Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Deportistas becados no SO10

LISTADO DE BECADOS PARA SO10

  • A Federación Galega de Taekwondo, en colaboración co Club Natural Sport Videlgi, pon en marcha por décimo ano consecutivo o Campamento Internacional de Verán Soño Olímpico. un evento que nesta edición tan especial queremos que sexa un dos mellores da historia no que poidan disfrutar e aprender tódolos nosos deportistas.
  • Como en tódolos anos anteriores esta Federación oferta  o programa de becas para os deportistas máis destacados das categorías inferiores (Cadete – Júnior – S21).
  • Este ano contaremos coa participación do Campión Mundial:  Jaouad Achab e do múltiple medallista Aaron Cook, entre outros moitos convidados e convidadas.
  • Estas becas tradúcense nun desconto sustancial do importe total do campamento, quedando en 180€ para os becados.
  • Condicións:
    • Os deportistas, a través dos seus clubes, deberán confirmar a súa asistencia antes do día 25 de maio as 14:00 hs, 
    • É OBRIGATORIO CONFIRMAR TANTO A ASISTENCIA COMO O REXEITAMENTO DA BECA NAS DATAS INDICADAS (25 de maio antes das 14:00 hs).
    • O abono da inscripción deberá realizarse antes do 31 de maio ás 14.00 hs
    • As inscripcións realizaranse no e-mail da organización: Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo. (deberá enviarse o xustificante de pago e o impreso totalmente cuberto, vía e-mail o por correo ).
    • Datos bancarios: CCC: 2080 0373 21 3040008022, Swift: CAGLESMMXXX, IBAN: ES16 2080 0373 2130 4000 8022
Nome e apelidos: Peso (Kg.) Club
CADETES      
SILVIA OTERO -29 MAT´S
CARME SANTAMARÍA -33 NATURAL SPORT
CARLA DIÉGUEZ  -37 BOUDSPORT
VANESA ROO -37 NATURAL SPORT
LUCIA MONTEMUIÑO -41 NATURAL SPORT
MARÍA FERREIRO -44 COUTO
LUCIA  DE LA IGLESIA -44 MANIOTAS
YADIRA REIMUNDEZ -47 MAT´S
IRENE MONTEMUIÑO -51 NATURAL SPORT
FÁTIMA MARTINEZ -55 COUTO
AINHOA GARCÍA -55 COUTO
CLOE IGLESIAS -59 PATIÑO
NURIA CERNADAS 59 NATURAL SPORT
JULIAN FEIJOO -33 COUTO
MANUEL  LORENZO -37 SUH SPORT
IGNACIO  REMUIÑAN -37 NATURAL SPORT
JAVIER JIMENEZ -41 NATURAL SPORT SADA
SAMUEL MEILAN -41 TAO
MANUEL  CASTRO -41 BOUDSPORT
DIEGO  RODRIGUEZ -45 MACE SPORT
JULIO IGLESIAS -45 NATURAL SPORT
IKER  GARCÍA -49 NATURAL SPORT
MARTÍN CONDE -49 COUTO
DAVID.M BARBOSA -49 BUDO CASTRELOS
DIEGO  ALVAREZ -53 NATURAL SADA
SAMUEL MENDEZ -57 ARTEMOVEMENTO
EDUARDO  REJO -61 MACE SPORT
DARIO FERNANDEZ -65 HEBE
HUGO TRIGO 65 MANIOTAS
       
       
       
       
CONSULTAS:    
A/o seleccionador/a ou técnico responsable da categoría :      
       
E-mail: ou
Teléfono/s:
BECADOS SO10 JUNIOR
Verónica González Suh Sport
Alba Muñiz                             Ozono
Elena Pérez Natural Sport
María González                   Couto
Diana Siota                             Couto
Arlet Ortíz                                Mat´s
Alma M. Pérez                  Suh Sport
Alba Vidal                            Kido Sport
Sara Gacio                   Boudsport
Uxía Rodríguez                   MDK
Catia García                        Mat´s
Ana Dosil                          Natural Sport
Aitana López                       Suh Sport
Tania M. Castiñeira              Hebe
Desirée Rivadulla                Suh Sport
     
Isaac Blanco                     Maniotas
Lois Tomás                      Natural Sport
José García                          Natural Sport
Alejandro Paz Natural Sport
David Rodríguez                Taekanart
Ánxo Díaz                             Garrapucho
Javier Torrado                  Suh Sport
Rodrigo Varela                  Boudsport
Diego Martínez  Natural Sport
Pablo Patiño Patiño
Unai Silva                                                                                                         Mace Sport
Sergio Iglesias                     As Sport
Iván Rodríguez                                         Taekanart
Brais Iglesias                   Natural Sport
Daniel Corrales                   Patiño
   
   
   
   
   
BECADOS S10 SUB 21
Sara Toucedo Lado               Maniotas
Sara Cortegoso Lima           Mace Sport
Uxía Ogea Costas Mace Sport
Miryam García Vidal                 Patiño
Lorena Pardo Dos Santos   Garrapucho
Laura Dosil Gago                                    Natural Sport
Sofía Pérez Riesco                                    Natural Sport
Alberto Verea Seijas             Maniotas
Artai Pazos Pavón                  Mace Sport
Javier González García   Mace Sport
Adrián Pombo Romero   Natural Sport
Rubén Troitiño Amoedo   Mat´s
Jesús M. Veiga Freire   Maniotas
Emilio Pousada Couto   Mace Sport
FGT Administración

Responsable comunicación da Federación Galega de Taekwondo

Website: www.taekwondogalego.org Email Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.