Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Eleccións 2018 - Candidaturas a membros da asamblea xeral

ELECCIÓNS 2018

RELACIÓN PROVISIONAL DE CANDIDATOS Á FORMAR PARTE DA ASAMBLEA XERAL DA FGT

 

1

BENITO DIAZ, JESUS ELIAS

PONTEVEDRA

ADESTRADORES

2

BERNARDEZ CONDE, YAGO

PONTEVEDRA

ADESTRADORES

3

EIRIZ LOPEZ, JUAN CARLOS

OURENSE

ADESTRADORES

4

LOREN RODRIGUEZ, JOSE U.

PONTEVEDRA

ADESTRADORES

5

SALANOVA PAREDEZ, JOSE MARIA

A CORUÑA

ADESTRADORES

6

TABOADA GARCIA, RUBEN

A CORUÑA

ADESTRADORES

1

BARRAL PRIETO, EUGENIO

PONTEVEDRA

ARBITROS

2

GOMEZ FABELLO, NOELIA

PONTEVEDRA

ARBITROS

3

MACEIRAS MASEDA, ADRIAN

A CORUÑA

ARBITROS

4

MEILAN CABALEIRO, ESPERANZA

PONTEVEDRA

ARBITROS

5

RODIL FERREIRO, DEBORAH

LUGO

ARBITROS

6

RODRIGUEZ LONGUEIRA, JORGE

LUGO

ARBITROS

1

ARTE E MOVEMENTO

A CORUÑA

CLUBES

2

AS SPORT

PONTEVEDRA

CLUBES

3

BIOSBARDO

LUGO

CLUBES

4

BOUDSPORT

A CORUÑA

CLUBES

5

BUDO CASTRELOS

PONTEVEDRA

CLUBES

6

COUTO

OURENSE

CLUBES

7

DOBOK

A CORUÑA

CLUBES

8

E. LUCENSE

LUGO

CLUBES

9

GARRAPUCHO

A CORUÑA

CLUBES

10

HAN´S HORANG-I

A CORUÑA

CLUBES

11

HEBE

PONTEVEDRA

CLUBES

12

JANSU

LUGO

CLUBES

13

KAE SPORT

PONTEVEDRA

CLUBES

14

KIAP

PONTEVEDRA

CLUBES

15

KWON

A CORUÑA

CLUBES

16

KYO HAPKIDO

OURENSE

CLUBES

17

MACE SPORT

PONTEVEDRA

CLUBES

18

MANIOTAS

A CORUÑA

CLUBES

19

MAT´S

PONTEVEDRA

CLUBES

20

MOO DUK KWAN

LUGO

CLUBES

21

NATURAL SPORT RIVEIRA

A CORUÑA

CLUBES

22

NEKA

LUGO

CLUBES

23

OLIMPIA

OURENSE

CLUBES

24

OLIMPIC

PONTEVEDRA

CLUBES

25

OZONO

A CORUÑA

CLUBES

26

PATIÑO

PONTEVEDRA

CLUBES

27

SARES TKD CANGAS

PONTEVEDRA

CLUBES

28

SUH SPORT

A CORUÑA

CLUBES

29

TAEKANART

PONTEVEDRA

CLUBES

30

TAO

PONTEVEDRA

CLUBES

31

TKDENODO

A CORUÑA

CLUBES

1

BARRIENTOS VARELA, MERCE

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

2

CORTEGOSO LIMA, SARA

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

3

FERNANDEZ DE LA IGLESIA, ANXO

A CORUÑA

DEPORTISTAS

4

FERNANDEZ IGLESIAS, ESPERANZA

OURENSE

DEPORTISTAS

5

GARCIA MARTINEZ, IVAN

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

6

LORENZO AMOEDO, LAURA

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

7

LOSADA RODRIGUEZ, ALEJANDRO

LUGO

DEPORTISTAS

8

PAULOS LODEIRO, AROA

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

9

PEREZ ESTEVEZ, NOELIA

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

10

PIÑEIRO DEVESA, LUA MARIA

A CORUÑA

DEPORTISTAS

11

REY VILLAR, OSCAR AVELINO

PONTEVEDRA

DEPORTISTAS

 

 

COMPOSICIÓN DA MESA ELECTORAL:

 

TITULARES:

 

PRESIDENTE: MARIA BAUTISTA MAESTRE

SECRETARIO: ELENA VARELA DE FATIMA

VOGAL: MARIA DE LAS MERCEDES ROMERO PEREZ

 

SUPLENTES:

 

PRESIDENTE: FRANCISCO I. TILVE GARCIA

SECRETARIO: CARLOS REY CUADRADO

VOGAL: NURIA GAMEZ GONZALEZ

 

A CORUÑA, 10/10/10.

 

 

 

 

 

 

ASDO. JOSE ANGEL SEGUIN CID

PRESIDENTE XUNTA ELECTORAL

 DOCUMENTACIÓN FACILITADO NA CONVOCATORIA. GRACIAS. 

Derradeira modificación o Mércores, 10 Outubro 2018 20:27
FGT Administración

Responsable comunicación da Federación Galega de Taekwondo

Website: www.taekwondogalego.org Email Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.