Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Federación Galega de Taekwondo

Inscrición, horario e sorteo - cadete e sub21 definitiva

CPTO. GALEGO CADETE E SUB21

ORDES, 07/04/18 

COMUNICAMOS A TODOLOS CLUBES QUE O CADETE SE CELEBRARÁ EN HORARIO DE MAÑÁ DANDO COMEZO ÁS 09.00H E O SUB-21 EN HORARIO DE TARDE, DANDO COMEZO ÁS 15.30H.
 
-- AVISO IMPORTANTE --
 
COMUNICAMOS A TODOLOS CLUBES QUE O CAMPIONATO GALEGO CADETE SE CELEBRARÁ CON CASCO TRADICIONAL POLO QUE CADA DEPORTISTA TERÁ QUE ACUDIR CO SEU CASCO E MÁSCARA.
 
MOITAS GRACIAS.
 
Inscrición:
 
 

 

BOUDJENANE LIÑARES, MATEO Home CADETE GALLO BOUDSPORT
CASTRO RODRIGUEZ, MANUEL Home CADETE GALLO BOUDSPORT
PENA PEREIRA, DANIEL Home CADETE GALLO GARRAPUCHO
GUTIERREZ ALVAREZ, DANIEL Home CADETE GALLO MACE SPORT
GUTIERREZ ALVAREZ, ALVARO Home CADETE GALLO MACE SPORT
PAZOS PAVON, ANXO Home CADETE GALLO MACE SPORT
ABOLLADO BUGALLO, JOSE Home CADETE GALLO MACE SPORT
ALFONSIN AMBROA, CIBRAN Home CADETE GALLO MACE SPORT
PEREZ BRACAMONTE, DANIEL DE JESUS Home CADETE GALLO MANIOTAS-NOIA
ABEIJON PRIEGUE, ADRIAN Home CADETE GALLO NATURAL SPORT RIBEIRA
DEAN REQUEJO, KEVIN Home CADETE GALLO NATURAL SPORT RIBEIRA
CERNADAS AGEITOS, ALEJANDRO Home CADETE GALLO NATURAL SPORT RIBEIRA
TORRES BRETAL, ALEJANDRO Home CADETE GALLO NATURAL SPORT RIBEIRA
JIMENEZ PONCE, JAVIER Home CADETE GALLO NATURAL SPORT SADA
VERDE COSTAS, RUBEN Home CADETE GALLO PATIÑO-MOAÑA
MEILAN IRAGO, SAMUEL Home CADETE GALLO TAO
LOUREIRO LOPEZ, CHRISTIAN Home CADETE LIGERO BOUDSPORT
BARBOSA RODRIGUEZ, DAVID MANUEL Home CADETE LIGERO BUDO CASTRELOS
MOUZO PEREZ, ISAAC Home CADETE LIGERO CENTER
CONDE ABAD, MARTIN Home CADETE LIGERO COUTO
RAMAS MOURELLE, XABIER Home CADETE LIGERO GARRAPUCHO
PIÑEIRO SILVA, IVAN Home CADETE LIGERO KIDO SPORT
BARREIRO SANCHEZ, MARCELO Home CADETE LIGERO KWON
MARTINEZ SOBRIDO, BRAIS Home CADETE LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
GARCIA DE LA LLERA, IKER Home CADETE LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
MELLA RODRIGUEZ, IAGO Home CADETE LIGERO NATURAL SPORT SADA
SANTOME MAGALLANES, AARON Home CADETE LIGERO PATIÑO-MOAÑA
SILVA SOUTULLO, CHRISTIAN Home CADETE MEDIO KIDO SPORT
GARCIA TIZON, HUGO Home CADETE MEDIO KWON
REJO GONZALEZ, EDUARDO Home CADETE MEDIO MACE SPORT
TROITIÑO AMOEDO, SERGIO Home CADETE MEDIO MAT'S
AVILES SANTOS, MARCOS Home CADETE MEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA
GOLOBARDAS JUNCAL, ADRIAN Home CADETE MEDIO PATIÑO-MOAÑA
LEDO ARZUA, AARON Home CADETE MEDIO TAEKANART
FEIJOO GOMEZ, JULIAN Home CADETE MINIMOSCA COUTO
SANCHEZ RODRIGUEZ, BRAIS Home CADETE MINIMOSCA COUTO
PENA PEREIRA, DAVID Home CADETE MINIMOSCA GARRAPUCHO
GIL VAZQUEZ, IAGO Home CADETE MINIMOSCA HEBE
MAHIA VAZQUEZ, TOMAS Home CADETE MINIMOSCA KWON
VIDAL TORRES, ANXO Home CADETE MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
RAMOS OUJO, FRANCISCO Home CADETE MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
PAZ ALBORES, MANUEL Home CADETE MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
JIMENEZ PONCE, CARLOS Home CADETE MINIMOSCA NATURAL SPORT SADA
MEIJIDE COUTO, IVAN Home CADETE MINIMOSCA NATURAL SPORT SADA
PAREDES COLLAZO, JUAN Home CADETE MINIMOSCA SEUNGSPORT
VILAN MANCUELLO, MATIAS Home CADETE MINIMOSCA TAEKANART
LOPEZ BARTOL, ALAN Home CADETE MINIMOSCA TAO
GIL VAZQUEZ, IAGO Home CADETE MOSCA HEBE
OTERO SOUSA, JAVIER Home CADETE MOSCA KAE SPORT
DIEGUEZ RUA, ALVARO Home CADETE MOSCA KIAP
MARTINEZ ZAMORA, LUCAS Home CADETE MOSCA KIAP
NOVO MORUJA, CARLOS Home CADETE MOSCA MACE SPORT
MARTINEZ SUAREZ, ADRIAN Home CADETE MOSCA MACE SPORT
REMUIÑAN LAMAS, IGNACIO Home CADETE MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
RIOS RIVEIRO, MATEO Home CADETE MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
GARCIA TUBIO, PABLO Home CADETE MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
SANTOS RUIZ, MANUEL Home CADETE MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
MARTIN GONZALEZ, ALBERTO Home CADETE MOSCA NATURAL SPORT SADA
IGLESIAS VACAS, HECTOR Home CADETE MOSCA OZONO BOIRO CD
RIAL FERNANDEZ, JUSTIN Home CADETE MOSCA OZONO BOIRO CD
LORENZO OZORES, MANUEL Home CADETE MOSCA SUH SPORT
CANOSA GARCIA, BRAIS Home CADETE MOSCA SUH SPORT
PEREIRA GONZALEZ, ADONAIS Home CADETE MOSCA TAO
TRIGO VILLAR, HUGO Home CADETE PESADO MANIOTAS-NOIA
LESTAYO BUGALLO, UNAI Home CADETE PESADO MANIOTAS-NOIA
CALO OTERO, ALONSO Home CADETE PESADO NATURAL SPORT RIBEIRA
GONZALEZ DELAS, OSCAR CAMERON Home CADETE PESADO SUH SPORT
IGLESIAS DOVAL, JULIO Home CADETE PLUMA COUTO
ALVAREZ CATRUFO, ALBERTO Home CADETE PLUMA DOBOK
PAN VILARIÑO, ALEJANDRO Home CADETE PLUMA DOBOK
SANCHEZ SANTOS, HUGO Home CADETE PLUMA HEBE
PEREZ CADENAS, HUGO Home CADETE PLUMA KAE SPORT
ANTOLIN CARRACEDO, ADRIAN Home CADETE PLUMA KIAP
RODRIGUEZ GONZALEZ, DIEGO Home CADETE PLUMA MACE SPORT
GONZALEZ GARCIA, DIEGO Home CADETE PLUMA MACE SPORT
FRANCO MARTINEZ, BORJA DOMINGO Home CADETE PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA
PEREIRA GRAÑA, RAUL MARCIAL Home CADETE PLUMA SARES TKD CANGAS
PAZOS AMOEDO, ALEX Home CADETE PLUMA TAEKANART
MENDEZ LEIS, SAMUEL Home CADETE SEMIMEDIO ARTE E MOVEMENTO
VARELA RIVAS, JAVIER Home CADETE SEMIMEDIO BOUDSPORT
SANMARTIN BOLAÑO, BREOGAN Home CADETE SEMIMEDIO COUTO
GARCIA GARCIA, ABEL Home CADETE SEMIMEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA
MEIJIDE COUTO, RAUL Home CADETE SEMIMEDIO NATURAL SPORT SADA
FERNANDEZ MENDUIÑA, DARIO Home CADETE SEMIPESADO HEBE
BATISTA EMBOIRIK, EDGAR Home CADETE SEMIPESADO NATURAL SPORT RIBEIRA
BOTANA PAZOS, MANUEL Home CADETE SEMIPESADO TKDENODO
DE LA IGLESIA GARCIA, XOEL Home CADETE SUPERLIGERO ARTE E MOVEMENTO
GOMEZ REY, ANDRES Home CADETE SUPERLIGERO AS SPORT
GONZALEZ DOMINGUEZ, OMAR Home CADETE SUPERLIGERO BUDO CASTRELOS
CAMINO LOGROÑO, LOIS Home CADETE SUPERLIGERO MACE SPORT
SALANOVA LISTE, ADRIAN Home CADETE SUPERLIGERO MANIOTAS-NOIA
CAAMAÑO MARTINEZ, ARES Home CADETE SUPERLIGERO MANIOTAS-NOIA
LIGERO TABOADA, ALEJANDRO Home CADETE SUPERLIGERO MAT'S
BRION CAMEAN, UNAI Home CADETE SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
ALVAREZ FERNANDEZ, DIEGO Home CADETE SUPERLIGERO NATURAL SPORT SADA
DIEGUEZ VEIRAS, CARLA Muller CADETE GALLO BOUDSPORT
PAZOS PAVON, IRIA Muller CADETE GALLO MAT'S
ROO FERRER, VANESA Muller CADETE GALLO NATURAL SPORT RIBEIRA
ABELLEIRA MALLO, AROA Muller CADETE GALLO NATURAL SPORT RIBEIRA
CHAPELA VILAS, ANDREA Muller CADETE GALLO PATIÑO-MOAÑA
JARES COSTAS, CLAUDIA Muller CADETE GALLO PATIÑO-MOAÑA
OLIVEIRA FERNANDEZ, DANIELA Muller CADETE GALLO SEUNGSPORT
PEREZ VILLAR, MIRIAM Muller CADETE GALLO TAO
MUIÑOS AGUIAR, RAQUEL Muller CADETE LIGERO CENTER
FERREIRO DOMINGUEZ, MARIA Muller CADETE LIGERO COUTO
PENA BERNAL, LUCIA Muller CADETE LIGERO DOBOK
BOUZAS FERNANDEZ, TANIA Muller CADETE LIGERO KAE SPORT
GARCIA REYES, LUCIA Muller CADETE LIGERO KWON
IMPARATO POMARES, ALESSANDRA Muller CADETE LIGERO MACE SPORT
SEIJO MARTIN, IRIA Muller CADETE LIGERO PATIÑO-MOAÑA
PAZ CHAPELA, ADRIANA Muller CADETE LIGERO SARES TKD CANGAS
BASTOS PUERTAS, AREA Muller CADETE LIGERO SEUNGSPORT
RIQUELME ROLON, ALANIS VICTORIA Muller CADETE MEDIO AS SPORT
SUAREZ MOSQUERA, ELIANA Muller CADETE MEDIO BOUDSPORT
BLANCO SANCHEZ, OLAYA Muller CADETE MEDIO BOUDSPORT
GARCIA RODRIGUEZ, AINOHA Muller CADETE MEDIO COUTO
MARTINEZ FERNANDEZ, FATIMA Muller CADETE MEDIO COUTO
RODRIGUEZ IGLESIAS, VALERIA Muller CADETE MEDIO DOBOK
IGLESIAS PEREZ DE LAMA, ANA TERESA Muller CADETE MEDIO KIAP
CORTES GIL, TANIA Muller CADETE MEDIO KWON
LAIÑO MARTINEZ, PAULA Muller CADETE MEDIO MANIOTAS-NOIA
SANCLEMENTE POUSA, CARLA Muller CADETE MEDIO PATIÑO-MOAÑA
OTERO REFIGIO, SILVIA Muller CADETE MINIMOSCA MAT'S
BARREIRO BESADA, PAULA Muller CADETE MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
SANTAMARIA PEREZ, CARME Muller CADETE MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
FERNANDEZ SALGADO, NOA Muller CADETE MOSCA SARES TKD CANGAS
CUBAS GARCIA, ELENA Muller CADETE MOSCA SUH SPORT
GOMEZ REY, LUCIA Muller CADETE PESADO AS SPORT
DEL OJO CARRO, MICHELLE Muller CADETE PESADO HEBE
PENAS CONDE, LAURA Muller CADETE PESADO KWON
SAMPEDRO PEREZ, THALIA Muller CADETE PESADO NATURAL SPORT RIBEIRA
CERNADAS AGEITOS, NURIA Muller CADETE PESADO NATURAL SPORT RIBEIRA
GARCIA MARIÑO, ANA Muller CADETE PESADO OZONO BOIRO CD
LEMOS GONZALEZ, ANTIA Muller CADETE PESADO SARES TKD CANGAS
GARRIDO AGULLA, SHEYLA Muller CADETE PESADO SARES TKD CANGAS
BOUZAS SILVA, SANDRA Muller CADETE PESADO SUH SPORT
DIEGUEZ VEIRAS, CLAUDIA Muller CADETE PLUMA BOUDSPORT
NUÑEZ PEREZ, NEREA Muller CADETE PLUMA KWON
ANTELO DOMINGUEZ, MARIA ENGRACIA Muller CADETE PLUMA MANIOTAS-NOIA
IGLESIAS LLORENTE, ENERITZ Muller CADETE PLUMA MAT'S
MONTEMUIÑO MARTINEZ, LUCIA Muller CADETE PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA
PARADA GARCIA, YAIZA Muller CADETE PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA
LOPEZ PEQUEÑO, TANIA Muller CADETE PLUMA PATIÑO-MOAÑA
PAREDES COLLAZO, GALA Muller CADETE PLUMA SEUNGSPORT
GARCIA SUAREZ, HELENA Muller CADETE SEMIMEDIO DOBOK
SANCHEZ MARTINEZ, ANTIA Muller CADETE SEMIMEDIO KIDO SPORT
SANJORGE BOULLOSA, AIXA Muller CADETE SEMIMEDIO MAT'S
LIGERO TABOADA, ALBA Muller CADETE SEMIMEDIO MAT'S
QUEIRUGA DIEZ, ANTIA Muller CADETE SEMIMEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA
MONTEMUIÑO MARTINEZ, IRENE Muller CADETE SEMIMEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA
YE YE, LEYI Muller CADETE SEMIMEDIO PATIÑO-MOAÑA
VILARNOVO ALLAL, SUSANA Muller CADETE SEMIMEDIO SUH SPORT
VIQUEIRA POSE, ABRIL Muller CADETE SEMIPESADO BOUDSPORT
RUA NOVAS, UXIA Muller CADETE SEMIPESADO HEBE
POMBO MIGUELEZ, MIREIA Muller CADETE SEMIPESADO MANIOTAS-NOIA
IGLESIAS RIAL, CLOE Muller CADETE SEMIPESADO PATIÑO-MOAÑA
COSTAS MOLDES, LENA Muller CADETE SEMIPESADO SARES TKD CANGAS
OTERO RODRIGUEZ, ZAIDA Muller CADETE SEMIPESADO TKDENODO
CAMPELLO GONZALEZ, TATIANA Muller CADETE SEMIPESADO VALERICS
SONEIRA BALADO, SARA Muller CADETE SUPERLIGERO BOUDSPORT
RODRIGUEZ IGLESIAS, IRIA Muller CADETE SUPERLIGERO HEBE
GONZALEZ RIVEIRO, INES Muller CADETE SUPERLIGERO MACE SPORT
BELLU LEIS, NATASHA Muller CADETE SUPERLIGERO MANIOTAS-NOIA
REIMUNDEZ QUEIMADELOS, YADIRA Muller CADETE SUPERLIGERO MAT'S
VILLAVERDE VARELA, NATALIA Muller CADETE SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
RIAL FERNANDEZ, NEREA Muller CADETE SUPERLIGERO OZONO BOIRO CD
PENA RIOS, SARA Muller CADETE SUPERLIGERO PATIÑO-MOAÑA
CHAPELA GUIMERANS, VALERIA Muller CADETE SUPERLIGERO SARES TKD CANGAS
LOPEZ OBREGON, TIRSA FERNANDA Muller CADETE SUPERLIGERO SUH SPORT
VAZQUEZ MARTINEZ, ARON Home SUB-21 GALLO KWON
PREGO PENA, IZAN Home SUB-21 GALLO KWON
PAZOS PAVON, ARTAI Home SUB-21 GALLO MACE SPORT
CANABAL BLANCO, HECTOR Home SUB-21 GALLO MACE SPORT
QUINTELA PIÑEIRO, ADRIAN Home SUB-21 GALLO MAT'S
PATIÑO POMBAL, PABLO Home SUB-21 GALLO PATIÑO-MOAÑA
MARIÑO IGLESIAS, KEVIN Home SUB-21 GALLO SARES TKD CANGAS
RODRIGUEZ PINTOS, YERAI Home SUB-21 GALLO TAEKANART
ARGIBAY MONTERO, NICOLAS Home SUB-21 GALLO TAEKANART
OTERO OTERO, DANIEL Home SUB-21 GALLO TKDENODO
GARCIA ALVAREZ, GABRIEL Home SUB-21 LIGERO AS SPORT
REGUEIRO CAAMAÑO, ALVARO Home SUB-21 LIGERO BOUDSPORT
MOSQUERA SANCHEZ, DANIEL Home SUB-21 LIGERO BOUDSPORT
CARRO BARREIRO, FRANZ Home SUB-21 LIGERO KWON
GONZALEZ GARCIA, JAVIER Home SUB-21 LIGERO MACE SPORT
ORTIGUEIRA CAO, OSCAR Home SUB-21 LIGERO MANIOTAS-NOIA
IGLESIAS ALVAREZ, BRAIS Home SUB-21 LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
RODRIGUEZ POUSADA, MAURO Home SUB-21 LIGERO SARES TKD CANGAS
COSTADO COEGO, ALEJANDRO Home SUB-21 LIGERO SUH SPORT
RODRIGUEZ BARCALA, IVAN Home SUB-21 LIGERO TAEKANART
ROBLES IGLESIAS, DANIEL Home SUB-21 MEDIO BUNKAI
CORRALES FERREIRO, DANIEL Home SUB-21 MEDIO PATIÑO-MOAÑA
LOURIDO BASTOS, VITOR Home SUB-21 MEDIO TKDENODO
VEREA SEIJAS, ALBERTO RAMON Home SUB-21 MINIMOSCA MANIOTAS-NOIA
FERNANDEZ GOMEZ, ALEJANDRO Home SUB-21 MINIMOSCA MANIOTAS-NOIA
PAZ ALBORES, ALEJANDRO Home SUB-21 MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
ROMERO BOUZAS, ANTON Home SUB-21 MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
GARCIA TORRES, JOSE Home SUB-21 MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
GONZALEZ BARBOSA, BRAYAN Home SUB-21 MOSCA AS SPORT
VARELA MIRAS, RODRIGO Home SUB-21 MOSCA BOUDSPORT
GARCIA FERNANDEZ, IVAN Home SUB-21 MOSCA MANIOTAS-NOIA
PORTABALES TEIXEIRA, RAUL Home SUB-21 MOSCA MAT'S
MARTINEZ LIJO, DIEGO Home SUB-21 MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
GONZALO MARTIN, SERGIO Home SUB-21 MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
DIAZ DEL NOZAL, VICENTE LAURENTINO Home SUB-21 MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
TORRADO MARTINEZ, JAVIER Home SUB-21 MOSCA SUH SPORT
QUINTELA MUÑIZ, JESUS Home SUB-21 MOSCA TAEKANART
POUSADA COUTO, EMILIO Home SUB-21 PESADO MACE SPORT
VEIGA FREIRE, JESUS MANUEL Home SUB-21 PESADO MANIOTAS-NOIA
LIJO SANLES, DIEGO Home SUB-21 PESADO NATURAL SPORT RIBEIRA
FRANCO GULIAS, BRIAN Home SUB-21 PESADO TAEKANART
IGLESIAS COSQUET, SERGIO Home SUB-21 PLUMA AS SPORT
MARTINEZ GARCIA, SAMUEL ALEJANDRO Home SUB-21 PLUMA AS SPORT
PITA ROS, YAGO Home SUB-21 PLUMA MACE SPORT
GUARDADO COLLAZO, BRAIS Home SUB-21 PLUMA SARES TKD CANGAS
REMUIÑAN LAMAS, ANGEL Home SUB-21 SEMIMINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
PINO PEREZ, BRAYAN Home SUB-21 SEMIMINIMOSCA SEUNGSPORT
BAUTISTA DIOS, ALBERTO Home SUB-21 SEMIMINIMOSCA TAO
UBEIRA BENAVIDES, ANTONIO Home SUB-21 SUPERLIGERO AS SPORT
TROITIÑO AMOEDO, RUBEN Home SUB-21 SUPERLIGERO MAT'S
POMBO ROMERO, ADRIAN Home SUB-21 SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
SCHMIDT GUEVARA, ANAHI ELENA Muller SUB-21 GALLO KWON
OGEA COSTAS, UXIA Muller SUB-21 GALLO MACE SPORT
ORTIZ BENITO, ARLET Muller SUB-21 GALLO MAT'S
OUTEIRAL CURRAS, LIDIA Muller SUB-21 GALLO SARES TKD CANGAS
PEREZ PARRADO, ALMA MARIA Muller SUB-21 GALLO SUH SPORT
LAGO SOBRADELO, LAURA Muller SUB-21 LIGERO AS SPORT
GARCIA RODRIGUEZ, ZAYRA Muller SUB-21 LIGERO MANIOTAS-NOIA
GARCIA MARTINEZ, CATIA Muller SUB-21 LIGERO MAT'S
LOSADA MOLEDO, CELIA Muller SUB-21 LIGERO MAT'S
RODRIGUEZ GARCIA, UXIA Muller SUB-21 LIGERO MOO DUK KWAN
DOSIL GAGO, ANA Muller SUB-21 LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
PEREZ MARIÑO, MONICA Muller SUB-21 LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
GARCIA VIDAL, MIRYAM Muller SUB-21 LIGERO PATIÑO-MOAÑA
GONZALEZ DE VILAS BOAS, MARIA Muller SUB-21 LIGERO PATIÑO-MOAÑA
MUÑOZ PEREZ, LAURA Muller SUB-21 LIGERO SEUNGSPORT
FUENTESECA LEGIDE, VALERIA Muller SUB-21 LIGERO VALERICS
PEREZ RIESCO, SOFIA Muller SUB-21 MEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA
CALVO RIOS, BARBARA Muller SUB-21 MEDIO PATIÑO-MOAÑA
TOUCEDO LADO, SARA Muller SUB-21 MINIMOSCA MANIOTAS-NOIA
OTERO REFIGIO, CRISTINA Muller SUB-21 MINIMOSCA MAT'S
PEREZ ALCALDE, ELENA Muller SUB-21 MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
REY CALO, ZORAIDA Muller SUB-21 MINIMOSCA OZONO BOIRO CD
GONZALEZ NOVOA, MARIA Muller SUB-21 MOSCA COUTO
CORTEGOSO LIMA, SARA Muller SUB-21 MOSCA MACE SPORT
MUÑIZ SEVARES, ALBA Muller SUB-21 MOSCA OZONO BOIRO CD
CASTIÑEIRA ETCHEVERRIA, TANIA MARIA Muller SUB-21 PESADO HEBE
MAROÑAS NUÑEZ, MARTINA Muller SUB-21 PESADO NATURAL SPORT RIBEIRA
FERRADAS DEL OJO, SARA Muller SUB-21 PESADO PATIÑO-MOAÑA
MORENO CAMPO, SILVIA Muller SUB-21 PESADO VALERICS
GACIO CENDAL, SARA Muller SUB-21 PLUMA BOUDSPORT
OTERO CASTELO, LAURA Muller SUB-21 PLUMA E. D. POIO
GARCIA LAGO, AINOA Muller SUB-21 PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA
TRIGO CARBALLO, LETICIA Muller SUB-21 PLUMA PATIÑO-MOAÑA
PAZ CHAPELA, GEMA Muller SUB-21 PLUMA SARES TKD CANGAS
SANCHEZ GONZALEZ, ANTIA Muller SUB-21 PLUMA SUH SPORT
GONZALEZ PEREZ, VERONICA Muller SUB-21 SEMIMINIMOSCA SUH SPORT
PARDO DOS SANTOS, LORENA Muller SUB-21 SUPERLIGERO GARRAPUCHO
DOSIL GAGO, LAURA Muller SUB-21 SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
RODRIGUEZ MANEIRO, MARIA DEL PILAR Muller SUB-21 SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
  • Publicado en Novas
Suscribirse a este canal RSS