Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Open de Lérez - Horarios, Sorteo, Inscrición

OPEN DO LEREZ

PONTEVEDRA 02/06/2018 


• MAÑANA: Dará comienzo a las 09:30
• TARDE: Dará comienzo a las 15:30

CATEGORIAS:
• MAÑANA: Absoluto y Cadete
• TARDE: Infantil, precadete y junior

 

VER ENLACE SORTEOS: https://www.dropbox.com/sh/e6jk7n0a2mwhxbo/AABoOVgmPvofcRwCGmpqjLhLa?dl=0 

 

INSCRICIÓN DEFINITIVA: 

DEPORTISTA CATEGORIA CLUB
Alma Maria Perez Parrado Femenino Absoluto Gallo SUH SPORT
Uxía Ogea Costas Femenino Absoluto Gallo mace-sport
Maria Gonzalez De Vilasboas Femenino Absoluto Ligero PATIÑO MOAÑA
Ana Dosil Gago Femenino Absoluto Ligero NATURAL SPORT VIDELGI
Uxia Rodriguez Garcia Femenino Absoluto Ligero MOO DUK KWAN
Laura Lorenzo Amoedo Femenino Absoluto Minimosca A.D. Gimnasio Esculea Tao
Elena Perez Alcalde Femenino Absoluto Mosca NATURAL SPORT VIDELGI
Sara Cortegoso Lima Femenino Absoluto Mosca Mace-sport
Tania Castiñeira Etcheverría Femenino Absoluto Pesado HEBE DE MOAÑA
Laura Dosil Gago Femenino Absoluto Superligero NATURAL SPORT VIDELGI
Lua Piñeiro Devesa Femenino Absoluto Superligero NATURAL SPORT VIDELGI
Tania Lopez Pequeño Femenino Cadete Gallo PATIÑO MOAÑA
Aroa Abelleira Mallo Femenino Cadete Gallo NATURAL SPORT VIDELGI
Carme Santamaria Perez Femenino Cadete Gallo NATURAL SPORT VIDELGI
Area Bastos Puertas Femenino Cadete Ligero SEUNGSPORT
Daniela Caldas Castro Femenino Cadete Ligero OLIMPIC
Aroa Gutierrez Vidal Femenino Cadete Ligero OLIMPIC
Avril Vareala Lema Femenino Cadete Ligero NATURAL SPORT VIDELGI
Eva Garcia Santabarbara Femenino Cadete Ligero MAT'S
Ainhoa Laranga Quiroga Femenino Cadete Medio NATURAL SPORT VIDELGI
Antia Sanchez Martinez Femenino Cadete Medio KIDO SPORT
Fátima Martínez Fernández Femenino Cadete Medio COUTO
Olaya Blanco Sanchez Femenino Cadete Medio BOUDSPORT
Sofía Moure Rua Femenino Cadete Minimosca Tkdenodo
Silvia Otero Refigio Femenino Cadete Minimosca MAT'S
Dulce Naiara Teijeiro Francisco Femenino Cadete Minimosca A.D. Gimnasio Esculea Tao
Elena Cubas Garcia Femenino Cadete Mosca SUH SPORT
Andrea Chapela Vilas Femenino Cadete Mosca PATIÑO MOAÑA
Paula Barreiro Besada Femenino Cadete Mosca NATURAL SPORT VIDELGI
Noa Santamaria Santiago Femenino Cadete Mosca NATURAL SPORT VIDELGI
Noa Romero Ferandez Femenino Cadete Mosca NATURAL SPORT VIDELGI
Sandra Bouzas Silva Femenino Cadete Pesado SUH SPORT
Thalia Sampedro Perez Femenino Cadete Pesado NATURAL SPORT VIDELGI
Laura Penas Conde Femenino Cadete Pesado KWON BETANZOS
Uxia Rúa Novas Femenino Cadete Pesado HEBE DE MOAÑA
Susana Vilarnovo All-Al Femenino Cadete Pluma SUH SPORT
Sandra Gonzalez Perez Femenino Cadete Pluma SUH SPORT
Lucia Couto Isorna Femenino Cadete Pluma OLIMPIC
Iara Gutirrez Viadl Femenino Cadete Pluma OLIMPIC
Sara Fernandez Canosa Femenino Cadete Pluma OLIMPIC
Yaiza Parada Garcia Femenino Cadete Pluma NATURAL SPORT VIDELGI
Iria Pazos Lopez Femenino Cadete Pluma MAT'S
Aitana Fariña Mallon Femenino Cadete Pluma MANIOTAS - NOIA
Nerea Nuñez Perez Femenino Cadete Pluma KWON BETANZOS
Antía Rodríguez Femenino Cadete Pluma COUTO
Dafne Alonso Comesaña Femenino Cadete Pluma A.D. Gimnasio Esculea Tao
Leyi Ye Femenino Cadete Semimedio PATIÑO MOAÑA
Antia Queiruga Diez Femenino Cadete Semimedio NATURAL SPORT VIDELGI
Alba Lage González Femenino Cadete Semimedio MUGA DOJANG
Tania Cortes Gil Femenino Cadete Semimedio KWON BETANZOS
Iria Rodríguez Iglesias Femenino Cadete Semimedio HEBE DE MOAÑA
Zaira Oliveira Rebollido Femenino Cadete Semipesado VITAL SPORT CAMBADOS
Zaida Otero Rodriguez Femenino Cadete Semipesado Tkdenodo
Nerea Xiao Suarez Lopez Femenino Cadete Semipesado OLIMPIC
Abril Viqueira Pose Femenino Cadete Semipesado BOUDSPORT
Lucia Gregorio Landin Femenino Cadete Superligero TAEKANART
Tirsa Fernanda Lopez Obregon Femenino Cadete Superligero SUH SPORT
Iria Seijo Martin Femenino Cadete Superligero PATIÑO MOAÑA
Sara Pena Rios Femenino Cadete Superligero PATIÑO MOAÑA
Alessandra Imparato Pomares Femenino Cadete Superligero Mace-sport
Ines Gonzalez Riveiro Femenino Cadete Superligero mace-sport
Lucia Garcia Reyes Femenino Cadete Superligero KWON BETANZOS
Iria Valeiro Carro Femenino Cadete Superligero KWON BETANZOS
Sara Soneira Balado Femenino Cadete Superligero BOUDSPORT
Carla Pereiro Casalderey Femenino Infantil Gallo SUH SPORT
Yaiza Ribadulla Lorenzo Femenino Infantil Medio SUH SPORT
Angela Nuñez Carro Femenino Infantil Minigallo Mace-sport
Águeda Pedreira Castro Femenino Infantil Minimosquito ZUSANLI
Iris Leiro Franco Femenino Infantil Minimosquito SUH SPORT
Celia Minh Fraiz Rodrigo Femenino Infantil Minimosquito SUH SPORT
Lucia Gutierrez Femenino Infantil Minimosquito SUH SPORT
Naira Piñeiro Castillo Femenino Infantil Minimosquito PATIÑO MOAÑA
Martina Feijoo Diaz Femenino Infantil Minimosquito OLIMPIC
Andrea Videla Miguens Femenino Infantil Minimosquito NATURAL SPORT VIDELGI
Alisa Fajardo Sampedro Femenino Infantil Minimosquito NATURAL SPORT VIDELGI
Natalia Garcia Neira Femenino Infantil Minimosquito NATURAL SPORT VIDELGI
Uxia Gaiteiro Fernandez Femenino Infantil Minimosquito KAE SPORT
Soraya Santiago Couto Femenino Infantil Minipluma NATURAL SPORT VIDELGI
Alejandra Lorenzo Rodriguez Femenino Infantil Mosca SUH SPORT
Xiana Bugallo Ballesteros Femenino Infantil Mosca OLIMPIC
Dafne Piñeiro Ballesteros Femenino Infantil Mosquito OLIMPIC
Uxia Antelo Dominguez Femenino Infantil Mosquito MANIOTAS - NOIA
Carmen Canay Pose Femenino Infantil Mosquito MANIOTAS - NOIA
Icia Riveiro Andrade Femenino Junior Gallo BUDO CATRELOS
Irene Montemuiño Martinez Femenino Junior Ligero NATURAL SPORT VIDELGI
Anahi Elena Schmidt Guevara Femenino Junior Ligero KWON BETANZOS
Andrea Cortés Enriquez Femenino Junior Ligero KWON BETANZOS
Uxia Nieto Mariño Femenino Junior Ligero BUDO CATRELOS
Monica Perez Mariño Femenino Junior Medio NATURAL SPORT VIDELGI
Catia Garcia Martinez Femenino Junior Medio MAT'S
Veronica Gonzalez Perez Femenino Junior Minimosca SUH SPORT
Lucia Montemuiño Martinez Femenino Junior Minimosca NATURAL SPORT VIDELGI
Vanesa Roo Ferrer Femenino Junior Minimosca NATURAL SPORT VIDELGI
Tania Bouzas Fernandez Femenino Junior Mosca KAE SPORT
María Ferreiro Domínguez Femenino Junior Mosca COUTO
Desiree Rivadulla Lorenzo Femenino Junior Pesado SUH SPORT
Noelia Villaverde Carrera Femenino Junior Pesado SEUNGSPORT
Elisabeth Piedras Gonzalez Femenino Junior Pesado PATIÑO MOAÑA
Sara Ferradas Del Ojo Femenino Junior Pesado PATIÑO MOAÑA
Nuria Cernadas Ageitos Femenino Junior Pesado NATURAL SPORT VIDELGI
Martina Maroñas Nuñez Femenino Junior Pesado NATURAL SPORT VIDELGI
Noa Quintairos Femenino Junior Pesado COUTO
Elena Curras Iglesias Femenino Junior Pluma PATIÑO MOAÑA
Uxia Santamaria Santiago Femenino Junior Pluma NATURAL SPORT VIDELGI
Yadira Reimundez Queimadelos Femenino Junior Pluma MAT'S
Macarena Gutierrea Älvarez Femenino Junior Pluma A.D. Gimnasio Esculea Tao
Alejandra Argibaymartignao Femenino Junior Semimedio TAEKANART
Lucia Lorenzo Quinteiro Femenino Junior Semimedio SUH SPORT
Cloe Iglesias Rial Femenino Junior Semimedio PATIÑO MOAÑA
Leticia Trigo Carballo Femenino Junior Semimedio PATIÑO MOAÑA
Denise Núñez Carro Femenino Junior Semimedio Mace-sport
Irati Perez Picado Femenino Junior Semimedio KWON BETANZOS
Miriam Michaelsen Gomez Femenino Junior Semimedio KWON BETANZOS
Alba Reimundez Moreira Femenino Junior Semimedio KAE SPORT
Andrea Garcia Bouzon Femenino Junior Semimedio arte e movemento
Aitana Lopez Alvariñas Femenino Junior Semipesado SUH SPORT
Antia Sanchez Gonzalez Femenino Junior Superligero SUH SPORT
Lara Bouza Gonzalez Femenino Junior Superligero KWON BETANZOS
Ainoha García Rodríguez Femenino Junior Superligero COUTO
Sara Gacio Cendal Femenino Junior Superligero BOUDSPORT
Uxía San Marco Constenla Femenino Junior Superligero A.D. Gimnasio Esculea Tao
Carmen Ferreiro Pernas Femenino Precadete Gallo KWON BETANZOS
Alba Rey Franqueira Femenino Precadete Gallo BOUDSPORT
Alba Dozo Lozano Femenino Precadete Ligero TAEKANART
Nerea Canabal Blanco Femenino Precadete Ligero Mace-sport
Laura Iglesias Garcia Femenino Precadete Minigallo SUH SPORT
Iria Garcia Ares Femenino Precadete Minigallo SUH SPORT
Africa Freire Boubeta Femenino Precadete Minigallo PATIÑO MOAÑA
Nuria Angueira Varela Femenino Precadete Minigallo OLIMPIC
Sofia Suarez Paz Femenino Precadete Minigallo MANIOTAS - NOIA
Paula Lameiro Mosquera Femenino Precadete Minigallo KWON BETANZOS
Emma Garcia Miranda Femenino Precadete Minigallo KWON BETANZOS
Sarai Romay Maneiro Femenino Precadete Minimosquit NATURAL SPORT VIDELGI
Angela Cortegoso Lima Femenino Precadete Minimosquit Mace-sport
Ada Hermelo Rodríguez Femenino Precadete Minimosquit HEBE DE MOAÑA
Carlota Fernández Domínguez Femenino Precadete Minimosquit GARRAPUCHO
Claudia Iriso Rey Femenino Precadete Minimosquit GARRAPUCHO
Uxía Calvo Fernández Femenino Precadete Minimosquit A.D. Gimnasio Esculea Tao
Noa Paredes Lagoa Femenino Precadete Minipluma PATIÑO MOAÑA
Ekaterina Rebón Fedorova Femenino Precadete Minipluma OLIMPIC
Paula Gomez Trigo Femenino Precadete Minipluma OLIMPIC
Martina Janeiro Ogando Femenino Precadete Minipluma MAT'S
Alba Calvar Solla Femenino Precadete Mosca PATIÑO MOAÑA
Sabela Villanueva Solla Femenino Precadete Mosca OLIMPIC
Nerea Rodriguez Almendral Femenino Precadete Mosca MAT'S
Nuria Rodríguez Iglesias Femenino Precadete Mosca HEBE DE MOAÑA
Sofía Bello Alonso Femenino Precadete Mosca A.D. Gimnasio Esculea Tao
Irene Rodriguez Vila Femenino Precadete Mosquito SUH SPORT
Noa Queiruga Gonzalez Femenino Precadete Mosquito NATURAL SPORT VIDELGI
Lucia Salanova Liste Femenino Precadete Mosquito MANIOTAS - NOIA
Nadia Bouzas Fernandez Femenino Precadete Mosquito KAE SPORT
Elisa Fernandez Rodriguez Femenino Precadete Mosquito GARRAPUCHO
Iria Álvarez Rodríguez Femenino Precadete Mosquito GARRAPUCHO
Uxia Castro Rodriguez Femenino Precadete Mosquito BOUDSPORT
María Isabel Touceda Souto Femenino Precadete Pesado Tkdenodo
Elena Luis Rodriguez Femenino Precadete Pluma TAEKANART
Ainara Loureiro Lopez Femenino Precadete Pluma BOUDSPORT
Carla Diz Femenino Precadete Semimedio OLIMPIC
Marta Gosende Rodriguez Femenino Precadete Superligero MANIOTAS - NOIA
Rodrigo Pereira González Masculino Absoluto Gallo ZUSANLI
Nicolas Argibay Motero Masculino Absoluto Gallo TAEKANART
Jesus Quintela Muñiz Masculino Absoluto Gallo TAEKANART
Artai Pazos Pavon Masculino Absoluto Gallo mace-sport
Aron Vazquez Martinez Masculino Absoluto Gallo KWON BETANZOS
Nicolas Pardo Sanchez Masculino Absoluto Gallo Bunkai
Ivan Rodriguez Barcala Masculino Absoluto Ligero TAEKANART
Franz Carro Barreiro Masculino Absoluto Ligero KWON BETANZOS
Alvaro Regueiro Caamaño Masculino Absoluto Ligero BOUDSPORT
Pedro Campos Orosa Masculino Absoluto Medio Koryo
Jesus Couso Varela Masculino Absoluto Medio HEBE DE MOAÑA
Jose Garcia Torres Masculino Absoluto Minimosca NATURAL SPORT VIDELGI
Raul Lameiro Gonzalez Masculino Absoluto Minimosca MAT'S
Diego Martinez Lijo Masculino Absoluto Mosca NATURAL SPORT VIDELGI
Brian Franco Gulias Masculino Absoluto Pesado TAEKANART
Emilio Pousada Couto Masculino Absoluto Pesado Mace-sport
Yerai Rodriguez Pintos Masculino Absoluto Pluma TAEKANART
Alvaro Garcia Torres Masculino Absoluto Pluma NATURAL SPORT VIDELGI
Angel Portabales Teixeira Masculino Absoluto Pluma MAT'S
Xoan Ferreiros Mariño Masculino Absoluto Pluma MAT'S
Jacobo Ríos Cortegoso Masculino Absoluto Pluma HEBE DE MOAÑA
Brais Iglesias Alvarez Masculino Absoluto Superligero NATURAL SPORT VIDELGI
Adrian Pombo Romero Masculino Absoluto Superligero NATURAL SPORT VIDELGI
Fabio Pedreira Castro Masculino Cadete Gallo ZUSANLI
Gabriel Vázquez Simes Masculino Cadete Gallo Tkdenodo
Manuel Lorenzo Ozores Masculino Cadete Gallo SUH SPORT
Alejandro Cernadas Ageitos Masculino Cadete Gallo NATURAL SPORT VIDELGI
Kevin Dean Requejo Masculino Cadete Gallo NATURAL SPORT VIDELGI
Alejandro Torres Bretal Masculino Cadete Gallo NATURAL SPORT VIDELGI
Adrián Martínez Suarez Masculino Cadete Gallo Mace-sport
Jose Abollado Bugallo Masculino Cadete Gallo Mace-sport
Carlos Novo Moruja Masculino Cadete Gallo mace-sport
Daniel Gutierrez Alvarez Masculino Cadete Gallo mace-sport
Alvaro Gutierrez Alvarez Masculino Cadete Gallo mace-sport
Cibran Alfonsin Ambroa Masculino Cadete Gallo mace-sport
Nilo Bermudez Moreira Masculino Cadete Gallo KWON BETANZOS
Leonardo Docampo Balwing Masculino Cadete Gallo KAE SPORT
Anxo Novas Franco Masculino Cadete Gallo GARRAPUCHO
Mateo Boudjenane Liñares Masculino Cadete Gallo BOUDSPORT
Jesús Angueira Duro Masculino Cadete Ligero Tkdenodo
Aron Santome Magallanes Masculino Cadete Ligero PATIÑO MOAÑA
Brais Martinez Sobrido Masculino Cadete Ligero NATURAL SPORT VIDELGI
Diego González García Masculino Cadete Ligero Mace-sport
Anxo Parada Vazquez Masculino Cadete Ligero KIDO SPORT
Julio Iglesias Doval Masculino Cadete Ligero COUTO
Alberto Cal Fernandez Masculino Cadete Ligero BUDO CATRELOS
Eduardo Rejo Gonzalez Masculino Cadete Medio mace-sport
Hugo Garcia Tizon Masculino Cadete Medio KWON BETANZOS
Anxo Pedrouzo Armental Masculino Cadete Minimosca SUH SPORT
Francisco Ramos Oujo Masculino Cadete Minimosca NATURAL SPORT VIDELGI
Manuel Paz Albores Masculino Cadete Minimosca NATURAL SPORT VIDELGI
Anxo Vidal Torres Masculino Cadete Minimosca NATURAL SPORT VIDELGI
Getachew Barral Diz Masculino Cadete Minimosca NATURAL SPORT SADA
Ivan Meijide Couto Masculino Cadete Minimosca NATURAL SPORT SADA
Tomas Mahia Vazquez Masculino Cadete Minimosca KWON BETANZOS
Adrian Davila Rodriguez Masculino Cadete Minimosca KAE SPORT
Brais Sánchez Rodríguez Masculino Cadete Minimosca COUTO
Alonso Rodriguez Mata Masculino Cadete Minimosca BOUDSPORT
Matias Vilan Mancuello Masculino Cadete Mosca TAEKANART
Manuel Santos Ruiz Masculino Cadete Mosca NATURAL SPORT VIDELGI
Mateo Rios Rivero Masculino Cadete Mosca NATURAL SPORT VIDELGI
Pablo Garcia Tubio Masculino Cadete Mosca NATURAL SPORT VIDELGI
Carlos Jimenez Ponce Masculino CADETE Mosca NATURAL SPORT SADA
Alberto Martin Gonzalez Masculino Cadete Mosca NATURAL SPORT SADA
Javier Otero Sousa Masculino Cadete Mosca KAE SPORT
Iago Gil Vázquez Masculino Cadete Mosca HEBE DE MOAÑA
Julián Feijóo Gómez Masculino Cadete Mosca COUTO
Adonais Pereira González Masculino Cadete Mosca A.D. Gimnasio Esculea Tao
Alan López Bartol Masculino Cadete Mosca A.D. Gimnasio Esculea Tao
Juan Carreira Masculino Cadete Pesado OLIMPIC
Alejandro Castro Barcala Masculino Cadete Pesado OLIMPIC
Eduardo Román Saa Masculino Cadete Pluma ZUSANLI
Ignacio Román Saa Masculino Cadete Pluma ZUSANLI
Martín Lois Fernández Masculino Cadete Pluma Tkdenodo
Diego Santiago Alonso Masculino Cadete Pluma SUH SPORT
Ruben Verde Costas Masculino Cadete Pluma PATIÑO MOAÑA
Javier Jimenez Ponce Masculino Cadete Pluma NATURAL SPORT SADA
Anxo Pazos Pavon Masculino Cadete Pluma Mace-sport
Hugo Perez Cadenas Masculino Cadete Pluma KAE SPORT
Hugo Sánchez Santos Masculino Cadete Pluma HEBE DE MOAÑA
Anxo Besada Pérez Masculino Cadete Pluma A.D. Gimnasio Esculea Tao
Marcos García Padín Masculino Cadete Semimedio VITAL SPORT CAMBADOS
Iago Mallo Pena Masculino Cadete Semimedio SEUNGSPORT
Jaime Dos Reis Padin Masculino Cadete Semimedio OLIMPIC
Unai Brion Camean Masculino Cadete Semimedio NATURAL SPORT VIDELGI
Abel Garcia Garcia Masculino Cadete Semimedio NATURAL SPORT VIDELGI
Christian Carballo Gomez Masculino Cadete Semimedio NATURAL SPORT VIDELGI
Raul Meijide Couto Masculino Cadete Semimedio NATURAL SPORT SADA
Lois Camino Logroño Masculino Cadete Semimedio Mace-sport
Marcos Liñares Caamaño Masculino Cadete Semimedio BOUDSPORT
Eloy Pérez Besada Masculino Cadete Semipesado VITAL SPORT CAMBADOS
Aaron Ledo Arzua Masculino Cadete Semipesado TAEKANART
Edgar Batista Embourik Masculino Cadete Semipesado NATURAL SPORT VIDELGI
Sergio Troitiño Amoedo Masculino Cadete Semipesado MAT'S
Christian Silva Soutullo Masculino Cadete Semipesado KIDO SPORT
Darío Fernández Menduíña Masculino Cadete Semipesado HEBE DE MOAÑA
Pablo Figueira Marzoa Masculino Cadete Semipesado BOUDSPORT
Roi Rodríguez Fernández Masculino Cadete Superligero VITAL SPORT CAMBADOS
Mario Blanco Falcón Masculino Cadete Superligero VITAL SPORT CAMBADOS
Lucas Carbia Dopazo Masculino Cadete Superligero Tkdenodo
Diego Alvarez Fernandez Masculino Cadete Superligero NATURAL SPORT SADA
Diego Alen Gonzalez Masculino Cadete Superligero KIAP CAÑIZA ASOCIADO
Xabier Ramas Mourelle Masculino Cadete Superligero GARRAPUCHO
Martín Conde Abad Masculino Cadete Superligero COUTO
Omar Gonzalez Dominguez Masculino Cadete Superligero BUDO CATRELOS
Daniel Piñeiro Pombo Masculino Infantil Gallo MANIOTAS - NOIA
Miguel Laiño Creo Masculino Infantil Gallo MANIOTAS - NOIA
Alen Muñiz Tubio Masculino Infantil Gallo MANIOTAS - NOIA
Pablo Antelo Fernandez Masculino Infantil Gallo KAE SPORT
Ivan Chan Pinheira Masculino Infantil Ligero SUH SPORT
Mario Lopez Pequeño Masculino Infantil Ligero PATIÑO MOAÑA
Victor Costado Lima Masculino Infantil Minigallo SUH SPORT
Santiago Trillo Martinez Masculino Infantil Minigallo MANIOTAS - NOIA
Saul Miguens Vazquez Masculino Infantil Minigallo MANIOTAS - NOIA
Mateo Fortes Otero Masculino Infantil Minigallo mace-sport
Adrian Romero Castro Masculino Infantil Minimosquit SUH SPORT
David Vidal Cao Masculino Infantil mosquito SUH SPORT
Roi Mosteiro Ares Masculino Infantil Minimosquit OLIMPIC
Alejandro Güeto Olveira Masculino Infantil Minimosquit NATURAL SPORT VIDELGI
Diego Vidal Pan MASCULINO Infantil Minimosquit NATURAL SPORT SADA
Marcos Diaz Brandon MASCULINO Infantil Minimosquit NATURAL SPORT SADA
Yago Sande Robles Masculino Infantil Minimosquit MANIOTAS - NOIA
Lucas Verea Mariño Masculino Infantil Minimosquit MANIOTAS - NOIA
Ramon Baña Allo Masculino Infantil Minimosquit KAE SPORT
Diego Vidal Del Campo Masculino Infantil Minimosquit KAE SPORT
Diego Raña Seoane Masculino Infantil Minimosquit BOUDSPORT
Pablo Pazos Fuentes Masculino Infantil Minimosquit BOUDSPORT
Iker Quintela Fontenla Masculino Infantil Minimosquit arte e movemento
Gabriel Veloso Villar Masculino Infantil Minimosquit A.D. Gimnasio Esculea Tao
Yeray Berbia Caamaño Masculino Infantil Minipluma arte e movemento
Daniel Álvarez Durán Masculino Infantil Mosca SEUNGSPORT
Hugo Davila Hermo Masculino Infantil Mosca NATURAL SPORT VIDELGI
Leandro Trillo Martinez Masculino Infantil Mosca MANIOTAS - NOIA
Daniel Caamaño Rodriguez Masculino Infantil Mosca arte e movemento
Ares Lema Brandon Masculino Infantil Mosquito SUH SPORT
Thiago Segade Maneiro Masculino Infantil Mosquito NATURAL SPORT VIDELGI
Roi Fraga Gracia Corona Masculino Infantil Mosquito mace-sport
Gonzalo Anton García Castro Masculino Infantil Mosquito GARRAPUCHO
Brayan Pino Pérez Masculino Junior Gallo SEUNGSPORT
Lois Tomas Gonzalez Masculino Junior Gallo NATURAL SPORT VIDELGI
Giovanni Imparato Pomares Masculino Junior Gallo Mace-sport
Serafin Vazquez Rodriguez Masculino Junior Gallo KWON BETANZOS
Lucas Mahia Vazquez Masculino Junior Gallo KWON BETANZOS
Manuel Ramos Lloves Masculino Junior Gallo COUTO
David M. Barbosa Rodriguez Masculino Junior Gallo BUDO CATRELOS
Ayoub Rafai Hamdaoui Masculino Junior Gallo BOUDSPORT
Javier Torrado Martinez Masculino Junior Ligero SUH SPORT
Javier Cancelas Fandiño Masculino Junior Ligero PATIÑO MOAÑA
Rodrigo Lopez Aragunde Masculino Junior Ligero OLIMPIC
Sergio Gonzalo Martin Masculino Junior Ligero NATURAL SPORT VIDELGI
Mateo Abelleira Mallo Masculino Junior Ligero NATURAL SPORT VIDELGI
Brais Diez Roo Masculino Junior Ligero NATURAL SPORT VIDELGI
Raul Portabales Teixeira Masculino Junior Ligero MAT'S
Fernando Baña Amigo Masculino Junior Ligero MANIOTAS - NOIA
Carlos Sebastian Medranda Piedras Masculino Junior Ligero Mace-sport
Pablo Boquete Seoane Masculino Junior Ligero A.D. Gimnasio Esculea Tao
Daniel Pérez Montoto Masculino Junior Ligero A.D. Gimnasio Esculea Tao
Borja Domingo Franco Martinez Masculino Junior Minimosca NATURAL SPORT VIDELGI
Alejandro Novo Perez Masculino Junior Minimosca NATURAL SPORT VIDELGI
Adrian Abeijon Priegue Masculino Junior Minimosca NATURAL SPORT VIDELGI
Isaac Blanco Piñeiro Masculino Junior Minimosca MANIOTAS - NOIA
Fernando Davila Rodriguez Masculino Junior Minimosca KAE SPORT
Alex Pazos Amoedo Masculino Junior Mosca TAEKANART
Diego Rodríguez González Masculino Junior Mosca Mace-sport
Pablo García Padín Masculino Junior Pesado VITAL SPORT CAMBADOS
Diego Lijo Sanles Masculino Junior Pesado NATURAL SPORT VIDELGI
Daniel Robles Iglesias Masculino Junior Pesado Bunkai
Alejandro Paramo Cobas Masculino Junior Pluma NATURAL SPORT VIDELGI
Alejandro Paz Albores Masculino Junior Pluma NATURAL SPORT VIDELGI
Iker Garcia De La Llera Masculino Junior Pluma NATURAL SPORT VIDELGI
Anxo Díaz Rilo Masculino Junior Pluma GARRAPUCHO
Pepe Martínez Pérez Masculino Junior Pluma A.D. Gimnasio Esculea Tao
René Costas Vázquez Masculino Junior Semimedio HEBE DE MOAÑA
Anxo Mendez Leis Masculino Junior Semimedio arte e movemento
David Rodriguez Barcala Masculino Junior Superligero TAEKANART
Adrian Quintela Piñeiro Masculino Junior Superligero MAT'S
Héctor Canabal Blanco Masculino Junior Superligero Mace-sport
Izan Prego Pena Masculino Junior Superligero KWON BETANZOS
Samuel Mendez Leis Masculino Junior Superligero arte e movemento
Mario Castro Comesaña Masculino Junior Superligero A.D. Gimnasio Esculea Tao
Fernando López Nuevo Masculino Junior Superligero A.D. Gimnasio Esculea Tao
David Boquete Seoane Masculino Junior Superligero A.D. Gimnasio Esculea Tao
Raul Cordeiro Del Ojo Masculino Precadete Gallo PATIÑO MOAÑA
Brais Carou Lopez Masculino Precadete Gallo NATURAL SPORT VIDELGI
Samuel Blanco Piñeiro Masculino Precadete Gallo MANIOTAS - NOIA
Sergio Campos Prieto Masculino Precadete Gallo MANIOTAS - NOIA
Anton Del Puerto Gomez Masculino Precadete Gallo MANIOTAS - NOIA
Diego Gonzalez Sanchez Masculino Precadete Gallo KWON BETANZOS
Carlos Marcelo Garrido Regueiro Masculino Precadete Gallo KIDO SPORT
Gael Mumary Paz Masculino Precadete Gallo KAE SPORT
Hugo Maya Tabares Masculino Precadete Gallo COUTO
Adrián Lorenzo Franco Masculino Precadete Minigallo ZUSANLI
Martin Reino Hermida Masculino Precadete Minigallo SUH SPORT
Santiago Adán Pereira Masculino Precadete Minigallo MUGA DOJANG
Joel Castro Tome Masculino Precadete Minigallo MAT'S
Serio Veiga Dominguez Masculino Precadete Minigallo MAT'S
Saul Garcia Tizon Masculino Precadete Minigallo KWON BETANZOS
Brais Esmoriz Rilo Masculino Precadete Minigallo GARRAPUCHO
Andres Baqueiro Penelas Masculino Precadete Minigallo A.D. Gimnasio Esculea Tao
Pablo Torrado Martinez Masculino Precadete Minimosqui SUH SPORT
Marcos Gacia Couso Masculino Precadete Minimosqui SUH SPORT
Jose Santamaria Perez Masculino Precadete Minimosqui NATURAL SPORT VIDELGI
Alvaro Barreiro Blanco Masculino Precadete Minimosqui NATURAL SPORT VIDELGI
Hugo Fernandez Crespo Masculino Precadete Minimosqui MAT'S
Alejandro Lago Hermida Masculino Precadete Minimosqui MANIOTAS - NOIA
Mateo Santos Jueguen Masculino Precadete Minipluma VITAL SPORT CAMBADOS
Hugo Varela Rodriguez Masculino Precadete Minipluma PATIÑO MOAÑA
Damian Güimil Loureiro Masculino Precadete Minipluma OLIMPIC
Daniel Campo Fernández Masculino Precadete Mosca Tkdenodo
Roi Caamaño Montes Masculino Precadete Mosca SUH SPORT
Mateo Blanco Castaño Masculino Precadete Mosca SUH SPORT
Rodrigo Caamaño Perez Masculino Precadete Mosca SUH SPORT
Javier Fernandez Arizaga Masculino Precadete Mosca SUH SPORT
Hector Freire Blanco Masculino Precadete Mosca OLIMPIC
Alejandro Lopez Gonzalez Masculino Precadete Mosca OLIMPIC
Lois Calo Vila Masculino Precadete Mosca NATURAL SPORT VIDELGI
Victor Videla Miguens Masculino Precadete Mosca NATURAL SPORT VIDELGI
Noe Fajardo Sampedro Masculino Precadete Mosca NATURAL SPORT VIDELGI
Aaron Santamria Requejo Masculino Precadete Mosca MANIOTAS - NOIA
Pablo Carreira Mallo Masculino Precadete Mosca GARRAPUCHO
David Infiesta Picouto Masculino Precadete Mosca GARRAPUCHO
Dawitt Santiso Baamonde Masculino Precadete Mosca GARRAPUCHO
Adrian Veloso Villar Masculino Precadete Mosca A.D. Gimnasio Esculea Tao
Xavi Alonso Martinez Masculino Precadete Mosca A.D. Gimnasio Esculea Tao
Lucas Rial Domínguez Masculino Precadete Mosquito VITAL SPORT CAMBADOS
Gabriel Teo Franqueiro Masculino Precadete Mosquito Tkdenodo
Hugo Garcia Resua Masculino Precadete Mosquito SUH SPORT
Martin Dosil Calo Masculino Precadete Mosquito NATURAL SPORT VIDELGI
Manuel Del Rio Carames Masculino Precadete Mosquito MANIOTAS - NOIA
Unai Aguin Fervenza Masculino Precadete Mosquito KIDO SPORT
Hugo López Blanco Masculino Precadete Mosquito A.D. Gimnasio Esculea Tao
Adrián Zas Otero Masculino Precadete Pesado Tkdenodo
Pablo Conde Aragunde Masculino Precadete Pluma VITAL SPORT CAMBADOS
Ibrahim Mahi Freire Masculino Precadete Pluma SEUNGSPORT
Ayrton Iglesias Lopez Masculino Precadete Pluma OLIMPIC
Alejandro Lemiña Vila Masculino Precadete Pluma NATURAL SPORT VIDELGI
Pedro Alvarez Lorenzo Masculino Precadete Pluma KAE SPORT
Alejandro Rey Franqueira Masculino Precadete Pluma BOUDSPORT
David Amrtinez Gude Masculino Precadete Semimedio NATURAL SPORT VIDELGI
UNAI SILVA PAZOS Masculino Absoluto Ligero Mace-sport
FGT Administración

Responsable comunicación da Federación Galega de Taekwondo

Website: www.taekwondogalego.org Email Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.