Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Escolar combate e exhibición - Inscrición, horarios e sorteos

CPTO. ESCOLAR DE COMBATE E EXHIBICIÓN

FASES PROVINCIAIS - SABADO E DOMINGO 12 E 13 DE MAIO DE 2018.

FASE AUTONÓMICA O 19 DE MAIO NO PAVILLÓN MUNICIPAL DE OUTES. 

NESTE APARTADO IRASE ALOXANDO INFORMACIÓN RELEVANTE, HORARIOS, SORTEOS, ETC. 

 

HORARIO CORUÑA DOMINGO 13: Pavillón Municipal Arteixo.

 

EXHIBICIÓN: DE 09:00 A 10:00
 
COMBATE: DE 10.00 A 14:00

 

HORARIO PONTEVEDRA SABADO 12: 

 

Horarios provincial Pontevedra, sábado día 12 en Redondela, pavillón das Marismas:
 
- EXHIBICION DE 10:00 a 12:15
 
- COMBATE: DE 15:30 A 19:00

 

HORARIO LUGO DOMINGO 13: Pavillón Municipal Vilalba.

HORARIO OURENSE: DOMINGO 13:

El Domingo 13, en el Pabellón de los Remedios (anexo) a partir de las 10:00 h.

 

CONSULTALOS ENLACES QUE FIGURA A CONTINUACIÓN PARA VER SORTEOS E OUTROS DATOS.

COMBATE: https://www.dropbox.com/sh/mhkgpwyj13cxvbt/AABAR0PacoQuno37ErKZot9ca?dl=0 

EXHIBICIÓN: https://www.dropbox.com/sh/ijo2ytzwqams1ya/AAAzglB9dHxiD20mNQhvPTMea?dl=0 

INSCRICIÓN DE COMBATE:

LICENCIA APELIDOS, NOME CATEGORIA CLUBE Provincia
30575 FAJARDO SAMPEDRO, NOE Home INFANTIL GALO NATURAL SPORT RIBEIRA CO
30580 VIDAL TORRES, ANXO Home INFANTIL GALO NATURAL SPORT RIBEIRA CO
33617 MEIJIDE COUTO, IVAN Home INFANTIL GALO NATURAL SPORT SADA CO
38018 BARRAL DIZ, GETACHEW Home INFANTIL GALO NATURAL SPORT SADA CO
34357 GARCIA RESUA, HUGO Home INFANTIL GALO SUH SPORT CO
32298 BLANCO CASTAÑO, MATEO Home INFANTIL GALO SUH SPORT CO
39146 PEDROUZO ARMENTAL, ANXO Home INFANTIL GALO SUH SPORT CO
35063 CAMPO FERNANDEZ, DANIEL Home INFANTIL GALO TKDENODO CO
28819 LESTAYO BUGALLO, UNAI Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 MANIOTAS-NOIA CO
35786 CALO OTERO, ALONSO Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
27232 LOJO VENTOSO, DAVID Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
28869 GONZALEZ DELAS, OSCAR CAMERON -  Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 SUH SPORT CO
30622 MAHIA VAZQUEZ, TOMAS Home INFANTIL IN-A. M-33 F-29 KWON CO
30906 REMUIÑAN LAMAS, IGNACIO Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
31204 IGLESIAS VACAS, HECTOR Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 OZONO BOIRO CD CO
29107 PEREZ BRACAMONTE, DANIEL DE JESUS Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 MANIOTAS-NOIA CO
37268 TORRES BRETAL, ALEJANDRO Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
35785 DEAN REQUEJO, KEVIN Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
27082 ALVAREZ CATRUFO, ALBERTO Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 DOBOK CO
30829 ABEIJON PRIEGUE, ADRIAN Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
37887 FRANCO MARTINEZ, BORJA DOMINGO Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
38541 SEGADE REY, SAMUEL Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 OZONO BOIRO CD CO
36790 LOUREIRO LOPEZ, CHRISTIAN Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 BOUDSPORT CO
35419 PAN VILARIÑO, ALEJANDRO Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 DOBOK CO
25817 MARTINEZ SOBRIDO, BRAIS Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
32062 QUEIRUGA GONZALEZ, YOEL Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
32302 BARREIRO SANCHEZ, MARCELO Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 KWON CO
27195 SALANOVA LISTE, ADRIAN Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 MANIOTAS-NOIA CO
25819 BRION CAMEAN, UNAI Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
37632 FERREIRO MARTINEZ, BORJA Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 OZONO BOIRO CD CO
41163 LIÑARES CAAMAÑO, MARCOS Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 BOUDSPORT CO
27091 MOUZO PEREZ, ISAAC Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 CENTER CO
30834 CAAMAÑO MARTINEZ, ARES Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 MANIOTAS-NOIA CO
35769 GOMEZ GONZALEZ, BRUNO Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
33618 MEIJIDE COUTO, RAUL Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 NATURAL SPORT SADA CO
39784 VARELA RIVAS, JAVIER Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 BOUDSPORT CO
38226 GARCIA TIZON, HUGO Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 KWON CO
38720 AVILES SANTOS, MARCOS Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
34520 QUESADA SANCHEZ, DANIEL Home INFANTIL IN-A. M-65 F-59 DOBOK CO
38733 BATISTA EMBOIRIK, EDGAR Home INFANTIL IN-A. M-65 F-59 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
37032 SANTOS VIZCAYA, GABRIEL Home INFANTIL IN-A. M-65 F-59 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
35318 BOTANA BEIS, DANIEL Home INFANTIL LIXEIRO BOUDSPORT CO
30826 BLANCO PIÑEIRO, SAMUEL Home INFANTIL LIXEIRO MANIOTAS-NOIA CO
32058 CAMPOS PRIETO, SERGIO Home INFANTIL LIXEIRO MANIOTAS-NOIA CO
35862 CAROU LOPEZ, BRAIS Home INFANTIL LIXEIRO NATURAL SPORT RIBEIRA CO
35964 DIEZ ROO, IVAN Home INFANTIL LIXEIRO NATURAL SPORT RIBEIRA CO
40895 SANCHEZ CID, MANUEL Home INFANTIL LIXEIRO NATURAL SPORT RIBEIRA CO
28731 CERNADAS AGEITOS, ALEJANDRO Home INFANTIL LIXEIRO NATURAL SPORT RIBEIRA CO
41847 VILLALBA CARBALLO, PEDRO PABLO Home INFANTIL LIXEIRO NATURAL SPORT SADA CO
30049 CANOSA GARCIA, BRAIS Home INFANTIL LIXEIRO SUH SPORT CO
38117 VAZQUEZ SIMES, GABRIEL Home INFANTIL LIXEIRO TKDENODO CO
38031 FERNANDEZ GARCIA, IÑIGO Home INFANTIL MEDIO NATURAL SPORT SADA CO
34055 PAZ ALBORES, MANUEL Home INFANTIL MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA CO
32011 RAMOS OUJO, FRANCISCO Home INFANTIL MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA CO
36522 DEL RIO CARAMES, MANUEL Home INFANTIL MOSCA MANIOTAS-NOIA CO
33052 RIOS RIVEIRO, MATEO Home INFANTIL MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA CO
35756 SANTOS RUIZ, MANUEL Home INFANTIL MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA CO
30065 DOSIL CALO, MARTIN Home INFANTIL MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA CO
32878 TORRADO MARTINEZ, PABLO -  Home INFANTIL MOSCA SUH SPORT CO
37643 TEO FRANQUEIRO, GABRIEL Home INFANTIL MOSCA TKDENODO CO
41102 FIGUEIRA MARZOA, PABLO Home INFANTIL PESADO BOUDSPORT CO
32540 CARIDAD REDONDO, DARIO Home INFANTIL PESADO KWON CO
35622 ZAS OTERO, ADRIAN Home INFANTIL PESADO TKDENODO CO
38227 GARCIA TIZON, SAUL Home INFANTIL PLUMA KWON CO
33606 GONZALEZ SANCHEZ, DIEGO Home INFANTIL PLUMA KWON CO
28730 GARCIA TUBIO, PABLO Home INFANTIL PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA CO
33773 JIMENEZ PONCE, CARLOS Home INFANTIL PLUMA NATURAL SPORT SADA CO
37725 MARTIN GONZALEZ, ALBERTO Home INFANTIL PLUMA NATURAL SPORT SADA CO
37201 MUÑIZ MARTIS, MATEO Home INFANTIL PLUMA OZONO BOIRO CD CO
38421 REY FRANQUEIRA, ALEJANDRO Home INFANTIL SEMIMEDIO BOUDSPORT CO
37532 SILVA PEREZ, MARIO Home INFANTIL SEMIMEDIO DOBOK CO
34332 ANGUEIRA DURO, JESUS Home INFANTIL SEMIMEDIO TKDENODO CO
37031 GARCIA GARCIA, ABEL Home INFANTIL SEMIPESADO NATURAL SPORT RIBEIRA CO
29207 BOUDJENANE LIÑARES, MATEO Home INFANTIL SUPERLIXEIRO BOUDSPORT CO
37729 BERMUDEZ MOREIRA, NILO Home INFANTIL SUPERLIXEIRO KWON CO
40071 DEL PUERTO BLANCO, ANTON Home INFANTIL SUPERLIXEIRO MANIOTAS-NOIA CO
40896 VAZQUEZ CABRAL, MARTIN Home INFANTIL SUPERLIXEIRO NATURAL SPORT RIBEIRA CO
38363 FERNANDEZ PAULOS, SOFIA Muller INFANTIL GALO DOBOK CO
34405 ALONSO MENDEZ, ALBA Muller INFANTIL GALO NATURAL SPORT RIBEIRA CO
30574 ROMERO FERNANDEZ, NOA Muller INFANTIL GALO NATURAL SPORT RIBEIRA CO
30573 SANTAMARIA SANTIAGO, NOA Muller INFANTIL GALO NATURAL SPORT RIBEIRA CO
39229 DIEDRICH CARRIL, DIANA Muller INFANTIL GALO NATURAL SPORT SADA CO
37590 PENAS CONDE, LAURA Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 KWON CO
35784 SAMPEDRO PEREZ, THALIA Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
36076 VILLCA RODRIGUEZ, CARLA ANDREA Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 NATURAL SPORT SADA CO
30025 BOUZAS SILVA, SANDRA -  Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 SUH SPORT CO
34519 PENA BERNAL, LUCIA Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 DOBOK CO
38892 NUÑEZ PEREZ, NEREA Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 KWON CO
38176 GARCIA GRAÑA, PAULA Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 KWON CO
32074 PARADA GARCIA, YAIZA Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
31901 GONZALEZ PEREZ, SANDRA -  Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 SUH SPORT CO
35385 DIEGUEZ VEIRAS, CLAUDIA Muller INFANTIL IN-A. M-49 F-44 BOUDSPORT CO
32488 VARELA LEMA, AVRIL Muller INFANTIL IN-A. M-49 F-44 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
32096 SONEIRA BALADO, SARA Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 BOUDSPORT CO
32571 VALEIRO CARRO, IRIA Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 KWON CO
30831 VILLAVERDE VARELA, NATALIA Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
27352 SANTAMARIA SANTIAGO, UXIA Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
37588 CORTES GIL, TANIA Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 KWON CO
32494 BELLU LEIS, NATASHA Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 MANIOTAS-NOIA CO
35858 QUEIRUGA DIEZ, ANTIA Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 NATURAL SPORT RIBEIRA CO
37111 VILARNOVO ALLAL, SUSANA Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 SUH SPORT CO
31297 SUAREZ MOSQUERA, ELIANA Muller INFANTIL IN-A. M-61 F-55 BOUDSPORT CO
33532 BLANCO SANCHEZ, OLAYA Muller INFANTIL IN-A. M-61 F-55 BOUDSPORT CO
32987 RODRIGUEZ IGLESIAS, VALERIA Muller INFANTIL IN-A. M-61 F-55 DOBOK CO
29063 POMBO MIGUELEZ, MIREIA Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 MANIOTAS-NOIA CO
38017 BARRAL DIZ, SERKALEM Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 NATURAL SPORT SADA CO
36999 GARCIA MARIÑO, ANA Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 OZONO BOIRO CD CO
36628 QUINTAS CORREIA, ALMUDENA NURIA -  Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 SUH SPORT CO
30564 OTERO RODRIGUEZ, ZAIDA Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 TKDENODO CO
38422 REY FRANQUEIRA, ALBA Muller INFANTIL LIXEIRO BOUDSPORT CO
34194 ANTELO DOMINGUEZ, MARIA ENGRACIA Muller INFANTIL LIXEIRO MANIOTAS-NOIA CO
33135 ABUIN SANCHEZ, INES Muller INFANTIL LIXEIRO NATURAL SPORT SADA CO
36782 VELO DIAZ, YAIZA Muller INFANTIL LIXEIRO NATURAL SPORT SADA CO
33356 GARCIA SUAREZ, HELENA Muller INFANTIL MEDIO DOBOK CO
32059 GOSENDE RODRIGUEZ, MARTA Muller INFANTIL MEDIO MANIOTAS-NOIA CO
30776 CELADA MARTINEZ, TALIA YU Muller INFANTIL MEDIO NATURAL SPORT SADA CO
32014 LOPEZ ABOY, YODITH Muller INFANTIL MEDIO OZONO BOIRO CD CO
29784 BARREIRO BESADA, PAULA Muller INFANTIL MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA CO
40673 GARCIA VALENCIANO PEREZ, ZOE Muller INFANTIL MOSCA NATURAL SPORT SADA CO
41742 SABORIDO PEREZ, CARLA Muller INFANTIL MOSCA SUH SPORT CO
34245 MOURE RUA, SOFIA Muller INFANTIL MOSCA TKDENODO CO
31469 VIQUEIRA POSE, ABRIL Muller INFANTIL PESADO BOUDSPORT CO
41165 COUSELO BASCOY, ALBA Muller INFANTIL PESADO BOUDSPORT CO
40102 TOUCEDA SOUTO, MARIA ISABEL Muller INFANTIL PESADO TKDENODO CO
38883 LAMEIRO MOSQUERA, PAULA Muller INFANTIL PLUMA KWON CO
38863 MARTINEZ CANCIO, DEVA Muller INFANTIL PLUMA KWON CO
28710 ABELLEIRA MALLO, AROA Muller INFANTIL PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA CO
40126 CODESIDO MOURIÑO, NEREA Muller INFANTIL PLUMA NATURAL SPORT SADA CO
39655 DIAZ BRANDON, CARLA Muller INFANTIL PLUMA NATURAL SPORT SADA CO
34373 GARCIA ARES, IRIA Muller INFANTIL PLUMA SUH SPORT CO
40117 PERNAS MARTINEZ, IRENE Muller INFANTIL SEMIMEDIO NATURAL SPORT SADA CO
40134 CORDOBA OSSA, CAROLYNE MISHELL Muller INFANTIL SEMIMEDIO NATURAL SPORT SADA CO
39720 LOPEZ OBREGON, TIRSA FERNANDA -  Muller INFANTIL SEMIMEDIO SUH SPORT CO
33933 GARCIA LORES, SANDRA -  Muller INFANTIL SEMIMEDIO SUH SPORT CO
39654 RODRIGUEZ VARONA, AINHOA Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO NATURAL SPORT SADA CO
37716 MANTIÑAN ALVES, LEIRE Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO NATURAL SPORT SADA CO
30670 GONZALEZ VAZQUEZ, BRUNO Home INFANTIL GALO MOO DUK KWAN LU
37980 PRIETO DEL RIO, SERGIO Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 VALERICS LU
40708 IBN SALAH, NADIR Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 VALERICS LU
36154 PICO DA COSTA, FERNANDO Home INFANTIL PLUMA MOO DUK KWAN LU
29245 CAMPELLO GONZALEZ, TATIANA Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 VALERICS LU
33556 PENA TRASTOY, INES Muller INFANTIL SEMIPESADO MOO DUK KWAN LU
38793 ADAN PEREIRA, SANTIAGO Home INFANTIL LIXEIRO MUGA DOJANG PO
33453 SANCHEZ RODRIGUEZ, BRAIS Home INFANTIL MINIMOSCA COUTO OU
37863 MAYA TAVARES, HUGO Home INFANTIL SUPERLIXEIRO COUTO OU
39382 RODRIGUEZ ANEGAS, MIREYA Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 C.D.S. OURENSE OU
31041 LAGE GONZALEZ, ALBA Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 MUGA DOJANG PO
39388 RODRIGUEZ ALVAREZ, UXIA Muller INFANTIL LIXEIRO C.D.S. OURENSE OU
34843 RODRIGUEZ FERNANDEZ, ANTIA Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO COUTO OU
32441 ALONSO GONZALEZ, DIEGO Home INFANTIL GALO BUDO CASTRELOS PO
33524 AGUIN FERVENZA, UNAI Home INFANTIL GALO KIDO SPORT PO
36553 FREIRE BLANCO, HECTOR Home INFANTIL GALO OLIMPIC PO
37478 CORDEIRO MOREIRA, RAUL Home INFANTIL GALO PATIÑO-MOAÑA PO
41133 ALONSO MARTINEZ, XAVI Home INFANTIL GALO TAO PO
36832 MATIAS PIRES, CARLOS Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 MACE SPORT PO
36552 CASTRO BARCALA, ALEXANDRE Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 OLIMPIC PO
29709 SANTOS ABALDE, GAEL Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 SARES TKD CANGAS PO
34249 GARCIA LAGO, YOEL Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 ZUSANLI PO
32655 PAREDES COLLAZO, JUAN Home INFANTIL IN-A. M-33 F-29 SEUNGSPORT PO
30937 SANROMAN GUISANDE, MANUEL Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 AS SPORT PO
34901 MARTINEZ ZAMORA, LUCAS Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 KIAP PO
30784 DIEGUEZ RUA, ALVARO Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 KIAP PO
33918 LOPEZ BARTOL, ALAN Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 TAO PO
35106 GUTIERREZ ALVAREZ, DANIEL Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 MACE SPORT PO
31337 PEREIRA GONZALEZ, ADONAIS Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 TAO PO
35712 ANTOLIN CARRACEDO, ADRIAN Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 KIAP PO
38860 ROMAN SAA, EDUARDO Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 ZUSANLI PO
38677 MARTINEZ CHAVER, YAGO Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 AS SPORT PO
37116 FERNANDEZ FERNANDEZ, ANSUR Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 BUDO CASTRELOS PO
30809 CAL FERNANDEZ, ALBERTO Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 BUDO CASTRELOS PO
30816 MADERA RODRIGUEZ, LUCAS Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 BUDO CASTRELOS PO
37243 ESTEVEZ GARCIA, XOAN Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 MAT'S PO
29694 PEREIRA GRAÑA, RAUL MARCIAL Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 SARES TKD CANGAS PO
26427 GONZALEZ DOMINGUEZ, OMAR Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 BUDO CASTRELOS PO
37466 VAZQUEZ FIGUEROA, MARIO Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 BUDO CASTRELOS PO
27467 LIGERO TABOADA, ALEJANDRO Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 MAT'S PO
35290 MOREIRA DE AMORIM, CARLOS MANUEL Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 MAT'S PO
34796 TEIJO POUSADA, HUGO Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 SARES TKD CANGAS PO
36086 BLANCO FALCON, MARIO Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 VITAL SPORT-CAMBADOS PO
31868 RODRIGUEZ FERNANDEZ, ROI Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 VITAL SPORT-CAMBADOS PO
31817 CAMINO LOGROÑO, LOIS Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 MACE SPORT PO
32445 AGUIRRE DUQUE, JOSE DAVID Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 MACE SPORT PO
27335 DOS REIS PADIN, JAIME Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 OLIMPIC PO
35703 MALLO PENA, IAGO Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 SEUNGSPORT PO
27294 GOLOBARDAS JUNCAL, ADRIAN Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 PATIÑO-MOAÑA PO
28622 SILVA SOUTULLO, CHRISTIAN Home INFANTIL IN-A. M-65 F-59 KIDO SPORT PO
36512 PEREZ MACHO, CARLOS Home INFANTIL LIXEIRO AS SPORT PO
30367 COSTAS LOPEZ, JAVIER Home INFANTIL LIXEIRO BUDO CASTRELOS PO
36567 MUMARY PAZ, GAEL Home INFANTIL LIXEIRO KAE SPORT PO
32750 FRAGA OJEDA, NICOLAS Home INFANTIL LIXEIRO KIAP PO
35104 GUTIERREZ ALVAREZ, ALVARO Home INFANTIL LIXEIRO MACE SPORT PO
33602 ABOLLADO BUGALLO, JOSE Home INFANTIL LIXEIRO MACE SPORT PO
35162 MARTINEZ SUAREZ, ADRIAN Home INFANTIL LIXEIRO MACE SPORT PO
32008 NOVO MORUJA, CARLOS Home INFANTIL LIXEIRO MACE SPORT PO
36432 CASTRO TOME, JOEL Home INFANTIL LIXEIRO MAT'S PO
32272 CORDEIRO DEL OJO, RAUL Home INFANTIL LIXEIRO PATIÑO-MOAÑA PO
34770 LONGUEIRA CALO, SAMUEL Home INFANTIL LIXEIRO SARES TKD CANGAS PO
30194 FERNANDEZ FIDALGO, TELMO Home INFANTIL MEDIO AS SPORT PO
32888 PAZOS ALVAREZ, YERAY Home INFANTIL MEDIO AS SPORT PO
33682 PASCUAL LAGO, DANIEL Home INFANTIL MEDIO BUDO CASTRELOS PO
34966 PIÑEIRO SILVA, IVAN Home INFANTIL MEDIO KIDO SPORT PO
38129 FERNANDEZ CRESPO, HUGO Home INFANTIL MINIMOSCA MAT'S PO
34073 FERNANDEZ UCHA, IZAN Home INFANTIL MOSCA BUDO CASTRELOS PO
37909 DAVILA RODRIGUEZ, ADRIAN Home INFANTIL MOSCA KAE SPORT PO
35263 PIÑEIRO JUSTO, JAIRO Home INFANTIL MOSCA MAT'S PO
32279 LOPEZ BLANCO, HUGO Home INFANTIL MOSCA TAO PO
37603 OTERO GONZALEZ, FERNANDO Home INFANTIL PESADO E. D. POIO PO
34126 QUEIJA COMESAÑA, HUGO Home INFANTIL PLUMA BUDO CASTRELOS PO
31960 GIL VAZQUEZ, IAGO Home INFANTIL PLUMA HEBE PO
33678 OTERO SOUSA, JAVIER Home INFANTIL PLUMA KAE SPORT PO
36714 FENTANES LUSQUIÑOS, MAURO Home INFANTIL PLUMA MACE SPORT PO
33656 BARROS HERMIDA, MARIO Home INFANTIL PLUMA MAT'S PO
39713 VEIGA DOMINGUEZ, SERGIO Home INFANTIL PLUMA MAT'S PO
35559 GARCIA REY, ANXO Home INFANTIL PLUMA SARES TKD CANGAS PO
30876 VILAN MANCUELLO, MATIAS Home INFANTIL PLUMA TAEKANART PO
37610 VELOSO VILLAR, ADRIAN Home INFANTIL PLUMA TAO PO
32649 LOZANO OTERO, BORJA Home INFANTIL SEMIMEDIO AS SPORT PO
34384 ALVAREZ LAGO, MARCOS Home INFANTIL SEMIMEDIO BUDO CASTRELOS PO
30560 SANCHEZ SANTOS, HUGO Home INFANTIL SEMIMEDIO HEBE PO
35102 GONZALEZ GARCIA, DIEGO Home INFANTIL SEMIMEDIO MACE SPORT PO
30031 SANTOME MAGALLANES, AARON Home INFANTIL SEMIMEDIO PATIÑO-MOAÑA PO
31409 SANTOS MALVIDO, MANUEL Home INFANTIL SEMIPESADO PATIÑO-MOAÑA PO
34772 BRUN FERNANDEZ, RAUL Home INFANTIL SEMIPESADO SARES TKD CANGAS PO
31157 MIRANDA NUÑEZ, GABRIEL Home INFANTIL SEMIPESADO SARES TKD CANGAS PO
29815 GARCIA PADIN, MARCOS Home INFANTIL SEMIPESADO VITAL SPORT-CAMBADOS PO
33826 MACIEL ALVAREZ, MIGUEL Home INFANTIL SUPERLIXEIRO AS SPORT PO
36569 PEREZ CADENAS, HUGO Home INFANTIL SUPERLIXEIRO KAE SPORT PO
34664 ALEN GONZALEZ, DIEGO Home INFANTIL SUPERLIXEIRO KIAP PO
28580 PAZOS PAVON, ANXO Home INFANTIL SUPERLIXEIRO MACE SPORT PO
31410 VERDE COSTAS, RUBEN Home INFANTIL SUPERLIXEIRO PATIÑO-MOAÑA PO
36241 VARELA RODRIGUEZ, HUGO Home INFANTIL SUPERLIXEIRO PATIÑO-MOAÑA PO
33917 BESADA PEREZ, ANXO Home INFANTIL SUPERLIXEIRO TAO PO
38861 ROMAN SAA, IGNACIO Home INFANTIL SUPERLIXEIRO ZUSANLI PO
41372 RODRIGUEZ ALMENDRAL, NEREA Muller INFANTIL GALO MAT'S PO
39521 VILLANUEVA SOLLA, SABELA Muller INFANTIL GALO OLIMPIC PO
36244 CALVAR SOLLA, ALBA Muller INFANTIL GALO PATIÑO-MOAÑA PO
33304 COSTAS MOLDES, LENA Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 SARES TKD CANGAS PO
31180 GARRIDO AGULLA, SHEYLA Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 SARES TKD CANGAS PO
32523 OLIVEIRA REBOLLIDO, ZAIRA Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 VITAL SPORT-CAMBADOS PO
28347 FERNANDEZ SALGADO, NOA Muller INFANTIL IN-A. M-37 F-33 SARES TKD CANGAS PO
29091 CHAPELA VILAS, ANDREA Muller INFANTIL IN-A. M-41 F-37 PATIÑO-MOAÑA PO
31441 FERNANDEZ CORTIZO, NOA Muller INFANTIL IN-A. M-41 F-37 SARES TKD CANGAS PO
30174 OLIVEIRA FERNANDEZ, DANIELA Muller INFANTIL IN-A. M-41 F-37 SEUNGSPORT PO
30749 PAZOS PAVON, IRIA Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 MAT'S PO
27322 FERNANDEZ CANOSA, SARA Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 OLIMPIC PO
25923 GUTIERREZ VIDAL, IARA Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 OLIMPIC PO
32654 PAREDES COLLAZO, GALA Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 SEUNGSPORT PO
32277 PEREZ VILLAR, MIRIAM Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 TAO PO
28100 BOUZAS FERNANDEZ, TANIA Muller INFANTIL IN-A. M-49 F-44 KAE SPORT PO
37141 IMPARATO POMARES, ALESSANDRA Muller INFANTIL IN-A. M-49 F-44 MACE SPORT PO
28824 VARELA PALMAS, IRIA Muller INFANTIL IN-A. M-49 F-44 PATIÑO-MOAÑA PO
31183 PAZ CHAPELA, ADRIANA Muller INFANTIL IN-A. M-49 F-44 SARES TKD CANGAS PO
30305 RODRIGUEZ IGLESIAS, IRIA Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 HEBE PO
27293 PENA RIOS, SARA Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 PATIÑO-MOAÑA PO
28834 SEIJO MARTIN, IRIA Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 PATIÑO-MOAÑA PO
31193 CHAPELA GUIMERANS, VALERIA Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 SARES TKD CANGAS PO
29041 LIGERO TABOADA, ALBA Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 MAT'S PO
37704 YE YE, LEYI Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 PATIÑO-MOAÑA PO
34026 GAVELA OTERO, SARA Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 SARES TKD CANGAS PO
28651 GONZALEZ VAQUEIRO, LAURA Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 TAO PO
35919 SANCHEZ MARTINEZ, ANTIA Muller INFANTIL IN-A. M-61 F-55 KIDO SPORT PO
35065 RIQUELME ROLON, ALANIS VICTORIA Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 AS SPORT PO
35977 RUA NOVAS, UXIA Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 HEBE PO
30794 SUAREZ LOPEZ, NEREA XIAO Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 OLIMPIC PO
31184 LEMOS GONZALEZ, ANTIA Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 SARES TKD CANGAS PO
39813 COUTO ISORNA, LUCIA Muller INFANTIL LIXEIRO OLIMPIC PO
32605 JARES COSTAS, CLAUDIA Muller INFANTIL LIXEIRO PATIÑO-MOAÑA PO
33123 ALONSO COMESAÑA, DAFNE Muller INFANTIL LIXEIRO TAO PO
33189 JUSTO FORTES, CANDELA Muller INFANTIL MEDIO MAT'S PO
35186 BERNARDEZ GARCES, LUA Muller INFANTIL MEDIO MAT'S PO
35525 FRANCISCO TEIJEIRA, DULCE NAIARA Muller INFANTIL MINIMOSCA TAO PO
37637 GARCIA COELLO, AINHOA Muller INFANTIL PLUMA AS SPORT PO
39520 ANGUEIRA VARELA, NURIA Muller INFANTIL PLUMA OLIMPIC PO
30195 ALVAREZ RODRIGUEZ, MARTA MARIA Muller INFANTIL SEMIMEDIO AS SPORT PO
31818 CANABAL BLANCO, NEREA Muller INFANTIL SEMIMEDIO MACE SPORT PO
36397 GONZALEZ RIVEIRO, INES Muller INFANTIL SEMIMEDIO MACE SPORT PO
40428 GIL FERREIRA, SARA Muller INFANTIL SEMIMEDIO MAT'S PO
36735 IGLESIAS DOMINGUEZ, SAIOA Muller INFANTIL SEMIMEDIO MAT'S PO
30325 GUTIERREZ VIDAL, AROA Muller INFANTIL SEMIMEDIO OLIMPIC PO
36156 GREGORIO LANDIN, LUCIA Muller INFANTIL SEMIMEDIO TAEKANART PO
33073 DOZO LOZANO, ALBA Muller INFANTIL SEMIMEDIO TAEKANART PO
33195 GONZALEZ DURAN, ANA Muller INFANTIL SEMIPESADO AS SPORT PO
35846 SANCLEMENTE POUSA, CARLA Muller INFANTIL SEMIPESADO PATIÑO-MOAÑA PO
33348 FERNANDEZ MOREIRA, SALETA Muller INFANTIL SEMIPESADO SARES TKD CANGAS PO
33197 DELGADO ANDRADE, ADRIANA Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO AS SPORT PO
34605 GARCIA SANTABARBARA, EVA Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO MAT'S PO
31820 JANEIRO OGANDO, MARTINA Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO MAT'S PO
35206 CASADO MIRANDA, UXIA Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO MAT'S PO
36447 REBON FEDOROVA, EKATERINA Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO OLIMPIC PO
30030 LOPEZ PEQUEÑO, TANIA Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO PATIÑO-MOAÑA PO
35719 LUIS RODRIGUEZ, ELENA Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO TAEKANART PO
33927 ROMAN BALO, ANDREA Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO TAO PO

 

INSCRICIÓN DE EXHIBICIÓN: 

28526 FERREIRO DOMINGUEZ, MARIA Indiferente EXHIBICION CADETE A COUTO
28524 GARCIA RODRIGUEZ, AINOHA Indiferente EXHIBICION CADETE A COUTO
29988 FEIJOO GOMEZ, JULIAN Indiferente EXHIBICION CADETE A COUTO
32602 MARTINEZ FERNANDEZ, FATIMA Indiferente EXHIBICION CADETE A COUTO
37195 IGLESIAS DOVAL, JULIO Indiferente EXHIBICION CADETE A COUTO
29779 RAMOS LLOVES, MANUEL Indiferente EXHIBICION CADETE A COUTO
34847 PADRON RODRIGUEZ, CARLA Indiferente EXHIBICION CADETE A COUTO
34842 GULIN RODRIGUES, YARA Indiferente EXHIBICION CADETE A COUTO
29978 BUJAN LOPEZ, DENIS Indiferente EXHIBICION CADETE A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
41150 PARDO DEL RIEGO, ANTONIO Indiferente EXHIBICION CADETE A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
29972 CASTRO REY, UXIA Indiferente EXHIBICION CADETE A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
37038 CASTAÑEDA FERNANDEZ, SILVIA LUCIA Indiferente EXHIBICION CADETE A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
35112 PIÑEIRO LAGE, PAULA Indiferente EXHIBICION CADETE A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
33219 VILLAR VARELA, MARIA Indiferente EXHIBICION CADETE A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
25486 FERNANDEZ SOMOZA, UNAI Indiferente EXHIBICION CADETE A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
33579 GARCIA HERNANDEZ, NURIA Indiferente EXHIBICION CADETE A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
39678 SOMOZA GARCIA LOSA, LARA Indiferente EXHIBICION CADETE A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
29977 BUJAN LOPEZ, IAGO Indiferente EXHIBICION CADETE A Reserva
27101 RODRIGUEZ BOUTUREIRA, ANDRES Indiferente EXHIBICION CADETE A HAN´S HORANG I
36400 CARRO AGUIÑO, ADRIANA Indiferente EXHIBICION CADETE A HAN´S HORANG I
39517 DANS CASTRO, OMAR Indiferente EXHIBICION CADETE A HAN´S HORANG I
32975 GARCIA ZAS, FRANCISCO JOSE Indiferente EXHIBICION CADETE A HAN´S HORANG I
41264 OTERO HERRERA, ISABEL Indiferente EXHIBICION CADETE A HAN´S HORANG I
35695 RIZO SAVELKOULS, IVONNE Indiferente EXHIBICION CADETE A HAN´S HORANG I
33067 SESAR VILA, MARCOS Indiferente EXHIBICION CADETE A HAN´S HORANG I
42455 DIAZ AMOR, CLARA Indiferente EXHIBICION CADETE A HAN´S HORANG I
25442 DI-MARTINO FERMIN, BARBARA Indiferente EXHIBICION CADETE A HEBE
23555 PAZ ROMERO, MANUEL ALEJANDRO Indiferente EXHIBICION CADETE A HEBE
26770 SANTOME PONTIS, GABRIELE Indiferente EXHIBICION CADETE A HEBE
26148 PORTELA DIEGUEZ, ALVARO Indiferente EXHIBICION CADETE A HEBE
28679 SANCHEZ SANTOS, IVAN Indiferente EXHIBICION CADETE A HEBE
30305 RODRIGUEZ IGLESIAS, IRIA Indiferente EXHIBICION CADETE A HEBE
35977 RUA NOVAS, UXIA Indiferente EXHIBICION CADETE A HEBE
31366 COSTA LEMAT, XIAN Indiferente EXHIBICION CADETE A HEBE
31365 DEL OJO CARRO, MICHELLE Indiferente EXHIBICION CADETE A HEBE
34447 ALVAREZ TRIGAS, CARLA Indiferente EXHIBICION CADETE A KIAP
35712 ANTOLIN CARRACEDO, ADRIAN Indiferente EXHIBICION CADETE A KIAP
30263 FERNANDEZ MUCHOVA, MARCELA Indiferente EXHIBICION CADETE A KIAP
25894 FERNANDEZ-HERRERIN RODRIGUEZ, TOMAS Indiferente EXHIBICION CADETE A KIAP
27615 FRAGA OJEDA, IAGO Indiferente EXHIBICION CADETE A KIAP
27895 GONZALEZ PEREZ, CARLOS Indiferente EXHIBICION CADETE A KIAP
25973 IGLESIAS PEREZ DE LAMA, ANA TERESA Indiferente EXHIBICION CADETE A KIAP
32749 MONTENEGRO DE MARCOS, HELENA Indiferente EXHIBICION CADETE A KIAP
30259 SANCHEZ PINZON, DIEGO Indiferente EXHIBICION CADETE A KIAP
38481 YELO PALOMERA, LUCAS Indiferente EXHIBICION CADETE A Reserva
35687 BOUZA GONZALEZ, LARA Indiferente EXHIBICION CADETE A KWON
24889 CORTES ENRIQUEZ, ANDREA Indiferente EXHIBICION CADETE A KWON
25229 COUCEIRO GARCIA, MARIO Indiferente EXHIBICION CADETE A KWON
26591 MAHIA VAZQUEZ, LUCAS Indiferente EXHIBICION CADETE A KWON
30622 MAHIA VAZQUEZ, TOMAS Indiferente EXHIBICION CADETE A KWON
41051 MICHAELSEN GOMEZ, MIRIAM Indiferente EXHIBICION CADETE A KWON
32304 PEREZ PICADO, IRATI Indiferente EXHIBICION CADETE A KWON
25225 PREGO PENA, IZAN Indiferente EXHIBICION CADETE A KWON
38871 PENA MEDIN, ANTON Indiferente EXHIBICION CADETE A KWON
32498 GONZALEZ PONTEVEDRA, ANDREA Indiferente EXHIBICION CADETE A MACE SPORT
28578 NUÑEZ CARRO, DENISE Indiferente EXHIBICION CADETE A MACE SPORT
29998 PITA ROS, ANA ISABEL Indiferente EXHIBICION CADETE A MACE SPORT
28314 VAN-DINTER BELOSO, ARACELI Indiferente EXHIBICION CADETE A MACE SPORT
30182 ALFONSIN AMBROA, CIBRAN Indiferente EXHIBICION CADETE A MACE SPORT
30186 VENTOSO BLANCO, DIEGO Indiferente EXHIBICION CADETE A MACE SPORT
34065 SANMARTIN RUIBAL, GUANG LI Indiferente EXHIBICION CADETE A MACE SPORT
27190 RODRIGUEZ GONZALEZ, DIEGO Indiferente EXHIBICION CADETE A MACE SPORT
29886 RODRIGUEZ RAMIREZ, XABIER Indiferente EXHIBICION CADETE A MACE SPORT
34422 TAJES ABOAL, YAGO Indiferente EXHIBICION CADETE A Reserva
26723 VILA FERNANDEZ, YOLANDA Indiferente EXHIBICION CADETE A MAIS DXT-TRABAZOS
26694 BLANCO GONZALEZ, UXIA Indiferente EXHIBICION CADETE A MAIS DXT-TRABAZOS
35807 GAMALLO GONZALEZ, CANDELA Indiferente EXHIBICION CADETE A MAIS DXT-TRABAZOS
29858 ALVAREZ ABEIJON, MARTIN Indiferente EXHIBICION CADETE A MAIS DXT-TRABAZOS
31140 GONZALEZ VALENTIN, ANGEL Indiferente EXHIBICION CADETE A MAIS DXT-TRABAZOS
28027 SEOANE MARTINEZ, PABLO Indiferente EXHIBICION CADETE A MAIS DXT-TRABAZOS
35806 PROVECHO DOVAL, JORGE Indiferente EXHIBICION CADETE A MAIS DXT-TRABAZOS
31402 VARELA TORRES, SUSAN NICOLE Indiferente EXHIBICION CADETE A MAIS DXT-TRABAZOS
36380 ADAN GARCIA, MARTA Indiferente EXHIBICION CADETE A MUGA DOJANG
40571 ALONSO BECEIRO, MARA Indiferente EXHIBICION CADETE A MUGA DOJANG
38790 DIAZ RODRIGUEZ, XOEL Indiferente EXHIBICION CADETE A MUGA DOJANG
36485 MISA BECEIRO, ANDREA Indiferente EXHIBICION CADETE A MUGA DOJANG
36387 MUIÑOS SOLER, MANUEL Indiferente EXHIBICION CADETE A MUGA DOJANG
36226 NUÑEZ BORRAGEIROS, ANDREA Indiferente EXHIBICION CADETE A MUGA DOJANG
36227 NUÑEZ BORRAGEIROS, SHEILA Indiferente EXHIBICION CADETE A MUGA DOJANG
36229 PAZOS COMESAÑA, XOEL Indiferente EXHIBICION CADETE A MUGA DOJANG
37768 SANTOS MOURIÑO, SOFIA Indiferente EXHIBICION CADETE A MUGA DOJANG
38793 ADAN PEREIRA, SANTIAGO Indiferente EXHIBICION CADETE A Reserva
34046 MONTEMUIÑO MARTINEZ, IRENE Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT RIBEIRA
34047 MONTEMUIÑO MARTINEZ, LUCIA Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT RIBEIRA
25795 ABELLEIRA MALLO, MATEO Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT RIBEIRA
32065 TOMAS GONZALEZ, LOIS Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT RIBEIRA
25819 BRION CAMEAN, UNAI Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT RIBEIRA
27214 PARAMO COBAS, ALEJANDRO Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT RIBEIRA
25817 MARTINEZ SOBRIDO, BRAIS Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT RIBEIRA
37887 FRANCO MARTINEZ, BORJA DOMINGO Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT RIBEIRA
33136 ABUIN SANCHEZ, IREA Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT SADA
28848 GALDO MAIRA, RUBEN Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT SADA
38017 BARRAL DIZ, SERKALEM Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT SADA
28776 SCHULLENBERG CASTRO, MANUEL Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT SADA
36076 VILLCA RODRIGUEZ, CARLA ANDREA Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT SADA
36487 VELO DIAZ, ZAIDA Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT SADA
30776 CELADA MARTINEZ, TALIA YU Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT SADA
36073 SALINAS GONZALEZ, NOA Indiferente EXHIBICION CADETE A NATURAL SPORT SADA
27145 BARREIRO LOPEZ, ENMA Indiferente EXHIBICION CADETE A OLIMPIC
27335 DOS REIS PADIN, JAIME Indiferente EXHIBICION CADETE A OLIMPIC
25925 FERNANDEZ CANOSA, MAR Indiferente EXHIBICION CADETE A OLIMPIC
27322 FERNANDEZ CANOSA, SARA Indiferente EXHIBICION CADETE A OLIMPIC
25923 GUTIERREZ VIDAL, IARA Indiferente EXHIBICION CADETE A OLIMPIC
27331 MERA BARCALA, MARCOS Indiferente EXHIBICION CADETE A OLIMPIC
29346 PINTOS REY, CRISTINA Indiferente EXHIBICION CADETE A OLIMPIC
30794 SUAREZ LOPEZ, NEREA XIAO Indiferente EXHIBICION CADETE A OLIMPIC
34226 LOPEZ ARAGUNDE, RODRIGO Indiferente EXHIBICION CADETE A OLIMPIC
26768 CAO GALLEGO, MARIO Indiferente EXHIBICION CADETE A PATIÑO-MOAÑA
27294 GOLOBARDAS JUNCAL, ADRIAN Indiferente EXHIBICION CADETE A PATIÑO-MOAÑA
27293 PENA RIOS, SARA Indiferente EXHIBICION CADETE A PATIÑO-MOAÑA
28832 GRAÑA MATEO, PAULA Indiferente EXHIBICION CADETE A PATIÑO-MOAÑA
37704 YE YE, LEYI Indiferente EXHIBICION CADETE A PATIÑO-MOAÑA
30468 JARES COSTAS, PEDRO Indiferente EXHIBICION CADETE A PATIÑO-MOAÑA
30027 IGLESIAS LEMA, MANOEL Indiferente EXHIBICION CADETE A PATIÑO-MOAÑA
33846 PAREDES RIOS, NOELIA Indiferente EXHIBICION CADETE A PATIÑO-MOAÑA
28834 SEIJO MARTIN, IRIA Indiferente EXHIBICION CADETE A PATIÑO-MOAÑA
25281 MARIÑO IGLESIAS, KEVIN Indiferente EXHIBICION CADETE A SARES TKD CANGAS
26791 DACOSTA MAGDALENO, DARIO Indiferente EXHIBICION CADETE A SARES TKD CANGAS
28235 DOCAMPO PASTORIZA, RAQUEL Indiferente EXHIBICION CADETE A SARES TKD CANGAS
30310 PAZO RIAL, IVAN Indiferente EXHIBICION CADETE A SARES TKD CANGAS
31183 PAZ CHAPELA, ADRIANA Indiferente EXHIBICION CADETE A SARES TKD CANGAS
34796 TEIJO POUSADA, HUGO Indiferente EXHIBICION CADETE A SARES TKD CANGAS
28347 FERNANDEZ SALGADO, NOA Indiferente EXHIBICION CADETE A SARES TKD CANGAS
29694 PEREIRA GRAÑA, RAUL MARCIAL Indiferente EXHIBICION CADETE A SARES TKD CANGAS
34026 GAVELA OTERO, SARA Indiferente EXHIBICION CADETE A SARES TKD CANGAS
31193 CHAPELA GUIMERANS, VALERIA Indiferente EXHIBICION CADETE A Reserva
31934 BOQUETE SEOANE, PABLO Indiferente EXHIBICION CADETE A TAO
26139 GUTIERREZ ALVAREZ, MACARENA Indiferente EXHIBICION CADETE A TAO
27630 MARTINEZ PEREZ, PEPE Indiferente EXHIBICION CADETE A TAO
32760 PEREZ MONTOTO, DANIEL Indiferente EXHIBICION CADETE A TAO
28653 MOSCOSO BECEIRO, ANDREA Indiferente EXHIBICION CADETE A TAO
29362 MOSCOSO BECEIRO, SERGIO Indiferente EXHIBICION CADETE A TAO
26188 SANMARCO CONSTENLA, UXIA Indiferente EXHIBICION CADETE A TAO
31937 PETEIRO BALADO, MARIA JESUS Indiferente EXHIBICION CADETE A TAO
27483 MONTENEGRO VARELA, JOEL Indiferente EXHIBICION CADETE A TAO
25991 CHAN TRASANDE, NOA Indiferente EXHIBICION CADETE A YIDAM-CEIP BALAIDOS
34035 CORTON FERNANDEZ, ROI Indiferente EXHIBICION CADETE A YIDAM-CEIP BALAIDOS
30539 CID ESTEVEZ, MARA Indiferente EXHIBICION CADETE A YIDAM-CEIP BALAIDOS
33008 COSTAS FERNANDEZ, LUCIA Indiferente EXHIBICION CADETE A YIDAM-CEIP BALAIDOS
30627 FERNANDEZ PINTOS, DAVID Indiferente EXHIBICION CADETE A YIDAM-CEIP BALAIDOS
34123 FERNANDEZ PINTOS, SANDRA Indiferente EXHIBICION CADETE A YIDAM-CEIP BALAIDOS
34038 LAGE COMESAÑA, GABRIELA Indiferente EXHIBICION CADETE A YIDAM-CEIP BALAIDOS
30630 SANTOS FERNANDEZ, MIGUEL Indiferente EXHIBICION CADETE A YIDAM-CEIP BALAIDOS
29113 CARAMES TORRES, DAVID Indiferente EXHIBICION CADETE A YIDAM-CEIP BALAIDOS
38975 PEREZ QUINTEIRO, NOA Indiferente EXHIBICION CADETE B COUTO
38974 PEREZ QUINTEIRO, CARLA Indiferente EXHIBICION CADETE B COUTO
34848 PADRON RODRIGUEZ, MARTIN Indiferente EXHIBICION CADETE B COUTO
34847 PADRON RODRIGUEZ, CARLA Indiferente EXHIBICION CADETE B COUTO
39325 GALVEZ BARBOSA, SAUL Indiferente EXHIBICION CADETE B COUTO
35910 GONZALEZ VASALLO, NAIM Indiferente EXHIBICION CADETE B COUTO
40300 FERNANDEZ FERNANDEZ, JOSE MANUEL Indiferente EXHIBICION CADETE B COUTO
34842 GULIN RODRIGUES, YARA Indiferente EXHIBICION CADETE B COUTO
29779 RAMOS LLOVES, MANUEL Indiferente EXHIBICION CADETE B COUTO
42287 OTERO ARIAS, IRIA Indiferente EXHIBICION CADETE B Reserva
28971 BOVEDA CRESPO, AARON Indiferente EXHIBICION CADETE B KIAP
30486 BRAO VAZQUEZ, AINARA Indiferente EXHIBICION CADETE B KIAP
25869 GONZALEZ FERNANDEZ, IRENE Indiferente EXHIBICION CADETE B KIAP
24959 REGOJO BARROS, MARIA Indiferente EXHIBICION CADETE B KIAP
35596 TRONCOSO CORDEIRO, CARMEN Indiferente EXHIBICION CADETE B KIAP
40389 TORNERO HERMELO, CARLOTA Indiferente EXHIBICION CADETE B KIAP
40266 REY ALVAREZ, ALEXIA Indiferente EXHIBICION CADETE B KIAP
30784 DIEGUEZ RUA, ALVARO Indiferente EXHIBICION CADETE B KIAP
34901 MARTINEZ ZAMORA, LUCAS Indiferente EXHIBICION CADETE B KIAP
32750 FRAGA OJEDA, NICOLAS Indiferente EXHIBICION CADETE B Reserva
31139 FORNOS FERNANDEZ, ABEL Indiferente EXHIBICION CADETE B MAIS DXT-TRABAZOS
35202 SPRUNKEN, PABLO Indiferente EXHIBICION CADETE B MAIS DXT-TRABAZOS
37958 PENEDO GONZALEZ, YERAY Indiferente EXHIBICION CADETE B MAIS DXT-TRABAZOS
32567 CARBALLO PEREZ, CRUZ Indiferente EXHIBICION CADETE B MAIS DXT-TRABAZOS
31142 LOZANO GONZALEZ, MARIA Indiferente EXHIBICION CADETE B MAIS DXT-TRABAZOS
37966 FONTAN HERMIDA CACHALVITE, SARA Indiferente EXHIBICION CADETE B MAIS DXT-TRABAZOS
39149 BARREIROS RODRIGUEZ, MESIAS Indiferente EXHIBICION CADETE B MAIS DXT-TRABAZOS
41762 BARREIROS RODRIGUEZ, AROA Indiferente EXHIBICION CADETE B MAIS DXT-TRABAZOS
34402 MAROÑAS NUÑEZ, MARTINA Indiferente EXHIBICION CADETE B NATURAL SPORT RIBEIRA
30829 ABEIJON PRIEGUE, ADRIAN Indiferente EXHIBICION CADETE B NATURAL SPORT RIBEIRA
30831 VILLAVERDE VARELA, NATALIA Indiferente EXHIBICION CADETE B NATURAL SPORT RIBEIRA
30906 REMUIÑAN LAMAS, IGNACIO Indiferente EXHIBICION CADETE B NATURAL SPORT RIBEIRA
34396 ROO FERRER, VANESA Indiferente EXHIBICION CADETE B NATURAL SPORT RIBEIRA
35858 QUEIRUGA DIEZ, ANTIA Indiferente EXHIBICION CADETE B NATURAL SPORT RIBEIRA
34399 SUAREZ BAÑA, MARISOL Indiferente EXHIBICION CADETE B NATURAL SPORT RIBEIRA
38733 BATISTA EMBOIRIK, EDGAR Indiferente EXHIBICION CADETE B NATURAL SPORT RIBEIRA
32488 VARELA LEMA, AVRIL Indiferente EXHIBICION CADETE B NATURAL SPORT RIBEIRA
28654 BERMUDEZ GONZALEZ, AIMAR Indiferente EXHIBICION CADETE B TAO
24936 MEILAN IRAGO, SAMUEL Indiferente EXHIBICION CADETE B TAO
30133 VAZQUEZ HERMIDA, GABRIEL Indiferente EXHIBICION CADETE B TAO
28642 VILAS MIRANDA, LUIS Indiferente EXHIBICION CADETE B TAO
28648 FORNEIRO GONZALEZ, ADRIAN Indiferente EXHIBICION CADETE B TAO
32277 PEREZ VILLAR, MIRIAM Indiferente EXHIBICION CADETE B TAO
30132 GONZALEZ GARCIA, LAURA Indiferente EXHIBICION CADETE B TAO
32621 RODRIGUEZ PEREZ, LUCIA Indiferente EXHIBICION CADETE B TAO
36016 RODRIGUEZ AMEIJEIRAS, LAURA Indiferente EXHIBICION CADETE B TAO
36276 SANTIAGO CASTRO, AINHOA Indiferente EXHIBICION CADETE C NATURAL SPORT RIBEIRA
33996 SANLES BRETAL, OLALLA Indiferente EXHIBICION CADETE C NATURAL SPORT RIBEIRA
32072 GARCIA QUEIRUGA, IRIA Indiferente EXHIBICION CADETE C NATURAL SPORT RIBEIRA
35785 DEAN REQUEJO, KEVIN Indiferente EXHIBICION CADETE C NATURAL SPORT RIBEIRA
32062 QUEIRUGA GONZALEZ, YOEL Indiferente EXHIBICION CADETE C NATURAL SPORT RIBEIRA
30070 SANTAMARIA BRION, LAURA Indiferente EXHIBICION CADETE C NATURAL SPORT RIBEIRA
28733 TORRADO TOME, JAVIER Indiferente EXHIBICION CADETE C NATURAL SPORT RIBEIRA
28732 CERNADAS AGEITOS, NURIA Indiferente EXHIBICION CADETE C NATURAL SPORT RIBEIRA
32074 PARADA GARCIA, YAIZA Indiferente EXHIBICION CADETE C NATURAL SPORT RIBEIRA
27480 CALVO FERNANDEZ, PAULA Indiferente EXHIBICION CADETE C TAO
32993 DE LAS LLANDERAS FORNOS, LAURA Indiferente EXHIBICION CADETE C TAO
36056 VAGHETTI DAMBROSIO, JULIA Indiferente EXHIBICION CADETE C TAO
36220 GARCIA GAGO, LAURA Indiferente EXHIBICION CADETE C TAO
30451 VAGHETTI D AMBROSIO, ALEJO Indiferente EXHIBICION CADETE C TAO
31345 PEREIRA GONZALEZ, URIEL Indiferente EXHIBICION CADETE C TAO
31337 PEREIRA GONZALEZ, ADONAIS Indiferente EXHIBICION CADETE C TAO
30116 BAQUEIRO PENELAS, HUGO Indiferente EXHIBICION CADETE C TAO
27478 PEREZ VILLAR, RAQUEL Indiferente EXHIBICION CADETE C TAO
36219 FERNANDEZ DIZ, CELIA Indiferente EXHIBICION CADETE C Reserva
33453 SANCHEZ RODRIGUEZ, BRAIS Indiferente EXHIBICION INFANTIL A COUTO
34843 RODRIGUEZ FERNANDEZ, ANTIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A COUTO
36621 GUTIERREZ PEREIRO, ADRIAN Indiferente EXHIBICION INFANTIL A COUTO
37863 MAYA TAVARES, HUGO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A COUTO
35908 FERREIRO DOMINGUEZ, ANA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A COUTO
35907 FEIJOO GOMEZ, ALEJANDRO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A COUTO
36902 FERNANDEZ CAMPELO, ISMAEL Indiferente EXHIBICION INFANTIL A COUTO
38781 VAZQUEZ ALONSO, AINARA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A COUTO
42288 OTERO ARIAS, IAGO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A COUTO
34844 RODRIGUEZ PROL, EDURNE Indiferente EXHIBICION INFANTIL A Reserva
39901 INCOGNITO SALVADOR, ANDREA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
38460 RODRIGUEZ PARDO, CARMEN Indiferente EXHIBICION INFANTIL A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
38203 GOMEZ IBASETA, JULIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
35145 MESIAS LOPEZ, MIREIA LUCIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
35142 ROSADO TORDERA, PABLO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
38457 PRADA IGLESIAS, MENCIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
35119 CHAO NEIRA, PAULA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
37558 FERNANDEZ VAZQUEZ, MATEO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
36729 VIDAL SANCHEZ, MARIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A E. LUCENSE DE TAEKWONDO
31947 SHIN VEIGA, ANA LLIN Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HAN´S HORANG I
35683 SHIN VEIGA, JESSY SUN Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HAN´S HORANG I
35690 FERNANDEZ PASCUAL, DIEGO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HAN´S HORANG I
39864 ZAPPAROV, VLADIMIR Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HAN´S HORANG I
33066 SESAR VILA, CARLA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HAN´S HORANG I
39682 MAROÑO SOUTO, SOFIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HAN´S HORANG I
39680 CRESPO VALIÑO, SAMUEL Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HAN´S HORANG I
38021 MOSQUERA ABEAL, CARMEN TATIANA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HAN´S HORANG I
40177 PENA PEREZ, IVAN Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HAN´S HORANG I
30560 SANCHEZ SANTOS, HUGO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HEBE
30802 PAZ ROMERO, ANGELA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HEBE
37255 SANTOS PAZ, ELENA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HEBE
32037 RODRIGUEZ IGLESIAS, NURIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HEBE
41214 DEL RIO GALLEGO, NOA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HEBE
34231 CIOBANU, TUDOR Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HEBE
31959 HERMELO RODRIGUEZ, ADA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HEBE
31960 GIL VAZQUEZ, IAGO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HEBE
35555 SABIN RENDO, ANTON Indiferente EXHIBICION INFANTIL A HEBE
28580 PAZOS PAVON, ANXO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MACE SPORT
33602 ABOLLADO BUGALLO, JOSE Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MACE SPORT
32008 NOVO MORUJA, CARLOS Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MACE SPORT
35162 MARTINEZ SUAREZ, ADRIAN Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MACE SPORT
33949 MILLAN SOLLA, ESTELA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MACE SPORT
36714 FENTANES LUSQUIÑOS, MAURO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MACE SPORT
31832 VENTOSO BLANCO, CARMEN Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MACE SPORT
31818 CANABAL BLANCO, NEREA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MACE SPORT
35131 RODRIGUEZ ALDAO, MATEO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MACE SPORT
31918 PAZ TOURIÑO, SABELA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A Reserva
35810 PROVECHO DOVAL, CARLOS Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MAIS DXT-TRABAZOS
37718 FORNOS FERNANDEZ, HUGO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MAIS DXT-TRABAZOS
39160 OUTOMURO MARTINEZ, MARTIN Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MAIS DXT-TRABAZOS
34718 SOTO PEREIRA, YAIZA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MAIS DXT-TRABAZOS
40648 LOSADA LAMA, MARTA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MAIS DXT-TRABAZOS
40988 RODRIGUEZ FIGUEIRAS, PAULA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MAIS DXT-TRABAZOS
36374 VAZQUEZ FERNANDEZ, DAVID Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MAIS DXT-TRABAZOS
41763 BOADO GARRIDO, EVA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MAIS DXT-TRABAZOS
36375 VAZQUEZ FERNANDEZ, ALVARO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A MAIS DXT-TRABAZOS
40979 GONZALEZ VALENTIN, SARA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A Reserva
37888 FRANCO MARTINEZ, TOMASA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT RIBEIRA
32011 RAMOS OUJO, FRANCISCO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT RIBEIRA
38446 CAVALLARO VILA, VALERIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT RIBEIRA
35756 SANTOS RUIZ, MANUEL Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT RIBEIRA
34055 PAZ ALBORES, MANUEL Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT RIBEIRA
33998 VIDAL GARCIA, CLAUDIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT RIBEIRA
29784 BARREIRO BESADA, PAULA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT RIBEIRA
28710 ABELLEIRA MALLO, AROA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT RIBEIRA
33135 ABUIN SANCHEZ, INES Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT SADA
38018 BARRAL DIZ, GETACHEW Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT SADA
30774 FERNANDEZ GARCIA, ELISA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT SADA
40134 CORDOBA OSSA, CAROLYNE MISHELL Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT SADA
39655 DIAZ BRANDON, CARLA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT SADA
40117 PERNAS MARTINEZ, IRENE Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT SADA
39654 RODRIGUEZ VARONA, AINHOA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT SADA
36782 VELO DIAZ, YAIZA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT SADA
39229 DIEDRICH CARRIL, DIANA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A NATURAL SPORT SADA
30789 CUEVAS RODRIGUEZ, ARIADNA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A OLIMPIC
36049 FERNANDEZ MILLAN, SARA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A OLIMPIC
31925 IGLESIAS BOVEDA, ALBA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A OLIMPIC
34748 RODRIGUEZ MARIA, ANTIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A OLIMPIC
31851 LAGO COUTO, ALBA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A OLIMPIC
31850 OLIVEIRA GARCIA, NICOLAS Indiferente EXHIBICION INFANTIL A OLIMPIC
31843 SERANTES NUÑEZ, PAOLA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A OLIMPIC
30325 GUTIERREZ VIDAL, AROA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A OLIMPIC
38012 GONZALEZ TOURIÑO, ALEJANDRO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A OLIMPIC
31410 VERDE COSTAS, RUBEN Indiferente EXHIBICION INFANTIL A PATIÑO-MOAÑA
33229 GONZALEZ COSTA, CLAUDIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A PATIÑO-MOAÑA
30030 LOPEZ PEQUEÑO, TANIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A PATIÑO-MOAÑA
32605 JARES COSTAS, CLAUDIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A PATIÑO-MOAÑA
30031 SANTOME MAGALLANES, AARON Indiferente EXHIBICION INFANTIL A PATIÑO-MOAÑA
37478 CORDEIRO MOREIRA, RAUL Indiferente EXHIBICION INFANTIL A PATIÑO-MOAÑA
35846 SANCLEMENTE POUSA, CARLA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A PATIÑO-MOAÑA
33837 SOLLA LORENZO, TANIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A PATIÑO-MOAÑA
33834 PEREZ RODRIGUEZ, ALEJANDRO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A PATIÑO-MOAÑA
31442 FERNANDEZ GARCIA, UXIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A SARES TKD CANGAS
32250 RIAL GOMEZ, BRAIS Indiferente EXHIBICION INFANTIL A SARES TKD CANGAS
34773 RIAL RIOS, LUCIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A SARES TKD CANGAS
33963 GUARDADO BONET, SHEYLA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A SARES TKD CANGAS
33342 GONZALEZ GARCIA, AINHOA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A SARES TKD CANGAS
34786 PEREZ LAHSEN, NAIMA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A SARES TKD CANGAS
33293 TORRES HERNANDEZ, SAMUEL Indiferente EXHIBICION INFANTIL A SARES TKD CANGAS
31157 MIRANDA NUÑEZ, GABRIEL Indiferente EXHIBICION INFANTIL A SARES TKD CANGAS
33348 FERNANDEZ MOREIRA, SALETA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A SARES TKD CANGAS
33315 BAQUEIRO DIAZ, SAUL Indiferente EXHIBICION INFANTIL A Reserva
38715 MORALES ALONSO, EVA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A TAO
37583 MORALES ALONSO, LUCIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A TAO
37610 VELOSO VILLAR, ADRIAN Indiferente EXHIBICION INFANTIL A TAO
37611 VELOSO VILLAR, GABRIEL Indiferente EXHIBICION INFANTIL A TAO
37430 LOSADA CAMESELLE, LUCIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A TAO
35525 FRANCISCO TEIJEIRA, DULCE NAIARA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A TAO
33333 GARCIA GUIMERANS, ANDREA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A TAO
32279 LOPEZ BLANCO, HUGO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A TAO
37569 RODRIGUEZ PEREIRA, CARLA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A TAO
37584 FERNANDEZ OTERO, TANIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A Reserva
41749 ALVAREZ BRAVO, GALA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A YIDAM-CEIP BALAIDOS
38566 BLANCO GANDARA, MAGALI Indiferente EXHIBICION INFANTIL A YIDAM-CEIP BALAIDOS
34418 CASTRO SOLIÑO, NOA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A YIDAM-CEIP BALAIDOS
39688 GARCIA BRAVO, NOA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A YIDAM-CEIP BALAIDOS
41671 FERREIRUA GIL, ANA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A YIDAM-CEIP BALAIDOS
39992 GONZALEZ PEREZ, XULIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A YIDAM-CEIP BALAIDOS
40185 OTERO VAQUERO, TANIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL A YIDAM-CEIP BALAIDOS
34417 VARGAS TORREZ, SAMIR MAHROOF Indiferente EXHIBICION INFANTIL A YIDAM-CEIP BALAIDOS
36391 MOREIRA RICON, ANXO Indiferente EXHIBICION INFANTIL A YIDAM-CEIP BALAIDOS
39189 GONZALEZ LASTRA, DIEGO Indiferente EXHIBICION INFANTIL B HEBE
39395 SANDE JIMENEZ, JORGE Indiferente EXHIBICION INFANTIL B HEBE
42312 RIOS PEREIRA, DIEGO Indiferente EXHIBICION INFANTIL B HEBE
39188 ALONSO GARCIA, CARLA REYES Indiferente EXHIBICION INFANTIL B HEBE
39190 FREIRE CASTRO, TIAGO Indiferente EXHIBICION INFANTIL B HEBE
42448 SANCHEZ ASTOR, EDUARDO Indiferente EXHIBICION INFANTIL B HEBE
30574 ROMERO FERNANDEZ, NOA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT RIBEIRA
34141 CALO VILA, LOIS Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT RIBEIRA
35932 FAJARDO SAMPEDRO, ALISSA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT RIBEIRA
30575 FAJARDO SAMPEDRO, NOE Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT RIBEIRA
34405 ALONSO MENDEZ, ALBA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT RIBEIRA
35001 BARREIRO BLANCO, ALVARO Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT RIBEIRA
35876 VIDELA MIGUENS, ANDREA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT RIBEIRA
33989 VIDELA MIGUENS, VICTOR Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT RIBEIRA
37165 SEGADE MANEIRO, THIAGO Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT RIBEIRA
41847 VILLALBA CARBALLO, PEDRO PABLO Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT SADA
39653 BLANCO BABIO, NADIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT SADA
40126 CODESIDO MOURIÑO, NEREA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT SADA
35335 DIAZ BRANDON, MARCOS Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT SADA
40673 GARCIA VALENCIANO PEREZ, ZOE Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT SADA
37324 MANCINI LOSAS, DANA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT SADA
37321 TELLADO COUCE, MANUEL Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT SADA
34166 LOPEZ SOLORZANO, ALEJANDRO MANUEL Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT SADA
36070 VILLCA RODRIGUEZ, ERIKA SELENA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B NATURAL SPORT SADA
37323 PEREZ MENDEZ, SAMUEL Indiferente EXHIBICION INFANTIL B Reserva
34750 BARRERO CHOREN, AITANA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B OLIMPIC
35651 BUGALLO BALLESTEROS, XIANA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B OLIMPIC
34021 LAGO COUTO, LAURA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B OLIMPIC
38473 PEREZ SUAREZ, INES Indiferente EXHIBICION INFANTIL B OLIMPIC
35652 PIÑEIRO BALLESTEROS, DAFNE Indiferente EXHIBICION INFANTIL B OLIMPIC
30335 RIAL ABALO, HUGO Indiferente EXHIBICION INFANTIL B OLIMPIC
40588 SECO ABUIN, BRUNO Indiferente EXHIBICION INFANTIL B OLIMPIC
42454 FEIJOO DIAZ, MARTINA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B OLIMPIC
34601 MARCOS GARCIA, LEIRE Indiferente EXHIBICION INFANTIL B PATIÑO-MOAÑA
32272 CORDEIRO DEL OJO, RAUL Indiferente EXHIBICION INFANTIL B PATIÑO-MOAÑA
35844 GARCIA FERVENZA, MARIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B PATIÑO-MOAÑA
31409 SANTOS MALVIDO, MANUEL Indiferente EXHIBICION INFANTIL B PATIÑO-MOAÑA
36956 FREIRE BOUBETA, AFRICA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B PATIÑO-MOAÑA
36241 VARELA RODRIGUEZ, HUGO Indiferente EXHIBICION INFANTIL B PATIÑO-MOAÑA
36442 RIOS IGLESIAS, DANIELA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B PATIÑO-MOAÑA
33844 GAYO PIÑEIRO, CAYETANA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B PATIÑO-MOAÑA
34379 PARCERO CARRERA, HUGO Indiferente EXHIBICION INFANTIL B PATIÑO-MOAÑA
35568 GONZALEZ VILLAR, ELIAS Indiferente EXHIBICION INFANTIL B TAO
39568 CALVO FERNANDEZ, UXIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B TAO
33123 ALONSO COMESAÑA, DAFNE Indiferente EXHIBICION INFANTIL B TAO
35528 CASAS LOPEZ, CARLA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B TAO
37338 DOMINGUEZ PEREZ, DANIEL Indiferente EXHIBICION INFANTIL B TAO
30931 FRANCO DOMINGUEZ, NOA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B TAO
35526 GONZALEZ AGRA, JUAN Indiferente EXHIBICION INFANTIL B TAO
32446 LOPEZ HERNANDEZ, JENNIFER Indiferente EXHIBICION INFANTIL B TAO
37138 NUÑEZ RODRIGUEZ, HECTOR Indiferente EXHIBICION INFANTIL B TAO
34081 BAQUEIRO PENELAS, ANDRES Indiferente EXHIBICION INFANTIL B Reserva
38438 SANTOS FERNANDEZ, ROSANA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B YIDAM-CEIP BALAIDOS
36058 RODRIGUEZ PEREZ, MARIO WEIMAR Indiferente EXHIBICION INFANTIL B YIDAM-CEIP BALAIDOS
41330 DE FRANCISCO GARCIA, INES Indiferente EXHIBICION INFANTIL B YIDAM-CEIP BALAIDOS
41332 OTERO OUBIÑA, ANTIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B YIDAM-CEIP BALAIDOS
39689 NUÑEZ PARDO, MATEO Indiferente EXHIBICION INFANTIL B YIDAM-CEIP BALAIDOS
41331 ARCAS ROBLES, LEIRE Indiferente EXHIBICION INFANTIL B YIDAM-CEIP BALAIDOS
41887 FERNANDEZ RODRIGUEZ, NAIARA Indiferente EXHIBICION INFANTIL B YIDAM-CEIP BALAIDOS
39687 GARCIA BRAVO, ALEX Indiferente EXHIBICION INFANTIL B YIDAM-CEIP BALAIDOS
41885 OTERO FERNANDEZ, BRIAN Indiferente EXHIBICION INFANTIL B YIDAM-CEIP BALAIDOS
38665 MILLOS SAAVEDRA, SAMUEL Indiferente EXHIBICION INFANTIL B Reserva
36247 FILGUEIRA FRANCO, MANUEL Indiferente EXHIBICION INFANTIL C HEBE
37349 DAVILA DIAZ, IRENE Indiferente EXHIBICION INFANTIL C HEBE
42315 PEREIRA VALIÑO, MATEO IGNACIO Indiferente EXHIBICION INFANTIL C HEBE
42313 LEGAZPI ARESES, IRATI Indiferente EXHIBICION INFANTIL C HEBE
42317 ALVAREZ RODRIGUEZ, LAURA Indiferente EXHIBICION INFANTIL C HEBE
42314 ALVAREZ RODRIGUEZ, ALFONSO Indiferente EXHIBICION INFANTIL C HEBE
42316 GONZALEZ PORTELA, MARTA Indiferente EXHIBICION INFANTIL C HEBE
38721 SANTAMARIA PEREZ, CARME Indiferente EXHIBICION INFANTIL C NATURAL SPORT RIBEIRA
38722 SANTAMARIA PEREZ, JOSE Indiferente EXHIBICION INFANTIL C NATURAL SPORT RIBEIRA
37012 SANTIAGO CASTRO, SORAYA Indiferente EXHIBICION INFANTIL C NATURAL SPORT RIBEIRA
30583 ROMAY MANEIRO, SARAI Indiferente EXHIBICION INFANTIL C NATURAL SPORT RIBEIRA
32080 QUEIRUGA GONZALEZ, NOA Indiferente EXHIBICION INFANTIL C NATURAL SPORT RIBEIRA
28730 GARCIA TUBIO, PABLO Indiferente EXHIBICION INFANTIL C NATURAL SPORT RIBEIRA
28731 CERNADAS AGEITOS, ALEJANDRO Indiferente EXHIBICION INFANTIL C NATURAL SPORT RIBEIRA
30065 DOSIL CALO, MARTIN Indiferente EXHIBICION INFANTIL C NATURAL SPORT RIBEIRA
40410 LARANGA QUIROGA, AINOA Indiferente EXHIBICION INFANTIL C NATURAL SPORT RIBEIRA
38558 IGLESIAS LEMOS, ADRIAN Indiferente EXHIBICION INFANTIL C PATIÑO-MOAÑA
38557 SANCLEMENTE POUSA, JULIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL C PATIÑO-MOAÑA
35836 LOPEZ PEQUEÑO, MARIO Indiferente EXHIBICION INFANTIL C PATIÑO-MOAÑA
34096 FERNANDEZ GARCIA, EDDIE Indiferente EXHIBICION INFANTIL C PATIÑO-MOAÑA
35838 PIEDRAS GONZALEZ, DARIO Indiferente EXHIBICION INFANTIL C PATIÑO-MOAÑA
38563 GARCIA VILLAVERDE, ENMA Indiferente EXHIBICION INFANTIL C PATIÑO-MOAÑA
38785 GARCIA FERVENZA, ALBA Indiferente EXHIBICION INFANTIL C PATIÑO-MOAÑA
35841 OLABEGOYA GARCIA, IBAI Indiferente EXHIBICION INFANTIL C PATIÑO-MOAÑA
36949 PIÑEIRO CASTILO, NAIARA Indiferente EXHIBICION INFANTIL C PATIÑO-MOAÑA
37205 ALONSO PARCERO, NICOLAS Indiferente EXHIBICION INFANTIL D PATIÑO-MOAÑA
39299 ALVAREZ PUIME, ALIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL D PATIÑO-MOAÑA
41245 BUDIÑO SESTAY, MARINA Indiferente EXHIBICION INFANTIL D PATIÑO-MOAÑA
41199 CASURIAGA FERNANDEZ, CARLOTA Indiferente EXHIBICION INFANTIL D PATIÑO-MOAÑA
39010 CHAPELA VILAS, PABLO Indiferente EXHIBICION INFANTIL D PATIÑO-MOAÑA
39643 DIAZ GIRALDEZ, CLAUDIA Indiferente EXHIBICION INFANTIL D PATIÑO-MOAÑA
39641 SANTOME CARRERA, MARA Indiferente EXHIBICION INFANTIL D PATIÑO-MOAÑA
36953 VERDE RIVEIRO, DIEGO Indiferente EXHIBICION INFANTIL D PATIÑO-MOAÑA

 

 

X

Derradeira modificación o Mércores, 09 Mai 2018 23:41
FGT Administración

Responsable comunicación da Federación Galega de Taekwondo

Website: www.taekwondogalego.org Email Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.