Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Federación Galega de Taekwondo

Copa Xunta de Galicia - Resultados

RESULTADOS  COPA XUNTA DE GALICIA.

VIGO, 16/12/2018

 

MASCULINO

 

 

FEMININO

 

 

 

 

 

 

 

 

MASTER 1

 

 

MASTER 1

 

JOSE M. AGUIN

KIDO SPORT

 

 

 

SANTIAGO PAREDES

SEUNGSPORT

 

 

 

 

MASTER 2

 

 

MASTER 2

 

JUAN JOSE COSTA

TAO C.L.V.

ESPERANZA FENANDEZ

COUTO

EDUARDO GONZALEZ

TAO C.L.V.

MARIA LUISA GARCIA

TAO C.L.V.

JUAN PENAS

AS SPORT

 

 

 

 

MATER 3

 

 

MASTER 3

 

JOSE LUIS RODRIGUEZ

BIOSBARDO

 

 

 

 

MASTER 4

 

 

MASTER 4

 

EMILIO MARIÑO

SEUNGSPORT

ENCARNACION QUINTELA

HEBE

 

SENIOR 1

 

 

SENIOR 1

 

ALEJANDRO LOSADA GARCIA

TAO C.L.V.

RAQUEL GUILLEN

TAO C.L.V.

ALEJANDRO LOSADA RGUEZ

NEKA

CELIA GARCIA

TAO C.L.V.

SAMUEL ALVES

TAO C.L.V.

ELENA VARELA

NEKA

GABRIEL TEMBRAS

M.D.K.

EIRIM VAAMONDE

YIDAM

 

SENIOR 2

 

 

SENIOR 2

 

PEDRO MORA

TAO C.L.V.

NOELIA PEREZ

HEBE

ALEJANDRO CARREÑO

TKDENODO

BEGOÑA VEIGA

HAN´S GORANG I

IVAN SANGIAO

BIOSBARDO

ILEANA RODRIGUEZ

SEUNGSPORT

BRAIS GONZALEZ

SEUNGSPORT

 

 

 

JUNIOR

 

 

JUNIOR

 

GABRIELE SANTOME

HEBE

BARBARA DI MARTINO

HEBE

ALVARO PORTEELA

HEBE

NURIA GARCIA

E.LUCENSE

TOMAS FDEZ-HERRERIN

KIAP

ZAIDA VELO

N. SADA

SERGIO MOSCOSO

TAO, C.L.V.

MARA CID ESTEVEZ

YIDAM

 

CADETE ADULTO

 

 

CADETE ADULTO

 

ALEJANDRO FERNANDEZ

E. LUCENSE

LAURA ALVAREZ

NEKA

DANIEL AREAN

NEKA

SARA PENA

PATIÑO

FRANCISCO RAMOS

N.S. RIBEIRA

YAIZA VELO

N.S. SADA

RUBEN GALDO

N.S. SADA

CARLA PARDO

NEKA

 

ALEVIN

 

 

ALEVIN

 

SAMUEL CRESPO

HAN´S HORANG I

JESSY SUN SHIN

HAN´S HORANG I

IZAN MONTENEGRO

TAO C.L.V.

ANDREA VIDELA

N.S. RIBEIRA

HUGO ARNOSO

N..S. SADA

NADIA BLANCO

N.S. SADA

ALLAN DAVID BUSTAMANTE

NEKA

VALERIA VIDEIRA

HEBE

 

BENXAMIN

 

 

BENXAMIN

 

ADRIAN VIDAL

N.S.SADA

NOELIA RODRIGUEZ

PATIÑO

DANIEL ABEIJON

N.S. RIBEIRA

ALICIA CASTRO

NEKA

 

INFANTIL

 

 

INFANTIL

 

VLADIMIR ZAPPAROV

HAN´S HORANG I

ANA LLIN SHIN

HAN´S HORANG I

DIEGO FERNANDEZ

HAN´S HORANG I

EVA MORALES

TAO C.L.V.

AITOR TEIJEIRO

NEKA

CARLA SESAR

HAN´S HORANG I

LUCAS YELO

KIAP

NADIA NEIRA

E. LUCENSE

 

CADETE INFANTIL

 

 

CADETE INFANTIL

 

PABLO SANCHEZ

E. LUCENSE

SARA FERNANDEZ

OLIMPIC

BRAIS SANCHEZ

COUTO

KARLA NOVO

NEKA

BRAIS DUEÑAS

SUH SPORT

AROA GUTIERREZ

OLIMPIC

 

 

 

ADRIANA CARRO

HAN´S HORANG I

 

XUVENIL

 

 

XUVENIL

 

 ADRIAN ANTOLIN

KIAP

MAR FERNANDEZ

OLIMPIC

MIGUEL SANTOS

YIDAM

ANA TERESA IGLESIAS

KIAP

IÑAQUI DUEÑAS

SUH SPORT

IARA GUTIERREZ

OLIMPIC

XABIER RODRIGUEZ

MACE SPORT

IRIA DE LA FUENTE

NEKA

 

AMATEUR

 

 

AMATEUR

 

 

 

 

 

 

 

 

MASCULINO

 

 

FEMENINO

 

 

A 1

 

 

A 1

 

ADRIAN DURAN

OMNIHUM

CLARA DURAN

OMNIHUM

ANSU NDONG

N.S. RIBEIRA

MARIA LOPEZ

M.D.K.

 

A 2

 

 

A 2

 

DAVID GARCIA

KUNGANG

NOA PEREZ

COUTO

LUIS ALFONSO MARTINEZ

OMNIHUM

ARANTXA VIDAL

TAO  C.L.V.

IAGO RODRIGUEZ

CDS OURENSE

AGUEDA VAZQUEZ

SARES TKD.

SAMUEL LOPEZ

VENTORRILLO

ROCIO A. ANDRADA

E. LUCENSE

 

A 3

 

 

A 3

 

OMAR DANS

HAN´S HORANG I

MARCELA FERNANDEZ

KIAP

ALEJO VAGÑHETTI

TAO  C.L.V.

CARLA PADRON

COUTO

MANUEL RAMOS

COUTO

LAURA SANTAMARIA

N.S. RIBEIRA

ADRIAN JIMENEZ

VENTORRILLO

NOELIA VILLAVERDE

SEUNGSPORT

 

A 4

 

 

A 4

 

CARLOS W. BOLAÑO

M.D.K.

LAURA MUÑOZ

SEUNGSPORT

 

 

 

LIA FERNANDEZ

KIAP

 

A 5

 

 

A 5

 

IVAN PAZO RIAL

SARES TKD

MARIA GONZALEZ

COUTO

 

 

 

MARTINA MAROÑAS

N.S. RIBEIRA

 

 

 

RITA CARLOTA DIEGUEZ

OMNIHUM

 

 

 

IRENE GONZALEZ

KIAP

 

B 2

 

 

B 2

 

 

 

 

YAJAIRA ENRIQUEZ

NEKA

B

B 3

 

 

B 3

 

CESAR FERNANDEZ

HAN´S HORANG I

ALDA REY

SAM MU DOJANG

AARON PIÑEIRO

TAO C.L.V

LUA ABELEDO

NEKA

ABEL ORGE

YIDAM

LIDIA LAMAS

VALERIS

JOSE M. OGEA

NEKA

JUDITH BARANDON

TAO C.L.V.

 

B 4

 

 

B 4

 

IVAN BLANCO

COUTO

DANA ALVAREZ

HEBE

ANDRES FREIJEIRO

COUTO

VALERIA FUENTESECA

VALERICS

ALEJANDRO CORREDOIRA

HEBE

NEREA LOPEZ

SEUNGSPRT

MIGUEL BARREIRO

YIDAM

 

 

 

 

C 2

 

 

C 2

 

JAVIER FEIJOO

HEBE

ARIADNA GIL

HEBE

 

C 3

 

 

C 3

 

FERNANDO GONZALEZ

TAO C.L.V.

ANA MARIA RODRIGUEZ

SEUNGSPORT

DANIEL GARCIA

TAO C.L.V

ROSA Mª CHOUSAL

TAO C.L.V.

DAVID RIVELO

NEKA

 

C 4

 

MANUEL LOPEZ

NEKA

JESSICA ROMERO

VALERICS

 

D 1

 

 

D1

 

JOSE CAMPO

TKDENODO

ELENA MARIA FERNANDEZ

BIOSBARDO

 

D 2

 

 

D 2

 

XOSE A. MOSQUERA

N.S. RIBEIRA

SANDRA LOPEZ

E.LUCENSE

 

D 3

 

 

D 4

 

NICOLAS LASNE

TAO. C.L.V.

BELEN FERNANDEZ

TAO C.L.V.

JUAN A. LLAUGER

TAO, C.L.V.

 

D 5

 

LUIS FEANS

TKDENODO

MARIA JOSE CASTRO

E. LUCENSE

GUMERSINDO FERREIRA

SEUNGSPORT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INFANTIL

 

 

INFANTIL

 

 

A 1

 

 

A2

 

LUA DIAZ

N.S. SADA

INES CASAL

NEKA

TOÑO ALVES

CDS OURENSE

RAQUEL NORES

OLIMPIA

LEIRE SAN MIGUEL

VENTORRILLO

ANDRE  MATOS

YIDAM

NOEL PORREZ

TAO, C.L.V.

BRAIS LOMBARDERO

E. LUCENSE

 

A 3

 

 

B 1

 

ALCIA LENS

E. LUCENSE

NOEL BLANCO

CDS OURENSE

DARIO SANTOS

N.S. RIBEIRA

MARA CASTRO

OMNIHUM

MIGUEL CUEVAS

OLIMPIC

DAVID LOPEZ

M. D.K.

ROQUE RODRIGUEZ

OLIMPIA

ERIK MISA

PATIÑO

 

B 2

 

 

B 3

 

LUCAS ALONSO

COUTO

ALISA FAJARDO

N.S. RIBEIRA

LIDIA ZAPPAROVA

HAN´S HORANG I

ARIANA TORRES

N.S. RIBEIRA

IRENE PEREZ

PATIÑO

NICOLAS ALONSO

PATIÑO

SANDRA FEIJOO

COUTO

DAFNE PIÑEIRO

OLIMPIC

 

C 1

 

 

C 2

 

SAYRA SOTELO

PATIÑO

XULIA GONZALEZ

YIDAM

MARTIÑO GONZALEZ

OMNIHUM

UXIA CALVO

TAO C.L.V.

Mª TERESA NOVOA

SEUNGSPORT

MARIO GONZALEZ

SAM MU DOJANG

CLARA ALICIA LEMOS

VENTORRILLO

IVAN PENA

HAN´S HORANG I

 

C 3

 

 

C 4

 

NOA DEL RIO

HEBE

ANA FERREIRO

COUTO

SOFIA MAROÑO

HAN´S HORANG I

ALEJANDRO FEIJOO

COUTO

LUCIA DIEGUEZ

KIAP

MATEO MUÑIZ

OZONO

GABRIEL VELOSO

TAO CLV

GUILLERMO FERNANDEZ

MACE SPORT

 

C 5

 

 

 

 

SARAI ROMAY

N.S. RIBEIRA

 

 

 

CLAUDIA VIDAL

N.S. RIBEIRA

 

 

 

VICTOR VIDELA

N.S. RIBEIRA

 

 

 

MANUEL REGUEIRA

N. S. RIBEIRA

 

 

 

 

D 1

 

 

D 1

 

JAIRO MOSTEIRO

M.D.K.

RAQUEL SAEZ

KIAP

JOSE C. NOVOA

SEUNGSPRT

LUCIA GOMEZ

KIAP

BRIAN OTERO

YIDAM

PAOLA CARIDE

CDS OURENSE

MARCOS GOMEZ

CDS. OURENSE

ALDARA DEAÑO

CDS OURENSE

 

D 2

 

 

D 2

 

ADRIAN VELOSO

TAO C.LV.

CARMEN RODRIGUEZ

E. LUCENSE

ADRIAN SEROFIO

BUDO C.

SOFIA A. VERGARA

HEBE

ROI BARCEA

BUDO C.

EKATERINA REBON

OLIMPIC

UNAI PERAL

TKDENODO

LUCIA COUTO

OLIMPIC

 

D 3

 

 

D 3

 

NAIM GONZALEZ

SAM MU DOJANG

CARME SANTAMARIA

N.S. RIBEIRA

GABRIEL TEO

TKDENODO

IRENE PERNAS

N.S. SADA

MATEO FERNANDEZ

NEKA

DAFNE ALONSO

TAO C.L.V.

XABIER OUTEIRAL

N.S. RIBEIRA

VALERIA CAVALLARO

N.S. RIBEIRA

 

D 4

 

 

D 4

 

HUGO LOPEZ

TAO C.L.V.

LUCIA RIAL

SARES TKD

FERNANDO OBELLEIRO

OMNIHUM

PAULA BARREIRO

N.S. RIBEIRA

FERNANDO PICO

M.D.K.

LEIRE MANTIÑAN

HAN´S HORANG I

MARCOS SESAR

HAN´S HORANG I

CARLA RODRIGUEZ

TAO C.L.V.

 

D 5

 

 

D 5

 

HUGO SANCHEZ

HEBE

AROA ABELLEIRA

N.S. RIBEIRA

 

E 1

 

 

E 1

 

HUGO AMOR

HAN´S

SARA ALVAREZ

N.S.SADA

PABLO MARTINEZ

MUGA DOJANG

NEREA REIRIZ

OLIMPIC

 

 

 

TANIA ALONSO

OMNIHUM

 

 

 

CARMEN VILLAR

HAN´S HORANG I

 

E 2

 

 

E 2

 

JULIO SAEZ

KIAP

ISABEL OTERO

HAN´S HORANG I

JUAN CARREIRA

OLIMPIC

GUILIANA  LAGUZZI

TAO C.L.V.

IVAN VIDAL

OMNIHUM

LUCIA DIAZ

E. LUCENSE

MANUEL CALVO

NEKA

FATIMA BARI

N.S. RIBEIRA

 

E 3

 

 

E 3

 

HECTOR MOURE

NEKA

SHALMA RODRIGUEZ

E. LUCENSE

NICOLAS LAGE

NEKA

KENDRA RODRIGUEZ

E. LUCENSE

ANXO PARADA

KIDO SPORT

UXIA RUA

HEBE

SAUL GALVEZ

COUTO

PAULA PARADA

NEKA

 

E 4

 

 

E 4

 

RAUL PEREIRA

SARES TKD

LARA SOMOZA

E. LUCENSE

MARTIN CONDE

COUTO

ANTIA QUEIRUGA

N.S. RIBEIRA

LUCAS MARTINEZ

KIAP

CARMEN TRONCOSO

KIAP

JULIAN FEIJOO

COUTO

FATIMA MARTINEZ

COUTO

 

E 5

 

 

E 5

 

JAIME DOS REIS

OLIMPIC

AINHOA GARCIA

COUTO

AARON BOVEDA

KIAP

MARIA FERREIRO

COUTO

ADRIAN ABEIJON

N.S. RIBEIRA

UXIA SANTMARIA

N.S. RIBEIRA

IGNACIO REMUIÑAN

N.S. RIBEIRA

 

 

 

 

CLASIFICACION GENERAL

COMPETITIVA                                                       AMATEUR

    

 

VIGO A 16 DE DICIEMBRE DE 2018

  • Publicado en Novas
Suscribirse a este canal RSS