Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Cpto. Galego Absoluto - Resultados

CPTO. GALEGO ABSOLUTO

RIVEIRA, 16/12/2017

RESULTADOS

POSTO
22354 PAZOS PAVON, ARTAI HOME ABSOLUTA GALLO MACE SPORT 1
10482 FERNANDEZ REY, JOSE HOME ABSOLUTA LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
11286 GARCIA MARTINEZ, IVAN HOME ABSOLUTA MEDIO MAT'S 1
23484 VEREA SEIJAS, ALBERTO RAMON HOME ABSOLUTA MINIMOSCA MANIOTAS-NOIA 1
39514 PEREZ VALDES, PEDRO LUIS HOME ABSOLUTA MOSCA NEKA 1
23433 FERNANDEZ EIRAS, PABLO HOME ABSOLUTA PESADO MAT'S 1
10082 RIOS CORTEGOSO, BORJA HOME ABSOLUTA PLUMA HEBE 1
23066 POMBO ROMERO, ADRIAN HOME ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
33493 ORTIZ BENITO, ARLET MULLER ABSOLUTA GALLO MAT'S 1
23953 GARCIA VIDAL, MIRYAM MULLER ABSOLUTA LIGERO PATIÑO-MOAÑA 1
35471 PEREZ RIESCO, SOFIA MULLER ABSOLUTA MEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
11454 LORENZO AMOEDO, LAURA MULLER ABSOLUTA MINIMOSCA TAO 1
29628 GONZALEZ NOVOA, MARIA MULLER ABSOLUTA MOSCA COUTO 1
24375 CASTIÑEIRA ETCHEVERRIA, TANIA MARIA MULLER ABSOLUTA PESADO HEBE 1
26835 GARCIA SUAREZ, SARA MULLER ABSOLUTA PLUMA DOBOK 1
10603 PIÑEIRO DEVESA, LUA MARIA MULLER ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 1
27948 RODRIGUEZ PINTOS, YERAI HOME ABSOLUTA GALLO TAEKANART 2
10484 MALLO GARCIA, CARLOS FRANCISCO HOME ABSOLUTA LIGERO SUH SPORT 2
10539 PARADA MARTINEZ, ANGEL HOME ABSOLUTA MEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA 2
26305 ROMERO BOUZAS, ANTON HOME ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 2
26178 VARELA MIRAS, RODRIGO HOME ABSOLUTA MOSCA BOUDSPORT 2
32933 MARTINEZ CASTILLO, JUNIOR LUCIANO HOME ABSOLUTA PESADO NEKA 2
22822 SANGIAO DARRIBA, IVAN HOME ABSOLUTA PLUMA SANGIAO TKD 2
21805 TROITIÑO AMOEDO, RUBEN HOME ABSOLUTA SUPERLIGERO MAT'S 2
23212 OGEA COSTAS, UXIA MULLER ABSOLUTA GALLO MACE SPORT 2
29298 RODRIGUEZ GARCIA, UXIA MULLER ABSOLUTA LIGERO MOO DUK KWAN 2
12620 CENTOIRA YAÑEZ, LAURA MULLER ABSOLUTA MEDIO KWON 2
25010 PEREZ ALCALDE, ELENA MULLER ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 2
10083 CORTEGOSO LIMA, SARA MULLER ABSOLUTA MOSCA MACE SPORT 2
22135 VIDAL AGUIN, ALBA MULLER ABSOLUTA PLUMA KIDO SPORT 2
28411 DOSIL GAGO, LAURA MULLER ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 2
21898 VAGNER MARTINEZ, IVAN HOME ABSOLUTA GALLO GARRAPUCHO 3
27743 QUINTELA PIÑEIRO, ADRIAN HOME ABSOLUTA GALLO MAT'S 3
21341 GARCIA ALVAREZ, GABRIEL HOME ABSOLUTA LIGERO AS SPORT 3
30612 CARRO BARREIRO, FRANZ HOME ABSOLUTA LIGERO KWON 3
30905 REMUIÑAN LAMAS, ANGEL HOME ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 3
37272 GARCIA TORRES, JOSE HOME ABSOLUTA MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA ASDO 3
27098 DIAZ DEL NOZAL, VICENTE LAURENTINO HOME ABSOLUTA MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA ASDO 3
31594 ARGIBAY MONTERO, NICOLAS HOME ABSOLUTA MOSCA TAEKANART 3
29902 REAL PEREZ, JOSE HOME ABSOLUTA PESADO NATURAL SPORT RIBEIRA 3
28325 ACUÑA GARRIDO, FRANCISCO ALEXANDRE HOME ABSOLUTA PESADO TAEKANART 3
28703 IGLESIAS COSQUET, SERGIO HOME ABSOLUTA PLUMA AS SPORT 3
10089 RIOS CORTEGOSO, JACOBO HOME ABSOLUTA PLUMA HEBE 3
27789 UBEIRA BENAVIDES, ANTONIO HOME ABSOLUTA SUPERLIGERO AS SPORT 3
23468 IGLESIAS ALVAREZ, BRAIS HOME ABSOLUTA SUPERLIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 3
32922 SCHMIDT GUEVARA, ANAHI ELENA MULLER ABSOLUTA GALLO KWON 3
25503 PEREZ PARRADO, ALMA MARIA MULLER ABSOLUTA GALLO SUH SPORT 3
24720 GARCIA MARTINEZ, CATIA MULLER ABSOLUTA LIGERO MAT'S 3
22337 LOPEZ RIVERA, NEREA MULLER ABSOLUTA LIGERO SEUNGSPORT 3
27242 CALVO RIOS, BARBARA MULLER ABSOLUTA MEDIO PATIÑO-MOAÑA 3
28290 OTERO REFIGIO, CRISTINA MULLER ABSOLUTA MINIMOSCA MAT'S 3
27119 REY CALO, ZORAIDA MULLER ABSOLUTA MINIMOSCA SUH SPORT 3
27130 MUÑIZ SEVARES, ALBA MULLER ABSOLUTA MOSCA OZONO BOIRO CD 3
24848 GARCIA LAGO, AINOA MULLER ABSOLUTA PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA 3
24067 PAZ CHAPELA, GEMA MULLER ABSOLUTA PLUMA SARES TKD CANGAS 3
23005 PARDO DOS SANTOS, LORENA MULLER ABSOLUTA SUPERLIGERO GARRAPUCHO 3
12763 CALVAR MARTINEZ, KATIA MULLER ABSOLUTA SUPERLIGERO MAT'S 3
24891 VAZQUEZ MARTINEZ, ARON HOME ABSOLUTA GALLO KWON 5
12255 PORTABALES TEIXEIRA, ANGEL HOME ABSOLUTA GALLO MAT'S 5
11791 ESTEVEZ BACELAR, ABEL HOME ABSOLUTA GALLO MAT'S ASDO 5
21992 COBAS VILLARES, SERGIO HOME ABSOLUTA LIGERO GARRAPUCHO 5
23498 GARCIA LAGO, ALVARO HOME ABSOLUTA LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA 5
15663 FIGUEROA LOPEZ, IVAN HOME ABSOLUTA LIGERO NATURAL SPORT RIBEIRA ASDO 5
24972 RODRIGUEZ BARCALA, IVAN HOME ABSOLUTA LIGERO TAEKANART 5
24776 GONZALEZ BARBOSA, BRAYAN HOME ABSOLUTA MOSCA AS SPORT 5
10492 MARTINEZ MURAS, MIGUEL HOME ABSOLUTA MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 5
24544 MARTINEZ LIJO, DIEGO HOME ABSOLUTA MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA 5
28747 QUINTELA MUÑIZ, JESUS HOME ABSOLUTA MOSCA TAEKANART 5
25535 FRANCO GULIAS, BRIAN HOME ABSOLUTA PESADO TAEKANART 5
30432 FERNANDEZ DOMINGUEZ, BRAIS HOME ABSOLUTA PLUMA AS SPORT 5
23641 FERNANDEZ PRIETO, DAVID HOME ABSOLUTA PLUMA JANSU 5
25385 PITA ROS, YAGO HOME ABSOLUTA PLUMA MACE SPORT 5
24726 FERREIROS MARIÑO, XOAN HOME ABSOLUTA PLUMA MAT'S 5
27784 LAGO SOBRADELO, LAURA MULLER ABSOLUTA LIGERO AS SPORT 5
31547 ALVAREZ FERNANDEZ, DANA MULLER ABSOLUTA LIGERO HEBE 5
26590 GONZALEZ DE VILAS BOAS, MARIA MULLER ABSOLUTA LIGERO PATIÑO-MOAÑA 5
27384 TOUCEDO LADO, SARA MULLER ABSOLUTA MINIMOSCA MANIOTAS-NOIA 5
23537 RODRIGUEZ ROJAS, SANDRA MULLER ABSOLUTA PLUMA GARRAPUCHO 5
25208 OUTEIRAL CURRAS, LIDIA MULLER ABSOLUTA PLUMA SARES TKD CANGAS 5
28323 ACUÑA GARRIDO, NAGORE MULLER ABSOLUTA SUPERLIGERO TAEKANART 5
25649 PORTABALES TEIXEIRA, RAUL HOME ABSOLUTA MOSCA MAT'S 9
Derradeira modificación o Martes, 19 Decembro 2017 11:13
FGT Administración

Responsable comunicación da Federación Galega de Taekwondo

Website: www.taekwondogalego.org Email Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.