Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

CONVOCATORIA ÁRBITROS SUB21 E CADETE

MOAÑA, 24 / 01 / 2015

DEBERÁN PRESENTARSE ÁS 08.30 HORAS NO PAVILLÓN E PERMANECER NO MESMO ATA O REMATE DE AMBAS COMPETICIÓNS.

VER CONVOCATORIA:

ARBITROS CADETE E SUB 21 MOAÑA 24 XANEIRO 2015
NOME E APELIDOS CLUB
Mª JOSE CASTRO IGLESIAS E. LUCENSE
CRISTIAN CONDE RIAL AS SPORT
JESUS LOPEZ RAMOS GARRAPUCHO
TANIA GANDARA SUAREZ LUAR
JAVIER GONZALEZ GARCIA MACE
SALVADOR BARROS MEIS MAT´S
PALOMA LOPEZ OLVEIRA SUH SPORT
DANIEL OTERO OTERO  TAEKANART
FCO. ALEXANDRE ACUÑA GARRIDO TAEKANART
MARIA BAUTISTA MAESTRE MOO DUK KWAN
SAUL SERVIA RIVERO COUTO
FCO. ISRAEL TILVE GARCIA DO YANG
DEVORAH RODIL FERREIRO E. LUCENSE
ISMAEL OTERO PORTELA  HEBE
MERCHY ROMERO PEREZ HEBE
JORGE RODRIGUEZ LONGUEIRA  JANSU
JOSE RAMON ROMERO SUAREZ KWON
PABLO VIDAL RIOS  LUAR
DIEGO MOLEDO DOMINGUEZ MACE
JOSE FCO. AGRELO LEMA N. SPORT RIBEIRA
CONCHY MARTINEZ CARBALLO SARES
JOSE LOREN RODRIGUEZ SEUNGSPORT
ANTIA GARCIA BLANCO KIAP
IVAN BLANCO LAGE COUTO
FINA SECO FERNANDEZ JANSU
MIGUEL RIOS GIL PATIÑO
EUGENIO BARRAL PRIETO KIDO
ANGEL LUIS PEREZ FRAGUELA MAIS DXT BUDO
IRENE FERNANDEZ CORTIZO SARES
MIGUEL ANEIROS VILARIÑO WELLNES SPORT
ALEJANDRO FERNANDEZ FRANCISCO PATIÑO

 

ARBITROS TAPIZ                             ARBITROS TAPIZ                         
JORGE RODRIGUEZ LONGUEIRA - NACIONAL - JANSU MARIA BAUTISTA MAESTRE -  INTERNACIONAL  - MDK
Mº JOSE CATRO IGLESIAS - CRONO - E. LUCENSE PALOMA LOPEZ OLVEIRA -  CRONO - SUH SPORT
ANTIA GARCIA BLANCO - NACIONAL - TAO DANIEL OTERO OTERO - CRONO - TAEKANART
SAUL SERVIA RIVERO - NACIONAL - COUTO FCO. AGRELO LEMA - NACIONAL - N. RIBEIRA
ALEJANDRO FERNANDEZ - REXIONAL - PATIÑO MERCHY ROMERO PEREZ - REXIONAL - HEBE
IRENE FERNANDEZ COTIZO - REXIONAL - SARES FINA SECO FERNANDEZ - REXIONAL - JANSU
   
ARBITROS TAPIZ                             ARBITROS TAPIZ                        
FRANCISCO TILVE - NACIONAL - DO YANG  DIEGO MOLEDO DOMINGUEZ -NACIONAL - MACE SPORT
JAVIER GONZALEZ GARCIA -  CRONO - MACE TANIA GANDARA SUAREZ - CRONO - LUAR
FCO. ALEXADRE ACUÑA GARRIDO - CRONO - TAEKANART CONCHI MARTINEZ CARBALLO - NACIONAL - SARES
JOSE RAMON ROMERO SUAREZ - NACIONAL - KWON ISMAEL OTERO - NACIONAL - HEBE 
ANGEL LUIS PEREZ FRAGUELA - REXIONAL - MAIS DXT BUDO EUGENI BARRAL PRIETO - REXIONAL - KIDO
MIGUEL ANEIROS VILARIÑO - REXIONAL - WELLNES SPORT MIGUEL RIOS GIL - REXIONAL - PATIÑO
ARBITROS TAPIZ                           REVISIÓN 
JOSE LOREN - NACIONAL  - AREA SALVADOR BARRO MEIS - CRONO - MAT´S
CRISTIAN CONDE RIAL - CRONO - AS SPORT
JESUS LOPEZ RAMOS. CRONO - GARRAPUCHO
DEVORAH RODIL FERREIRO - NACIONAL - E. LUCENSE
PABLO VIDAL RIOS - NACIONAL - LUAR
IVAN BLANCO LAGE- REXIONAL - COUTO

 

X

 

Máis en ésta categoría « Organigrama Historia »