Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Cpto. Escolar Técnica - Horarios e Sorteos

CPTO. ESCOLAR DE TÉCNICA - FASE PROVINCIAL

FASES PROVINCIAIS - VER CIRCULAR 

A CORUÑA 21/04/18

LUGO 21/04/18

PONTEVEDRA 22/04/18

 

HORARIOS E SORTEOS: https://www.dropbox.com/sh/733gu839qj3oftk/AACOC5XGBE27Wf9jWHKQ67Ota?dl=0 

 

INSCRICIÓN;

A 35908 FERREIRO DOMINGUEZ, ANA Muller TECNICA ALEVIN COUTO
A 35440 CARBALLES LOSADA, PAULA Muller TECNICA ALEVIN DOBOK
A 41087 AVENDAÑO LOPEZ, OLIVIA Muller TECNICA ALEVIN DOBOK
A 41457 RODRIGUEZ VAZQUEZ, ERIKA Muller TECNICA ALEVIN DOBOK
B 39247 MENDEZ OURAL, CLAUDIA Muller TECNICA ALEVIN DOBOK
B 39243 SCHACHTER ANTOLIN, ANGELA Muller TECNICA ALEVIN DOBOK
B 39239 MUÑOZ VAZQUEZ, CARLA Muller TECNICA ALEVIN DOBOK
A 35119 CHAO NEIRA, PAULA Muller TECNICA ALEVIN E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 38164 GOMEZ BUJAN, AROA Muller TECNICA ALEVIN E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 35110 VAZQUEZ SAAVEDRA, MARTA Muller TECNICA ALEVIN E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 32389 ALVAREZ RODRIGUEZ, IRIA Muller TECNICA ALEVIN GARRAPUCHO
A 36363 FERNANDEZ RODRIGUEZ, ELISA Muller TECNICA ALEVIN GARRAPUCHO
A 34696 FERNANDEZ BLANCO, SARA Muller TECNICA ALEVIN GARRAPUCHO
B 33716 CENTENO ROEL, JULIA Muller TECNICA ALEVIN GARRAPUCHO
A 31947 SHIN VEIGA, ANA LLIN Muller TECNICA ALEVIN HAN´S HORANG I
A 33066 SESAR VILA, CARLA Muller TECNICA ALEVIN HAN´S HORANG I
A 39682 MAROÑO SOUTO, SOFIA Muller TECNICA ALEVIN HAN´S HORANG I
A 31959 HERMELO RODRIGUEZ, ADA Muller TECNICA ALEVIN HEBE
A 32037 RODRIGUEZ IGLESIAS, NURIA Muller TECNICA ALEVIN HEBE
A 41214 DEL RIO GALLEGO, NOA Muller TECNICA ALEVIN HEBE
B 38470 VIDEIRA BLANCO, VALERIA Muller TECNICA ALEVIN HEBE
B 36481 GONZALEZ VAZQUEZ, ADRIANA Muller TECNICA ALEVIN HEBE
B 35979 FEIJOO MOUCO, AINARA Muller TECNICA ALEVIN HEBE
A 37452 DIEGUEZ RUA, LUCIA Muller TECNICA ALEVIN KIAP
A 37453 PEREZ RUA, LAURA Muller TECNICA ALEVIN KIAP
A 34440 DURAN ANGULO, SOFIA Muller TECNICA ALEVIN KIAP
B 37284 MARTINEZ POUSO, ENARA Muller TECNICA ALEVIN KIAP
A 35077 FERREIRO PERNAS, CARMEN Muller TECNICA ALEVIN KWON
A 38885 GARCIA MIRANDA, ENMA Muller TECNICA ALEVIN KWON
A 34511 NAVEIRO LOPEZ, ADRIANA Muller TECNICA ALEVIN KWON
A 35297 BARRO MEIZOSO, SALETA Muller TECNICA ALEVIN MOO DUK KWAN
A 36337 CEBREIRO GIZ, LUCIA Muller TECNICA ALEVIN MOO DUK KWAN
A 36380 ADAN GARCIA, MARTA Muller TECNICA ALEVIN MUGA DOJANG
A 32582 ESTEVEZ GARCIA, KYRA Muller TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT RIBEIRA
A 33998 VIDAL GARCIA, CLAUDIA Muller TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT RIBEIRA
A 37094 MARTINEZ SOBRIDO, AROA Muller TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT RIBEIRA
B 37888 FRANCO MARTINEZ, TOMASA Muller TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT RIBEIRA
B 37098 GARCIA SANTOS, ROCIO Muller TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT RIBEIRA
B 37012 SANTIAGO CASTRO, SORAYA Muller TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT RIBEIRA
C 30583 ROMAY MANEIRO, SARAI Muller TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT RIBEIRA
C 32080 QUEIRUGA GONZALEZ, NOA Muller TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT RIBEIRA
A 37324 MANCINI LOSAS, DANA Muller TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT SADA
A 38618 BARRAL DIZ, WORKE Muller TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT SADA
A 34970 ROCA RODRIGUEZ, LUCIA Muller TECNICA ALEVIN NEKA
A 38271 RODRIGUEZ CASTIÑEIRA, LEYRE Muller TECNICA ALEVIN NEKA
A 35600 DEL RIO LOPEZ, SARAY Muller TECNICA ALEVIN NEKA
A 36869 CERDEIRA TRIBOLET, MELISSA Muller TECNICA ALEVIN OLIMPIA
A 34572 QUIROGA FERNANDEZ, NOELIA Muller TECNICA ALEVIN OLIMPIA
A 35651 BUGALLO BALLESTEROS, XIANA Muller TECNICA ALEVIN OLIMPIC
A 34021 LAGO COUTO, LAURA Muller TECNICA ALEVIN OLIMPIC
A 40182 MIGUEZ DACOSTA, MARIA ARUYAN Muller TECNICA ALEVIN OMNIHUM
A 32287 MUÑIZ SEVARES, CARLA Muller TECNICA ALEVIN OZONO BOIRO CD
A 36949 PIÑEIRO CASTILO, NAIARA Muller TECNICA ALEVIN PATIÑO-MOAÑA
A 38557 SANCLEMENTE POUSA, JULIA Muller TECNICA ALEVIN PATIÑO-MOAÑA
A 37191 VAZQUEZ MARTINEZ, OLALLA Muller TECNICA ALEVIN SAM MU DOJANG
A 33819 OLIVEIRA FERNANDEZ, YADYRA Muller TECNICA ALEVIN SEUNGSPORT
A 37147 NEIRA CIBEIRA, ADRIANA Muller TECNICA ALEVIN SUH TKD PONTEVEDRA
A 38424 PEREIRO CASALDERREY, CARLA Muller TECNICA ALEVIN SUH TKD PONTEVEDRA
A 35802 SOLLA GONZALEZ, AINARA Muller TECNICA ALEVIN SUH TKD PONTEVEDRA
A 38840 NUÑEZ AREVALO, PAULA Muller TECNICA ALEVIN TAEBEK
A 37430 LOSADA CAMESELLE, LUCIA Muller TECNICA ALEVIN TAO
A 38715 MORALES ALONSO, EVA Muller TECNICA ALEVIN TAO
A 37386 GAMAS BELLO, IRENE Muller TECNICA ALEVIN TKDENODO
A 39992 GONZALEZ PEREZ, XULIA Muller TECNICA ALEVIN YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 34418 CASTRO SOLIÑO, NOA Muller TECNICA ALEVIN YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 39688 GARCIA BRAVO, NOA Muller TECNICA ALEVIN YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 37629 GONZALEZ SANTOS, CARMEN Muller TECNICA ALEVIN ZUSANLI
A 39310 CERQUEIRA VILA, PAULA Muller TECNICA ALEVIN ZUSANLI
A 37429 LOURIDO RODRIGUEZ, IRENE Muller TECNICA ALEVIN ZUSANLI
A 39695 DELGADO ANDRADE, DANIELA Muller TECNICA BENJAMIN AS SPORT
A 39537 ARIAS PUJALES, SOFIA Muller TECNICA BENJAMIN BUDO CASTRELOS
A 39379 RODRIGUEZ ANEGAS, AINOA Muller TECNICA BENJAMIN C.D.S. OURENSE
A 36605 VILAMEA MUÑOZ, ZAIDA Muller TECNICA BENJAMIN C.D.S. OURENSE
A 40297 FEIJOO GOMEZ, SANDRA Muller TECNICA BENJAMIN COUTO
A 41088 RODRIGUEZ VAZQUEZ, VALERIA Muller TECNICA BENJAMIN DOBOK
A 38372 IGLESIAS PARGA, LOLA Muller TECNICA BENJAMIN DOBOK
A 36661 BALTAR ZAERA, ALBA Muller TECNICA BENJAMIN E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 39564 BUJAN LOPEZ, EREA Muller TECNICA BENJAMIN E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 39674 GONZALEZ BURGO, CARMEN Muller TECNICA BENJAMIN E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 35683 SHIN VEIGA, JESSY SUN Muller TECNICA BENJAMIN HAN´S HORANG I
A 38021 MOSQUERA ABEAL, CARMEN TATIANA Muller TECNICA BENJAMIN HAN´S HORANG I
A 37364 PORTELA PORTELA, ARIADNA Muller TECNICA BENJAMIN HEBE
A 40268 ANTOLIN CARRACEDO, LAURA Muller TECNICA BENJAMIN KIAP
A 37297 BRAO VAZQUEZ, LEIRE Muller TECNICA BENJAMIN KIAP
A 40382 ANTOLIN CARRACEDO, SANDRA Muller TECNICA BENJAMIN KIAP
B 40384 GONZALEZ MARTINEZ, UXIA Muller TECNICA BENJAMIN KIAP
B 40383 PENALVELLA RIVEIRO, SILVIA Muller TECNICA BENJAMIN KIAP
A 36474 TOURIÑO MACEIRAS, DUNA Muller TECNICA BENJAMIN KWON
A 38893 GOMEZ DIAZ, JULIA Muller TECNICA BENJAMIN KWON
A 38983 GUIZAN FERNANDEZ, ADRIANA Muller TECNICA BENJAMIN MOO DUK KWAN
A 35876 VIDELA MIGUENS, ANDREA Muller TECNICA BENJAMIN NATURAL SPORT RIBEIRA
A 35932 FAJARDO SAMPEDRO, ALISSA Muller TECNICA BENJAMIN NATURAL SPORT RIBEIRA
A 39653 BLANCO BABIO, NADIA Muller TECNICA BENJAMIN NATURAL SPORT SADA
A 41842 DIAZ MORENO, LAIA Muller TECNICA BENJAMIN NATURAL SPORT SADA
A 40110 FAFIAN DIEGUEZ, AINOA Muller TECNICA BENJAMIN NATURAL SPORT SADA
A 37930 CASTRO REGAL, ALICIA Muller TECNICA BENJAMIN NEKA
A 38224 ALVAREZ TESTA BOVEDA, MENCIA Muller TECNICA BENJAMIN OLIMPIA
A 38222 SERRA CHOUZA, INES Muller TECNICA BENJAMIN OLIMPIA
A 37830 SANMARFUL RODRIGUEZ, VERONICA Muller TECNICA BENJAMIN OLIMPIA
A 35652 PIÑEIRO BALLESTEROS, DAFNE Muller TECNICA BENJAMIN OLIMPIC
A 38476 REY CHIMERA, CHIARA Muller TECNICA BENJAMIN OLIMPIC
A 40888 ALONSO OTERO, LEIRE Muller TECNICA BENJAMIN OMNIHUM
A 37198 BLANCO CASTAÑO, MARIÑA Muller TECNICA BENJAMIN OZONO BOIRO CD
A 38416 GARCIA FERREIROS, XIANA Muller TECNICA BENJAMIN OZONO BOIRO CD
A 39851 SUAREZ GARCIA, NATALIA ELISA Muller TECNICA BENJAMIN OZONO BOIRO CD
A 39299 ALVAREZ PUIME, ALIA Muller TECNICA BENJAMIN PATIÑO-MOAÑA
A 36950 GOLOBARDAS JUNCAL, LUCIA Muller TECNICA BENJAMIN PATIÑO-MOAÑA
A 39650 PEREZ RODRIGUEZ, IRENE Muller TECNICA BENJAMIN PATIÑO-MOAÑA
B 39645 RODRIGUEZ GARCIA, NOELIA Muller TECNICA BENJAMIN PATIÑO-MOAÑA
A 38962 MALLO PENA, ALBA Muller TECNICA BENJAMIN SEUNGSPORT
A 38959 LOPEZ RODRIGUEZ, LEIRE Muller TECNICA BENJAMIN SEUNGSPORT
A 39619 GUTIERREZ DIEZ, LUCIA Muller TECNICA BENJAMIN SUH TKD PONTEVEDRA
A 41751 OLMOS GARCIA, IRIA Muller TECNICA BENJAMIN TKDENODO
A 40242 BARROS GOMEZ, NAYARA Muller TECNICA BENJAMIN ZUSANLI
A 34176 BLANCO TRILLO, ANDREA Muller TECNICA CADETE ARTE E MOVEMENTO
A 30394 IVANOVA VASILEVA, BISTRA Muller TECNICA CADETE ARTE E MOVEMENTO
A 35065 RIQUELME ROLON, ALANIS VICTORIA Muller TECNICA CADETE AS SPORT
A 28524 GARCIA RODRIGUEZ, AINOHA Muller TECNICA CADETE COUTO
A 28526 FERREIRO DOMINGUEZ, MARIA Muller TECNICA CADETE COUTO
A 32602 MARTINEZ FERNANDEZ, FATIMA Muller TECNICA CADETE COUTO
A 33791 DURAN PENA, LAURA Muller TECNICA CADETE DOBOK
A 33579 GARCIA HERNANDEZ, NURIA Muller TECNICA CADETE E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 35112 PIÑEIRO LAGE, PAULA Muller TECNICA CADETE E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 32377 NEIRA FERNANDEZ, ANTIA AROA Muller TECNICA CADETE E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 29852 CONFALONE GIAO, ALEXANDRA Muller TECNICA CADETE GARRAPUCHO
A 36400 CARRO AGUIÑO, ADRIANA Muller TECNICA CADETE HAN´S HORANG I
A 35695 RIZO SAVELKOULS, IVONNE Muller TECNICA CADETE HAN´S HORANG I
A 30305 RODRIGUEZ IGLESIAS, IRIA Muller TECNICA CADETE HEBE
A 25973 IGLESIAS PEREZ DE LAMA, ANA TERESA Muller TECNICA CADETE KIAP
A 27614 COBERTERA MARTIN, LAURA Muller TECNICA CADETE KIAP
A 30486 BRAO VAZQUEZ, AINARA Muller TECNICA CADETE KIAP
B 34447 ALVAREZ TRIGAS, CARLA Muller TECNICA CADETE KIAP
B 35596 TRONCOSO CORDEIRO, CARMEN Muller TECNICA CADETE KIAP
A 32571 VALEIRO CARRO, IRIA Muller TECNICA CADETE KWON
A 28314 VAN-DINTER BELOSO, ARACELI Muller TECNICA CADETE MACE SPORT
A 36227 NUÑEZ BORRAGEIROS, SHEILA Muller TECNICA CADETE MUGA DOJANG
A 30062 MARTINEZ BRETAL, SARA Muller TECNICA CADETE NATURAL SPORT RIBEIRA
A 33996 SANLES BRETAL, OLALLA Muller TECNICA CADETE NATURAL SPORT RIBEIRA
A 32072 GARCIA QUEIRUGA, IRIA Muller TECNICA CADETE NATURAL SPORT RIBEIRA
B 36276 SANTIAGO CASTRO, AINHOA Muller TECNICA CADETE NATURAL SPORT RIBEIRA
B 27352 SANTAMARIA SANTIAGO, UXIA Muller TECNICA CADETE NATURAL SPORT RIBEIRA
B 32074 PARADA GARCIA, YAIZA Muller TECNICA CADETE NATURAL SPORT RIBEIRA
A 33136 ABUIN SANCHEZ, IREA Muller TECNICA CADETE NATURAL SPORT SADA
A 38017 BARRAL DIZ, SERKALEM Muller TECNICA CADETE NATURAL SPORT SADA
A 36076 VILLCA RODRIGUEZ, CARLA ANDREA Muller TECNICA CADETE NATURAL SPORT SADA
A 36802 NOVO TABOADA, KARLA Muller TECNICA CADETE NEKA
A 29774 PARDO MARTINEZ, CARLA Muller TECNICA CADETE NEKA
A 30251 FERNANDEZ ABAD, NEREA Muller TECNICA CADETE NEKA
B 29295 DE LA FUENTE PALACIOS, IRIA Muller TECNICA CADETE NEKA
B 30044 RODRIGUEZ LAGOA, SYDNEY Muller TECNICA CADETE NEKA
B 35361 CARRERA DOCASAR, BETIXA Muller TECNICA CADETE NEKA
A 30794 SUAREZ LOPEZ, NEREA XIAO Muller TECNICA CADETE OLIMPIC
A 25923 GUTIERREZ VIDAL, IARA Muller TECNICA CADETE OLIMPIC
A 27322 FERNANDEZ CANOSA, SARA Muller TECNICA CADETE OLIMPIC
B 27145 BARREIRO LOPEZ, ENMA Muller TECNICA CADETE OLIMPIC
A 33502 OBELLEIRO LIZ, CANDELA Muller TECNICA CADETE OMNIHUM
A 30051 RIAL FERNANDEZ, NEREA Muller TECNICA CADETE OZONO BOIRO CD
A 27293 PENA RIOS, SARA Muller TECNICA CADETE PATIÑO-MOAÑA
A 28832 GRAÑA MATEO, PAULA Muller TECNICA CADETE PATIÑO-MOAÑA
A 28347 FERNANDEZ SALGADO, NOA Muller TECNICA CADETE SARES TKD CANGAS
A 27805 BASTOS PUERTAS, AREA Muller TECNICA CADETE SEUNGSPORT
A 30174 OLIVEIRA FERNANDEZ, DANIELA Muller TECNICA CADETE SEUNGSPORT
A 32654 PAREDES COLLAZO, GALA Muller TECNICA CADETE SEUNGSPORT
A 30025 BOUZAS SILVA, SANDRA Muller TECNICA CADETE SUH TKD PONTEVEDRA
A 29301 CUBAS GARCIA, ELENA Muller TECNICA CADETE SUH TKD PONTEVEDRA
A 30132 GONZALEZ GARCIA, LAURA Muller TECNICA CADETE TAO
A 36016 RODRIGUEZ AMEIJEIRAS, LAURA Muller TECNICA CADETE TAO
A 32621 RODRIGUEZ PEREZ, LUCIA Muller TECNICA CADETE TAO
A 30564 OTERO RODRIGUEZ, ZAIDA Muller TECNICA CADETE TKDENODO
A 33008 COSTAS FERNANDEZ, LUCIA Muller TECNICA CADETE YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 30539 CID ESTEVEZ, MARA Muller TECNICA CADETE YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 30394 IVANOVA VASILEVA, BISTRA Muller TECNICA FREESTYLE CADET ARTE E MOVEMENTO
A 36400 CARRO AGUIÑO, ADRIANA Muller TECNICA FREESTYLE CADET HAN´S HORANG I
A 25442 DI-MARTINO FERMIN, BARBARA Muller TECNICA FREESTYLE CADET HEBE
A 30305 RODRIGUEZ IGLESIAS, IRIA Muller TECNICA FREESTYLE CADET HEBE
A 35977 RUA NOVAS, UXIA Muller TECNICA FREESTYLE CADET HEBE
A 36487 VELO DIAZ, ZAIDA Muller TECNICA FREESTYLE CADET NATURAL SPORT SADA
A 33136 ABUIN SANCHEZ, IREA Muller TECNICA FREESTYLE CADET NATURAL SPORT SADA
A 27145 BARREIRO LOPEZ, ENMA Muller TECNICA FREESTYLE CADET OLIMPIC
A 27322 FERNANDEZ CANOSA, SARA Muller TECNICA FREESTYLE CADET OLIMPIC
A 25745 MILLAN PEREZ, ANTIA Muller TECNICA FREESTYLE CADET OLIMPIC
B 25925 FERNANDEZ CANOSA, MAR Muller TECNICA FREESTYLE CADET OLIMPIC
B 29346 PINTOS REY, CRISTINA Muller TECNICA FREESTYLE CADET OLIMPIC
A 29245 CAMPELLO GONZALEZ, TATIANA Muller TECNICA FREESTYLE CADET VALERICS
A 40616 PEREZ AMIGO, CRISTINA Muller TECNICA FREESTYLE CADET VALERICS
A 33008 COSTAS FERNANDEZ, LUCIA Muller TECNICA FREESTYLE CADET YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 30539 CID ESTEVEZ, MARA Muller TECNICA FREESTYLE CADET YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 32033 MARTINEZ CASTREJE, CARLA Muller TECNICA FREESTYLE INFAN ARTE E MOVEMENTO
A 31947 SHIN VEIGA, ANA LLIN Muller TECNICA FREESTYLE INFAN HAN´S HORANG I
A 33066 SESAR VILA, CARLA Muller TECNICA FREESTYLE INFAN HAN´S HORANG I
A 30802 PAZ ROMERO, ANGELA Muller TECNICA FREESTYLE INFAN HEBE
A 31959 HERMELO RODRIGUEZ, ADA Muller TECNICA FREESTYLE INFAN HEBE
A 32037 RODRIGUEZ IGLESIAS, NURIA Muller TECNICA FREESTYLE INFAN HEBE
A 36782 VELO DIAZ, YAIZA Muller TECNICA FREESTYLE INFAN NATURAL SPORT SADA
A 39654 RODRIGUEZ VARONA, AINHOA Muller TECNICA FREESTYLE INFAN NATURAL SPORT SADA
A 30789 CUEVAS RODRIGUEZ, ARIADNA Muller TECNICA FREESTYLE INFAN OLIMPIC
A 30325 GUTIERREZ VIDAL, AROA Muller TECNICA FREESTYLE INFAN OLIMPIC
A 40185 OTERO VAQUERO, TANIA Muller TECNICA FREESTYLE INFAN YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 32033 MARTINEZ CASTREJE, CARLA Muller TECNICA INFANTIL ARTE E MOVEMENTO
A 33197 DELGADO ANDRADE, ADRIANA Muller TECNICA INFANTIL AS SPORT
A 37637 GARCIA COELLO, AINHOA Muller TECNICA INFANTIL AS SPORT
A 33195 GONZALEZ DURAN, ANA Muller TECNICA INFANTIL AS SPORT
A 34544 GANDARA PRADO, NEREA Muller TECNICA INFANTIL BUDO CASTRELOS
A 34843 RODRIGUEZ FERNANDEZ, ANTIA Muller TECNICA INFANTIL COUTO
A 34844 RODRIGUEZ PROL, EDURNE Muller TECNICA INFANTIL COUTO
A 41450 MARTINEZ TENREIRO, INES Muller TECNICA INFANTIL DOBOK
A 38363 FERNANDEZ PAULOS, SOFIA Muller TECNICA INFANTIL DOBOK
A 31549 NEIRA FERNANDEZ, NADIA ICIA Muller TECNICA INFANTIL E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 29980 CASANOVA CARRIL, MENCIA Muller TECNICA INFANTIL E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 36729 VIDAL SANCHEZ, MARIA Muller TECNICA INFANTIL E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 32542 RODRIGUEZ RODRIGUEZ, ARIADNA Muller TECNICA INFANTIL GARRAPUCHO
A 31506 FERNANDEZ DOMINGUEZ, CARLOTA Muller TECNICA INFANTIL GARRAPUCHO
A 34230 MILLAN SESTAYO, ADINA Muller TECNICA INFANTIL GARRAPUCHO
B 34032 FRAGA CERNADAS, MALENA Muller TECNICA INFANTIL GARRAPUCHO
A 30802 PAZ ROMERO, ANGELA Muller TECNICA INFANTIL HEBE
A 37255 SANTOS PAZ, ELENA Muller TECNICA INFANTIL HEBE
A 35045 GONZALEZ PEREZ, ROSA MARIA Muller TECNICA INFANTIL KIAP
A 30278 MARTICORENA GONZALEZ, NAGORE Muller TECNICA INFANTIL KIAP
A 38883 LAMEIRO MOSQUERA, PAULA Muller TECNICA INFANTIL KWON
A 38872 SUAREZ FARALDO, MARA Muller TECNICA INFANTIL KWON
A 31832 VENTOSO BLANCO, CARMEN Muller TECNICA INFANTIL MACE SPORT
A 34994 GAGO PINEDA, JULIANA Muller TECNICA INFANTIL MAIS DXT-TRABAZOS
A 34718 SOTO PEREIRA, YAIZA Muller TECNICA INFANTIL MAIS DXT-TRABAZOS
A 35774 FERNANDEZ LOPEZ, ERIKA Muller TECNICA INFANTIL MOO DUK KWAN
A 33556 PENA TRASTOY, INES Muller TECNICA INFANTIL MOO DUK KWAN
A 36226 NUÑEZ BORRAGEIROS, ANDREA Muller TECNICA INFANTIL MUGA DOJANG
A 38446 CAVALLARO VILA, VALERIA Muller TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT RIBEIRA
A 28710 ABELLEIRA MALLO, AROA Muller TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT RIBEIRA
A 38721 SANTAMARIA PEREZ, CARME Muller TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT RIBEIRA
B 30573 SANTAMARIA SANTIAGO, NOA Muller TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT RIBEIRA
A 36782 VELO DIAZ, YAIZA Muller TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT SADA
A 30776 CELADA MARTINEZ, TALIA YU Muller TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT SADA
A 39655 DIAZ BRANDON, CARLA Muller TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT SADA
B 37716 MANTIÑAN ALVES, LEIRE Muller TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT SADA
B 40117 PERNAS MARTINEZ, IRENE Muller TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT SADA
B 39654 RODRIGUEZ VARONA, AINHOA Muller TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT SADA
A 33853 ALVAREZ SUAREZ, LAURA Muller TECNICA INFANTIL NEKA
A 33983 LOPEZ VAZQUEZ, HELENA Muller TECNICA INFANTIL NEKA
A 31987 LOPEZ AIRA, EVA Muller TECNICA INFANTIL NEKA
A 38153 ALVAREZ ALVAREZ, BELEN Muller TECNICA INFANTIL OLIMPIA
A 33968 ALVAREZ GARCIA, LEIRE Muller TECNICA INFANTIL OLIMPIA
A 35372 RODRIGUEZ URDIALES, MINERVA Muller TECNICA INFANTIL OLIMPIA
A 30789 CUEVAS RODRIGUEZ, ARIADNA Muller TECNICA INFANTIL OLIMPIC
A 30325 GUTIERREZ VIDAL, AROA Muller TECNICA INFANTIL OLIMPIC
A 31925 IGLESIAS BOVEDA, ALBA Muller TECNICA INFANTIL OLIMPIC
B 31843 SERANTES NUÑEZ, PAOLA Muller TECNICA INFANTIL OLIMPIC
B 31851 LAGO COUTO, ALBA Muller TECNICA INFANTIL OLIMPIC
A 32301 DIESTE GONZALEZ, LUCIA Muller TECNICA INFANTIL OZONO BOIRO CD
A 30589 GONZALEZ SEGUEL, ELENA Muller TECNICA INFANTIL OZONO BOIRO CD
A 30588 OUTEIRAL POSE, INES Muller TECNICA INFANTIL OZONO BOIRO CD
A 30030 LOPEZ PEQUEÑO, TANIA Muller TECNICA INFANTIL PATIÑO-MOAÑA
A 35846 SANCLEMENTE POUSA, CARLA Muller TECNICA INFANTIL PATIÑO-MOAÑA
A 35844 GARCIA FERVENZA, MARIA Muller TECNICA INFANTIL PATIÑO-MOAÑA
B 36442 RIOS IGLESIAS, DANIELA Muller TECNICA INFANTIL PATIÑO-MOAÑA
B 34601 MARCOS GARCIA, LEIRE Muller TECNICA INFANTIL PATIÑO-MOAÑA
B 33837 SOLLA LORENZO, TANIA Muller TECNICA INFANTIL PATIÑO-MOAÑA
A 34773 RIAL RIOS, LUCIA Muller TECNICA INFANTIL SARES TKD CANGAS
A 33342 GONZALEZ GARCIA, AINHOA Muller TECNICA INFANTIL SARES TKD CANGAS
A 31442 FERNANDEZ GARCIA, UXIA Muller TECNICA INFANTIL SARES TKD CANGAS
B 33348 FERNANDEZ MOREIRA, SALETA Muller TECNICA INFANTIL SARES TKD CANGAS
B 33963 GUARDADO BONET, SHEYLA Muller TECNICA INFANTIL SARES TKD CANGAS
A 36498 GARCIA PRIETO, LUCIA Muller TECNICA INFANTIL SEUNGSPORT
A 33933 GARCIA LORES, SANDRA Muller TECNICA INFANTIL SUH TKD PONTEVEDRA
A 39720 LOPEZ OBREGON, TIRSA FERNANDA Muller TECNICA INFANTIL SUH TKD PONTEVEDRA
A 37583 MORALES ALONSO, LUCIA Muller TECNICA INFANTIL TAO
A 37569 RODRIGUEZ PEREIRA, CARLA Muller TECNICA INFANTIL TAO
A 35528 CASAS LOPEZ, CARLA Muller TECNICA INFANTIL TAO
A 35794 MONTOTO AGRAFOJO, ALBA Muller TECNICA INFANTIL TKDENODO
A 34290 PARADELO ALVAREZ, NEREA Muller TECNICA INFANTIL TKDENODO
A 32943 ALONSO RODRIGUEZ, MARA Muller TECNICA INFANTIL TKDENODO
A 34123 FERNANDEZ PINTOS, SANDRA Muller TECNICA INFANTIL YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 30817 RIVEIRO ANDRADE, ICIA Muller TECNICA JUNIOR BUDO CASTRELOS
A 32985 DEL VALLE PENA, PATRICIA Muller TECNICA JUNIOR DOBOK
A 33219 VILLAR VARELA, MARIA Muller TECNICA JUNIOR E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 25442 DI-MARTINO FERMIN, BARBARA Muller TECNICA JUNIOR HEBE
A 32749 MONTENEGRO DE MARCOS, HELENA Muller TECNICA JUNIOR KIAP
A 30263 FERNANDEZ MUCHOVA, MARCELA Muller TECNICA JUNIOR KIAP
A 29007 ALONSO RIVERA, IRIA Muller TECNICA JUNIOR KIAP
B 24959 REGOJO BARROS, MARIA Muller TECNICA JUNIOR KIAP
B 25869 GONZALEZ FERNANDEZ, IRENE Muller TECNICA JUNIOR KIAP
B 32755 FERNANDEZ VAZQUEZ, LIA Muller TECNICA JUNIOR KIAP
A 32304 PEREZ PICADO, IRATI Muller TECNICA JUNIOR KWON
A 35807 GAMALLO GONZALEZ, CANDELA Muller TECNICA JUNIOR MAIS DXT-TRABAZOS
A 26723 VILA FERNANDEZ, YOLANDA Muller TECNICA JUNIOR MAIS DXT-TRABAZOS
A 26694 BLANCO GONZALEZ, UXIA Muller TECNICA JUNIOR MAIS DXT-TRABAZOS
B 31402 VARELA TORRES, SUSAN NICOLE Muller TECNICA JUNIOR MAIS DXT-TRABAZOS
A 30070 SANTAMARIA BRION, LAURA Muller TECNICA JUNIOR NATURAL SPORT RIBEIRA
A 36487 VELO DIAZ, ZAIDA Muller TECNICA JUNIOR NATURAL SPORT SADA
A 27952 RODRIGUEZ ESCUDERO, YASMIN Muller TECNICA JUNIOR NEKA
A 30252 LOPEZ VAZQUEZ, ANA Muller TECNICA JUNIOR NEKA
A 29383 QUIROGA FERNANDEZ, MIREYA Muller TECNICA JUNIOR OLIMPIA
A 29346 PINTOS REY, CRISTINA Muller TECNICA JUNIOR OLIMPIC
A 25745 MILLAN PEREZ, ANTIA Muller TECNICA JUNIOR OLIMPIC
A 25925 FERNANDEZ CANOSA, MAR Muller TECNICA JUNIOR OLIMPIC
A 28393 DIEGUEZ ALLER, RITA CARLOTA Muller TECNICA JUNIOR OMNIHUM
A 27716 VILLAR GERMADE, ANA Muller TECNICA JUNIOR PATIÑO-MOAÑA
A 29940 JUNCAL EIROA, YAIZA Muller TECNICA JUNIOR PATIÑO-MOAÑA
A 26449 MUÑOZ PEREZ, LAURA Muller TECNICA JUNIOR SEUNGSPORT
A 29393 VILLAVERDE CARRERA, NOELIA Muller TECNICA JUNIOR SEUNGSPORT
A 27272 GONZALEZ PEREZ, VERONICA Muller TECNICA JUNIOR SUH TKD PONTEVEDRA
A 29409 FERNANDEZ LOPEZ, NOA Muller TECNICA JUNIOR TAEBEK
A 27480 CALVO FERNANDEZ, PAULA Muller TECNICA JUNIOR TAO
A 28653 MOSCOSO BECEIRO, ANDREA Muller TECNICA JUNIOR TAO
A 27478 PEREZ VILLAR, RAQUEL Muller TECNICA JUNIOR TAO
B 31937 PETEIRO BALADO, MARIA JESUS Muller TECNICA JUNIOR TAO
A 25991 CHAN TRASANDE, NOA Muller TECNICA JUNIOR YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 34038 LAGE COMESAÑA, GABRIELA Muller TECNICA JUNIOR YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 39535 RIVAS FERREIRA, JORGE Home TECNICA ALEVIN AS SPORT
A 38588 FRANCO ENRIQUEZ, GERMAN Home TECNICA ALEVIN AS SPORT
A 37467 FERNANDEZ ALONSO, DAVID Home TECNICA ALEVIN BUDO CASTRELOS
A 36716 PEREZ ALONSO, DIEGO Home TECNICA ALEVIN BUDO CASTRELOS
A 35992 ALVAREZ PAZOS, ROI Home TECNICA ALEVIN BUDO CASTRELOS
A 37872 GOMEZ PERNAS, GAEL Home TECNICA ALEVIN C.D.S. OURENSE
A 37873 LOPEZ GODOY, GUILLERMO Home TECNICA ALEVIN C.D.S. OURENSE
A 35907 FEIJOO GOMEZ, ALEJANDRO Home TECNICA ALEVIN COUTO
A 36902 FERNANDEZ CAMPELO, ISMAEL Home TECNICA ALEVIN COUTO
A 37534 MENDEZ OURAL, ALEX Home TECNICA ALEVIN DOBOK
A 38204 LOPEZ ARIAS, UXIO Home TECNICA ALEVIN E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 39563 AREAN BUIDE, GABRIEL Home TECNICA ALEVIN E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 39676 ALONSO ABUIN, IRIA Home TECNICA ALEVIN E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 31531 CARBALLO SANCHEZ, DIEGO Home TECNICA ALEVIN GARRAPUCHO
A 31992 INFIESTA PICOUTO, DAVID Home TECNICA ALEVIN GARRAPUCHO
A 35612 CARREIRA MALLO, PABLO Home TECNICA ALEVIN GARRAPUCHO
A 35690 FERNANDEZ PASCUAL, DIEGO Home TECNICA ALEVIN HAN´S HORANG I
A 40177 PENA PEREZ, IVAN Home TECNICA ALEVIN HAN´S HORANG I
A 37614 FERNANDEZ SOLLA, XIAN Home TECNICA ALEVIN HEBE
A 39263 PIDRE DIOS, MATEO Home TECNICA ALEVIN HEBE
A 34232 CIOBANU, RADU Home TECNICA ALEVIN HEBE
B 35978 ALMAZAN DEL RIO, GABRIEL Home TECNICA ALEVIN HEBE
B 36908 SOBRAL NOGUEIRA, XIAN Home TECNICA ALEVIN HEBE
B 36560 NALGO GONZALEZ, ADRIAN Home TECNICA ALEVIN HEBE
A 37696 ALVAREZ LORENZO, PEDRO Home TECNICA ALEVIN KAE SPORT
A 38481 YELO PALOMERA, LUCAS Home TECNICA ALEVIN KIAP
A 34666 DOMINGUEZ PEREZ, FABIAN Home TECNICA ALEVIN KIAP
A 36455 DOMINGUEZ PEREIRA, JAIRO Home TECNICA ALEVIN KIAP
B 38821 ROMAY RODRIGUEZ, ELIAS Home TECNICA ALEVIN KIAP
B 38826 RIVELA REY, GABRIEL Home TECNICA ALEVIN KIAP
B 35708 FILGUEIRA RODRIGUEZ, ADAY Home TECNICA ALEVIN KIAP
C 38485 ALBERTOS RODRIGUEZ, NICOLAS Home TECNICA ALEVIN KIAP
C 38484 VAZQUEZ VAZQUEZ, BREIXO Home TECNICA ALEVIN KIAP
C 37298 CASTRO GONZALEZ, NICOLAS Home TECNICA ALEVIN KIAP
A 37650 FRAGA GARCIA CORONA, ROI Home TECNICA ALEVIN MACE SPORT
A 36998 PEREZ ESTEVEZ, EMILIO Home TECNICA ALEVIN MACE SPORT
A 36582 RODRIGUEZ RAMIREZ, ANXO Home TECNICA ALEVIN MACE SPORT
B 38024 FERNANDEZ MARTINEZ, GUILLERMO Home TECNICA ALEVIN MACE SPORT
A 39160 OUTOMURO MARTINEZ, MARTIN Home TECNICA ALEVIN MAIS DXT-TRABAZOS
A 36890 CASTRO RODRIGUEZ, BORJA Home TECNICA ALEVIN MOO DUK KWAN
A 37810 PRIETO BOTE, PABLO Home TECNICA ALEVIN MOO DUK KWAN
A 36387 MUIÑOS SOLER, MANUEL Home TECNICA ALEVIN MUGA DOJANG
A 36229 PAZOS COMESAÑA, XOEL Home TECNICA ALEVIN MUGA DOJANG
A 35780 REGUEIRA CRUJEIRAS, MANUEL Home TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT RIBEIRA
A 38723 MARTINEZ GUDE, DAVID Home TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT RIBEIRA
A 38722 SANTAMARIA PEREZ, JOSE Home TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT RIBEIRA
B 36920 FIGUEROA LOMAS, EROS Home TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT RIBEIRA
B 34141 CALO VILA, LOIS Home TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT RIBEIRA
A 33615 VIDAL PAN, DIEGO Home TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT SADA
A 35335 DIAZ BRANDON, MARCOS Home TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT SADA
A 34166 LOPEZ SOLORZANO, ALEJANDRO MANUEL Home TECNICA ALEVIN NATURAL SPORT SADA
A 33849 TEIJEIRO ELIDIO, AITOR Home TECNICA ALEVIN NEKA
A 38945 BUSTAMANTE TRUJILLO, ALLAN DAVID Home TECNICA ALEVIN NEKA
A 38765 DIAZ LOPEZ, YATLEM Home TECNICA ALEVIN NEKA
A 36870 CARNERO IGLESIAS, HUGO Home TECNICA ALEVIN OLIMPIA
A 35374 LOPEZ LOPEZ, EDGAR Home TECNICA ALEVIN OLIMPIA
A 34022 LAGO COUTO, CARLOS Home TECNICA ALEVIN OLIMPIC
A 40033 GIL MIGUEZ, JAVIER Home TECNICA ALEVIN OMNIHUM
A 34358 MUÑIZ LIJO, MATEO Home TECNICA ALEVIN OZONO BOIRO CD
A 37631 FERREIRO MARTINEZ, LOIS Home TECNICA ALEVIN OZONO BOIRO CD
A 39010 CHAPELA VILAS, PABLO Home TECNICA ALEVIN PATIÑO-MOAÑA
A 35836 LOPEZ PEQUEÑO, MARIO Home TECNICA ALEVIN PATIÑO-MOAÑA
A 38558 IGLESIAS LEMOS, ADRIAN Home TECNICA ALEVIN PATIÑO-MOAÑA
A 38953 ALVAREZ DURAN, DANIEL Home TECNICA ALEVIN SEUNGSPORT
A 37392 ALONSO CASAL, ALEX Home TECNICA ALEVIN SEUNGSPORT
A 35930 CORZON RODRIGUEZ, AARON Home TECNICA ALEVIN SEUNGSPORT
B 38084 SMITH CANALES, DAVID Home TECNICA ALEVIN SEUNGSPORT
B 35704 PEREIRA PEREZ, HEITOR Home TECNICA ALEVIN SEUNGSPORT
B 38961 MAHI FREIRE, IBRAHIM Home TECNICA ALEVIN SEUNGSPORT
C 40336 RODRIGUEZ ALVAREZ, RAUL Home TECNICA ALEVIN SEUNGSPORT
C 40335 RODRIGUEZ ALVAREZ, ROI Home TECNICA ALEVIN SEUNGSPORT
A 38389 GONZALEZ FERNANDEZ, MANUEL Home TECNICA ALEVIN SUH TKD PONTEVEDRA
A 36231 MONTENEGRO VARELA, IZAN Home TECNICA ALEVIN TAO
A 34159 BOTANA PAZOS, DANIEL Home TECNICA ALEVIN TKDENODO
A 35792 ALVAREZ CAMPANA BOUZA, LEON Home TECNICA ALEVIN TKDENODO
A 37037 SANDE ALDREY, DIEGO Home TECNICA ALEVIN TKDENODO
B 34292 LOIS FERNANDEZ, PEDRO Home TECNICA ALEVIN TKDENODO
B 37151 FREIRIA IGLESIAS, BRAIS Home TECNICA ALEVIN TKDENODO
B 36278 CANOSA CARRILLO, GABRIEL Home TECNICA ALEVIN TKDENODO
C 35485 PINEDA BENITEZ, TEO Home TECNICA ALEVIN TKDENODO
C 35486 PINEDA BENITEZ, TOMAS Home TECNICA ALEVIN TKDENODO
A 36391 MOREIRA RICON, ANXO Home TECNICA ALEVIN YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 37427 LORENZO FRANCO, ADRIAN Home TECNICA ALEVIN ZUSANLI
A 39532 ROMAN RODRIGUEZ, PABLO Home TECNICA BENJAMIN AS SPORT
A 39534 GONZALEZ DURAN, SAUL Home TECNICA BENJAMIN AS SPORT
A 39538 FERREIRA VILLAR, GABRIEL Home TECNICA BENJAMIN AS SPORT
A 40154 RODRIGUEZ LAGO, GABRIEL Home TECNICA BENJAMIN BUDO CASTRELOS
A 40459 COMESAÑA LEIRAS, EFREN Home TECNICA BENJAMIN BUDO CASTRELOS
A 40996 PORTO COVELO, SIMON Home TECNICA BENJAMIN BUDO CASTRELOS
A 41106 PEREZ IGLESIAS, BREIXO Home TECNICA BENJAMIN C.D.S. OURENSE
A 41108 BLANCO CID, NOEL Home TECNICA BENJAMIN C.D.S. OURENSE
A 39374 GONZALEZ GOMEZ, PABLO Home TECNICA BENJAMIN C.D.S. OURENSE
A 41430 ECHEVERRIA GARCIA, YAGO Home TECNICA BENJAMIN DOBOK
A 38353 MARTINEZ RODRIGUEZ, ALEJO Home TECNICA BENJAMIN DOBOK
A 41449 MARTINEZ TENREIRO, ANGEL Home TECNICA BENJAMIN DOBOK
B 37536 REY MARTINEZ, RAUL Home TECNICA BENJAMIN DOBOK
A 38161 CAO HUERTA, ALEXANDRE Home TECNICA BENJAMIN E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 39680 CRESPO VALIÑO, SAMUEL Home TECNICA BENJAMIN HAN´S HORANG I
A 38611 FERNANDEZ PASCUAL, MARVIN Home TECNICA BENJAMIN HAN´S HORANG I
A 30007 RIOS PEREZ, MARIO Home TECNICA BENJAMIN HEBE
A 35616 GUARDADO CORRALES, XANDRO Home TECNICA BENJAMIN HEBE
A 38195 SANTOME PONTIS, GIANLUCA Home TECNICA BENJAMIN HEBE
A 37283 LARRAÑAGA DIAZ, JUAN Home TECNICA BENJAMIN KIAP
A 38912 FERNANDEZ CARRO, PEDRO Home TECNICA BENJAMIN KWON
A 36468 PARGA AMOR, VALENTIN Home TECNICA BENJAMIN KWON
A 39353 GARCIA ESPADA, NICOLAS Home TECNICA BENJAMIN KWON
B 38894 QUINTERO GUEDELLA, ANTON Home TECNICA BENJAMIN KWON
A 41238 ARES VEIGA, NICOLAS Home TECNICA BENJAMIN MOO DUK KWAN
A 39893 FERNANDEZ CAMPOS, DIEGO Home TECNICA BENJAMIN MOO DUK KWAN
A 38267 LAMAS GAYOSO, MANUEL Home TECNICA BENJAMIN MOO DUK KWAN
A 37015 DE LA IGLESIA FRANCO, ALBERTO Home TECNICA BENJAMIN NATURAL SPORT RIBEIRA
A 35777 GONZALEZ SANLES, MARCO Home TECNICA BENJAMIN NATURAL SPORT RIBEIRA
A 37165 SEGADE MANEIRO, THIAGO Home TECNICA BENJAMIN NATURAL SPORT RIBEIRA
A 40209 ARNOSO NAVEIRAS, HUGO Home TECNICA BENJAMIN NATURAL SPORT SADA
A 38626 VIDAL FRAGA, ADRIAN Home TECNICA BENJAMIN NATURAL SPORT SADA
A 40207 PAZ VARELA, LUCAS Home TECNICA BENJAMIN NATURAL SPORT SADA
B 41845 PAN SELLARES, MARCOS Home TECNICA BENJAMIN NATURAL SPORT SADA
A 36863 GOMEZ CARRERO, SANTIAGO Home TECNICA BENJAMIN NEKA
A 39948 CORRAL LA BANCA, JUAN Home TECNICA BENJAMIN OLIMPIA
A 40680 NORES FERNANDEZ, IAGO Home TECNICA BENJAMIN OLIMPIA
A 39525 VAZQUEZ PORTABALES, XABI Home TECNICA BENJAMIN OLIMPIA
A 37067 OTERO ALONSO, BRUNO Home TECNICA BENJAMIN OLIMPIC
A 36960 VILCHEZ DOVAL, ANDRE Home TECNICA BENJAMIN OLIMPIC
A 40089 MERA DIAZ, AITOR Home TECNICA BENJAMIN OMNIHUM
A 39728 SOMOZA ALCALDE, JULIAN Home TECNICA BENJAMIN OZONO BOIRO CD
A 37205 ALONSO PARCERO, NICOLAS Home TECNICA BENJAMIN PATIÑO-MOAÑA
A 36954 JUNCAL EIROA, BRAIS Home TECNICA BENJAMIN PATIÑO-MOAÑA
A 40914 ZHANG ZHENG, ALEJANDRO Home TECNICA BENJAMIN SEUNGSPORT
A 36340 LEMA BRANDON, ARES Home TECNICA BENJAMIN SUH TKD PONTEVEDRA
A 40804 ALONSO CABO, LUCAS Home TECNICA BENJAMIN TAEBEK
A 35548 GRAÑA FREAZA, XABIER Home TECNICA BENJAMIN TKDENODO
A 38831 SALAS PAZOS, AITOR Home TECNICA BENJAMIN TKDENODO
A 39689 NUÑEZ PARDO, MATEO Home TECNICA BENJAMIN YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 30809 CAL FERNANDEZ, ALBERTO Home TECNICA CADETE BUDO CASTRELOS
A 29988 FEIJOO GOMEZ, JULIAN Home TECNICA CADETE COUTO
A 32603 SANMARTIN BOLAÑO, BREOGAN Home TECNICA CADETE COUTO
A 37195 IGLESIAS DOVAL, JULIO Home TECNICA CADETE COUTO
A 34603 HORTAS ROSALES, ALEJANDRO Home TECNICA CADETE E. D. POIO
A 30255 FERNANDEZ FRANJO, ALEJANDRO Home TECNICA CADETE E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 33580 GARCIA HERNANDEZ, IAGO Home TECNICA CADETE E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 30552 DOCAMPO GONZALEZ, IVAN Home TECNICA CADETE E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 25894 FERNANDEZ-HERRERIN RODRIGUEZ, TOMAS Home TECNICA CADETE KIAP
A 27615 FRAGA OJEDA, IAGO Home TECNICA CADETE KIAP
A 32941 ROMAY RODRIGUEZ, MANUEL Home TECNICA CADETE KIAP
B 35712 ANTOLIN CARRACEDO, ADRIAN Home TECNICA CADETE KIAP
B 28971 BOVEDA CRESPO, AARON Home TECNICA CADETE KIAP
B 30784 DIEGUEZ RUA, ALVARO Home TECNICA CADETE KIAP
C 29158 FERNANDEZ GOMEZ, GERMAN Home TECNICA CADETE KIAP
C 28984 DURAN ANGULO, JACOBO Home TECNICA CADETE KIAP
A 30622 MAHIA VAZQUEZ, TOMAS Home TECNICA CADETE KWON
A 32302 BARREIRO SANCHEZ, MARCELO Home TECNICA CADETE KWON
A 38226 GARCIA TIZON, HUGO Home TECNICA CADETE KWON
A 27190 RODRIGUEZ GONZALEZ, DIEGO Home TECNICA CADETE MACE SPORT
A 29886 RODRIGUEZ RAMIREZ, XABIER Home TECNICA CADETE MACE SPORT
A 34719 DIEGUEZ PEREZ, YAGO Home TECNICA CADETE MAIS DXT-TRABAZOS
A 30597 DIAZ REGO, MANUEL ANTON Home TECNICA CADETE MOO DUK KWAN
A 35769 GOMEZ GONZALEZ, BRUNO Home TECNICA CADETE NATURAL SPORT RIBEIRA
A 28848 GALDO MAIRA, RUBEN Home TECNICA CADETE NATURAL SPORT SADA
A 30779 JIMENEZ PONCE, JAVIER Home TECNICA CADETE NATURAL SPORT SADA
A 29954 ALVAREZ FERNANDEZ, DIEGO Home TECNICA CADETE NATURAL SPORT SADA
B 33618 MEIJIDE COUTO, RAUL Home TECNICA CADETE NATURAL SPORT SADA
B 29282 MELLA RODRIGUEZ, IAGO Home TECNICA CADETE NATURAL SPORT SADA
A 34752 AREAN GREJS, DANIEL Home TECNICA CADETE NEKA
A 28797 TRUJILLO QUIROGA, GAEL Home TECNICA CADETE NEKA
A 38212 RODRIGUEZ CASTIÑEIRA, YERAY Home TECNICA CADETE NEKA
B 33854 RODRIGUEZ LOPEZ, DAVID Home TECNICA CADETE NEKA
A 35371 RODRIGUEZ URDIALES, BORJA Home TECNICA CADETE OLIMPIA
A 27335 DOS REIS PADIN, JAIME Home TECNICA CADETE OLIMPIC
A 31204 IGLESIAS VACAS, HECTOR Home TECNICA CADETE OZONO BOIRO CD
A 29694 PEREIRA GRAÑA, RAUL MARCIAL Home TECNICA CADETE SARES TKD CANGAS
A 34796 TEIJO POUSADA, HUGO Home TECNICA CADETE SARES TKD CANGAS
A 27371 ALVAREZ VAZQUEZ, AITOR Home TECNICA CADETE SEUNGSPORT
A 35703 MALLO PENA, IAGO Home TECNICA CADETE SEUNGSPORT
A 32655 PAREDES COLLAZO, JUAN Home TECNICA CADETE SEUNGSPORT
A 24936 MEILAN IRAGO, SAMUEL Home TECNICA CADETE TAO
A 30133 VAZQUEZ HERMIDA, GABRIEL Home TECNICA CADETE TAO
A 32796 BOTANA PAZOS, MANUEL Home TECNICA CADETE TKDENODO
A 30627 FERNANDEZ PINTOS, DAVID Home TECNICA CADETE YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 30630 SANTOS FERNANDEZ, MIGUEL Home TECNICA CADETE YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 39517 DANS CASTRO, OMAR Home TECNICA FREESTYLE CADET HAN´S HORANG I
A 23555 PAZ ROMERO, MANUEL ALEJANDRO Home TECNICA FREESTYLE CADET HEBE
A 25894 FERNANDEZ-HERRERIN RODRIGUEZ, TOMAS Home TECNICA FREESTYLE CADET KIAP
A 28848 GALDO MAIRA, RUBEN Home TECNICA FREESTYLE CADET NATURAL SPORT SADA
A 28776 SCHULLENBERG CASTRO, MANUEL Home TECNICA FREESTYLE CADET NATURAL SPORT SADA
A 27331 MERA BARCALA, MARCOS Home TECNICA FREESTYLE CADET OLIMPIC
A 27335 DOS REIS PADIN, JAIME Home TECNICA FREESTYLE CADET OLIMPIC
X 27190 RODRIGUEZ GONZALEZ, DIEGO Home TECNICA FREESTYLE CADET MACE SPORT
A 37980 PRIETO DEL RIO, SERGIO Home TECNICA FREESTYLE CADET VALERICS
A 40708 IBN SALAH, NADIR Home TECNICA FREESTYLE CADET VALERICS
A 39864 ZAPPAROV, VLADIMIR Home TECNICA FREESTYLE INFAN HAN´S HORANG I
A 35690 FERNANDEZ PASCUAL, DIEGO Home TECNICA FREESTYLE INFAN HAN´S HORANG I
A 31960 GIL VAZQUEZ, IAGO Home TECNICA FREESTYLE INFAN HEBE
A 35555 SABIN RENDO, ANTON Home TECNICA FREESTYLE INFAN HEBE
A 30560 SANCHEZ SANTOS, HUGO Home TECNICA FREESTYLE INFAN HEBE
A 33773 JIMENEZ PONCE, CARLOS Home TECNICA FREESTYLE INFAN NATURAL SPORT SADA
A 31850 OLIVEIRA GARCIA, NICOLAS Home TECNICA FREESTYLE INFAN OLIMPIC
A 36512 PEREZ MACHO, CARLOS Home TECNICA INFANTIL AS SPORT
A 33453 SANCHEZ RODRIGUEZ, BRAIS Home TECNICA INFANTIL COUTO
A 36621 GUTIERREZ PEREIRO, ADRIAN Home TECNICA INFANTIL COUTO
A 35910 GONZALEZ VASALLO, NAIM Home TECNICA INFANTIL COUTO
A 35428 IÑIGUEZ LODEIRO, DIEGO Home TECNICA INFANTIL DOBOK
A 37539 LOPEZ PENAS, UXIO Home TECNICA INFANTIL DOBOK
A 37603 OTERO GONZALEZ, FERNANDO Home TECNICA INFANTIL E. D. POIO
A 35142 ROSADO TORDERA, PABLO Home TECNICA INFANTIL E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 31555 LOPEZ JOAQUIN, SERGIO Home TECNICA INFANTIL E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 32379 ARRIBAS VAZQUEZ, ADAN Home TECNICA INFANTIL E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 32123 NOVAS FRANCO, ANXO Home TECNICA INFANTIL GARRAPUCHO
A 39864 ZAPPAROV, VLADIMIR Home TECNICA INFANTIL HAN´S HORANG I
A 32975 GARCIA ZAS, FRANCISCO JOSE Home TECNICA INFANTIL HAN´S HORANG I
A 33067 SESAR VILA, MARCOS Home TECNICA INFANTIL HAN´S HORANG I
A 35555 SABIN RENDO, ANTON Home TECNICA INFANTIL HEBE
A 31960 GIL VAZQUEZ, IAGO Home TECNICA INFANTIL HEBE
A 30560 SANCHEZ SANTOS, HUGO Home TECNICA INFANTIL HEBE
A 32750 FRAGA OJEDA, NICOLAS Home TECNICA INFANTIL KIAP
A 30485 SOLER FREIJIDO, SANTIAGO Home TECNICA INFANTIL KIAP
A 37729 BERMUDEZ MOREIRA, NILO Home TECNICA INFANTIL KWON
A 35131 RODRIGUEZ ALDAO, MATEO Home TECNICA INFANTIL MACE SPORT
A 37718 FORNOS FERNANDEZ, HUGO Home TECNICA INFANTIL MAIS DXT-TRABAZOS
A 35810 PROVECHO DOVAL, CARLOS Home TECNICA INFANTIL MAIS DXT-TRABAZOS
A 36374 VAZQUEZ FERNANDEZ, DAVID Home TECNICA INFANTIL MAIS DXT-TRABAZOS
B 36375 VAZQUEZ FERNANDEZ, ALVARO Home TECNICA INFANTIL MAIS DXT-TRABAZOS
A 30670 GONZALEZ VAZQUEZ, BRUNO Home TECNICA INFANTIL MOO DUK KWAN
A 36154 PICO DA COSTA, FERNANDO Home TECNICA INFANTIL MOO DUK KWAN
A 32011 RAMOS OUJO, FRANCISCO Home TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT RIBEIRA
A 34055 PAZ ALBORES, MANUEL Home TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT RIBEIRA
A 38447 OUTEIRAL CHOUZA, XABIER Home TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT RIBEIRA
B 30065 DOSIL CALO, MARTIN Home TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT RIBEIRA
A 33773 JIMENEZ PONCE, CARLOS Home TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT SADA
A 37725 MARTIN GONZALEZ, ALBERTO Home TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT SADA
A 38018 BARRAL DIZ, GETACHEW Home TECNICA INFANTIL NATURAL SPORT SADA
A 30040 GARCIA MARTINEZ, MARCO Home TECNICA INFANTIL NEKA
A 37931 PEREZ TIERRA, DANIEL Home TECNICA INFANTIL NEKA
A 31990 MARTINEZ DURAN, VICTOR Home TECNICA INFANTIL NEKA
B 33982 VEGA SOTO, MANUEL Home TECNICA INFANTIL NEKA
A 34569 IGLESIAS GODOY, RUBEN Home TECNICA INFANTIL OLIMPIA
A 32913 LONGOBUCCO LINARES, MARC ANTHONY Home TECNICA INFANTIL OLIMPIA
A 30335 RIAL ABALO, HUGO Home TECNICA INFANTIL OLIMPIC
A 31850 OLIVEIRA GARCIA, NICOLAS Home TECNICA INFANTIL OLIMPIC
A 33503 OBELLEIRO LIZ, FERNANDO Home TECNICA INFANTIL OMNIHUM
A 30050 RIAL FERNANDEZ, JUSTIN Home TECNICA INFANTIL OZONO BOIRO CD
A 37201 Home TECNICA INFANTIL OZONO BOIRO CD
A 31410 VERDE COSTAS, RUBEN Home TECNICA INFANTIL PATIÑO-MOAÑA
A 38089 MIRANDA GONZALEZ, IZAN Home TECNICA INFANTIL SEUNGSPORT
A 33526 VIEITEZ LLERA, CRISTIAN Home TECNICA INFANTIL SUH TKD PONTEVEDRA
A 34136 DUEÑAS OTERO, BRAIS Home TECNICA INFANTIL SUH TKD PONTEVEDRA
A 32279 LOPEZ BLANCO, HUGO Home TECNICA INFANTIL TAO
A 32950 LOPEZ NUEVO, MATEO Home TECNICA INFANTIL TAO
A 32800 GRAÑA FREAZA, ANXO Home TECNICA INFANTIL TKDENODO
A 34332 ANGUEIRA DURO, JESUS Home TECNICA INFANTIL TKDENODO
A 34328 CARBIA DOPAZO, LUCAS Home TECNICA INFANTIL TKDENODO
B 35063 CAMPO FERNANDEZ, DANIEL Home TECNICA INFANTIL TKDENODO
B 32807 LOIS FERNANDEZ, MARTIN Home TECNICA INFANTIL TKDENODO
B 32833 GRANJA GRILLE, OSCAR Home TECNICA INFANTIL TKDENODO
C 35622 ZAS OTERO, ADRIAN Home TECNICA INFANTIL TKDENODO
C 34244 OTERO PEREZ, RODRIGO Home TECNICA INFANTIL TKDENODO
A 34417 VARGAS TORREZ, SAMIR MAHROOF Home TECNICA INFANTIL YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 36058 RODRIGUEZ PEREZ, MARIO WEIMAR Home TECNICA INFANTIL YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 34251 CASTRO SAMARTIN, DANIEL Home TECNICA INFANTIL ZUSANLI
A 38861 ROMAN SAA, IGNACIO Home TECNICA INFANTIL ZUSANLI
A 29779 RAMOS LLOVES, MANUEL Home TECNICA JUNIOR COUTO
A 25486 FERNANDEZ SOMOZA, UNAI Home TECNICA JUNIOR E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 29831 LOPEZ VILA, CARLOS Home TECNICA JUNIOR E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 23555 PAZ ROMERO, MANUEL ALEJANDRO Home TECNICA JUNIOR HEBE
A 26148 PORTELA DIEGUEZ, ALVARO Home TECNICA JUNIOR HEBE
A 26770 SANTOME PONTIS, GABRIELE Home TECNICA JUNIOR HEBE
A 27895 GONZALEZ PEREZ, CARLOS Home TECNICA JUNIOR KIAP
A 29004 SAMPAYO LORENZO, BRAIS Home TECNICA JUNIOR KIAP
A 30259 SANCHEZ PINZON, DIEGO Home TECNICA JUNIOR KIAP
B 34437 RODRIGUEZ PEREZ, HUGO Home TECNICA JUNIOR KIAP
A 26591 MAHIA VAZQUEZ, LUCAS Home TECNICA JUNIOR KWON
A 25225 PREGO PENA, IZAN Home TECNICA JUNIOR KWON
A 25229 COUCEIRO GARCIA, MARIO Home TECNICA JUNIOR KWON
B 26467 DOMINGUEZ OTERO, MARTIN Home TECNICA JUNIOR KWON
B 26466 VAZQUEZ RODRIGUEZ, SERAFIN Home TECNICA JUNIOR KWON
A 31139 FORNOS FERNANDEZ, ABEL Home TECNICA JUNIOR MAIS DXT-TRABAZOS
A 27356 BOLAÑO BELLO, CARLOS WILIAN Home TECNICA JUNIOR MOO DUK KWAN
A 28776 SCHULLENBERG CASTRO, MANUEL Home TECNICA JUNIOR NATURAL SPORT SADA
A 30254 VAZQUEZ DE JORGE, RAUL Home TECNICA JUNIOR NEKA
A 25115 FERNANDEZ FILLOY, DANIEL Home TECNICA JUNIOR OLIMPIA
A 27331 MERA BARCALA, MARCOS Home TECNICA JUNIOR OLIMPIC
A 27124 SILVA CAROLLO, LUIS Home TECNICA JUNIOR OZONO BOIRO CD
A 25281 MARIÑO IGLESIAS, KEVIN Home TECNICA JUNIOR SARES TKD CANGAS
A 30310 PAZO RIAL, IVAN Home TECNICA JUNIOR SARES TKD CANGAS
A 26791 DACOSTA MAGDALENO, DARIO Home TECNICA JUNIOR SARES TKD CANGAS
A 30018 DUEÑAS OTERO, IÑAKI Home TECNICA JUNIOR SUH TKD PONTEVEDRA
A 29362 MOSCOSO BECEIRO, SERGIO Home TECNICA JUNIOR TAO
A 27483 MONTENEGRO VARELA, JOEL Home TECNICA JUNIOR TAO
A 31345 PEREIRA GONZALEZ, URIEL Home TECNICA JUNIOR TAO
A 29113 CARAMES TORRES, DAVID Home TECNICA JUNIOR YIDAM-CEIP BALAIDOS
A 34035 CORTON FERNANDEZ, ROI Home TECNICA JUNIOR YIDAM-CEIP BALAIDOS
Derradeira modificación o Mércores, 18 Abril 2018 07:27
FGT Administración

Responsable comunicación da Federación Galega de Taekwondo

Website: www.taekwondogalego.org Email Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.