Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Escolar de Exhibición e Combate - Horarios, clasificados e sorteos

 

CPTO. ESCOLAR AUTONÓMICO DE EXHIBICIÓN E COMBATE
PAVILLÓN MUNICIPAL DA SERRA DE OUTES (A CORUÑA)
SÁBADO 19/05/18.
 
NESTE APARTADO ALOXARASE INFORMACIÓN RELAVANTE DA COMPETICIÓN: 
 
 
 
 
HORARIOS:
 
MODIFICACIÓN HORARIO INICIAL:
A PARTIRES DAS 10.00 HORAS E ATA AS 12.30 HORAS CELEBRARASE A MODALIDADE DE EXHIBICIÓN.
EN HORARIO DE TARDE, DANDO COMEZO ÁS 14.30 HORAS , DARÁ COMEZO A COMPETICIÓN NA MODALIDADE DE COMBATE.
 
 
SORTEOS:
 
 
 
PESAXE: Venres, día 18, provincia de: 
  • Riveira: Club Natural Sport, ÁS 17.00 horas.
  • A Coruña: Gimnasio Garrapucho de 17:00 a 18:00 horas.
  • Marín: Ximnasio Mat´s de 16:00 a 17:00 horas.
  • Vigo: Ximnasio Seungsport. Rúa Travesía de Vigo, 36 interior.

                                               (Nas instalacións do Colexio Quiñones de León). De 16.00 a 17.30 horas.

  • Lugo: Ximnasio Jansu. Domingo Goas - Vilalba. De 17:00 a 18:00 horas.
  • Ourense: Ximnasio Couto. De 13:00 a 15:00 horas.
 
CLASIFICADOS EXHIBICIÓN: 
 
CTO. AUTONOMICO DE EXHIBICION
CADETE A
DI-MARTINO FERMIN, BARBARA 1 DAN HEBE
PAZ ROMERO, MANUEL ALEJANDRO 1 DAN HEBE
SANTOME PONTIS, GABRIELE 1WTF HEBE
PORTELA DIEGUEZ, ALVARO 1 DAN HEBE
SANCHEZ SANTOS, IVAN 1 DAN HEBE
RODRIGUEZ IGLESIAS, IRIA MARRON HEBE
RUA NOVAS, UXIA VERDE AZUL HEBE
COSTA LEMAT, XIAN MARRON HEBE
DEL OJO CARRO, MICHELLE 1 PUM HEBE
GONZALEZ PONTEVEDRA, ANDREA 1 PUM MACE SPORT
NUÑEZ CARRO, DENISE MARRON MACE SPORT
PITA ROS, ANA ISABEL 1WTF MACE SPORT
VAN-DINTER BELOSO, ARACELI 1 PUM MACE SPORT
ALFONSIN AMBROA, CIBRAN MARRON MACE SPORT
VENTOSO BLANCO, DIEGO 1 PUM MACE SPORT
SANMARTIN RUIBAL, GUANG LI MARRON MACE SPORT
RODRIGUEZ GONZALEZ, DIEGO 1 PUM MACE SPORT
RODRIGUEZ RAMIREZ, XABIER 1 PUM MACE SPORT
TAJES ABOAL, YAGO MARRON Reserva
BERMUDEZ GONZALEZ, AIMAR MARRON TAO
MEILAN IRAGO, SAMUEL 1 PUM TAO
VAZQUEZ HERMIDA, GABRIEL MARRON TAO
VILAS MIRANDA, LUIS 1 PUM TAO
FORNEIRO GONZALEZ, ADRIAN MARRON TAO
PEREZ VILLAR, MIRIAM AZUL TAO
GONZALEZ GARCIA, LAURA 1 PUM TAO
RODRIGUEZ PEREZ, LUCIA AZUL MARRON TAO
RODRIGUEZ AMEIJEIRAS, LAURA AZUL MARRON TAO
CHAN TRASANDE, NOA 1 DAN YIDAM  
CORTON FERNANDEZ, ROI 1 DAN YIDAM  
CID ESTEVEZ, MARA 1 PUM YIDAM  
COSTAS FERNANDEZ, LUCIA 1 PUM YIDAM  
FERNANDEZ PINTOS, DAVID MARRON YIDAM  
FERNANDEZ PINTOS, SANDRA AZUL YIDAM  
LAGE COMESAÑA, GABRIELA 1 PUM YIDAM  
SANTOS FERNANDEZ, MIGUEL AZUL MARRON YIDAM  
CARAMES TORRES, DAVID 1 PUM YIDAM  
BOUZA GONZALEZ, LARA AZUL KWON
CORTES ENRIQUEZ, ANDREA MARRON KWON
COUCEIRO GARCIA, MARIO MARRON KWON
MAHIA VAZQUEZ, LUCAS MARRON KWON
MAHIA VAZQUEZ, TOMAS AZUL KWON
MICHAELSEN GOMEZ, MIRIAM NARANJA KWON
PEREZ PICADO, IRATI MARRON KWON
PREGO PENA, IZAN MARRON KWON
PENA MEDIN, ANTON NARANJA KWON
MONTEMUIÑO MARTINEZ, IRENE MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
MONTEMUIÑO MARTINEZ, LUCIA MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
ABELLEIRA MALLO, MATEO MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
TOMAS GONZALEZ, LOIS MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
BRION CAMEAN, UNAI MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
PARAMO COBAS, ALEJANDRO MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
MARTINEZ SOBRIDO, BRAIS MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
FRANCO MARTINEZ, BORJA DOMINGO AZUL NATURAL SPORT RIBEIRA
ABUIN SANCHEZ, IREA MARRON NATURAL SPORT SADA
GALDO MAIRA, RUBEN 1 PUM NATURAL SPORT SADA
BARRAL DIZ, SERKALEM MARRON NATURAL SPORT SADA
SCHULLENBERG CASTRO, MANUEL 1 PUM NATURAL SPORT SADA
VILLCA RODRIGUEZ, CARLA ANDREA AZUL NATURAL SPORT SADA
VELO DIAZ, ZAIDA 1 PUM NATURAL SPORT SADA
CELADA MARTINEZ, TALIA YU 1 PUM NATURAL SPORT SADA
SALINAS GONZALEZ, NOA AZUL NATURAL SPORT SADA
BUJAN LOPEZ, DENIS MARRON E. LUCENSE DE TAEKWONDO
PARDO DEL RIEGO, ANTONIO NARANJA E. LUCENSE DE TAEKWONDO
CASTRO REY, UXIA MARRON E. LUCENSE DE TAEKWONDO
CASTAÑEDA FERNANDEZ, SILVIA LUCIA VERDE E. LUCENSE DE TAEKWONDO
PIÑEIRO LAGE, PAULA MARRON E. LUCENSE DE TAEKWONDO
VILLAR VARELA, MARIA MARRON E. LUCENSE DE TAEKWONDO
FERNANDEZ SOMOZA, UNAI MARRON E. LUCENSE DE TAEKWONDO
GARCIA HERNANDEZ, NURIA 1 PUM E. LUCENSE DE TAEKWONDO
SOMOZA GARCIA LOSA, LARA NARANJA VERDE E. LUCENSE DE TAEKWONDO
BUJAN LOPEZ, IAGO MARRON Reserva
FERREIRO DOMINGUEZ, MARIA 1 PUM COUTO
GARCIA RODRIGUEZ, AINOHA 1 PUM COUTO
FEIJOO GOMEZ, JULIAN MARRON COUTO
MARTINEZ FERNANDEZ, FATIMA MARRON COUTO
IGLESIAS DOVAL, JULIO AZUL COUTO
RAMOS LLOVES, MANUEL MARRON COUTO
PADRON RODRIGUEZ, CARLA AZUL COUTO
GULIN RODRIGUES, YARA AZUL COUTO
VILA FERNANDEZ, YOLANDA MARRON MAIS DXT-TRABAZOS
BLANCO GONZALEZ, UXIA MARRON MAIS DXT-TRABAZOS
GAMALLO GONZALEZ, CANDELA MARRON MAIS DXT-TRABAZOS
ALVAREZ ABEIJON, MARTIN MARRON MAIS DXT-TRABAZOS
GONZALEZ VALENTIN, ANGEL MARRON MAIS DXT-TRABAZOS
SEOANE MARTINEZ, PABLO MARRON MAIS DXT-TRABAZOS
PROVECHO DOVAL, JORGE AZUL MAIS DXT-TRABAZOS
VARELA TORRES, SUSAN NICOLE MARRON MAIS DXT-TRABAZOS
CADETE B
BOQUETE SEOANE, PABLO MARRON TAO
GUTIERREZ ALVAREZ, MACARENA MARRON TAO
MARTINEZ PEREZ, PEPE MARRON TAO
PEREZ MONTOTO, DANIEL MARRON TAO
MOSCOSO BECEIRO, ANDREA 1 DAN TAO
MOSCOSO BECEIRO, SERGIO 1 PUM TAO
SANMARCO CONSTENLA, UXIA MARRON TAO
PETEIRO BALADO, MARIA JESUS 1 DAN TAO
MONTENEGRO VARELA, JOEL 1 PUM TAO
MAROÑAS NUÑEZ, MARTINA 1 DAN NATURAL SPORT RIBEIRA
ABEIJON PRIEGUE, ADRIAN MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
VILLAVERDE VARELA, NATALIA MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
REMUIÑAN LAMAS, IGNACIO MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
ROO FERRER, VANESA MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
QUEIRUGA DIEZ, ANTIA AZUL NATURAL SPORT RIBEIRA
SUAREZ BAÑA, MARISOL AZUL MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
BATISTA EMBOIRIK, EDGAR AZUL NATURAL SPORT RIBEIRA
VARELA LEMA, AVRIL VERDE NATURAL SPORT RIBEIRA
PEREZ QUINTEIRO, NOA VERDE COUTO
PEREZ QUINTEIRO, CARLA NARANJA COUTO
PADRON RODRIGUEZ, MARTIN VERDE AZUL COUTO
PADRON RODRIGUEZ, CARLA AZUL COUTO
GALVEZ BARBOSA, SAUL NARANJA VERDE COUTO
GONZALEZ VASALLO, NAIM VERDE COUTO
FERNANDEZ FERNANDEZ, JOSE MANUEL AMARILLO NARANJA COUTO
GULIN RODRIGUES, YARA AZUL COUTO
RAMOS LLOVES, MANUEL MARRON COUTO
OTERO ARIAS, IRIA AMARILLO Reserva
FORNOS FERNANDEZ, ABEL MARRON MAIS DXT-TRABAZOS
SPRUNKEN, PABLO AZUL MAIS DXT-TRABAZOS
PENEDO GONZALEZ, YERAY VERDE MAIS DXT-TRABAZOS
CARBALLO PEREZ, CRUZ MARRON MAIS DXT-TRABAZOS
LOZANO GONZALEZ, MARIA MARRON MAIS DXT-TRABAZOS
FONTAN HERMIDA CACHALVITE, SARA VERDE MAIS DXT-TRABAZOS
BARREIROS RODRIGUEZ, MESIAS NARANJA MAIS DXT-TRABAZOS
BARREIROS RODRIGUEZ, AROA BLANCO AMARILLO MAIS DXT-TRABAZOS
CADETE C
CALVO FERNANDEZ, PAULA MARRON TAO
DE LAS LLANDERAS FORNOS, LAURA AZUL TAO
VAGHETTI DAMBROSIO, JULIA VERDE TAO
GARCIA GAGO, LAURA VERDE TAO
VAGHETTI D AMBROSIO, ALEJO MARRON TAO
PEREIRA GONZALEZ, URIEL 1 DAN TAO
PEREIRA GONZALEZ, ADONAIS AZUL TAO
BAQUEIRO PENELAS, HUGO VERDE AZUL TAO
PEREZ VILLAR, RAQUEL 1 DAN TAO
FERNANDEZ DIZ, CELIA VERDE Reserva
INFANTIL A
PAZOS PAVON, ANXO MARRON MACE SPORT
ABOLLADO BUGALLO, JOSE MARRON MACE SPORT
NOVO MORUJA, CARLOS 1 PUM MACE SPORT
MARTINEZ SUAREZ, ADRIAN MARRON MACE SPORT
MILLAN SOLLA, ESTELA MARRON MACE SPORT
FENTANES LUSQUIÑOS, MAURO VERDE AZUL MACE SPORT
VENTOSO BLANCO, CARMEN MARRON MACE SPORT
CANABAL BLANCO, NEREA AZUL MARRON MACE SPORT
PEREZ ESTEVEZ, EMILIO AZUL MARRON MACE SPORT
CUEVAS RODRIGUEZ, ARIADNA AZUL OLIMPIC
FERNANDEZ MILLAN, SARA VERDE OLIMPIC
IGLESIAS BOVEDA, ALBA VERDE AZUL OLIMPIC
RODRIGUEZ MARIA, ANTIA VERDE OLIMPIC
LAGO COUTO, ALBA AZUL OLIMPIC
OLIVEIRA GARCIA, NICOLAS VERDE AZUL OLIMPIC
SERANTES NUÑEZ, PAOLA VERDE AZUL OLIMPIC
GUTIERREZ VIDAL, AROA MARRON OLIMPIC
GONZALEZ TOURIÑO, ALEJANDRO VERDE AZUL OLIMPIC
VERDE COSTAS, RUBEN MARRON PATIÑO-MOAÑA
GONZALEZ COSTA, CLAUDIA MARRON PATIÑO-MOAÑA
LOPEZ PEQUEÑO, TANIA MARRON PATIÑO-MOAÑA
JARES COSTAS, CLAUDIA MARRON PATIÑO-MOAÑA
SANTOME MAGALLANES, AARON MARRON PATIÑO-MOAÑA
CORDEIRO MOREIRA, RAUL NARANJA VERDE PATIÑO-MOAÑA
SANCLEMENTE POUSA, CARLA AZUL MARRON PATIÑO-MOAÑA
SOLLA LORENZO, TANIA MARRON PATIÑO-MOAÑA
PEREZ RODRIGUEZ, ALEJANDRO MARRON PATIÑO-MOAÑA
FERNANDEZ GARCIA, UXIA AZUL MARRON SARES  
RIAL GOMEZ, BRAIS MARRON SARES  
RIAL RIOS, LUCIA AZUL SARES  
GUARDADO BONET, SHEYLA AZUL SARES  
GONZALEZ GARCIA, AINHOA AZUL SARES  
PEREZ LAHSEN, NAIMA AZUL SARES  
TORRES HERNANDEZ, SAMUEL AZUL MARRON SARES  
MIRANDA NUÑEZ, GABRIEL AZUL MARRON SARES  
FERNANDEZ MOREIRA, SALETA VERDE AZUL SARES  
BAQUEIRO DIAZ, SAUL AZUL Reserva
MORALES ALONSO, EVA VERDE TAO
MORALES ALONSO, LUCIA VERDE AZUL TAO
VELOSO VILLAR, ADRIAN NARANJA TAO
VELOSO VILLAR, GABRIEL NARANJA TAO
LOSADA CAMESELLE, LUCIA VERDE TAO
FRANCISCO TEIJEIRA, DULCE NAIARA VERDE TAO
GARCIA GUIMERANS, ANDREA VERDE AZUL TAO
LOPEZ BLANCO, HUGO AZUL TAO
RODRIGUEZ PEREIRA, CARLA VERDE AZUL TAO
FERNANDEZ OTERO, TANIA NARANJA VERDE Reserva
ALVAREZ BRAVO, GALA AMARILLO YIDAM 
BLANCO GANDARA, MAGALI NARANJA YIDAM 
CASTRO SOLIÑO, NOA VERDE AZUL YIDAM 
GARCIA BRAVO, NOA NARANJA YIDAM 
FERREIRUA GIL, ANA BLANCO AMARILLO YIDAM 
GONZALEZ PEREZ, XULIA NARANJA YIDAM 
OTERO VAQUERO, TANIA NARANJA VERDE YIDAM 
VARGAS TORREZ, SAMIR MAHROOF VERDE YIDAM 
MOREIRA RICON, ANXO NARANJA VERDE YIDAM 
FRANCO MARTINEZ, TOMASA VERDE NATURAL SPORT RIBEIRA
RAMOS OUJO, FRANCISCO MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
CAVALLARO VILA, VALERIA VERDE NATURAL SPORT RIBEIRA
SANTOS RUIZ, MANUEL AZUL NATURAL SPORT RIBEIRA
PAZ ALBORES, MANUEL MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
VIDAL GARCIA, CLAUDIA MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
BARREIRO BESADA, PAULA MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
ABELLEIRA MALLO, AROA MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
ABUIN SANCHEZ, INES MARRON NATURAL SPORT SADA
BARRAL DIZ, GETACHEW VERDE AZUL NATURAL SPORT SADA
FERNANDEZ GARCIA, ELISA VERDE NATURAL SPORT SADA
CORDOBA OSSA, CAROLYNE MISHELL AMARILLO NARANJA NATURAL SPORT SADA
DIAZ BRANDON, CARLA VERDE NATURAL SPORT SADA
PERNAS MARTINEZ, IRENE VERDE NATURAL SPORT SADA
RODRIGUEZ VARONA, AINHOA VERDE NATURAL SPORT SADA
VELO DIAZ, YAIZA MARRON NATURAL SPORT SADA
DIEDRICH CARRIL, DIANA VERDE NATURAL SPORT SADA
INCOGNITO SALVADOR, ANDREA AMARILLO NARANJA E. LUCENSE DE TAEKWONDO
RODRIGUEZ PARDO, CARMEN NARANJA E. LUCENSE DE TAEKWONDO
GOMEZ IBASETA, JULIA AMARILLO NARANJA E. LUCENSE DE TAEKWONDO
MESIAS LOPEZ, MIREIA LUCIA VERDE E. LUCENSE DE TAEKWONDO
ROSADO TORDERA, PABLO MARRON E. LUCENSE DE TAEKWONDO
PRADA IGLESIAS, MENCIA NARANJA E. LUCENSE DE TAEKWONDO
CHAO NEIRA, PAULA VERDE AZUL E. LUCENSE DE TAEKWONDO
FERNANDEZ VAZQUEZ, MATEO NARANJA E. LUCENSE DE TAEKWONDO
VIDAL SANCHEZ, MARIA VERDE E. LUCENSE DE TAEKWONDO
SANCHEZ RODRIGUEZ, BRAIS AZUL MARRON COUTO
RODRIGUEZ FERNANDEZ, ANTIA VERDE AZUL COUTO
GUTIERREZ PEREIRO, ADRIAN VERDE AZUL COUTO
MAYA TAVARES, HUGO VERDE AZUL COUTO
FERREIRO DOMINGUEZ, ANA AZUL COUTO
FEIJOO GOMEZ, ALEJANDRO VERDE AZUL COUTO
FERNANDEZ CAMPELO, ISMAEL VERDE AZUL COUTO
VAZQUEZ ALONSO, AINARA NARANJA VERDE COUTO
OTERO ARIAS, IAGO AMARILLO COUTO
RODRIGUEZ PROL, EDURNE AZUL Reserva
PROVECHO DOVAL, CARLOS VERDE AZUL MAIS DXT-TRABAZOS
FORNOS FERNANDEZ, HUGO VERDE MAIS DXT-TRABAZOS
OUTOMURO MARTINEZ, MARTIN NARANJA MAIS DXT-TRABAZOS
SOTO PEREIRA, YAIZA VERDE AZUL MAIS DXT-TRABAZOS
LOSADA LAMA, MARTA AMARILLO NARANJA MAIS DXT-TRABAZOS
RODRIGUEZ FIGUEIRAS, PAULA AMARILLO MAIS DXT-TRABAZOS
VAZQUEZ FERNANDEZ, DAVID VERDE MAIS DXT-TRABAZOS
BOADO GARRIDO, EVA BLANCO AMARILLO MAIS DXT-TRABAZOS
VAZQUEZ FERNANDEZ, ALVARO VERDE MAIS DXT-TRABAZOS
GONZALEZ VALENTIN, SARA AMARILLO NARANJA Reserva
INFANTIL B
GONZALEZ VILLAR, ELIAS NARANJA VERDE TAO
CALVO FERNANDEZ, UXIA AMARILLO NARANJA TAO
ALONSO COMESAÑA, DAFNE NARANJA VERDE TAO
CASAS LOPEZ, CARLA VERDE TAO
DOMINGUEZ PEREZ, DANIEL NARANJA TAO
FRANCO DOMINGUEZ, NOA NARANJA VERDE TAO
GONZALEZ AGRA, JUAN NARANJA TAO
LOPEZ HERNANDEZ, JENNIFER VERDE TAO
NUÑEZ RODRIGUEZ, HECTOR NARANJA TAO
BAQUEIRO PENELAS, ANDRES NARANJA VERDE Reserva
ROMERO FERNANDEZ, NOA MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
CALO VILA, LOIS MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
FAJARDO SAMPEDRO, ALISSA VERDE AZUL NATURAL SPORT RIBEIRA
FAJARDO SAMPEDRO, NOE MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
ALONSO MENDEZ, ALBA MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
BARREIRO BLANCO, ALVARO VERDE NATURAL SPORT RIBEIRA
VIDELA MIGUENS, ANDREA VERDE AZUL NATURAL SPORT RIBEIRA
VIDELA MIGUENS, VICTOR AZUL MARRON NATURAL SPORT RIBEIRA
SEGADE MANEIRO, THIAGO VERDE NATURAL SPORT RIBEIRA
VILLALBA CARBALLO, PEDRO PABLO AMARILLO NARANJA NATURAL SPORT SADA
BLANCO BABIO, NADIA VERDE NATURAL SPORT SADA
CODESIDO MOURIÑO, NEREA AMARILLO NARANJA NATURAL SPORT SADA
DIAZ BRANDON, MARCOS MARRON NATURAL SPORT SADA
GARCIA VALENCIANO PEREZ, ZOE NARANJA NATURAL SPORT SADA
MANCINI LOSAS, DANA VERDE AZUL NATURAL SPORT SADA
TELLADO COUCE, MANUEL AZUL NATURAL SPORT SADA
LOPEZ SOLORZANO, ALEJANDRO  AZUL MARRON NATURAL SPORT SADA
VILLCA RODRIGUEZ, ERIKA S. AMARILLO NARANJA NATURAL SPORT SADA
PEREZ MENDEZ, SAMUEL VERDE AZUL Reserva
 
 
CLASIFICADOS COMBATE: 
 
RELACIÓN DE DEPORTISTAS CLASIFICADOS PARA O ESCOLAR DE COMBATE
 
SAABADO 19/05/18 – OUTES
 
 
NA RELACIÓN SUBSANARONSE VARIOS ERROS DETECTADOS. CALQUERA INCIDENCIA, PREGAMOS A REMITADES A Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.
 
GRACIAS.
 
 
X
 
 
 
 
 

 

Derradeira modificación o Xoves, 17 Mai 2018 16:40
FGT Administración

Responsable comunicación da Federación Galega de Taekwondo

Website: www.taekwondogalego.org Email Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.