Sponsors Federacion Galega de Taekwondo

Log in
A+ A A-

Escolar Combate Clasificados

DEPORTISTAS CLASIFICADOS PARA A FASE AUTONÓMICA DO CPTO. ESCOLAR DE COMBATE

VILALBA, 30/05/15

POR FAVOR, CALQUERA ERRO DEBERÁ SER COMUNICADO VÍA MAIL Á MAIOR BREVEDADE ASÍ COMA AS BAIXAS:

35682 AGUIAR LANDEIRA, CLARA Muller INFANTIL IN-B. MEDIO HAN´S HORANG I A CORUÑA
24499 AGUIN FERVENZA, LUCAS Home INFANTIL IN-B. MOSCA KIDO SPORT PONTEVEDRA
30803 ALONSO ALONSO, XABIER Home INFANTIL IN-B. MOSCA BUDO CASTRELOS PONTEVEDRA
27082 ALVAREZ CATRUFO, ALBERTO Home INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI DOBOK A CORUÑA
28494 ALVAREZ FERNANDEZ, MARTA Muller INFANTIL IN-B. MINIPLUMA GARRAPUCHO A CORUÑA
36727 ALVAREZ LOPEZ, NOA Muller INFANTIL IN-B. GALO E. LUCENSE DE TAEKWONDO LUGO
34919 ARGIBAY MARTIGNAGO, ALEJANDRA Muller INFANTIL IN-B. MINIGALO SUH TKD PONTEVEDRA PONTEVEDRA
27677 BARBOSA RODRIGUEZ, DAVID M. Home INFANTIL IN-B. MOSQUITO BUDO CASTRELOS PONTEVEDRA
36359 BARREIRO CASTRO, ANTIA Muller INFANTIL IN-B. PESADO DOBOK A CORUÑA
32302 BARREIRO SANCHEZ, MARCELO Home INFANTIL IN-B. MINIMOSCA KWON A CORUÑA
32777 BARRETO SEOANE, CLAUDIA Muller INFANTIL IN-B. GALO DOBOK A CORUÑA
27805 BASTOS PUERTAS, AREA Muller INFANTIL IN-B. MINIMOSCA SEUNGSPORT PONTEVEDRA
34192 BELLU LEIS, ALEX Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
26506 BERMUDEZ VAZQUEZ, JOSE M. Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 MAT'S PONTEVEDRA
32402 BIANCHI ESTEBAN, CARLA Muller INFANTIL IN-B. MOSCA BUDO CASTRELOS PONTEVEDRA
28369 BIANCHI ESTEBAN, FERNANDO Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 BUDO CASTRELOS PONTEVEDRA
27356 BOLAÑO BELLO, CARLOS WILIAN Home INFANTIL IN-B. MINIGALO MOO DUK KWAN LUGO
31935 BOQUETE SEOANE, DAVID Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 TAO PONTEVEDRA
30025 BOUZAS SILVA, SANDRA Muller INFANTIL IN-B. PLUMA SUH TKD PONTEVEDRA PONTEVEDRA
26807 BREA MEIJIDE, LUCAS Home INFANTIL IN-B. MINIPLUMA GARRAPUCHO A CORUÑA
25819 BRION CAMEAN, UNAI Home INFANTIL IN-B. MINIPLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
26840 BUENO BANGA, JOSE DUARTE Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 TAEBEK OURENSE
29978 BUJAN LOPEZ, DENIS Home INFANTIL IN-B. MINIMOSCA E. LUCENSE DE TAEKWONDO LUGO
28818 CAAMAÑO LAGO, MONICA Muller INFANTIL IN-B. MINIMOSCA MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
30834 CAAMAÑO MARTINEZ, ARES Home INFANTIL IN-B. GALO MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
29532 CAAMAÑO TAJES, LEONARDO Home INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI ARTE E MOVEMENTO A CORUÑA
33077 CACBELOS PROL, ANDREA Muller INFANTIL IN-A. M-61 F-55 TAEKANART PONTEVEDRA
24830 CAEIRO OLIVEIRA, MARIO Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 SARES TKD CANGAS PONTEVEDRA
30809 CAL FERNANDEZ, ALBERTO Home INFANTIL IN-B. MOSCA BUDO CASTRELOS PONTEVEDRA
35853 CALO BLANCO, MARTIN Home INFANTIL IN-B. SEMIMEDIO MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
32082 CAMEAN QUEIRUGA, MOISES Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
31816 CANABAL BLANCO, HECTOR Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 MACE SPORT PONTEVEDRA
26587 CANCELAS FANDIÑO, JAVIER Home INFANTIL IN-B. MOSCA PATIÑO-MOAÑA PONTEVEDRA
36787 CANEDA PAJARO, ANDREA Muller INFANTIL IN-B. GALO LUAR A CORUÑA
26768 CAO GALLEGO, MARIO Home INFANTIL IN-B. SEMIMEDIO PATIÑO-MOAÑA PONTEVEDRA
28482 CARRION MACENLLE, DAVID Home INFANTIL IN-B. MINIMOSCA PATIÑO-MOAÑA PONTEVEDRA
29224 CASTRO COMESAÑA, MARIO Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 TAO PONTEVEDRA
29972 CASTRO REY, UXIA Muller INFANTIL IN-B. MOSCA E. LUCENSE DE TAEKWONDO LUGO
31065 CERDEIRA NOVOA, AINHOA Muller INFANTIL IN-B. MOSCA OLIMPIA OURENSE
28732 CERNADAS AGEITOS, NURIA Muller INFANTIL IN-B. SEMIMEDIO NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
24889 CORTES ENRIQUEZ, ANDREA Muller INFANTIL IN-A. M-49 F-44 KWON A CORUÑA
50003 CORTES GIL, MARTA Muller INFANTIL IN-B. MINIMOSCA KWON A CORUÑA
50002 CORTES GIL, TANIA Muller INFANTIL IN-B. MINIGALO KWON A CORUÑA
30427 COSTAS DIAZ, IRIA Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 SEUNGSPORT PONTEVEDRA
34356 COSTAS DIAZ, OLAYA Muller INFANTIL IN-B. MINIGALO SEUNGSPORT PONTEVEDRA
32656 COSTAS VAZQUEZ, RENE Home INFANTIL IN-B. SUPERLIGE HEBE PONTEVEDRA
33749 COSTIDS GARCIA, JONATHAN Home INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI MAT'S PONTEVEDRA
25229 COUCEIRO GARCIA, MARIO Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 KWON A CORUÑA
24683 COUSO GEADA, RUTH Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 E. LUCENSE DE TAEKWONDO LUGO
34641 CRESPO ABAL, LETICIA Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 MAT'S PONTEVEDRA
33051 DA SILVA MACENLLE, MARA Muller INFANTIL IN-B. LIGERO DOBOK A CORUÑA
26791 DACOSTA MAGDALENO, DARIO Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 SARES TKD CANGAS PONTEVEDRA
24975 DE LA FUENTE RODRIGUEZ, ANTONIO Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 TAEKANART PONTEVEDRA
29529 DE LA IGLESIA GARCIA, XOEL Home INFANTIL IN-B. GALO ARTE E MOVEMENTO A CORUÑA
34187 DE LA IGLESIA LOPEZ DE PRADO, LUCIA Muller INFANTIL IN-B. MINIMOSCA MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
31365 DEL OJO CARRO, MICHELLE Muller INFANTIL IN-B. PLUMA HEBE PONTEVEDRA
27194 DEL PUERTO GOMEZ, ELISA Muller INFANTIL IN-B. GALO MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
35051 DI PASCUA PISANI, LUCA Home INFANTIL IN-B. MOSQUITO NATURAL SPORT SADA A CORUÑA
27674 DIAZ RODRIGUEZ, DIEGO Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 BUDO CASTRELOS PONTEVEDRA
28393 DIEGUEZ ALLER, RITA CARLOTA Muller INFANTIL IN-B. SEMIMEDIO DO YANG PONTEVEDRA
35384 DIEGUEZ VEIRAS, CARLA Muller INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI LUAR A CORUÑA
25442 DI-MARTINO FERMIN, BARBARA Muller INFANTIL IN-A. M-61 F-55 HEBE PONTEVEDRA
32957 DO VALE SANLES, MELANI K Muller INFANTIL IN-B. MOSCA MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
26678 DOCAMPO DEL RIO, ANDRES Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 TAO PONTEVEDRA
26467 DOMINGUEZ OTERO, MARTIN Home INFANTIL IN-B. MINIGALO KWON A CORUÑA
29561 DOZO LOZANO, SHEILA MARIA Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 TAEKANART PONTEVEDRA
35068 DURAN CALVO, CRISTINA Muller INFANTIL IN-B. MINIGALO KWON A CORUÑA
27360 DURAN ROMERA, ALBA Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 HAN´S HORANG I A CORUÑA
27856 ENTENZA GOMEZ, JULIO Home INFANTIL IN-B. MOSQUITO MAT'S PONTEVEDRA
29985 FARIÑA MALLON, AITANA Muller INFANTIL IN-B. MOSCA MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
29988 FEIJOO GOMEZ, JULIAN Home INFANTIL IN-B. MOSQUITO COUTO OURENSE
26323 FELPETO RODRIGUEZ, BEATRIZ Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 MOO DUK KWAN LUGO
26207 FERNANDEZ GOMEZ, ALEJANDRO Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
32929 FERNANDEZ TEIJO, AIXA Muller INFANTIL IN-B. SEMIMEDIO KWON A CORUÑA
27720 FERRADAS DEL OJO, SARA Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 PATIÑO-MOAÑA PONTEVEDRA
28526 FERREIRO DOMINGUEZ, MARIA Muller INFANTIL IN-B. MOSQUITO COUTO OURENSE
32986 FRAGA DJEKKI, SEBASTIAN Home INFANTIL IN-B. MINIGALO DOBOK A CORUÑA
32095 GACIO CENDAL, SARA Muller INFANTIL IN-A. M-61 F-55 LUAR A CORUÑA
30567 GAMAS BELLO, VICTOR Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 WELLNESS SPORT A CORUÑA
30414 GARCIA BOUZON, ANDREA Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 ARTE E MOVEMENTO A CORUÑA
30090 GARCIA DIOS, ALBA Muller INFANTIL IN-B. MINIMOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
33389 GARCIA FERNANDEZ, IVAN Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
32404 GARCIA FERNANDEZ, OMAR Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 BUDO CASTRELOS PONTEVEDRA
30593 GARCIA GESTO, SILVIA Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 MOO DUK KWAN LUGO
25720 GARCIA LOZANO, JORGE Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 GARRAPUCHO A CORUÑA
28242 GARCIA PAREDES, NESTOR Home INFANTIL IN-B. SUPERLIGE SARES TKD CANGAS PONTEVEDRA
32072 GARCIA QUEIRUGA, IRIA Muller INFANTIL IN-B. MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
30761 GARCIA QUINTANA, NEREA Muller INFANTIL IN-B. LIGERO KWON A CORUÑA
31181 GARCIA REY, SUSANA Muller INFANTIL IN-B. SUPERLIGE SARES TKD CANGAS PONTEVEDRA
28524 GARCIA RODRIGUEZ, AINHOA Muller INFANTIL IN-B. MINIPLUMA COUTO OURENSE
29064 GARCIA RODRIGUEZ, ZAYRA Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
34697 GARCIA VARELA, PATXI Home INFANTIL IN-B. MINIGALO GARRAPUCHO A CORUÑA
25932 GARRIDO GOMEZ, NEREA Muller INFANTIL IN-B. SUPERLIGE DOBOK A CORUÑA
29996 GARRIGA YUBERO, ISABEL Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 MACE SPORT PONTEVEDRA
27294 GOLOBARDAS JUNCAL, ADRIAN Home INFANTIL IN-B. MINIGALO PATIÑO-MOAÑA PONTEVEDRA
27838 GOMEZ CEREGIDO, ALEJANDRA Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 SEUNGSPORT PONTEVEDRA
27390 GOMEZ FERNANDEZ, XIANA Muller INFANTIL IN-B. MINIPLUMA MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
29833 GONZALEZ ARGIBAY, FERNANDO Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 MAT'S PONTEVEDRA
26590 GONZALEZ DAS VILAS BOAS, MARIA Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 PATIÑO-MOAÑA PONTEVEDRA
22896 GONZALEZ FERNANDEZ, ADRIAN Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 E. LUCENSE DE TAEKWONDO LUGO
29897 GONZALEZ LUACES, LOIS Home INFANTIL IN-B. MOSCA ARTE E MOVEMENTO A CORUÑA
27272 GONZALEZ PEREZ, VERONICA Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 SUH TKD PONTEVEDRA PONTEVEDRA
30893 GONZALEZ PONTEVEDRA, DIEGO Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 MACE SPORT PONTEVEDRA
33572 GONZALEZ VIQUEIRA, ADRIAN Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 LUAR A CORUÑA
24540 GONZALO MARTIN, SERGIO Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
26139 GUTIERREZ ALVAREZ, MACARENA Muller INFANTIL IN-B. MINIGALO TAO PONTEVEDRA
30009 HERMELO RODRIGUEZ, IBAN Home INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI HEBE PONTEVEDRA
27829 HERMIDA RIAL, PEDRO Home INFANTIL IN-B. MINIPLUMA SEUNGSPORT PONTEVEDRA
29657 IGLESIAS LLORENTE, ENERITZ Muller INFANTIL IN-B. MOSQUITO MAT'S PONTEVEDRA
33779 IGLESIAS REIGOSA, CLAUDIO YOEL Home INFANTIL IN-B. MINIMOSCA OLIMPIA OURENSE
29444 IGLESIAS SANTANA, BRAIS Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 DO YANG PONTEVEDRA
27978 IGLESIAS SOBRAL, YAIZA Muller INFANTIL IN-A. M-49 F-44 MAT'S PONTEVEDRA
31496 IGLESIAS SUEIRO, ALEJANDRO Home INFANTIL IN-B. SEMIMEDIO OLIMPIC PONTEVEDRA
35210 JACOME AREAN, MARTA Muller INFANTIL IN-B. MINIGALO WELLNESS SPORT A CORUÑA
30779 JIMENEZ PONCE, JAVIER Home INFANTIL IN-B. MOSQUITO NATURAL SPORT SADA A CORUÑA
28064 LA BANCA LOTTER, CHRISTIAN Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 OLIMPIA OURENSE
30128 LAGO ARNEZ, ALEXIA Muller INFANTIL IN-B. SUPERLIGE TAO PONTEVEDRA
27784 LAGO SOBRADELO, LAURA Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 AS SPORT PONTEVEDRA
30748 LAGOS FERNANDEZ, JORGE Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 MAT'S PONTEVEDRA
29438 LAIÑO JORGE, YAIZA Muller INFANTIL IN-A. M-61 F-55 DO YANG PONTEVEDRA
28809 LAIÑO MARTINEZ, PAULA Muller INFANTIL IN-B. MINIPLUMA MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
27417 LAMOSO ESCUDERO, PABLO Home INFANTIL IN-B. MINIPLUMA MACE SPORT PONTEVEDRA
29785 LEMA VILA, ALEJANDRO Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
29041 LIGERO TABOADA, ALBA Muller INFANTIL IN-B. MOSCA MAT'S PONTEVEDRA
27467 LIGERO TABOADA, ALEJANDRO Home INFANTIL IN-B. MINIMOSCA MAT'S PONTEVEDRA
33575 LIÑARES BUSTABAD, PABLO Home INFANTIL IN-B. LIGERO LUAR A CORUÑA
33081 LOPEZ GONZALEZ, ALEJANDRO Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 WELLNESS SPORT A CORUÑA
36660 LOPEZ PORTELA, NATALIA Muller INFANTIL IN-B. MOSCA E. LUCENSE DE TAEKWONDO LUGO
29517 LOPEZ VIEIRA, ALEX Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 ARTE E MOVEMENTO A CORUÑA
29831 LOPEZ VILA, CARLOS Home INFANTIL IN-B. MINIMOSCA E. LUCENSE DE TAEKWONDO LUGO
29066 LOPEZ VILLAR, MARTA Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
30057 LORENZO OZORES, MANUEL Home INFANTIL IN-B. MOSQUITO SUH SPORT A CORUÑA
26591 MAHIA VAZQUEZ, LUCAS Home INFANTIL IN-B. MOSCA KWON A CORUÑA
28182 MALVIDO SOTELO, SAMUEL Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 SARES TKD CANGAS PONTEVEDRA
26731 MARTINEZ CAO, XOEL Home INFANTIL IN-B. PLUMA PATIÑO-MOAÑA PONTEVEDRA
32052 MARTINEZ FERNANDEZ, ADRIAN Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
36214 MARTINEZ GARCIA, SAMUEL ALEJANDRO Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 SEUNGSPORT PONTEVEDRA
34088 MEDRANDA PIEDRA, CARLOS SEBASTIAN Home INFANTIL IN-B. GALO VITAL SPORT-CAMBADOS PONTEVEDRA
33618 MEIJIDE COUTO, RAUL Home INFANTIL IN-B. GALO NATURAL SPORT SADA A CORUÑA
28810 MIGUEZ RAMA, MARTIN Home INFANTIL IN-B. MINIMOSCA MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
32107 MILLAN BRETAL, PAULA Muller INFANTIL IN-B. PESADO NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
29557 MINIÑO OUBIÑO, SABELA Muller INFANTIL IN-B. MINIMOSCA TAEKANART PONTEVEDRA
30218 MIRON CALDAS, SARA Muller INFANTIL IN-A. M-61 F-55 MACE SPORT PONTEVEDRA
34046 MONTEMUIÑO MARTINEZ, IRENE Muller INFANTIL IN-B. MINIGALO NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
35520 MONTES QUINTANS, ANTONIO J Home INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI MACE SPORT PONTEVEDRA
35519 MONTES QUINTANS, MIGUEL ANGEL Home INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI MACE SPORT PONTEVEDRA
33149 MORALES FERNANDEZ, ISMAEL Home INFANTIL IN-B. MINIMOSCA MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
35290 MOREIRA AMORIN, CARLOS MANUEL Home INFANTIL IN-B. MINIGALO MAT'S PONTEVEDRA
28328 MORENO CAMPO, LUCIA Muller INFANTIL IN-B. SEMIMEDIO JANSU LUGO
31473 MOSQUERA SANCHEZ, DANIEL Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 LUAR A CORUÑA
25768 MOSTEIRO VILAS, ALBERTO Home INFANTIL IN-B. GALO VITAL SPORT-CAMBADOS PONTEVEDRA
31258 MOURIÑO DE SOUSA, ANDREA Muller INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI BUDO CASTRELOS PONTEVEDRA
27091 MOUZO PEREZ, ISAAC Home INFANTIL IN-B. GALO HAN´S HORANG I A CORUÑA
29215 MUIÑO MANTEIGA, IAGO Home INFANTIL IN-B. MOSCA LUAR A CORUÑA
35353 MUIÑOS AGUIAR, RAQUEL Muller INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI DOBOK A CORUÑA
26449 MUÑOZ PEREZ, LAURA Muller INFANTIL IN-A. M-61 F-55 SEUNGSPORT PONTEVEDRA
32377 NEIRA FERNANDEZ, ANTIA AROA Muller INFANTIL IN-B. MOSCA E. LUCENSE DE TAEKWONDO LUGO
26586 NOGUEIRA ALVAREZ, NADIN Muller INFANTIL IN-A. M-41 F-37 PATIÑO-MOAÑA PONTEVEDRA
31058 NUÑEZ CARREIRO, GABRIEL Home INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI OLIMPIA OURENSE
35903 OREIRO SEVILLANO, ANDRES Home INFANTIL IN-B. MINIGALO GARRAPUCHO A CORUÑA
30665 ORTIGUEIRA CAO, OSCAR Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
28787 OTERO POUSADA, DAVID Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 SARES TKD CANGAS PONTEVEDRA
30564 OTERO RODRIGUEZ, ZAIDA Muller INFANTIL IN-B. MINIGALO WELLNESS SPORT A CORUÑA
33373 OUBIÑA REY, GABRIEL Home INFANTIL IN-B. MINIGALO VITAL SPORT-CAMBADOS PONTEVEDRA
25208 OUTEIRAL CURRAS, LIDIA Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 SARES TKD CANGAS PONTEVEDRA
27214 PARAMO COBAS, ALEJANDRO Home INFANTIL IN-B. PLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
32991 PARDO ALCARAZ, DIEGO Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 DOBOK A CORUÑA
32654 PAREDES COLLAZO, GALA Muller INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI SEUNGSPORT PONTEVEDRA
31183 PAZ CHAPELA, ADRIANA Muller INFANTIL IN-B. MOSQUITO SARES TKD CANGAS PONTEVEDRA
23555 PAZ ROMERO, MANUEL ALEJANDRO Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 HEBE PONTEVEDRA
30310 PAZO RIAL, IVAN Home INFANTIL IN-A. M-65 F-59 SARES TKD CANGAS PONTEVEDRA
24763 PAZOS ALVAREZ, EDGAR Home INFANTIL IN-B. MOSQUITO SEUNGSPORT PONTEVEDRA
29311 PAZOS CALVO, DIEGO Home INFANTIL IN-B. MOSQUITO MAT'S PONTEVEDRA
29310 PAZOS CALVO, YERAI Home INFANTIL IN-B. GALO MAT'S PONTEVEDRA
30749 PAZOS PAVON, IRIA Muller INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI MAT'S PONTEVEDRA
50004 PENAS CONDE, LAURA Muller INFANTIL IN-B. LIGERO KWON A CORUÑA
32760 PEREZ MONTOTO, DANIEL Home INFANTIL IN-B. MINIGALO TAO PONTEVEDRA
29057 PEREZ OUTEIRAL, DIEGO Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
32304 PEREZ PICADO, IRATI Muller INFANTIL IN-B. MINIPLUMA KWON A CORUÑA
30777 PEREZ PLATAS, NOELIA Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 NATURAL SPORT SADA A CORUÑA
25861 PEREZ REY, PAULA Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 HAN´S HORANG I A CORUÑA
33777 PEREZ RODRIGUEZ, DAVID Home INFANTIL IN-B. MINIGALO OLIMPIA OURENSE
33778 PEREZ RODRIGUEZ, EVA Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 OLIMPIA OURENSE
32351 PEREZ VAZQUEZ, BRAIS Home INFANTIL IN-B. MOSQUITO JANSU LUGO
35839 PIEDRAS GONZALEZ, ELISABETH Muller INFANTIL IN-B. PLUMA PATIÑO-MOAÑA PONTEVEDRA
27748 PIEDRAS TORRES, NEREA Muller INFANTIL IN-B. MOSQUITO TAEKANART PONTEVEDRA
31565 POSADA SOTO, VICTOR Home INFANTIL IN-B. PESADO DO YANG PONTEVEDRA
28747 QUINTELA MUÑIZ, JESUS Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 TAEKANART PONTEVEDRA
27743 QUINTELA PIÑEIRO, ADRIAN Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 TAEKANART PONTEVEDRA
32017 RAMOS OUJO, MANUEL Home INFANTIL IN-B. MINIPLUMA NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
29032 REIMUNDEZ QUEIMADELOS, YADIRA Muller INFANTIL IN-B. MOSCA MAT'S PONTEVEDRA
25841 REIRIZ GONZALEZ, MARIO Home INFANTIL IN-B. PLUMA MAT'S PONTEVEDRA
35105 REJO GONZALEZ, EDUARDO Home INFANTIL IN-B. MINIPLUMA MACE SPORT PONTEVEDRA
30905 REMUIÑAN LAMAS, ANGEL Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
30906 REMUIÑAN LAMAS, IGNACIO Home INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
26518 RIOS BROULLON, SARA Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 MAT'S PONTEVEDRA
32291 RIVADULLA LORENZO, DESIREE Muller INFANTIL IN-B. PESADO SUH SPORT A CORUÑA
32352 RIVAS PIÑEIRO, PABLO Home INFANTIL IN-B. MOSQUITO JANSU LUGO
30106 RIVAS RODRIGUEZ, CELSO Home INFANTIL IN-B. MOSQUITO NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
30817 RIVEIRO ANDRADE, ICIA Muller INFANTIL IN-B. MOSCA BUDO CASTRELOS PONTEVEDRA
30315 RIVERA BONILLA, DANIEL Home INFANTIL IN-B. MOSCA SUH TKD PONTEVEDRA PONTEVEDRA
24743 ROCA RODRIGUEZ, JOSE Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 NEKA LUGO
32631 ROCHA CIVIDANES, RAUL Home INFANTIL IN-B. PLUMA SEUNGSPORT PONTEVEDRA
27101 RODRIGUEZ BOUTUREIRA, ANDRES Home INFANTIL IN-B. MINIPLUMA HAN´S HORANG I A CORUÑA
31059 RODRIGUEZ CABO, SAMUEL Home INFANTIL IN-B. GALO OLIMPIA OURENSE
29287 RODRIGUEZ CASO, ANDREA Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 DOBOK A CORUÑA
33644 RODRIGUEZ CORONILLA, ANA Muller INFANTIL IN-B. GALO ARTE E MOVEMENTO A CORUÑA
28602 RODRIGUEZ FRAGA, ADOLFO Home INFANTIL IN-B. MOSCA OZONO BOIRO CD A CORUÑA
29299 RODRIGUEZ GARCIA, IAGO Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 MOO DUK KWAN LUGO
27190 RODRIGUEZ GONZALEZ, DIEGO Home INFANTIL IN-B. MOSCA MACE SPORT PONTEVEDRA
29526 RODRIGUEZ MACEIRAS, AGUSTIN Home INFANTIL IN-B. LIGERO ARTE E MOVEMENTO A CORUÑA
29886 RODRIGUEZ RAMIREZ, XABIER Home INFANTIL IN-B. MINIMOSCA MACE SPORT PONTEVEDRA
27569 RODRIGUEZ VILA, ALVARO Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 OZONO BOIRO CD A CORUÑA
30921 ROMAY MORAIS, MATEO Home INFANTIL IN-B. MINIMOSCA KWON A CORUÑA
29051 ROMERO CALO, SERGIO Home INFANTIL IN-B. LIGERO MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
34396 ROO FERRER, VANESA Muller INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
35146 ROSADO TORDERA, DIEGO Home INFANTIL IN-B. MINIMOSCA E. LUCENSE DE TAEKWONDO LUGO
30811 SALGUEIRO FIGUEIRAS, SIMON Home INFANTIL IN-B. MEDIO BUDO CASTRELOS PONTEVEDRA
28853 SANCHEZ FRAGA, DANIELA Muller INFANTIL IN-B. SUPERLIGE HAN´S HORANG I A CORUÑA
33694 SANCHEZ NIETO, SERGIO Home INFANTIL IN-B. MINIMOSCA SEUNGSPORT PONTEVEDRA
30731 SANJORGE BOULLOSA, AIXA Muller INFANTIL IN-B. MINIGALO MAT'S PONTEVEDRA
26188 SANMARCO CONSTELA, UXIA Muller INFANTIL IN-B. GALO TAO PONTEVEDRA
32603 SANMARTIN BOLAÑO, BREOGAN Home INFANTIL IN-B. MINIPLUMA COUTO OURENSE
30070 SANTAMARIA BRION, LAURA Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
32652 SANTAMARIA FERREIRO, XABIER Home INFANTIL IN-B. SEMIMEDIO SEUNGSPORT PONTEVEDRA
27352 SANTAMARIA SANTIAGO, UXIA Muller INFANTIL IN-B. MOSCA NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
26261 SANTOME CANCELAS, MARIA PING Muller INFANTIL IN-B. MINIMOSCA PATIÑO-MOAÑA PONTEVEDRA
32923 SCHMIDT GUEVARA, JUAN MANUEL Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 KWON A CORUÑA
28622 SILVA SOUTULLO, CHRISTIAN Home INFANTIL IN-B. MINIPLUMA KIDO SPORT PONTEVEDRA
29566 SOLIÑO GARCIA, HUGO Home INFANTIL IN-B. LIGERO TAEKANART PONTEVEDRA
33987 SOMOZA FIGUEIRA, AITANA Muller INFANTIL IN-B. MEDIO MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
30736 SOTO CRESPO, ANTIA Muller INFANTIL IN-B. MINIMOSCA MAT'S PONTEVEDRA
26302 SOUTULLO GARCIA, MANUEL Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 KIDO SPORT PONTEVEDRA
29514 TOBA CASAL, LUCAS Home INFANTIL IN-B. GALO ARTE E MOVEMENTO A CORUÑA
24988 TORRADO MARTINEZ, JAVIER Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 SUH SPORT A CORUÑA
34673 TORREIRO MANSILLA, JOSE  Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 DOBOK A CORUÑA
34343 TOURIÑAN LONGUEIRA, AARON Home INFANTIL IN-B. LIGERO DOBOK A CORUÑA
30439 TRIGO VILLAR, HUGO Home INFANTIL IN-B. SUPERLIGE MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
32571 VALEIRO CARRO, IRIA Muller INFANTIL IN-B. MOSQUITO KWON A CORUÑA
27001 VALLADARES TRONCOSO, CARLOS RAUL Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 SARES TKD CANGAS PONTEVEDRA
31300 VARELA MIRAS, DANIEL Home INFANTIL IN-B. PLUMA LUAR A CORUÑA
28037 VARELA PREGO, DIEGO Home INFANTIL IN-B. MOSQUITO LUAR A CORUÑA
24891 VAZQUEZ MARTINEZ, ARON Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 KWON A CORUÑA
26466 VAZQUEZ RODRIGUEZ, SERAFIN Home INFANTIL IN-B. MOSCA KWON A CORUÑA
35569 VEGA CREGO, ANTIA Muller INFANTIL IN-B. MINIPLUMA KORYO PONTEVEDRA
26196 VEIGA FREIRE, JESUS Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 MANIOTAS-NOIA A CORUÑA
23246 VENTIN SANTOS, ADRIAN Home INFANTIL IN-A. M-65 F-59 MACE SPORT PONTEVEDRA
32075 VILAS RODRIGUEZ, ALEJANDRO Home INFANTIL IN-B.MINIMOSQUI NATURAL SPORT RIBEIRA A CORUÑA
26459 VILLAR ARIAS, MARIO Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 SEUNGSPORT PONTEVEDRA
33219 VILLAR VARELA, MARIA Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 E. LUCENSE DE TAEKWONDO LUGO
29393 VILLAVERDE CARRERA, NOELIA Muller INFANTIL IN-B. PESADO SEUNGSPORT PONTEVEDRA
26009 VILLAVERDE REY, LUCIA Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 MACE SPORT PONTEVEDRA
33698 ZAPATERO HERNANDEZ, FEDERICO Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 SEUNGSPORT PONTEVEDRA
FGT Administración

Responsable comunicación da Federación Galega de Taekwondo

Website: www.taekwondogalego.org Email Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.