Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Promesas - Horario, Inscrición e Sorteo

 

CPTO. GALEGO PROMESAS
CPTO. GALEGO VETERANOS
SÁBADO 10/03/18 EN CANGAS
 
HORARIO:
 
MAÑÁ: COMEZO DA COMPETICIÓN ÁS 09.00 HORAS
CATEGORÍAS ABSOLUTA E CADETE
--
TARDE: COMEZO DA COMPETICIÓN ÁS 15.30 HORAS
CATEGORÍAS XUNIOR E VETERANOS
 
INSCRICIÓN DEFINITIVA: 
 
A 11791 ESTEVEZ BACELAR, ABEL Home ABSOLUTA GALLO MAT'S
A 28342 VERDE COSTAS, ISMAEL Home ABSOLUTA GALLO PATIÑO-MOAÑA
A 11790 CAEIRO OLIVEIRA, SANDRO Home ABSOLUTA GALLO SARES TKD CANGAS
A 24030 PEREIRA GRAÑA, RUBEN Home ABSOLUTA GALLO SARES TKD CANGAS
A 26819 PEREIRA GONZALEZ, RODRIGO Home ABSOLUTA GALLO ZUSANLI
A 30368 ALONSO ALONSO, MANUEL Home ABSOLUTA LIGERO ARTE E MOVEMENTO
A 10817 GONZALEZ DOMINGUEZ, ADAN Home ABSOLUTA LIGERO BUDO CASTRELOS
A 11523 LOPEZ CASTELO, MICHAEL JOSE Home ABSOLUTA LIGERO E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 23310 LOPEZ RAMOS, JESUS Home ABSOLUTA LIGERO GARRAPUCHO
A 22898 GONZALEZ SECO, RAUL Home ABSOLUTA LIGERO JANSU
A 30612 CARRO BARREIRO, FRANZ Home ABSOLUTA LIGERO KWON
A 37812 RIVAS PEREZ, YAUME Home ABSOLUTA LIGERO MOO DUK KWAN
A 24029 RODRIGUEZ POUSADA, MAURO Home ABSOLUTA LIGERO SARES TKD CANGAS
A 41861 MOURELLE AGRUÑA, DAVID Home ABSOLUTA LIGERO VALERICS
A 37978 PEREZ VEIGA, DAVID Home ABSOLUTA MEDIO BUNKAI
A 30553 GARCIA ARIAS, DIEGO Home ABSOLUTA MEDIO E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 12501 CAMPOS OROSA, PEDRO Home ABSOLUTA MEDIO KORYO
A 30911 LOURIDO BASTOS, VITOR Home ABSOLUTA MEDIO TKDENODO
A 24776 GONZALEZ BARBOSA, BRAYAN Home ABSOLUTA MOSCA AS SPORT
A 25209 MARTINEZ CONDE, MIGUEL Home ABSOLUTA MOSCA SARES TKD CANGAS
A 40627 ALONSO RIVEIRO, MARCOS Home ABSOLUTA PESADO AS SPORT
A 24725 GARRIDO PORTELA, DAMIAN Home ABSOLUTA PESADO MAT'S
A 39959 MAYO ROMAY, VICTOR MANUEL Home ABSOLUTA PESADO OZONO BOIRO CD
A 30432 FERNANDEZ DOMINGUEZ, BRAIS Home ABSOLUTA PLUMA AS SPORT
A 29598 SEIJAS PIÑEIRO, MANUEL Home ABSOLUTA PLUMA BUNKAI
A 23780 CORREDOIRA SARTIER, ALEJANDRO Home ABSOLUTA PLUMA HEBE
A 24726 FERREIROS MARIÑO, XOAN Home ABSOLUTA PLUMA MAT'S
A 40285 HERNANDEZ TORRES, AYOZE JESUS  Home ABSOLUTA PLUMA SARES TKD CANGAS
A 26135 RODRIGUEZ DE LORENZO, JUAN Home ABSOLUTA PLUMA TAO
A 27789 UBEIRA BENAVIDES, ANTONIO Home ABSOLUTA SUPERLIGERO AS SPORT
A 40511 RODRIGUEZ BOLAÑO, RUBEN Home ABSOLUTA SUPERLIGERO BUNKAI
A 33826 MACIEL ALVAREZ, MIGUEL Home CADETE GALLO AS SPORT
A 29207 BOUDJENANE LIÑARES, MATEO Home CADETE GALLO BOUDSPORT
A 27591 PENA PEREIRA, DANIEL Home CADETE GALLO GARRAPUCHO
A 37729 BERMUDEZ MOREIRA, NILO Home CADETE GALLO KWON
A 35106 GUTIERREZ ALVAREZ, DANIEL Home CADETE GALLO MACE SPORT
A 35104 GUTIERREZ ALVAREZ, ALVARO Home CADETE GALLO MACE SPORT
B 33602 ABOLLADO BUGALLO, JOSE Home CADETE GALLO MACE SPORT
B 30182 ALFONSIN AMBROA, CIBRAN Home CADETE GALLO MACE SPORT
A 29107 PEREZ BRACAMONTE, DANIEL DE JESUS Home CADETE GALLO MANIOTAS-NOIA
A 30050 RIAL FERNANDEZ, JUSTIN Home CADETE GALLO OZONO BOIRO CD
A 37201 MUÑIZ MARTIS, MATEO Home CADETE GALLO OZONO BOIRO CD
A 31410 VERDE COSTAS, RUBEN Home CADETE GALLO PATIÑO-MOAÑA
A 33834 PEREZ RODRIGUEZ, ALEJANDRO Home CADETE GALLO PATIÑO-MOAÑA
A 38117 VAZQUEZ SIMES, GABRIEL Home CADETE GALLO TKDENODO
A 41038 PEDREIRA CASTRO, FABIO Home CADETE GALLO ZUSANLI
A 36790 LOUREIRO LOPEZ, CHRISTIAN Home CADETE LIGERO BOUDSPORT
A 30809 CAL FERNANDEZ, ALBERTO Home CADETE LIGERO BUDO CASTRELOS
A 30816 MADERA RODRIGUEZ, LUCAS Home CADETE LIGERO BUDO CASTRELOS
A 30240 RAMAS MOURELLE, XABIER Home CADETE LIGERO GARRAPUCHO
A 34966 PIÑEIRO SILVA, IVAN Home CADETE LIGERO KIDO SPORT
A 34713 PARADA VAZQUEZ, ANXO Home CADETE LIGERO KIDO SPORT
A 27195 SALANOVA LISTE, ADRIAN Home CADETE LIGERO MANIOTAS-NOIA
A 25817 MARTINEZ SOBRIDO, BRAIS Home CADETE LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 29282 MELLA RODRIGUEZ, IAGO Home CADETE LIGERO NATURAL SPORT SADA
A 30031 SANTOME MAGALLANES, AARON Home CADETE LIGERO PATIÑO-MOAÑA
A 34796 TEIJO POUSADA, HUGO Home CADETE LIGERO SARES TKD CANGAS
A 34332 ANGUEIRA DURO, JESUS Home CADETE LIGERO TKDENODO
A 38790 DIAZ RODRIGUEZ, XOEL Home CADETE LIGERO MUGA DOJANG
A 38226 GARCIA TIZON, HUGO Home CADETE MEDIO KWON
A 27845 TROITIÑO AMOEDO, SERGIO Home CADETE MEDIO MAT'S
A 27294 GOLOBARDAS JUNCAL, ADRIAN Home CADETE MEDIO PATIÑO-MOAÑA
A 34244 OTERO PEREZ, RODRIGO Home CADETE MEDIO TKDENODO
A 40708 IBN SALAH, NADIR Home CADETE MEDIO VALERICS
A 30156 GONZALEZ MIJON, ABRAHAM Home CADETE MINIMOSCA AS SPORT
A 33453 SANCHEZ RODRIGUEZ, BRAIS Home CADETE MINIMOSCA COUTO
A 34603 HORTAS ROSALES, ALEJANDRO Home CADETE MINIMOSCA E. D. POIO
A 28672 PENA PEREIRA, DAVID Home CADETE MINIMOSCA GARRAPUCHO
A 31960 GIL VAZQUEZ, IAGO Home CADETE MINIMOSCA HEBE
A 30622 MAHIA VAZQUEZ, TOMAS Home CADETE MINIMOSCA KWON
A 32011 RAMOS OUJO, FRANCISCO Home CADETE MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 34055 PAZ ALBORES, MANUEL Home CADETE MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 33617 MEIJIDE COUTO, IVAN Home CADETE MINIMOSCA NATURAL SPORT SADA
A 32655 PAREDES COLLAZO, JUAN Home CADETE MINIMOSCA SEUNGSPORT
A 33918 LOPEZ BARTOL, ALAN Home CADETE MINIMOSCA TAO
A 32800 GRAÑA FREAZA, ANXO Home CADETE MINIMOSCA TKDENODO
A 30937 SANROMAN GUISANDE, MANUEL Home CADETE MOSCA AS SPORT
A 28247 POUPARIÑA NASEIRO, ALEX Home CADETE MOSCA JANSU
A 33678 OTERO SOUSA, JAVIER Home CADETE MOSCA KAE SPORT
A 30784 DIEGUEZ RUA, ALVARO Home CADETE MOSCA KIAP
A 34901 MARTINEZ ZAMORA, LUCAS Home CADETE MOSCA KIAP
A 35756 SANTOS RUIZ, MANUEL Home CADETE MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 33052 RIOS RIVEIRO, MATEO Home CADETE MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 37725 MARTIN GONZALEZ, ALBERTO Home CADETE MOSCA NATURAL SPORT SADA
A 32250 RIAL GOMEZ, BRAIS Home CADETE MOSCA SARES TKD CANGAS
A 35559 GARCIA REY, ANXO Home CADETE MOSCA SARES TKD CANGAS
A 31337 PEREIRA GONZALEZ, ADONAIS Home CADETE MOSCA TAO
A 37385 BECERRA BARREIRO, MARCO Home CADETE MOSCA TKDENODO
A 30373 FERNANDEZ TRILLO, DIEGO Home CADETE PESADO ARTE E MOVEMENTO
A 30439 TRIGO VILLAR, HUGO Home CADETE PESADO MANIOTAS-NOIA
A 28819 LESTAYO BUGALLO, UNAI Home CADETE PESADO MANIOTAS-NOIA
A 29709 SANTOS ABALDE, GAEL Home CADETE PESADO SARES TKD CANGAS
A 34249 GARCIA LAGO, YOEL Home CADETE PESADO ZUSANLI
A 32888 PAZOS ALVAREZ, YERAY Home CADETE PLUMA AS SPORT
A 31295 SANCHEZ RODRIGUEZ, ALEJANDRO Home CADETE PLUMA BOUDSPORT
A 27082 ALVAREZ CATRUFO, ALBERTO Home CADETE PLUMA DOBOK
A 35419 PAN VILARIÑO, ALEJANDRO Home CADETE PLUMA DOBOK
A 29939 LAMELO DE LA CIERVA, YAGO Home CADETE PLUMA GARRAPUCHO
A 30560 SANCHEZ SANTOS, HUGO Home CADETE PLUMA HEBE
A 35712 ANTOLIN CARRACEDO, ADRIAN Home CADETE PLUMA KIAP
A 35102 GONZALEZ GARCIA, DIEGO Home CADETE PLUMA MACE SPORT
A 38541 SEGADE REY, SAMUEL Home CADETE PLUMA OZONO BOIRO CD
A 29694 PEREIRA GRAÑA, RAUL MARCIAL Home CADETE PLUMA SARES TKD CANGAS
A 32807 LOIS FERNANDEZ, MARTIN Home CADETE PLUMA TKDENODO
A 38860 ROMAN SAA, EDUARDO Home CADETE PLUMA ZUSANLI
A 38861 ROMAN SAA, IGNACIO Home CADETE PLUMA ZUSANLI
A 30403 MENDEZ LEIS, SAMUEL Home CADETE SEMIMEDIO ARTE E MOVEMENTO
A 37236 MACIEL ALVAREZ, PABLO Home CADETE SEMIMEDIO AS SPORT
A 37031 GARCIA GARCIA, ABEL Home CADETE SEMIMEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 35769 GOMEZ GONZALEZ, BRUNO Home CADETE SEMIMEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 31157 MIRANDA NUÑEZ, GABRIEL Home CADETE SEMIMEDIO SARES TKD CANGAS
A 38177 JAMARDO GONZALEZ, NICOLAS Home CADETE SEMIMEDIO TKDENODO
A 36086 BLANCO FALCON, MARIO Home CADETE SEMIMEDIO VITAL SPORT-CAMBADOS
A 37603 OTERO GONZALEZ, FERNANDO Home CADETE SEMIPESADO E. D. POIO
A 35739 FERNANDEZ MENDUIÑA, DARIO Home CADETE SEMIPESADO HEBE
A 32796 BOTANA PAZOS, MANUEL Home CADETE SEMIPESADO TKDENODO
A 35627 RAMILO CAMIÑA, MARIO Home CADETE SEMIPESADO ZUSANLI
A 29529 DE LA IGLESIA GARCIA, XOEL Home CADETE SUPERLIGERO ARTE E MOVEMENTO
A 37402 GOMEZ REY, ANDRES Home CADETE SUPERLIGERO AS SPORT
A 26427 GONZALEZ DOMINGUEZ, OMAR Home CADETE SUPERLIGERO BUDO CASTRELOS
A 32302 BARREIRO SANCHEZ, MARCELO Home CADETE SUPERLIGERO KWON
A 30834 CAAMAÑO MARTINEZ, ARES Home CADETE SUPERLIGERO MANIOTAS-NOIA
A 25819 BRION CAMEAN, UNAI Home CADETE SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 37632 FERREIRO MARTINEZ, BORJA Home CADETE SUPERLIGERO OZONO BOIRO CD
A 34328 CARBIA DOPAZO, LUCAS Home CADETE SUPERLIGERO TKDENODO
A 37980 PRIETO DEL RIO, SERGIO Home CADETE SUPERLIGERO VALERICS
A 31868 RODRIGUEZ FERNANDEZ, ROI Home CADETE SUPERLIGERO VITAL SPORT-CAMBADOS
A 29815 GARCIA PADIN, MARCOS Home CADETE SUPERLIGERO VITAL SPORT-CAMBADOS
A 41944 RAFAI HAMDAOUI, AYOUB Home JUNIOR GALLO BOUDSPORT
A 38364 CORTIÑAS ALBA, SAMUEL Home JUNIOR GALLO DOBOK
A 29978 BUJAN LOPEZ, DENIS Home JUNIOR GALLO E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 26466 VAZQUEZ RODRIGUEZ, SERAFIN Home JUNIOR GALLO KWON
A 33389 GARCIA FERNANDEZ, IVAN Home JUNIOR LIGERO MANIOTAS-NOIA
A 25649 PORTABALES TEIXEIRA, RAUL Home JUNIOR LIGERO MAT'S
A 37712 DIEZ ROO, BRAIS Home JUNIOR LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 25795 ABELLEIRA MALLO, MATEO Home JUNIOR LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 24830 CAEIRO OLIVEIRA, MARIO Home JUNIOR LIGERO SARES TKD CANGAS
A 26678 DOCAMPO DEL RIO, ANDRES Home JUNIOR LIGERO TAO
A 32809 RIAL PEREZ, ADRIAN Home JUNIOR LIGERO TKDENODO
A 25454 RODRIGUEZ FERNANDEZ, TEO Home JUNIOR LIGERO VITAL SPORT-CAMBADOS
A 30815 SANDE ALVAREZ, ELOI Home JUNIOR MEDIO BUDO CASTRELOS
A 27895 GONZALEZ PEREZ, CARLOS Home JUNIOR MEDIO KIAP
A 35055 CANALES GONZALEZ, VICTOR Home JUNIOR MEDIO MANIOTAS-NOIA
A 30310 PAZO RIAL, IVAN Home JUNIOR MEDIO SARES TKD CANGAS
A 36598 RODRIGUEZ ALVAREZ, IAGO Home JUNIOR MEDIO TAEBEK-SERVIOCIO
A 24763 PAZOS ALVAREZ, EDGAR Home JUNIOR MOSCA AS SPORT
A 29779 RAMOS LLOVES, MANUEL Home JUNIOR MOSCA COUTO
A 26467 DOMINGUEZ OTERO, MARTIN Home JUNIOR MOSCA KWON
A 33150 ROBLES IGLESIAS, DANIEL Home JUNIOR PESADO BUNKAI
A 28560 GARCIA PADIN, PABLO Home JUNIOR PESADO VITAL SPORT-CAMBADOS
A 34248 GARCIA LAGO, SAUL Home JUNIOR PESADO ZUSANLI
A 33693 SANCHEZ NIETO, ALEJANDRO Home JUNIOR PLUMA AS SPORT
A 38929 GAMEIRO GUISANDE, RUBEN Home JUNIOR PLUMA AS SPORT
A 29831 LOPEZ VILA, CARLOS Home JUNIOR PLUMA E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 27356 BOLAÑO BELLO, CARLOS WILIAN Home JUNIOR PLUMA MOO DUK KWAN
A 27214 PARAMO COBAS, ALEJANDRO Home JUNIOR PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 32810 RIAL PEREZ, NICOLAS Home JUNIOR PLUMA TKDENODO
A 30402 MENDEZ LEIS, ANXO Home JUNIOR SEMIMEDIO ARTE E MOVEMENTO
A 32631 ROCHA CIVIDANES, RAUL Home JUNIOR SEMIMEDIO AS SPORT
A 25076 GONZALEZ CIBEIRA, ALBERTO Home JUNIOR SEMIMEDIO BUDO CASTRELOS
A 38359 GAGO RODRIGUEZ, ISAAC Home JUNIOR SEMIMEDIO DOBOK
A 40446 PAZOS RODRIGUEZ, GUILLERMO MANUEL Home JUNIOR SEMIMEDIO JANSU
A 37009 TORRADO FERNANDEZ, DANIEL Home JUNIOR SEMIMEDIO OZONO BOIRO CD
A 40292 GRAÑA MOLANES, ELOI Home JUNIOR SEMIMEDIO SARES TKD CANGAS
A 31935 BOQUETE SEOANE, DAVID Home JUNIOR SEMIMEDIO TAO
A 40997 BLANCO LAGARES, MARTIN Home JUNIOR SEMIMEDIO TKDENODO
A 25486 FERNANDEZ SOMOZA, UNAI Home JUNIOR SEMIMEDIO E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 25229 COUCEIRO GARCIA, MARIO Home JUNIOR SUPERLIGERO KWON
A 33575 LIÑARES BUSTABAD, PABLO Home JUNIOR SUPERLIGERO BOUDSPORT
A 37681 TRINCADO ALONSO, MANUEL Home JUNIOR SUPERLIGERO BUDO CASTRELOS
A 33151 RIVAS PORTO, SIBRAN Home JUNIOR SUPERLIGERO BUNKAI
A 27743 QUINTELA PIÑEIRO, ADRIAN Home JUNIOR SUPERLIGERO MAT'S
A 40234 MOREIRAS SANTIAGO, NICOLAS Home JUNIOR SUPERLIGERO MAT'S
A 29299 RODRIGUEZ GARCIA, IAGO Home JUNIOR SUPERLIGERO MOO DUK KWAN
A 25281 MARIÑO IGLESIAS, KEVIN Home JUNIOR SUPERLIGERO SARES TKD CANGAS
A 30189 LOPEZ NUEVO, FERNANDO Home JUNIOR SUPERLIGERO TAO
A 32760 PEREZ MONTOTO, DANIEL Home JUNIOR SUPERLIGERO TAO
A 24725 GARRIDO PORTELA, DAMIAN Home OLIMPICOS +80 MAT'S
A 10089 RIOS CORTEGOSO, JACOBO Home OLIMPICOS -68 HEBE
A 16284 GONZALEZ BANGA, SALVADOR Home OLIMPICOS -68 MACE SPORT
A 16226 GOMEZ NAVARRO, ANTONIO Home OLIMPICOS -80 BUNKAI
A 14689 COUSO CARRERA, JESUS Home OLIMPICOS -80 HEBE
A 42054 CAIÑO CARBALLO, JOSE Home OLIMPICOS -80 MAT'S
A 15663 FIGUEROA LOPEZ, IVAN Home OLIMPICOS -80 NATURAL SPORT RIBEIRA
A 22183 FRANCO ROUCO, OSCAR Home OLIMPICOS -80 PATIÑO-MOAÑA
A 39180 LOPEZ ROMERO, FRANCISCO JOSE Home OLIMPICOS -80 SEUNGSPORT
A 41867 PEMAN GONZALEZ, FERNANDO Home OLIMPICOS -80 VALERICS
A 27784 LAGO SOBRADELO, LAURA Muller ABSOLUTA LIGERO AS SPORT
A 23688 MARTINEZ REY, LAURA Muller ABSOLUTA LIGERO BOUDSPORT
A 28320 LOSADA MOLEDO, CELIA Muller ABSOLUTA LIGERO MAT'S
A 24839 MARTINEZ HERRERA, CARLA Muller ABSOLUTA LIGERO MAT'S
A 22337 LOPEZ RIVERA, NEREA Muller ABSOLUTA LIGERO SEUNGSPORT
A 22894 FUENTESECA LEGIDE, VALERIA Muller ABSOLUTA LIGERO VALERICS
A 14326 CASTRO GARCIA, NURIA Muller ABSOLUTA LIGERO AS SPORT
A 26896 LEMA MARTINEZ, MARIA Muller ABSOLUTA MEDIO DOBOK
A 41890 DIAS GOMES, LORENA Muller ABSOLUTA MEDIO USC
A 22895 MORENO CAMPO, SILVIA Muller ABSOLUTA PESADO VALERICS
A 30414 GARCIA BOUZON, ANDREA Muller ABSOLUTA PLUMA ARTE E MOVEMENTO
A 27412 OTERO CASTELO, LAURA Muller ABSOLUTA PLUMA E. D. POIO
A 39433 MORADO MIRAGAYA, ALBA Muller ABSOLUTA PLUMA JANSU
A 12512 PORTO CRUCES, ADA Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO KORYO
A 23377 PIÑEIRO MUÑIZ, VERONICA Muller ABSOLUTA SUPERLIGERO OZONO BOIRO CD
A 28710 ABELLEIRA MALLO, AROA Muller CADETE GALLO NATURAL SPORT RIBEIRA
A 32605 JARES COSTAS, CLAUDIA Muller CADETE GALLO PATIÑO-MOAÑA
A 29091 CHAPELA VILAS, ANDREA Muller CADETE GALLO PATIÑO-MOAÑA
A 31441 FERNANDEZ CORTIZO, NOA Muller CADETE GALLO SARES TKD CANGAS
A 32277 PEREZ VILLAR, MIRIAM Muller CADETE GALLO TAO
A 34519 PENA BERNAL, LUCIA Muller CADETE LIGERO DOBOK
A 28100 BOUZAS FERNANDEZ, TANIA Muller CADETE LIGERO KAE SPORT
A 37141 IMPARATO POMARES, ALESSANDRA Muller CADETE LIGERO MACE SPORT
A 28834 SEIJO MARTIN, IRIA Muller CADETE LIGERO PATIÑO-MOAÑA
A 35065 RIQUELME ROLON, ALANIS VICTORIA Muller CADETE MEDIO AS SPORT
A 33532 BLANCO SANCHEZ, OLAYA Muller CADETE MEDIO BOUDSPORT
A 32987 RODRIGUEZ IGLESIAS, VALERIA Muller CADETE MEDIO DOBOK
A 25973 IGLESIAS PEREZ DE LAMA, ANA TERESA Muller CADETE MEDIO KIAP
A 29041 LIGERO TABOADA, ALBA Muller CADETE MEDIO MAT'S
A 35846 SANCLEMENTE POUSA, CARLA Muller CADETE MEDIO PATIÑO-MOAÑA
A 29784 BARREIRO BESADA, PAULA Muller CADETE MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA
A 38363 FERNANDEZ PAULOS, SOFIA Muller CADETE MOSCA DOBOK
A 28347 FERNANDEZ SALGADO, NOA Muller CADETE MOSCA SARES TKD CANGAS
A 37401 GOMEZ REY, LUCIA Muller CADETE PESADO AS SPORT
A 37590 PENAS CONDE, LAURA Muller CADETE PESADO KWON
A 31184 LEMOS GONZALEZ, ANTIA Muller CADETE PESADO SARES TKD CANGAS
A 31180 GARRIDO AGULLA, SHEYLA Muller CADETE PESADO SARES TKD CANGAS
A 32523 OLIVEIRA REBOLLIDO, ZAIRA Muller CADETE PESADO VITAL SPORT-CAMBADOS
A 30304 SAMARTIN VEIGA, UXIA Muller CADETE PESADO ZUSANLI
A 38892 NUÑEZ PEREZ, NEREA Muller CADETE PLUMA KWON
A 38176 GARCIA GRAÑA, PAULA Muller CADETE PLUMA KWON
A 34194 ANTELO DOMINGUEZ, MARIA ENGRACIA Muller CADETE PLUMA MANIOTAS-NOIA
A 30030 LOPEZ PEQUEÑO, TANIA Muller CADETE PLUMA PATIÑO-MOAÑA
A 28824 VARELA PALMAS, IRIA Muller CADETE PLUMA PATIÑO-MOAÑA
A 32654 PAREDES COLLAZO, GALA Muller CADETE PLUMA SEUNGSPORT
A 38291 WAGENER GALVAN, ELENA Muller CADETE SEMIMEDIO HEBE
A 35919 SANCHEZ MARTINEZ, ANTIA Muller CADETE SEMIMEDIO KIDO SPORT
A 32014 LOPEZ ABOY, YODITH Muller CADETE SEMIMEDIO OZONO BOIRO CD
A 37704 YE YE, LEYI Muller CADETE SEMIMEDIO PATIÑO-MOAÑA
A 27293 PENA RIOS, SARA Muller CADETE SEMIMEDIO PATIÑO-MOAÑA
A 39382 RODRIGUEZ ANEGAS, MIREYA Muller CADETE SEMIMEDIO TAEBEK-SERVIOCIO
A 31041 LAGE GONZALEZ, ALBA Muller CADETE SEMIMEDIO MUGA DOJANG
A 31469 VIQUEIRA POSE, ABRIL Muller CADETE SEMIPESADO BOUDSPORT
A 35977 RUA NOVAS, UXIA Muller CADETE SEMIPESADO HEBE
A 32147 VIDAL AGUIN, NOA Muller CADETE SEMIPESADO KIDO SPORT
A 36999 GARCIA MARIÑO, ANA Muller CADETE SEMIPESADO OZONO BOIRO CD
A 33304 COSTAS MOLDES, LENA Muller CADETE SEMIPESADO SARES TKD CANGAS
A 33348 FERNANDEZ MOREIRA, SALETA Muller CADETE SEMIPESADO SARES TKD CANGAS
A 29245 CAMPELLO GONZALEZ, TATIANA Muller CADETE SEMIPESADO VALERICS
A 40616 PEREZ AMIGO, CRISTINA Muller CADETE SEMIPESADO VALERICS
A 32096 SONEIRA BALADO, SARA Muller CADETE SUPERLIGERO BOUDSPORT
A 30305 RODRIGUEZ IGLESIAS, IRIA Muller CADETE SUPERLIGERO HEBE
A 32571 VALEIRO CARRO, IRIA Muller CADETE SUPERLIGERO KWON
A 36397 GONZALEZ RIVEIRO, INES Muller CADETE SUPERLIGERO MACE SPORT
A 32494 BELLU LEIS, NATASHA Muller CADETE SUPERLIGERO MANIOTAS-NOIA
A 34026 GAVELA OTERO, SARA Muller CADETE SUPERLIGERO SARES TKD CANGAS
A 31193 CHAPELA GUIMERANS, VALERIA Muller CADETE SUPERLIGERO SARES TKD CANGAS
A 37768 SANTOS MOURIÑO, SOFIA Muller CADETE SUPERLIGERO MUGA DOJANG
A 24810 ESTEVEZ PAZ, VIOLETA Muller JUNIOR GALLO BUDO CASTRELOS
A 30817 RIVEIRO ANDRADE, ICIA Muller JUNIOR GALLO BUDO CASTRELOS
A 27672 NIETO MARIÑO, UXIA Muller JUNIOR LIGERO BUDO CASTRELOS
A 29972 CASTRO REY, UXIA Muller JUNIOR LIGERO E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 33219 VILLAR VARELA, MARIA Muller JUNIOR LIGERO E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 24959 REGOJO BARROS, MARIA Muller JUNIOR LIGERO KIAP
A 27194 DEL PUERTO GOMEZ, ELISA Muller JUNIOR LIGERO MANIOTAS-NOIA
A 38854 FREIRE NOVAS, MARTA Muller JUNIOR MEDIO MAT'S
A 26449 MUÑOZ PEREZ, LAURA Muller JUNIOR MEDIO SEUNGSPORT
A 35385 DIEGUEZ VEIRAS, CLAUDIA Muller JUNIOR MOSCA  BOUDSPORT
A 38975 PEREZ QUINTEIRO, NOA Muller JUNIOR PESADO COUTO
A 33742 TORRES NUÑEZ, SOFIA Muller JUNIOR PESADO DOBOK
A 27720 FERRADAS DEL OJO, SARA Muller JUNIOR PESADO PATIÑO-MOAÑA
A 29393 VILLAVERDE CARRERA, NOELIA Muller JUNIOR PESADO SEUNGSPORT
A 35614 RODRIGUEZ VARELA, SARA Muller JUNIOR PLUMA GARRAPUCHO
A 41003 FERNANDEZ BOUVIER, EMMA Muller JUNIOR PLUMA TKDENODO
A 36787 CANEDA PAJARO, ANDREA Muller JUNIOR SEMIMEDIO BOUDSPORT
A 31351 REIMUNDEZ MOREIRA, ALBA Muller JUNIOR SEMIMEDIO KAE SPORT
A 41051 MICHAELSEN GOMEZ, MIRIAM Muller JUNIOR SEMIMEDIO KWON
A 32304 PEREZ PICADO, IRATI Muller JUNIOR SEMIMEDIO KWON
A 28578 NUÑEZ CARRO, DENIS Muller JUNIOR SEMIMEDIO MACE SPORT
A 26773 RIOS DEL RIO, ANNE Muller JUNIOR SEMIPESADO AS SPORT
A 31181 GARCIA REY, SUSANA Muller JUNIOR SEMIPESADO SARES TKD CANGAS
A 31941 GONZALEZ MARQUEZ, UXIA Muller JUNIOR SEMIPESADO TAO
A 31297 SUAREZ MOSQUERA, ELIANA Muller JUNIOR SUPERLIGERO BOUDSPORT
A 30263 FERNANDEZ MUCHOVA, MARCELA Muller JUNIOR SUPERLIGERO KIAP
A 35687 BOUZA GONZALEZ, LARA Muller JUNIOR SUPERLIGERO KWON
A 10100 ANDRADE BAÑA, EREA Muller OLIMPICOS +67 AS SPORT
A 31958 RIVAS FERVENZA, TATIANA Muller OLIMPICOS +67 HEBE
A 38286 FERNANDEZ DELGADO, SUSANA Muller OLIMPICOS -57 E. LUCENSE DE TAEKWONDO
A 33508 BENITO DIAZ, MARIA DEL PILAR Muller OLIMPICOS -57 MAT'S
 
--
 
 

 

Derradeira modificación o Martes, 06 Marzo 2018 14:09
FGT Administración

Responsable comunicación da Federación Galega de Taekwondo

Website: www.taekwondogalego.org Email Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.