Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Copa Xunta de Técnica - Resultados

COPA XUNTA DE TÉCNICA

TEO, 18/11/2017 

RESULTADOS:

 

CAMPEONATO  COPA  XUNTA  DE GALICIA  DE  TECNICA

 

 

MASCULINO

 

 

FEMENINO

 

 

 

 

 

 

 

 

MASTER  1

 

 

MASTER  1

 

MIGUEL A. NEIRA

SANGIAO

SANDRA GARDININ

YIDAM

SANTIAGO PAREDES

SEUNGSPORT

 

 

 

 

MASTER  2

 

 

MASTER  2

 

OSCAR REY

KIAP

ESPERANZA FERNANDEZ

COUTO

JUAN JOSE COSTA

TAO  C.L.V.

 

 

 

EDUARDO GONZALEZ

TAO C.L.V.

 

 

 

ENRIQUE ALVAREZ

NEKA

 

 

 

 

MASTE   4

 

 

MASTER  4

 

EMILIO MARIÑO

SEUNGSPORT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SENIOR  1

 

 

SENIOR  1

 

ALEJANDRO LOSADA G.

TAO C.L.V.

ANDREA VILAS

TAO C.L.V.

ALEJANDRO LOSADA RGUZ

NEKA

ELENA VARELA

NEKA

SAMUEL ALVES

TAO C.L.V.

EIRIM  VAAMONDE

YIDAM

CARLOS REY

NEKA

SOPHIE GONZALEZ

YIDAM

 

SENIOR  2

 

 

SENIOR  2

 

SAMUEL MEILAN

TAO C.L.V.

NEREA ALAMANCOS

TAO C.L.V.

ALEJANDRO CARREÑO

WELLNESS

BEGOÑA VEIGA

HAN´S HORANG

PEDRO MORA

TAO C.L.V.

JESSICA ROMERO

VALERIS

BRAIS GONZALEZ

SENUNGSPORT

 

 

 

 

JUNIOR

 

 

JUNIOR

 

MANUEL PAZ

HEBE

CELIA GARCIA

TAO C.L.V.

GABRIEL TEMBRAS

M.D.K.

BARBARA DI MARTINO

HEBE

ALVARO PORTELA

HEBE

BEATRIZ FELPETO

M.D.K.

GABRIELE SANTOME

HEBE

RAQUEL LOSADA

TAO C.L.V.

 

CADETE ADULTO

 

 

CADETE  ADULTO

 

ALEJANDRO FERNANDEZ

ESC.LUCENSE

ANGELA PAZ

HEBE

RUBEN GALDO

CENTER

NURIA GARCIA

ESC.LUCENSE

ANDRES RODRIGUEZ

HAN,S HORANG

ANA ISABEL PITA

MACE SPORT

GAEL TRUJILLO

NEKA

IRIA DE LA FUENTE

NEKA

 

CADETE

 

 

CADETE

 

DAVID CARAMES

YIDAM

ELENA MONTENEGRO

KIAP

ROI CORTON

YIDAM

NOA CHAN

YIDAM

URIEL PEREIRA

TAO C.L.V.

ZAIDA VELO

N.S. SADA

JOEL MONTENEGRO

TAO C.L.V.

CRISTINA PINTOS

OLIMPIC

 

INFANTIL

 

 

INFANTIL

 

TOMAS FERNANDEZ

KIAP

MARA CID

YIDAM

YAGO FRAGA

KIAP

LUCIA COSTAS

YIDAM

GABRIEL VAZQUEZ

TAO C.L.V.

LAURA RODRIGUEZ

TAO C.L.V.

SAMUEL MEILAN

TAO C.L.V.

LAURA GONZALEZ

TAO C.L.V.

 

ALEVIN

 

 

ALEVIN

 

ALVARO GUTIERREZ

MACE SPORT

YAIZA VELO

N.S.SADA

FRANCISCO RAMOS

N.S.RIVEIRA

2

LAURA ALVAREZ

NEKA

MANUEL PAZ

N.S. RIVEIRA

CARMEN VENTOSO

MACE SPORT

MARCO GARCIA

NEKA

AROA GUTIERREZ

OLIMPIC

 

 

 

 

 

 

 

BENXAMIN

 

 

BENXAMIN

 

LUCAS YELO

KIAP

ANA LLIN SHIN

HAN´S HORANG

AITOR TEIJEIRO

NEKA

EVA MORALES

TAO C.L.V.

ADRIAN LORENZO

TAO C.L.V.

YADIRA OLIVEIRA

SEUNGSPORT

IZAN MONTENEGRO

TAO C.L.V.

NAYARA PIÑEIRO

PATIÑO

 

ADULTO

 

 

ADULTO

 

 

A1

 

 

A1

 

DAVID GARCIA

KUNGANG

CRISTINA RAMIL

M.D.K.

MARTIN BLANCO

USC

EMMA FERNANDEZ

USC

KAMIL RGUEZ

E.UCENSE

KLAUDIA RODRIGUEZ

E. LUCENSE

 

A2

 

 

A2

 

JORGE GONZALEZ

SUH PONTEV

ALEXIA LOPEZ

NEKA

LUIS A. MARTINEZ

OMNIHUM

LUCIA RIVERA

SPORT FACT

GUILLERMO PAZOS

JANSU

LUCIA IGLESIAS

SPORT FACT

HUGO REY

DOBOK

LUCIA ROUCO

E.LUCENSE

 

A3

 

 

A3

 

IAGO RODRIGUEZ

M.D.K.

MARIA VILLAR

E.LUCENSE

MANUEL RAMOS

COUTO

MARCELA FERNANDEZ

KIAP

ALVARO GONZALEZ

OLIMPIA

NOA FERNANDEZ

TAEBEK

ELOI SANDE

BUDO

SOFIA RODRIGUEZ

OLIMPIC

 

A4

 

 

A4

 

CARLOS GONZALEZ

KIAP

NOELIA PEREZ

N.S. SADA

 

 

 

PAULA PINO

SPORT FACT

 

 

 

IRENE GONZALEZ

KIAP

 

A5

 

 

A5

 

MIGUEL BARREIRO

YIDAM

RUTH COUSO

SANGIAO

MARTIN FERNANDEZ

YIDAM

PAULA RODRIGUEZ

KORYO

ANXO DIAZ

NEKA

MARIA G. DAS VILASBOAS

PATIÑO

ADRIAN GONZALEZ

SANGIAO

MARIA REGOJO

KIAP

 

B1

 

 

B1

 

BRAN LOPEZ

KWOM

FRANCISCA RAMIREZ

E. LUCENSE

ARTURO PONS

E. LUCENSE

SONIA GONZALEZ

TAEBEK

DAVID PITA

M.D.K.

ANA MORALES

E. LUCENSE

IVAN PAZOS

JANSU

 

 

 

 

B2

 

 

B2

 

ABEL ORGE

YIDAM

SABELA DURAN

KUNG GANG

DANIEL RODRIGUEZ

NEKA

 

 

 

JUAN GONZALEZ

KUNGANG

 

 

 

YAUME RIVAS

M.D.K.

 

 

 

 

B3

 

 

B3

 

JOSE Mª OGEA

NEKA

YASMINA RODRIGUEZ

YIDAM

MIGUEL AMENEIRO

M.D.K.

SARAY FERNANDEZ

TAEBEK

MANUEL ALONSO

ART. E MOVE

LUA ABELEDO

NEKA

JOSE Mª CASAS

SUH PONT.

MARISOL FERNANDEZ

TAEBEK

 

B4

 

 

B4

 

AXEL VALLADARES

YIDAM

ODHRA DI MARTINO

HEBE

ANDRES FREIJEIRO

COUTO

ANTIA GARCIA

COUTO

ALEJANDRO CORREDOIRA

HEBE

SILVIA FILGUEIRA

KIDO

IVAN BLANCO

COUTO

VALERIA FUENTESECA

VALERIS

 

C1

 

 

C1

 

 

 

 

 

 

 

 

C2

 

 

C2

 

NICOLAS LASNE

TAO C.L.V.

SUSANA FERNANDEZ

E. LUCENSE

FRANCISCO LOPEZ

SEUNGSPORT

ROSA M. CHOUSA

TAO C.L.V.

JACOBO RODRIGUEZ

E. LUCENSE

 

 

 

 

C3

 

 

C3

 

FERNANDO GONZALEZ

TAO C.L.V.

ANA MARIA RODRIGUEZ

SEUNGSPORT

DAVID SANTOS

KIDO

 

 

 

MANUEL LOPEZ

NEKA

 

 

 

ANGEL PENA

M.D.K.

 

 

 

 

D1

 

 

D1

 

JULIO FERNANDEZ

KWON

 

 

 

EMILIO GARCIA

SEUNGSPORT

 

 

 

 

D2

 

 

D2

 

GUMERSINDO FERREIRA

SEUNGSPORT

SANDRA LOPEZ

E. LUCENSE

 

D3

 

 

D3

 

LUIS FEANS

WELLNESS

 

 

 

RAMON DEVESA

TAEBEK

 

 

 

 

D4

 

 

D4

 

JESUS DOMINGUEZ

M.D.K.

BELEN FERNANDEZ

TAO C.L.V.

TOMAS PEREZ

KWON

MARTA A. FERNANDEZ

E. LUCENSE

JESUS MARTINEZ

JANSU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INFANTILES

 

 

INFANTILES

 

 

A1

 

 

A2

 

SANDRA  FEIJOO

COUTO

LUCAS ALONSO

TAEBEK

NOEL BLANCO

TAEBEK

CARMEN GONZALEZ

E. LUCENSE

BREIXO PEREZ

TAEBEK

ALICIA LENS

E. LUCENSE

YAGO PEREZ

SPORT FACT

EREA BUJAN

E.LUCENSE

 

A3

 

 

A4

 

BRUNO OTERO

OLIMPIC

 

 

 

MARIÑA BLANCO

OZONO

 

 

 

MARVIN FERNANDEZ

HAN´S HORAN

 

 

 

ADRIAN VIDAL

N.S. SADA

 

 

 

 

B1

 

 

B2

 

NATALIA ELISA SUAREZ

OZONO

ALBA BALTAR

E. LUCENSE

SAMUEL SERRA

OLIMPIA

OLALLA VAZQUEZ

COUTO

JULIAN SOMOZA

OZONO

SAMUEL CRESPO

HAN´S HORANG

ANXO LOSADA

TAEBEK

CARLA PEREIRO

SUH SPONT

 

B3

 

 

 

 

JESSY SUN SHIN

HAN´S HORAN

 

 

 

DANA MARCINI

N.S. SADA

 

 

 

ANDREA VIDELA

N.S.RIVEIRA

 

 

 

DAFNE PIÑEIRO

OLIMPIC

 

 

 

 

C1

 

 

C2

 

SABELA VILLANUEVA

OLIMPIC

TANIA OTERO

YIDAM

SOFIA BELLO

TAO C.L.V.

CARLA DIAZ

N.S.SADA

ZOE GARCIA

N.S. SADA

HECTOR NUÑEZ

TAO C.L.V.

PAULA SOBRINO

OLIMPIA

SOFIA MAROÑO

HAN´S HORANG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C3

 

 

C4

 

ERIKA FERNANDEZ

M.D.K.

BRUNO GONZALEZ

M.D.K.

LEIRE MARTIÑAN

N.S. SADA

HUGO LOPEZ

TAO C.L.V.

AINHOA RODRIGUEZ

N.S. SADA

LUCIA RIAL

SARES TKD

LUCIA LOSADA

TAO C.L.V.

ANA FERREIRO

COUTO

 

C5

 

 

 

 

NADIA NEIRA

E. LUCENSE

 

 

 

LEIRE MARCOS

PATIÑO

 

 

 

INES ABUIN

N.S.SADA

 

 

 

ADA HERMELO

HEBE

 

 

 

 

D1

 

 

D1

 

DAVID POYAN

NEKA

LUCIA COUTO

OLIMPIC

XAVIER MARTINEZ

N.S. RIVEIRA

ANDREA CHAPELA

PATIÑO

ALEXANDRE DOMINGUEZ

BUDO

LUCIA DIAZ

E. LUCENSE

RICARDO PIÑEIRO

BUDO

ANA COSTA

NEKA

 

D2

 

 

D2

 

MATEO MUÑIZ

OZONO

LARA SOMOZA

E. LUCENSE

NICOLAS LAGE

NEKA

CARME SANTAMARIA

N.S. RIVEIRA

NAIN GONZALEZ

COUTO

IRENE PENAS

N.S. SADA

GABRIEL SAMPEDRO

N.S. RIVEIRA

KENDRA RODRIGUEZ

E. LUCENSE

 

D3

 

 

D3

 

HUGO BAQUEIRO

TAO C.L.V.

CARLA RODRIGUEZ

TAO C.L.V.

IAGO GARCIA

E. LUCENSE

ANTIA RODRIGUEZ

COUTO

Fº JOSE GARCIA

HAN´S HORAN

NOA VIDAL

KIDO

ANXO PARADA

KIDO

ANTIA SANCHEZ

KIDO

 

D4

 

 

D4

 

PABLO ROSADO

E. LUCENSE

PAULA PIÑEIRO

E. LUCENSE

RAUL M. PEREIRA

SARES TKD

NOA FERNANDEZ

SARES TKD

IAGO  GIL

HEBE

IRIA RODRIGUEZ

HEBE

JUSTIN RIAL

OZONO

NEREA ABUIN

N.S. SADA

 

D5

 

 

D5

 

AARON BOVEDA

KIAP

TALIA YU CELADA

N.S. SADA

 

E2

 

 

E2

 

OMAR DANS

HAN´S HORAN

 

 

 

GOAR RODRIGUEZ

E. LUCENSE

 

 

 

MANUEL TRINCADO

BUDO

 

 

 

SERGIO PRIETO

VALERIS

 

 

 

 

E1

 

 

E1

 

JUAN CARREIRA

OLIMPIC

AGUEDA VAZQUEZ

SARES

JULIO SAEZ

KIAP

ROCIO ANDRADA

E. LUCENSE

MARIO ABAL

VITAL SPORT

EMILIA GONZALEZ

KUNGANG

ANTONIO PARDO

E. LUCENSE

Mª PILAR LOMBAO

JANSU

 

E2

 

 

E2

 

 

 

 

LUCIA APARICIO

TAO C.L.V.

 

 

 

NATALIA LOPEZ

E. LUCENSE

 

 

 

SILVIA CASTAÑEDA

E.LUCENSE

 

 

 

TANIA CORTES

KWON

 

E3

 

 

E3

 

GABRIEL VAZQUEZ

COUTO

GISELA CORTEGOSO

HEBE

IVAN MORENO

DOBOK

LEYI YE YE

PATIÑO

ALEXANDRE CASTRO

OLIMPIC

CARLA PADRO

COUTO

ALBERTO CAL

BUDO

LUCIA GARCIA

KWON

 

E4

 

 

E4

 

JULIAN FEIJOO

COUTO

MARIA FERREIRO

COUTO

ADRIAN ANTOLIN

KIAP

ANTIA NEIRA

E. LUCENSE

CARLOS WILLIAN BOLAÑO

M.D.K.

CANDELA LOUREIRO

TAO C.L.V.

HUGO RODRIGUEZ

KIAP

SANDRA JUSTO

COUTO

 

E5

 

 

E5

 

LUIS VILAS

TAO C.L.V.

RITA DIEGUEZ

OMNIHUM

 

 

 

MARTA OLVEIRA

N.S. RIVEIRA

 

 

 

INES POUPARIÑA

JANSU

                                 

 

                                                                18 DE  NOVEMBRO  DO  2017

 

 

Derradeira modificación o Mércores, 22 Novembro 2017 10:06
FGT Administración

Responsable comunicación da Federación Galega de Taekwondo

Website: www.taekwondogalego.org Email Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.