Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Federación Galega de Taekwondo

Adestramento cadete 03/03/18

CONVOCATORIA DA SELECCIÓN GALEGA
Obxecto: ADESTRAMENTO
Data: 03 de Marzo de 2018
Lugar: CGTD(PONTEVEDRA)
Horarios: 16:30-19:00
 
Horario pesaxe: NON
Listado de convocados/as:
Nome e apelidos: Peso (Kg.) Club
SILVIA OTERO -29 MAT´S
CARLA DIÉGUEZ  -33 BOUDSPORT
CARME SANTAMARÍA -33 NATURL SPORT
VANESA ROO -37 NATURAL SPORT
IRIA  PAZOS -37 MAT´S
MIRIAM PEREZ -37 Tao
AITANA FARIÑA -41 MANIOTAS
LUCIA DE LA IGLESIA -41 MANIOTAS
LUCIA MONTEMUIÑO -41 NATURAL SPORT
TANIA BOUZAS -44 KAE SPORT
MARÍA FERREIRO -44 COUTO
LUCÍA GARCÍA -44 KWON
YADIRA REIMUNDEZ -47 MAT´S
IRENE MONTEMUIÑO -47 NATURAL SPORT
ANTIA SANCHEZ -51 KIDO SPORT
FÁTIMA MARTINEZ -51 COUTO
AIXA SANJORGE -51 MAT´S
ELIANA  SUAREZ -55 BOUDSPORT
TANIA CORTES -55 KWON
AINHOA GARCÍA -55 COUTO (convocada con la S.G JUNIOR)
ABRIL VIQUEIRA -59 BOUDSPORT
CLOE IGLESIAS -59 PATIÑO
THALIA SAMPEDRO 59 NATURAL SPORT
NURIA CERNADAS 59 NATURAL SPORT
JULIAN FEIJOO -33 COUTO
CARLOS JIMENEZ -33 NATURAL SPORT SADA
MANUEL  CASTRO -37 BOUDSPORT
MANUEL  LORENZO -37 SUH SPORT
IGNACIO REMUIÑAN -37 NATURAL SPORT
JAVIER JIMENEZ -41 NATURAL SPORT SADA
ADRIÁN  ABEIJÓN -41 NATURAL SPORT
SAMUEL MEILAN -41 TAO
BORJA FRANCO -41 NATURAL SPORT
DIEGO  RODRIGUEZ -45 MACE SPORT
JULIO IGESIAS -45 COUTO
IKER  GARCÍA -49 NATURAL SPORT BAJA
MARTIN CONDE -49 COUTO  
DAVID.M  BARBOSA -49 BUDO CASTRELOS
DIEGO  ALVAREZ -53 NATURAL SADA
XOEL  DE LA IGLESIA -53 ARTE MOVEMENTO
LOIS  CAMINO -53 MACE SPORT
EDUARDO  REJO -61 MACE SPORT
SERGIO TROTIÑO -61 MAT´S
RAÚL MEIJIDE -57 NATURAL SPORT SADA
SAMUEL MENDEZ -57 ARTE MOVEMENTO
BREOGAN SANMARTIN -57 COUTO
DARIO FERNANDEZ -65 HEBE
EDGAR BATISTA -65 NATURAL SPORT
ALONSO CALO 65 NATURAL SPORT
HUGO TRIGO 65 MANIOTAS
CONSULTAS:    
A/o seleccionador/a ou técnico responsable da categoría :     PABLO CAROU VARELA
       
E-mail: ou
Teléfono/s: 616062843

Adestramento xunior 03/03/18

ADESTRAMENTO XÚNIOR DÍA 3 DE MARZO DE 2018

  • OS HORARIOS SERÁN OS SEGUINTES:
    • PESAXE: (10:30) MEDIA HORA ANTES DO COMENZO DO ADESTRAMENTO. MARXEN DE 2 KG EN DOBOK
    • ADESTRAMENTO:

SÁBADO 3 - DENDE AS 11:00 ATA AS 13:00 h.

  • OS HORARIOS ANTERIORES SON APROXIMADOS, POLO QUE PREGAMOS OS/AS PAIS, NAIS OU TITORES QUE ESTÉN ATENTOS PARA CANDO SAIAN OS DEPORTISTAS DOS ADESTRAMENTOS POIDAN RECOLLELOS E LEVALOS PARA A CASA.
  • O ADESTRAMENTO REALIZARASE NO CGTD, EN PONTEVEDRA.
  • OS/AS DEPORTISTAS PODERÁN EXCEDER NUN MÁXIMO DE 2 KG DO PESO DE COMPETICIÓN.
  • A ASISTENCIA E OBRIGATORIA PARA AS E OS CONVOCADOS.

SE CALQUEIRA DEPORTISTA NON PODE ADESTRAR DEBERÁ COMUNICARLLO Ó SELECCIONADOR XÚNIOR TITO GONZÁLEZ NO TELÉFONO 620 550 653. OS DEPORTISTAS QUE POR MOTIVO DE LESIÓN NON POIDAN COMBATIR OU ADESTRAR NESE DÍA, DEBERÁN TRAER OBRIGATORIAMENTE UN CERTIFICADO MÉDICO XUSTIFICATIVO.

  • OS/AS DEPORTISTAS DEBERÁN VIR PROVISTOS CON TÓDALAS PROTECCIÓNS OFICIAIS (INCLUIDAS AS ELECTRÓNICAS), PETO CONVENCIONAL E BOTELLA DE AUGA.

 

  • LISTADO DE CONVOCADOS/AS:
    • DEPORTISTAS CATEGORÍAS DE PESO FEMININAS
    • -42 MINIMOSCA - VERÓNICA GONZÁLEZ (SUH SPORT)
    • -44 MOSCA - ALBA MUÑÍZ (OZONO)
    • -44 MOSCA - ELENA CURRÁS (PATIÑO)
    • -46 GALO - ELENA PÉREZ (NATURAL)
    • -49 PLUMA - MARÍA GONZÁLEZ (COUTO)
    • -49 PLUMA - DIANA SIOTA (COUTO)
    • -52 LIXEIRO - ARLET ORTÍZ (MAT´S)
    • -52 LIXEIRO - ALMA PÉREZ (SUH SPORT)
    • -52 LIXEIRO - UXÍA SANMARCO (TAO)
    • -55 SUPERLIXEIRO - ALBA VIDAL (KIDO SPORT)
    • -55 SUPERLIXEIRO - SARA GACIO (BOUDSPORT)
    • -55 SUPERLIXEIRO - ANTÍA SÁNCHEZ (SUH SPORT)
    • -59 SEMIMEDIO - UXÍA RODRÍGUEZ (MDK)
    • -59 SEMIMEDIO - ANDREA GARCÍA (ARTE E MOVEMENTO)
    • -59 SEMIMEDIO - LETICIA TRIGO (PATIÑO)
    • -63 MEDIO - ANA DOSIL (NATURAL)
    • -63 MEDIO - CATIA GARCÍA (MAT´S)
    • -68 SEMIPESADO - AITANA LÓPEZ (SUH SPORT)
    • +68 PESADO - TANIA CASTIÑEIRA (HEBE)
    • +68 PESADO - DESIREE RIVADULLA (SUH SPORT)

 

  • DEPORTISTAS CATEGORÍAS DE PESO MASCULINAS
  • -45 MINIMOSCA - ISAAC BLANCO (MANIOTAS)
  • -45 MINIMOSCA - LOIS TOMÁS (NATURAL)
  • -48 MOSCA - JOSÉ GARCÍA (NATURAL)
  • -48 MOSCA - ÁNGEL REMUIÑÁN (NATURAL)
  • -51 GALO - ALEJANDRO PAZ (NATURAL)
  • -51 GALO - DAVID RODRÍGUEZ (TAEKANART)
  • -55 GALO - ANXO DÍAZ (GARRAPUCHO)
  • -55 GALO - CARLOS SEBASTIÁN MEDRANDA (MACE SPORT)
  • -55 GALO - JAVIER CANCELAS (PATIÑO)
  • -59 LIXEIRO - JAVIER TORRADO (SUH SPORT)
  • -59 LIXEIRO - DIEGO MARTÍNEZ (NATURAL)
  • -59 LIXEIRO - RODRIGO VARELA (BOUDSPORT)
  • -63 SUPERLIXEIRO - PABLO PATIÑO (PATIÑO)
  • -63 SUPERLIXEIRO - IZAN PREGO (KWON)
  • -68 SEMIMEDIO - UNAI SILVA (MACE SPORT)
  • -68 SEMIMEDIO - SERGIO IGLESIAS (AS SPORT)
  • -73 MEDIO - IVÁN RODRÍGUEZ (TAEKANART)
  • -73 MEDIO - ÓSCAR ORTIGUEIRA (MANIOTAS)
  • -78 SEMIPESADO - BRAIS IGLESIAS (NATURAL)
  • +78 PESADO - DANIEL CORRALES (PATIÑO)
  • +78 PESADO - JESÚS MANUEL VEIGA (MANIOTAS)

Selec. Técnica Andalucía 17/03/18

OPEN DE ANDALUCIA ( 30 € DEPORTISTA)
17-mar-18
Listado de convocados: TÉCNICA FREE
Nome e apelidos: Clube Categoría Indiv Pareja Trío Indiv Pareja PAGA
1 ALEJANDRO FERNANDEZ ESCOLA LUCENSE CADETE X         30 €
2 TOM FERNANDEZ KIAP CADETE X   X X   30 €
3 IAGO FRAGA KIAP CADETE X   X     30 €
4 AARÓN BOVEDA KIAP CADETE X   X     30 €
5 SAMUEL MEILAN TAO CADETE X X       30 €
6 LAURA GONZALEZ TAO CADETE X X       30 €
7 NURIA GARCÍA ESCOLA LUCENSE CADETE X         30 €
8 GABRIEL TEMBRAS MOO DUK KWAN JUNIOR X X   X X 30 €
9 BEATRIZ FELPETO MOO DUK KWAN JUNIOR X X     X 30 €
10 ALVARO PORTELA HEBE JUNIOR   X X     30 €
11 CELIA GARCIA TAO JUNIOR X     X   30 €
12 BARBARA DI MARTINO HEBE JUNIOR X X   X X 30 €
13 MANUEL PAZ HEBE JUNIOR X   X X X 30 €
14 GABRIELE SANTOME HEBE JUNIOR X   X     30 €
15 FATIMA RODRIGUEZ TAO JUNIOR X   X     30 €
16 RAQUEL LOSADA TAO JUNIOR X   X     30 €
17 ANDREA MOSCOSO TAO JUNIOR X   X     30 €
18 SANDRA GARDINI YIDAM MASTER 1 X         30 €
19 OSCAR REY KIAP MASTER 2 X         30 €
20 ESPERANZA FERNANDEZ COUTO MASTER 2 X         30 €
21 ALEX LOSADA NEKA SENIOR 1 X X       30 €
22 ANDREA VILAS TAO SENIOR 1 X X     X 30 €
23 ALEJANDRO LOSADA TAO SENIOR 1 X X       30 €
24 ELENA VARELA NEKA SENIOR 1 X X   X   30 €
25 MARCOS SILVA MACE SPORT SENIOR 1 X     X   30 €
26 AITOR PRIEGO YIDAM SENIOR 1 X X     X 30 €
27 EIRIM VAAMONDE YIDAM SENIOR 1 X X   X X 30 €
28 SAMUEL ALVES TAO SENIOR 1 X   X X X 30 €
29 ALICIA PEREZ TAO SENIOR 1   X X     30 €
30 AROA MONTENEGRO  TAO SENIOR 1 X   X     30 €
31 LAURA VAZQUEZ TAO SENIOR 1   X X     30 €
32 JORGE POSADA TAO SENIOR 1   X X     30 €
33 MANUEL RODRIGUEZ TAO SENIOR 1   X X     30 €
34 Jose Mª Vega COACH
35 Francisco Penin COACH
36 Ingrid Gómez COACH
37 Miguel Aneiros ÁRBITRO
38 Concepcion Martinez ÁRBITRO
39 Maria Bautista ÁRBITRO
Seleccionador responsable da categoria:
Jose Mª Vega Sánchez
Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.
617510623
Suscribirse a este canal RSS