO CASTRELOS

PONTEVEDRA

CLUBES

5

COUTO

OURENSE

CLUBES

6

DOBOK

A CORUÑA

CLUBES

7

E. LUCENSE

LUGO

CLUBES

8

GARRAPUCHO

A CORUÑA

CLUBES

9

HAN´S HORANG-I

A CORUÑA

CLUBES

10

HEBE

PONTEVEDRA

CLUBES

11

JANSU

LUGO

CLUBES

12

KAE SPORT

PONTEVEDRA

CLUBES

13

KIAP

PONTEVEDRA

CLUBES

14

KWON

A CORUÑA

CLUBES

15

KYO HAPKIDO

OURENSE

CLUBES

16

MACE SPORT

PONTEVEDRA

CLUBES

17

MANIOTAS

A CORUÑA

CLUBES

18

MAT´S

PONTEVEDRA

CLUBES

19

MOO DUK KWAN

LUGO

CLUBES

20

NATURAL SPORT RIVEIRA

A CORUÑA

CLUBES

21

NATURAL SPORT SADA

A CORUÑA

CLUBES

22

NEKA

LUGO

CLUBES

23

OLIMPIA

OURENSE

CLUBES

24

OLIMPIC

PONTEVEDRA

CLUBES

25

OZONO

A CORUÑA

CLUBES

26

PATIÑO

PONTEVEDRA

CLUBES

27

SARES TKD CANGAS

PONTEVEDRA

CLUBES

28

SUH SPORT

A CORUÑA

CLUBES

29

TAEKANART

PONTEVEDRA

CLUBES

30

TAO

PONTEVEDRA

CLUBES

31

TKDENODO

A CORUÑA

CLUBES

1

CORTEGOSO LIMA, SARA

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

2

FERNANDEZ DE LA IGLESIA, ANXO

A CORUÑA

DEPORTISTAS

3

FERNANDEZ IGLESIAS, ESPERANZA

OURENSE

DEPORTISTAS

4

GARCIA MARTINEZ, IVAN

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

5

LORENZO AMOEDO, LAURA

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

6

LOSADA RODRIGUEZ, ALEJANDRO

LUGO

DEPORTISTAS

7

PAULOS LODEIRO, AROA

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

8

PEREZ ESTEVEZ, NOELIA

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

9

PIÑEIRO DEVESA, LUA MARIA

A CORUÑA

DEPORTISTAS

10

REY VILLAR, OSCAR AVELINO

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

 

 

COMPOSICIÓN DA MESA ELECTORAL:

 

TITULARES:

 

PRESIDENTE: MARIA BAUTISTA MAESTRE

SECRETARIO: ELENA VARELA DE FATIMA

VOGAL: MARIA DE LAS MERCEDES ROMERO PEREZ

 

SUPLENTES:

 

PRESIDENTE: FRANCISCO I. TILVE GARCIA

SECRETARIO: CARLOS REY CUADRADO

VOGAL: NURIA GAMEZ GONZALEZ

 

A CORUÑA, 18/10/10. 

 

 

ASDO. JOSE ANGEL SEGUIN CID

PRESIDENTE XUNTA ELECTORAL

  • Publicado en Novas

COPA DEPUTACIÓN - INFORMACIÓN

COPA DEPUTACIÓN PROVINCIAL DE TÉCNICA

CPTO. GALEGO DE EXHIBICIÓN DE ADULTOS

Este evento CELEBRARASE OS DÍAS 27 E 28 DE OUTUBRO DE 2018 NAS SEGUINTES LOCALIDADES:

 

A CORUÑA – SABADO 27 – SERRA DE OUTES (ORGANIZA CLUBE NATURAL).

PONTEVEDRA – DOMINGO 28 – VILAGARCIA (ORGANIZA CLUBE OLIMPIC).

*CELEBRARASE TAMÉN O CAMPIONATO GALEGO DE EXHIBICIÓN DE ADULTOS

 

OURENSE – SÁBADO 27 – OURENSE (ORGANIZA CLUBE COUTO).

LUGO – SÁBADO 27 – TABOADA (ORGANIZA CLUBE NEKA).

 

NESTE ESPACIO INCLUIRASE INFORMACIÓN RELEVANTE DA COMPETICIÓN - VER:

 

 

 

ENLACES PARA CONSULTA DE DOCUMENTACIÓN: 

COPA DEPUTACIÓN: https://www.dropbox.com/sh/42rtj635ulvqmrc/AACDQvZGNSSFsBm1raZ77ncla?dl=0 

CPTO. GAL. EXHIBICIÓN ADULTOS: https://www.dropbox.com/sh/q31dql4turizpwu/AAA700EW5r-pvae84V4GsC_fa?dl=0 

 

 

  • Publicado en Novas
Suscribirse a este canal RSS